Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61601) syberia válasza Alastair' (#61600) üzenetére


syberia
veterán

Nekem ingyen sem kéne, olyan rossz lett az a COD. :(

https://howbad.info/

(#61602) bobalazs válasza Alastair' (#61595) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Olyan hogy a DDUval kárt tett, és anomáliát okozott ezzel, nem kéne erőltetni!
:N

(#61603) MK VII válasza bobalazs (#61602) üzenetére


MK VII
veterán

Kösz, hogy reagáltál ra. Én nem ilyen szépen válaszoltam volna erre a hülyeségre... :R

[ Szerkesztve ]

(#61604) Alastair' válasza MK VII (#61603) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Azt, hogy neked mi a hülyeség, szerintem tartsd meg magadban. Ha már a reakciódat sikerült. Ez kb. ugyan az a szint, mint a problémád a win10-el.
Az, hogy egy szoftver még a rendszer gyökeréből is kigyomlálja a drivert nem minden esetben jó. Pláne ha ugyan azon gyártó hardverét használja utána.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#61605) MK VII válasza Alastair' (#61604) üzenetére


MK VII
veterán

Ja, meg gondolom a kétmagos pentium sem jó semmire...
Ha te mondod biztos úgy is van...
Köszönik szépen az új játékok csodálatosan futnak a kétmagos szaromon online eredetiben...
Tudod meglepődtem most rajtad... Sok dolgoban egyetértettem veled mostanában egy két topikban, mert jó meglátásaid voltak... Erre belököd ezeket a blődségeket.

A win10-zel kapcsolátban meg tettem bizonyítékokat, hogy mi miért nem jó... Persze User error... Elfogadom... :R

[ Szerkesztve ]

(#61606) bobalazs válasza Alastair' (#61604) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ez azért hülyeség, mert csak a nvidia/amd specifikus dolgokat gyomlálja ki, fájlokat és registry bejegyzéseket.
A következő windows bootnál pedig sima windows vga driverével fog indulni a gép ami még jó is, hiba kiszűrésénél, mivel ha valaki felrakja a drivert és a hardver hibás, egyből el is megy a kép.
Onnan tudod meg hogy hibás hogy a hardvergyorsítással már nem működik a gép.
Másrészt honnan tudod, miből veszed ezt hogy ugyanazt a drivert felrakva gondot okozna, hiszen azok a bejegyzések már rég nem szerepelnek a windows registryjében, helyettük más bejegyzések kerülnek amik érvényre jutnak..?!

(#61607) Alastair' válasza bobalazs (#61606) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Többen is írták már, hogy a DDU után nem tudták feltelepíteni a drivert sem, újra kellett rakni a wint.

MK VII: amik neked a win10 hibáknál bizonyítékok, az sok embernek, nekem is, hiba nélkül működik. Ennek ellenére sem írtam neked, hogy hülyeségeket írkálsz. Nekem volt már rosz tapasztalatom a DDU-val, erre Te majdnem lehülyézel. :U Akkor én ne lepődjek meg rajtad? Mind1, én nem haragszom.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#61608) ot93 válasza Csupingo (#61597) üzenetére


ot93
senior tag

No, de egyrészt én majdnem biztos vagyok benne, hogy próbáltam már, arra emlékszem a gta iv vagy iv (erre már nem emlékszem) csak kevés fps-el ment...
A másik, hogyha valami rossz lenne, pl. a csatlakozó vagy a proci lába, vagy egyéb más, attól a bios-ban még nem tűnik el a beállítás, nem? Max nem működik, de a bios-ban még ott kéne lennie... ez meg a harmadik, hogy azokra abeállítàsokra tisztán emlékszem...
+ 1-2 fejlemény. A win betölt, mert mikor a billentyűzeten meg nyomon, hogy power akkor kicsivel utána leáll... + ha nincs az integrált csatlakozón rajta a monitor kábel, akkor a monitoron megjelenik, hogy no signal, de ha rá van dugva, akkor sötét képernyő...

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#61609) Alastair' válasza ot93 (#61608) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Milyen kábellel próbálod? D-sub, vagy DVI? HDMI nincs esetleg a lapodon, kipróbálni azon a tv-n?

