Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) Vangelis válasza Gebriel (#5045) üzenetére


Vangelis
nagyúr

:C

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5052) Bubu79 válasza Vangelis (#5051) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak nem ismered a tulajt? :DDD

Bakker - vérzik a szívem Miattad :(

#5053: Viszont szép a portékája ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5053) Vangelis válasza Bubu79 (#5052) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah, láttam már valahol, jó drágán áraz mi:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5054) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

De ha már E34, akkor ez nem néz ki rosszul, ára is jó: [link]

(#5055) SpeedR válasza God Vazzeg (#5054) üzenetére


SpeedR
őstag

Azért az az utólagos fabetét utánzatú tapéta nem semmi. Az extralista nem pontos. Kívülről úgy tűnik rendben van a gép.

(#5056) SpeedR válasza God Vazzeg (#5054) üzenetére


SpeedR
őstag

(#5057) God Vazzeg válasza SpeedR (#5055) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én észre se vettem :B

(#5058) God Vazzeg válasza SpeedR (#5056) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem rossz :K

(#5059) MPowerPH válasza SpeedR (#5035) üzenetére


MPowerPH
félisten

Itt vannak a fotók, csak haza kellett érnem. Telós képek, de azért annyira nem rosszak. :)
1,2,3,4

Szerintem elég durva. :( Előröl teljesen makulátlan, nagyon jól nézett ki. Mikor hátraértem, akkor volt ledöbbenés. Mit önthettek erre? Kromofágot? :U

Don't Tread On Me

(#5060) God Vazzeg válasza MPowerPH (#5059) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kromofág lehet, szerintem. Miért öntötték rá? :F

(#5061) MPowerPH válasza God Vazzeg (#5060) üzenetére


MPowerPH
félisten

Gondolom valami vandál állat lehetett... :(

Don't Tread On Me

(#5062) tibi666 válasza God Vazzeg (#5060) üzenetére


tibi666
senior tag

gondolom jó arc lehet a tulajdonos

(#5063) SpeedR válasza MPowerPH (#5059) üzenetére


SpeedR
őstag

Jaja valószínű kromofágot löttyintettek rá. Ez még semmi, sokkal rosszabbbul járt volna ha a tetőt locsolják végig. Az a csomifedél pedig amúgy is cserés a horpadás miatt. Szerintem valami haragos lehetett. Vagy csak valaki megunta, hogy rossz helyen parkol...

(#5064) MPowerPH válasza SpeedR (#5063) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az a horpadás egy berúgás következménye, lábbal csinálták, festés nem volt sérülve. Gondolom az a kromofágozás része volt...

Don't Tread On Me

(#5065) SpeedR válasza MPowerPH (#5064) üzenetére


SpeedR
őstag

Kizárt, hogy azt lábbal csinálták.

(#5066) MPowerPH válasza SpeedR (#5065) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mással nem nagyon csinálhatták, csak valami olyan dologgal, ami nem rongálja a festést. Mert ott nem volt sérülésnyom. :U
Vagy akkor olyan tárgyal, ami puha, de mégis nagyot szól. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#5067) SpeedR válasza MPowerPH (#5066) üzenetére


SpeedR
őstag

Hát nemtom, lábbal nehéz ekkora gyűrődést okozni ilyen kis felületen. Valami tárggyal esetleg. De lehet, hogy csak simán rátolatott valamire.

[ Szerkesztve ]

(#5068) MPowerPH válasza SpeedR (#5067) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ha megnézed két mélyebb horpadás is van egy-egy csíkban. Valszeg valami olyan tárgy lehetett, ami ilyen vékony végű, és kétszer csapták meg vele. De kár is ezt találgatni, azért brutális. Ezért örülök, hogy garázsban tudom tartani az autómat. Ha meg megyek valahova, mindig normális parkolót keresek, pont az ilyenek miatt.

Don't Tread On Me

(#5069) SpeedR válasza MPowerPH (#5068) üzenetére


SpeedR
őstag

Na jah, kár filózni rajta, mert soha nem tudjuk meg...
Szerencsére én is garázsban tarthatom az enyémet. A parkolóban én is igyekszem olyan helyet találni, ami a többségnek nem kell. Hadd harcoljanak egymással a buzukások a közvetlen bejárat előtti helyekért.

(#5070) tibi666 válasza MPowerPH (#5068) üzenetére


tibi666
senior tag

nekem a mostani lakásomnál nincsen garázsom, vettem is kerékőröket, nehogy lelopják az alufelnit róla

a másik verdát ellopták pesten, de nemsokára költözöm, ott meg veszek garázst is. de szerintem most egy ideig elfurikázok ezzel az autóval (pont el akartam már adni, de a másiknak lába kelt), nem veszek még egy ugyanolyat, mint aminek lába kelt

(#5071) Gebriel


Gebriel
veterán

(#5072) SpeedR válasza Gebriel (#5071) üzenetére


SpeedR
őstag

Ez nagylámpás, tehát nem lehet 83-as. A többi adat sem igazán stimmel. Ülések cseréltek. De egyébként tényleg gyönyörű, látszik hogy igényes gazdija volt. :R

[link] :K :R

(#5070) tibi666
Milyen verdát loptak el?

