Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60551) sgergi válasza Csupingo (#60544) üzenetére


sgergi
veterán

Sajnos nem jött be, ugyanazt a hibát dobja.

(#60552) Csupingo válasza sgergi (#60551) üzenetére


Csupingo
veterán

Az baj. Rendszer visszaállítás nincs? Vagy az egész win frissítése, hátha helyreteszi.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#60553) klaczi válasza quailstorm (#60549) üzenetére


klaczi
aktív tag

Köszi. Elkerülte a figyelmemet, hogy nem nekem válaszoltál.

(#60554) sgergi válasza Csupingo (#60552) üzenetére


sgergi
veterán

Sajnos a visszaállítási pontok is eltűntek valahogyan, pedig be van kapcsolva, ráadásul a WU is csinált egyet elvileg a frissítések telepítése előtt, de nem találom azt sem.

(#60555) Lézerparaszt válasza Dot (#60542) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szia, én csak a Crysisról tudok amiben van beépített 3D támogatás.

A játék az nem játék!

(#60556) Dot válasza Lézerparaszt (#60555) üzenetére


Dot
őstag

Melyik Crysis? :)

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#60557) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok !

Olyan kérdésem lenne, hogy adott egy Gtx 1060 a tv-m hdmi-vel van rákötve a monitor pedig display port-al. Az a jelenség áll fent, hogy elindítok egy filmet, áthúzom a tv-re és mikor kikapcsolom a monitort akkor a tv-n meg áll a kép de a hang meg megy tovább, ha vissza kapcsolom a monitort akkor pedig átdobja a filmet monitorra. Mit kell beállítani, hogy ha kikapcsolom a monitort akkor tudjam tovább nézni a filmet a tv-n ?

(#60558) lsc válasza trancemusic (#60522) üzenetére


lsc
nagyúr

Amennyiben más megtette én miért rugózzak rajta, a tpu teszt meg azért hitelesebb számomra mint a Te véletlen "teszted".

Az élet kegyetlen .

(#60559) Csupingo válasza Dot (#60556) üzenetére


Csupingo
veterán

Játéklistát találtam.
De érdekes módon a támogatott tv-knél csak a mitsubishi-t említi.
Mik kellenek hozzá. Meg a 3d vision drivert kell telepíteni. Sajna a gyakorlatban fogalmam sincs, hogy működik. Az nvidia driverben a sztereoszkopikus 3d beállításnál ha elindítod a varázslót, írja, hogy mikkel működik.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#60560) trancemusic válasza lsc (#60558) üzenetére


trancemusic
senior tag

Ámen

(#60561) SirKero


SirKero
őstag

Üdv.
Futtattam egy Unigine_Heaven 2,5 tesztet a gépen és azt vettem észre,hogy a GPU modelhez
Intel(R) HD Graphics 4600 20.19.15.4444 1024Mb van írva nem pedig a GTX 960 4GB. Viszont az eredmény az integrált vga-hoz meg szerintem sok nem? :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#60562) SirKero válasza SirKero (#60561) üzenetére


SirKero
őstag

Upsz a kép lemaradt :B

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#60563) Sanyi19 válasza SirKero (#60562) üzenetére


Sanyi19
őstag

Miért ezt a régi elavult tesztet használod? Futtasd a 4.0-át, az normálisan látja a kártyád.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#60564) sgergi válasza sgergi (#60551) üzenetére


sgergi
veterán

Sikerült feltenni sokadik próbálkozásra. A Win megtalálta magától a drivert és felrakta jól, pedig ugyanazokat töröltem, mint előtte bármikor.

(#60565) SirKero válasza Sanyi19 (#60563) üzenetére


SirKero
őstag

Igen így már mindjárt más :R

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#60566) solfilo válasza klaczi (#60550) üzenetére


solfilo
veterán

Ezek a még alaplapra integrált cuccosok nagyon gyengék és régiek. Utóbbi miatt nincs már rájuk Win10 driver sem.

Kb az első generációs Intel prociba épített IGP szintjén mozognak, az még Sandy IGP-nél is gyengébb. Szóval mehet a gépbe az R5 230, nem eszik sokat, a HD4200-at meg körberöhögi tudásban és teljesítményben is.


innen

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#60567) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy R9 290 Vapor-X Tri-X karit. Minden OK vele, hibamentesen lemennek a tesztek Uninge Valley stb megfelelő értékekkel hőfokkal max 70 fok.