Alister from Hell

(#61610) Alastair' válasza ot93 (#61608) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A CPU-t próbáltad már kivenni a lapból? Hátha csak valami kontakt hiba van valamelyik lábnál? Kiszeded, kifújkálod a tokot, visszarakod, meg közben kiveszed a lapból az elemet. A proci alját is megnézheted, nem kentél-e korábban túl sok pasztát a kupakra, aláfolyt valahogy, pasztás kézzel megfogtad a proci érintkezőit.....Hátha.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#61611) ot93 válasza Alastair' (#61610) üzenetére


ot93
senior tag

d-subbal próbálom, van alaplapin dvi meg hdmi is, hdmi-s tv is ezeket este össze is fogom kötni, de a dvi-s csatlakozóhoz másféle dvi-s átalakítóm van így azt most nem tudom kipróbálni, de veszek egy dvi - d-sub átalakítót....
a cpu-t nem vettem ki, ettől az 1 alkatrésztől tartok kivenni :) így ezt még sosem vettem ki, a pcx-es szerelők rakták be...( mostmár persze össze tudnám rakni a gépet, de anno 3 éve nem mertem)... a kifújkálom a tokot mit jelent? illetve akkor nem kell újrapasztázni ha kiveszem a procit? :)
elemkivétel megvolt már :K

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#61612) Alastair' válasza ot93 (#61611) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A HDMI-t próbáld, ott nincs semmi átalakítás. A procit nem nehéz kivenni, visszarakni, inkább a hűtő maceráns, annak el lehet törni a kis fehér műanyag tüskéjét.
Ha nagyon régi rajta a paszta és megvan keményedve, érdemes letörölni, ha nagyon meg van száradva a körömlakk lemosó könnyedén oldja. 3 év után amúgy is ráfér már, 2000 forint körül lehet venni minőségi pasztát, MX2 vagy MX4-et. Túl sokat ne nyomj rá, nem kell bevakolni vele, csak a kupak egyenetlenségeit kell kitöltenie.
Szerintem mindenképp szedd ki, mert ha a biosban is hiányzik ez a funkció, akkor lehet valóban kontakt hiba.
A kifújkálásnál a cpu tokot értettem, csak simán kifújkálod a port belőle, csak vigyázz, nehogy teleköpködd :D
Az elemet úgy vedd ki, hogy a tápkábel se legyen közben bedugva, mert akkor nem csináltál semmit.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#61613) Out válasza Alastair' (#61607) üzenetére


Out
addikt

Én is saját bőrömön tapasztaltam meg azt, hogy a DDU-t inkább hanyagoljam. AMD videokártyám és AMD processzorom volt/van. A HD 4670-es kártya driverét távolítottam el a DDU-val (mivel a normális út nem működött) és hát olyan "szerencsém" volt, hogy az alaplapi meghajtókat is leszedte a DDU (nyilván az én hibámból), ezután a Windows már nem tudott elindulni sem.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#61614) MK VII válasza Out (#61613) üzenetére


MK VII
veterán

Ezek nagyon egyedi és egyáltalán nem általános esetek.
Ezért nem kell általánosan kijelenteni, hogy a DDU-t nem kell használni. Én kb 6-8 éve DDU-zok és sosem történt velem ilyen és nagyon sokunknak sem. Ettől még mint a Te példád is bizonyítja, valóban előfordulhat ilyen probléma.

[ Szerkesztve ]

(#61615) Out válasza MK VII (#61614) üzenetére


Out
addikt

Ezzel nagyon is egyet értek, hogy általánosítani nem szabad. Akinek meg valamivel baja van, az kerülje el és kész :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#61616) Marci112233 válasza D4v3 (#61582) üzenetére


Marci112233
őstag

Tedd fel az 1000-es szériához kiadott legelső drivert, azzal mennie kell.Nálam hasonló volt a helyzet amikor 660-ról 1060-ra váltottam.Nekem egyszerűen nem érzékelte a kártyát.Pontosabban képet adott, de Windowsban csak eszközkezelőn belül láttam, és ott is sárga háromszögben egy felkiáltó jellel.Nálam is játszott a DDU, de csak a legelső driver oldotta meg a gondomat.
Ha vissza olvasgatsz már szerintem több oldalt is, akkor láthatod, hogy én is kérdeztem pont itt.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#61617) ot93 válasza Alastair' (#61612) üzenetére


ot93
senior tag

Értem, megpróbálom amiket írtál... Amúgy közben utánanéztem, hogy a dvi-i csatlakozó van a hd7770-en, míg az alaplapin dvi-d . Ezt nem lehet pár száz forintos átalakítóval megoldani, mint a hd7770-en levőt... de a hdmi még mindig ott van, azt is megpróbálom... :)
De még annyi, hogy normál esetben ha nincs benne a gpu, hanem integrálton megy (és jó), akkor nem csipog, ugye?

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#61618) Alastair' válasza ot93 (#61617) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Akkor nem. A procit mindenképp vedd ki.

Alister from Hell

(#61619) turbokappa válasza Alastair' (#61600) üzenetére


turbokappa
senior tag

A doomot viszi 30-50 fps-el :)
Persze ,hogyne eredeti....
Csak fúrcsa,hogy egy sz@ros laptopon fut,ezen meg nem.
A shadow warrior2 dettó,ott csak tölt-tölt-tölt.... a laptopon meg fut.
Persze jövőre lesz pénzem procira,meg karira.

A semmiért vállalom a felelősséget!