[ Szerkesztve ]

(#5073) tibi666 válasza SpeedR (#5072) üzenetére


tibi666
senior tag

w204 c320cdi :(

(#5074) SpeedR válasza tibi666 (#5073) üzenetére


SpeedR
őstag

Ejha, az nem rossz gép. Gondolom volt rá casco, ha még ilyen új. Persze igy is bukó az önrész+értékvesztés. Válogatott kínzásokat tudnék kitalálni annak aki autót lop, vagy bármit. :(((

(#5075) tibi666 válasza SpeedR (#5074) üzenetére


tibi666
senior tag

fizetni fog a biztosító, de biztos nem annyit, amennyibe nekem fájt az autó.
szar volt keresni a parkolóban, azt hittem, hogy nem abban az utcában parkoltam, csak jártam körbe körbe, aztán jött a szomorú felismerés

inkább a lakásba ölöm majd a pénzt, aztán pár évet elfurikázok a mostanival, az sem olyan vészes még

[ Szerkesztve ]

(#5076) God Vazzeg válasza tibi666 (#5075) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem nem is kell ide 4-5 millás gép, ha meg tudnám venni se. Szar utak, szar közbiztonság, szar emberek. Olcsó, strapabíró autó kell, amit nem féltesz kint hagyni a bevásárló központ előtt, mert rányitják az ajtót, megnyomják, megkarcolják, vagy ellopják. Magyarország, én így szeretlek :(((

(#5077) Eagl3 válasza Gebriel (#5071) üzenetére


Eagl3
veterán

Basszus, erősen elgondolkodtam, hogy megvégyem-e...
Ha 320 lenne szó nélkül bevállalnám.

(#5078) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Ha a 320 igaz belőle, akkor jó, mert vagy nem 1.8 vagy nem 103 LE, vagy nem nagylámpás motor.

Tiszta Windows rendes ház

(#5079) God Vazzeg válasza Gebriel (#5071) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ennek is színre van fújva a lökhárítója, ilyenre szeretném én is az enyémet :K

(#5080) SpeedR válasza God Vazzeg (#5079) üzenetére


SpeedR
őstag

A nagylámpásoknak gyárilag színre van fújva a lökösük. A krómosakat nem nagyon szokták lefesteni.

(#5081) God Vazzeg válasza SpeedR (#5080) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem nem tetszik krómosan :U Vagy színre lesz fújva, vagy fekete lesz. Jelen állás szerint fekete marad, mert a karosszériázás annyiba fog kerülni, hogy nem lesz értelme már szinte eladni az autót :O És nem azért mert annyira rohad, hanem mert olyan buzi helyeken, hogy szét kell szedni a fél hátulját hozzá :W De legalább rendben lesz :B

(#5082) SpeedR válasza God Vazzeg (#5081) üzenetére


SpeedR
őstag

Értelek, csupán azt szerettem volna jelezni, hogy a képen levő nagylámpás E30-nak gyárilag ilyen színre festett a lököse. Plusz a designja is teljesen más. Természetesen olyanra csináltasd, ahogy neked tetszik. Ha pedig kilakatoltatod, ráköltesz egy csomót, akkor tényleg nincs értelme eladni. Annyiért nem nagyon találsz jobbat/megbízhatóbbat, amennyit kapnál érte.
[link]
[link]

(#5083) God Vazzeg válasza SpeedR (#5082) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tudom, köszi. Majd meglátjuk, mi lesz, elvégre benzin+gáz üzem, alapból olcsón lehet üzemeltetni, de azért megy is, szerintem el tudom azért adni, max leszedem az extrákat, és külön eladom azokat :D

(#5084) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Át van rakva a nyári gumma. :DD Azért 100x jobb mint a téli szar, már nagyon utáltam. Most már jöhet a hajtű 140 -el is. ;]

Don't Tread On Me

(#5085) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Viszont nem találok olyan 17" -os vagy 18" -os felnit, amilyet én keresek. :O
Nem tudtok valami jó helyet, ahol szép használt gyári felniket lehet venni?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#5086) Vangelis válasza MPowerPH (#5084) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ismerek olcsó karosszériás csávót, ha majd kell...meg én kötöttem cascot a gépre .:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5087) MPowerPH válasza Vangelis (#5086) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ah, az szerencsére még nem kell. :DDD Remélem nem is fog miért kelleni. :) Viszont, hogy egy nem találok egy normális felnit se, az nem igaz.
Eladom a mostani felnit, nyári+téli gumival. Mindegyik kb. 80% -os... Még mondta is a srác, hogy érdekes módon jobban kopnak az első gumi, mint a hátsók. :DDD Szal össze kell szednem magam, TC -t gyakrabban kell kilőnöm. ;]

Don't Tread On Me

(#5088) God Vazzeg válasza MPowerPH (#5084) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Most épp fater autójával kell járnom, jövő hétre lesz csak kész a vas, alig bírok magammal addig, ahogy hazaér, mosás, kívül-belül takarítás, polír, és napozás, tesztelgetés :))

(#5089) dragonfx válasza Gebriel (#5032) üzenetére


dragonfx
veterán

Na akkor hajrá....

e46 már van 2 milla környékén...de mint látod egy igazán jó állapotú kevesett futott mint Vangelisé 2.5 környékén mozog.szerintme jobban jársz egy e46tal..mint egy e38as 7essel..de te tudod....e46ba is 328as...ugyanaz a moci.és ilyne komoly modell már tele van extrával ugyanúgy.