Ami elsőre feltűnt, hogy Uninge progi 63336 fokos :C hőmérsékletet írt végig a karira, de GPU-Z normál 68-70 fokot mutat max terhelésen szóval eddig rendben is lenne... Volt már több VGA-m is de Uninge mindig a rendes hőfokot mutatta kivéve most... Újra elindÍtottam most 127651 fok volt :Y

Viszont alapjáraton mikor 40-45 fokos a kari néha elkezdi rövid ideig maximum pörgetni a ventiket 30Mp-ig Kb majd minden OK, okát nem értem ez normális lenne.. Legfrisebb driver van fent természetesen ma szedtem le.

Terhelés teszt után csinálta kétszer is azóta fél órája nem .... miért valakinek van ötelet ez normális lenne ramokat hűti vagy.... miért volt, és az Uninge miért ír ilyen irreális hőfokot, miért nem a valósat mint a többi karimnál :F :F

Köszönöm előre is. :R :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#60568) Csupingo válasza maxxenergie (#60567) üzenetére


Csupingo
veterán

A legújabb változatával próbáltad? Akkor szokott ekkora hülyeségeket írni, ha még nem ismeri a kártyát. Ha a többi program jól mutatja, akkor kár vele sokat foglalkozni.
Ha bekapcsoltad a wattman -t, lehet az okoz ilyen fura venti anomáliákat. Teljesen le kéne törölni a drivert és wattman nélkül visszatenni. Vagy valami külső programmal állítottál be ventiprofilt?

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#60569) maxxenergie válasza Csupingo (#60568) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Szia!

Igen legújabb driver azt hiszem 10.13-án jött ki :-)

De progi alapján jól kiírta típust mindent értékek is OK csak a hőfok ami minden más progiban jó 5 napja tolom vele 70 fok max.. VRM is 65 körül hibátlanul megy... CSak ezeket a random venti felpörgéseket nem értettem alapjáraton ill. ezt az uninge-n belüli hőfok értékeket.

Feltettem a legújabb drivert, előtte 280X volt az leszedtem újraindítás majd új drivel fel.

Semmi más ventiprofilt nem állítottam be. Aztán letöltöttem napokban a Trixx v5.21-et azt hiszem azzal állítottam be új profilt azóta mintha nem csinálná....

Wattman az mi ?? ennyire nem vágom ... valami a driveren belül ami nem kéne a csomagban ?

Köszi :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#60570) Csupingo válasza maxxenergie (#60569) üzenetére


Csupingo
veterán

Az unigine program új verziójára gondoltam, vagy az van? A wattman az amd driverében lévő finomhangoló (ventiprofil, órajel állítás) progi. Ha még csinálja, akkor akár ddu-val vagy az AMD Clean Uninstall Utility -vel töröld a drivert és azután tedd fel az újat.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#60571) maxxenergie válasza Csupingo (#60570) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Uninge legújabb van ami elérhető, mert 280X-nél is az volt fent, és az ok volt, de az igaz uninge már fent volt a gépen driver telepítést megelőzően..... de 280X-nél is... és ott jó volt.

Ha a drivert leszedem ahogy írtad ennek ellenére, és felrakom újra akkor ott ki lehet szedni belőle telepítőcsomagból ezt a wattmant külön, hogy ezt ne rakja fel, mert akkor használnám a Trixxx-et inkább ami most is fent van, vagy ha ezt használom akkor felülírja az alapot ezt a wattmant... na ezt sem tudom... :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#60572) Csupingo válasza maxxenergie (#60571) üzenetére


Csupingo
veterán

Ahogy nézem, hülyeséget beszéltem, mert elvileg a 2xx szériánál nem elérhető a wattman. Akkor nálad nem ezzel lehet a gond. Az AMD OverDrive -ra gondoltam, az akadt régebben össze a külső ventivezérlő progikkal. Pl. msi ab-vel.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#60573) maxxenergie válasza Csupingo (#60572) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Értem köszi a javítást, de amikor teszteltem még a Trixx sem volt fent csak a gyári driver. Lehet az Uninge-t kéne újrarakni, mert mint írtam csak ebben mutat valótlan hőfokot hatjegyű számokat összes többi program GPU-Z és Trixx alapján is max 70 fokra ment fel a 290 VRM meg 65 fok körül maximum tehát szerintem több mint rendben van, akkor lehet nem foglalkozom vele nincs jelentősége.