God>>gyanus is volt egy 93'as 525i mér 450e.....hirtelne elgondolkodtam akkor az enyém emnnyit ér 300e? :O :W ...de persze az állapot sokat számít.amelyiknél ott van ültetés sperrdifi szerint felejtős..egyértelmű mire használták...jó persze egy darabig bírja a 6 henger..után hengerfej, vezérműtengely, dugattyú...stb csere...más kéréds mennyit bír és utoljára mikor volt cserélve....motorcserés?....LOLL..mert az elözőt széttolta....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5090) dragonfx válasza Bubu79 (#5047) üzenetére


dragonfx
veterán

330e km..az faxa...de jónak néz ki...üssetek de nekem az e34 belseje nem jön be...külseje is csak ültetve szép nagy felniken....

God>>hát igen nem győzőm hangsúlyozni...túl olcsónál valami nem oks, tanulópénz jah hogy ne utazz sokat.
nem hagyod a szíved a 3asoknál??vagy kicsi neked az e36??egy 320?328?

Bmw001>>hát igen valakinek roszatt tett a forma....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5091) dragonfx válasza SpeedR (#5072) üzenetére


dragonfx
veterán

ne lenne kombi de fain lenne.
de ha ez ennyi akkor valamit csak ér az e36om.

God>>egyetértek 2-3 milla eza plafon.nem kell jobb kocsi.csak túlbonyolított és mindig félteni kéne.meg ha ugye ujabb akkor ha valami romlik többe fáj.de azért valahogy rendbe kéne raknom az e36ot.

tibi666&SpeedR>>nektek most milyen kocsitok van??

Tesonézz bmwpoweren felnit vagy használauton.ha gyárit akarsz mélyrekell nyúlnod.ha jó replika, vagy más neves márka akkor találsz fainat. e92 M3 ;]

Én most soltvadkertig egy hátsó dobot akarok.meg megnézni mér nincs erő rendesen.ennyit nem kophatott a moci.de előbb műszaki.zöld...utána esetleg ültetés, sportküszöb, és m3 ükör a terv.....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5092) God Vazzeg válasza dragonfx (#5090) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jó a 3-as, E36 mondjuk kifejezetten nem tetszik :( Újabb 3-ast nem tudok venni, szóval egyelőre jegelve a projekt :K

(#5093) apollo12


apollo12
veterán

helo most vettunk egy bmw 730d e65 és egy útmotató kéne navigácio meg hasonlokhoz mert minden angolul van és nem értjük és nehéz használni és a kézikönyv meg német
valami honlapot pls

[ Szerkesztve ]

(#5094) SpeedR válasza dragonfx (#5091) üzenetére


SpeedR
őstag

Azért annyi az ára annak az autónak, mert patika állapotban van. Eredeti, gyári állapotú e30-at nem találsz minden bokorban.

Nekem egy fullos E34 525i-m, van. E36 coupet vagy touringot akartam eredetileg, de nem jött be az E36 belseje. Az E34 belseje valamivel régebbi design, de érezhető a különbség, hogy az 5-öst egy kategóriával magasabbra szánták.

(#5095) SpeedR válasza apollo12 (#5093) üzenetére


SpeedR
őstag

Kerestem, de sajna csak E60-hoz és E90-hez találtam. Aki E90-hez keresett pár napja, az írjon egy privit, ha aktuális még.

(#5096) MPowerPH válasza dragonfx (#5091) üzenetére


MPowerPH
félisten

Használt gyári, olyan ami kinéztem nem túl drága. Már gumival lehet kapni 35k/db áron. Nah, olyat keresek. Ilyen Replica nem kell, meg az E60 -as felni nekem nem tetszik E39 -en. Jól tudod nekem melyik az ideál, már egyszer belinkeltem. Akkor volt is, egész szett volt 100k, és 18" -osok voltak. Csak gumi kellett volna hozzá. :W

Don't Tread On Me

(#5097) Gebriel


Gebriel
veterán

Ez se rossz így elsőre.. :U

(#5098) tibi666 válasza dragonfx (#5091) üzenetére


tibi666
senior tag

a w204es c320cdi-met ellopták, most a régi verdámat használom, egy w210-es e270cdi, full, bőr, navi.

(#5099) Gebriel


Gebriel
veterán

(#5100) MPowerPH válasza tibi666 (#5098) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azt nem értem, hogy egy Mercit hogy lehet ellopni. :) Mert csak úgy simán nem, csak profik képesek erre. Ez persze nem zárja ki, hogy nem azok tették. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.