Csak ezt a venti felpörgést nem értettem, miért csinálja a kártya fóruma már behalt 2 éves kb a legutolsó hozzászólás, de ott is jelezte valaki volt ilyen neki is innen gondolom ez sem hiba, de mi okozza, és miért kell neki 40 fok körül 30 Mp-ig Random pörögni kicst maxon na ezt nem értettem és értem.... nekem még Trixx sem volt akkor fent .... csak most azóta nem hallottam pörgetné... de még tesztelem...

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#60574) Krisz0418


Krisz0418
őstag

Krisz0418
(újonc)
(Szerkesztés)

Valaki tudna segíteni? Nem tudom hova kell ezt irni, ezert irom ide.
Lenne egy pc-m:
Alaplap: asus m5a78-lx3
Proci:amd fx 6300 jelenleg 3,7re huzva.
Ram: 8gb hyperx fury 1866mhz
Vga: sapphire hd 7850 1gb oc, jelenleg 970/1300 an van.
Hdd: seagate 1tb 7200rpm
Tap: 550w rasurbo
A the crew full hdben ultran fut, 45-50fps..de ledroppol 20ala is néha.. Mitol? Ha leveszem lowra akkor is!!
Hofok rendben van. A vga kihasznaltsaga 95%on van de neha leugrik 30korulre aztan vissza.

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#60575) MK VII válasza Krisz0418 (#60574) üzenetére


MK VII
veterán

Szia..
Alapalod elég karcsú az FX-hez. Valószínűleg a VRM túlmelegszik és azért droppol.
Térj be ide. Eligazítanak, hogy miket állíts be a BIOS-ban...
Most látom, hogy a tápod is elég vérszegény.
Processzor hűtőd milyen? Mert azt nem írtad.

[ Szerkesztve ]

(#60576) MK VII


MK VII
veterán

Skacok.. Valahogy nem tudnánk a végére járni a problémámnak?
Már írtam ide is, Doom topikba is, RX460 topikba is, Haswell topikba is, meg már nem is emlékszem még hova, de a vége ugyan az.. Vagy hozzászólni sem tudnak a dologhoz vagy akármit írnak és kipróbálom ugyan ott kötök ki. Doom Vulkan módban nem hajlandó futni nálam..
Konkrétan már mindent megpróbáltam. Windows 10, windows 8.1, Crimson 16.9.2, Crimson 16.10.1..
Akármilyen formában próbálkozok a driverekkel, ahogy bekapcsolom a Vulkan módot a Doom-banazonnal crash-el a játék...
Nem hiszem el, hogy egy régi HD7850-en minden gond nélkül megy a Vulkan mód ezen a szerencsétlen RX460-on meg nem...

(#60577) bajzal


bajzal
őstag

Sziasztok!

R9 270X-et szeretnék tuningolni. Msi afterburnerrel, de nem találom az afterburnerrel a power limitet. Valahol engedélyezni kell, vagy miért nincs nekem?

(#60578) ttt1 válasza MK VII (#60576) üzenetére


ttt1
őstag

RX 470-el nincs gond az fut vulcanal szépen

(#60579) Lézerparaszt válasza Krisz0418 (#60574) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

A játék maga ilyen. Nekem is ugrál 100+-ról 30-40 -re. Nem lehet vele mit csinálni.

A játék az nem játék!

(#60580) Krisz0418 válasza Lézerparaszt (#60579) üzenetére


Krisz0418
őstag

Akkor nyugodjak meg? Masok azt mondtak szar a tap, gyenge a lap a procihoz stb.. Megneztem crysis2-t az stabilan 60fps ultran.

Semmi megoldas nincs ra? Mert idegesito hogy kanyarodnek es pont akkor droppol...

[ Szerkesztve ]

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#60581) Csupingo válasza Krisz0418 (#60580) üzenetére


Csupingo
veterán

Esetleg nézd meg, hogy a win energiagazdálkodás teljesítménycentrikuson van e. Futtathatsz: Malwarebytes -t vagy Roguekiller -t is, hátha használja valami a vga-t, bár ennek kicsi az esélye, ha más játék alatt jól megy.
Akár régebbi, 15.7.1 -es catalyst-tal is kipróbálhatod. (Játékon belül visszavenni a memóriaigényesebb beállításokból.)

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#60582) Lézerparaszt válasza Krisz0418 (#60580) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Hát ha ostorozni szeretnéd magad akkor próbálgassad csak a drivereket. Mi baj történhet? Max összekuszálódik minden és utána írhatsz megint ide hogy ez meg ez hibát ír ki. Nem vagyok én semmi rossznak az elrontója :)

A játék az nem játék!

(#60583) mcs válasza MK VII (#60576) üzenetére


mcs
veterán

Írj Gbors-nak, mert neki is volt ilyen jellegű gondja. :)

(#60584) klaczi válasza solfilo (#60566) üzenetére


klaczi
aktív tag

Köszönöm a választ. Már működik :) Jelenleg ugyan nemigen látok különbséget, de csak egy tunerrel médialejátszóként használom.
Most már nem lesz akadálya a Win 10 telepítésének.

(#60585) solfilo válasza klaczi (#60584) üzenetére


solfilo
veterán

Videólejátszásban nagy különbség nem lesz. Annyi, hogy ez már gyorsítja a HD filmeket elvileg, ha megfelelő lejátszóval nézed, pl MPC-HC, így kisebb lesz a prociterhelés.

solfilo

(#60586) klaczi válasza solfilo (#60585) üzenetére


klaczi
aktív tag

Eddig is gyorsította! Úgy rémlik anno UVD2-t olvastam a speckójában. Tehát DXVA-t tudta az alaplapi VGA.
DvbViewerrel használom. Nincs is más telepítve a gépre.
Amúgy Athlon 2 3Ghz proci, alacsonyépítésű HP gép. TVre kötve. Olyan Vista korabeli.

(#60587) solfilo válasza klaczi (#60586) üzenetére


solfilo
veterán

Lehet hogy már a HD4250 is tudta ezt, nem tudom. De ez több mindent tud, flash-t is gyorsítja már. :)
Jó kis netezős, filmezős gép ez. :K

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#60588) klaczi válasza solfilo (#60587) üzenetére


klaczi
aktív tag

:R

[ Szerkesztve ]

(#60589) vakond5


vakond5
őstag

Sziasztok Urak!

Szereztem egy 2. EVGA 680-at is, hogy SLi-zhessek. Az a bajom hogy villódzik a kép mikor full screenben van a játék. Ha viszont leveszem ablakosba, de átméretezem teljesre, semmi para. Neten utánajártam és mindenhol azt írják hogy az SLi híddal lehet a gond. Próbáltam a kártyákat megcserélni, a hidat minden lehetséges módon feltenni. Ugyanaz a bios van mindkét kártyán.

Kérdésre tudok még szolgáltatni plusz infót a dologról. Elôre is köszi a segítséget :R

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#60590) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

A kártyám beragad energiatakarékos módba. Úgy vettem észre, hogy akkor történik ez ha megnyitom a böngészőt. Google Chrome-ot használok alapból, de megpróbáltam Exploler-t is, ott is ez a helyzet. Újraindítom a gépet, játszok egy órát gond nélkül, de ha böngészőt indítok egyből energiatakarékos mód, és úgy marad. Néha az órajelet annyira leveszi, hogy elkezdenek picit szaggatni a youtube videók.

A kártyám egy GTX580, de úgy olvastam hogy csomó más, újabb nVidia kártyával is szenvednek mások, még 9xx szériánál is lehet gond.

Nincs valami megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#60591) Blue Thunder válasza HollyBoni (#60590) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Üdv!
Arra lennék kíváncsi, hogy...van egy Asus strix r9 390 VGA-m és egy Philips UHD (Dp port, HDMI 2.0 csatival) monitorom. A kérdés az hogy lehetséges hogy a videokártya tudja az UHD felbontást de csak 30Hz-en?

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#60592) Sakka


Sakka
tag

Sziasztok!

Egy S.O.S kérdéssel érkeztem. :Y

Atiflash programmal biost írtam felül az R9 390-es kártyán, így szépen visszább vettem 8-10 fokot. Szép és jó volt de egy másik beállítással viszont a kártya fekete képernyőt dob.
Az érdekes, hogy ha át teszem alaplapi ra, csak úgy jön be az alaplapi vga-val, hogy az R9 ből kihúzom a táp csatit, tehát kvázi nem kap tápot. :U

A kérdésem az lenne, hogy ha a kártya nem kap tápot, de az alaplapi kártyával egy külső USB boot-al atiflash-el vissza írható a bios??

Vagy kell neki az áram?

Amit változtattam azok a fesz értékek, de annak jónak kellett lenniük, viszont egy dolgot még a : VRM settings-ben az érték, amit 14-ről 15-re tettem. ( Na ezt nem kellett volna) :W
Innentől bios felülír és black screen...
A képen még a 14-es értékkel van, ezt állítottam 15-re. ( De minek...? :F )

Köszönöm előre is ha valaki tud valami okosat mondani! :R

(#60593) Lézerparaszt válasza Blue Thunder (#60591) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szerintem a kábel nem kezel többet, ha van rá lehetőséged próbáld ki sp porton.

A játék az nem játék!

(#60594) Csupingo válasza Blue Thunder (#60591) üzenetére


Csupingo
veterán

Ezt konkrétan egy msi 390-nél találtam:
DVI Connectors 2 (Dual-link DVI-D), Max Resolution: 2560 x 1600 @60 Hz.
HDMI Connectors 1 (version 1.4a) Max Resolution: 4096x2160 @24 Hz (1.4a)
DisplayPort 1 (version 1.2) Max Resolution: 4096x2160 @60 Hz

Elvileg displayport-tal mennie kéne 60 Hz-en is.

(#60592) Sakka: szerintem rádugott táppal is mennie kéne a prociban lévő igp-vel, ha a biosban multi gpu módot, vagy fixen az igp-t állítod be. Akkor talán lenne esély visszacsinálni a dolgokat.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#60595) Sakka válasza Csupingo (#60594) üzenetére


Sakka
tag

Csupingó

A proci igp-vel megy, csak mikor az R9-es is a foglalatba van és tápolva, akkor fekete kép.
Gép leáll, amint kihúzom a csatikat az R9-ből és így nem kap áramot de benne van fizikálisan a slot-ba, a proci igp-vel megy.

Csak azt nem tudom, hogy ha bebootolom usb-ről -> atiflash, ezek után felül írja e és látja e az R9-es kártyát?
Kell e neki áram, vagy látja a PCI foglalatból is?

Még nem próbáltam, majd ha hazamegyek...

De elvileg nem hiszem, hogy egy biosz hibával tönkre menne :F

A multi gpu módot megnézem, köszi ezt a tippet! : ;)

[ Szerkesztve ]

(#60596) trancemusic válasza Sakka (#60595) üzenetére


trancemusic
senior tag

Úgy úgy! Multi gpu enabled legyen. Ha az eszközkezelőben szerepel: standard vga adapter,akkor tuti menni fog a flash.Ha nem látja a windows,akkor kezdhetsz izzadni...

Rémlik,hogy tápkábel nélkül is ha igp aktív,menni fog a flash,de erre nem vennék mérget.

[ Szerkesztve ]

(#60597) Blue Thunder válasza Csupingo (#60594) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Igen ezeket én is tudom....de
A baj ott kezdődik hogy a monitoron valami oknál fogva a DP port csak 1.1-en működik, 1.2-őn adná a 60Hz-es frissítést... na hogy ezt übereljük vettem egy delock HDMI 2.0-ás kábelt, illetve egy DELOCK ADAPTERT, amivel ugye mennie kellen ugyanúgy minimum 60Hz-en, de nem megy és marad minden 30Hz-en...na ez itt a probléma

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#60598) Repsol600


Repsol600
addikt

Sziasztok!

Egy i3-2100 megbírkózik még egy R9 270X-el vagy ehez jó lenne már egy i5? Full HD felbontás, játékra lenne.

(#60599) Csupingo válasza Repsol600 (#60598) üzenetére


Csupingo
veterán

Szerintem meg. Sp játékok esetén 90% körül ki tudná használni a kártyát.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#60600) Sakka válasza trancemusic (#60596) üzenetére


Sakka
tag

Át állítottam, úgy nem jön be a kép.

Csak úgy jön be ha igp-re van állítva, viszont windows nem látja az R9-est. :U

A flash meg hibát dobott usb biosnál. Érdekes.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.