(#61620) Tomace91


Tomace91
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom pontosan hova kellene fordulnom ezzel a kérdéssel, de remélem itt tudnak segíteni vagy legalább megmondani hova menjek. Adott egy GTX 670-es videokártya tovább 2 Full HD monitor (Egyik 144Hz másik szimpla 60HZ). A problémám az, hogy az asztalom miatt a 2. monitor csak jobbra tudom helyezni és mikor az első monitoron elindítok egy játékot más felbontásban mint a natív (1920x1080) akkor a második monitoron mindent ami ki van helyezve rá eltolja egyszerűen jobbra és így sok minden ki is megy a monitor képéből. Counter-Strike GO-val játszok és azt én nem Full HD-ban játszom régi megszokás miatt, de emiatt az eltolódás miatt egy HotKey Resolution Changer programmal az elsődleges monitor felbontását játék indítás előtt mindig át kell állítsam a játszani kívánt felbontásra és így akkor ha elindítom a játékot marad a 2. monitoron is minden a helyén. Esetleg lenne valami ötlet erre, hogy tudnám felbontás váltás nélkül megoldani a problémát?

Köszönőm a válaszokat előre is! :R

(#61621) ot93 válasza Alastair' (#61618) üzenetére


ot93
senior tag

üdv, a procit kivettem, nem sok port volt körülötte, aztán visszaraktam de ugyanaz... az újrapasztázást hamarosan megcsinálom, (amúgy néztem, nem nagyon melegszik mostsem a cpu, tehát azzal, hogy felszedtem, nem fog felforrni, de minél előbb újra fogom pasztázni) a hdmi-t még nem tudtam kipróbálni (mert el kell majd cipelnem a gépet az emeletről a földszintre, de most már nem akartam nekikezdeni :) ) majd holnap... de már kezdem feladni, de így nemtom hogy adom a vga-t mert addig míg az új meg nem jön, addig nem lenne gép... :U

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#61622) bobalazs válasza Tomace91 (#61620) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Így jártál esete, mert ez mindenkinél így működik.
Amit még meg lehet próbálni, mert még talán működhet, az a /WindowedBorderlessGaming
Ingyenes.

(#61623) Csupingo válasza Tomace91 (#61620) üzenetére


Csupingo
veterán

A képernyők kiterjesztését is próbáltad és beállítani elsődlegesnek azt, amin játszol?
Ha addig leválasztanád a másik monitort, vagy az is kell valamire?

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#61624) syberia válasza MK VII (#61614) üzenetére


syberia
veterán

Nálam az évek alatt több ati/amd és nvidia kártya megfordult, nem volt probléma a gyári telepítő eltávolítójával, a tuningolástól való kékhalál ugye nem driveres gyökerű... ;)

https://howbad.info/

(#61625) Ratman


Ratman
tag

Sziasztok!

Sok-sok évvel ezelőtt vásároltunk egy NVIDIA GeForce GTX460 kártyát. (Zotac gyártmány, de gondolom ennek nincs különösebb jelentősége).

A teljesítményével meg voltunk elégedve, most kellene majd egy új kártya egy másik gépbe, és érdeklődőm, hogy a jelenleg futó válaszékból mi az a kártya, ami kb. ugyanilyen, vagy esetleg kicsivel jobb tudású. Sokkal jobb azért nem kell, mert nem szeretnék nagyon sokat költeni, és az teljesítmény amit nyújt, az elégnek tűnik.

Milyen árfekvésben, milyen típust tudnátok javasolni?

(#61626) syberia válasza Ratman (#61625) üzenetére


syberia
veterán

Leírhatnád milyen konfigba kerülne, így látatlanba a az RX 460 lenne ár/érték arányban a legjobb, fele annyit fogyaszt és majdnem 2X erősebb a lecserélendő karinál.

https://howbad.info/

(#61627) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Sziasztok!

Melyik a jobb megoldás egy GTX 1060 esetében?
Egyik monitor a cpu-ra kötve, a másik a VGA-ra, vagy mind a kettő mehet a VGA-ra? (két FHD monitor esetében)

Melyiknek mik az előnyei, hátrányai? :)

Köszönöm, szép napot! :)

(#61628) Ratman válasza syberia (#61626) üzenetére


Ratman
tag

Köszi, otthon tudom megnézni az alaplap típusát, mert fejből nem tudom.

(#61629) syberia válasza sszemtelen (#61627) üzenetére


syberia
veterán

BIOS-ban engedélyezned kell az alaplapi és a dedikált vga-t hogy külön menjenek, én azt javaslom hogy mindkét monitort a 1060-ra kösd rá.

(#61628) Ratman: A processzort, memóriát, tápegységet se hagyd ki! :D

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#61630) sszemtelen válasza syberia (#61629) üzenetére


sszemtelen
őstag

Jelenleg úgy üzemel hogy egyik itt, másik ott. Csak nem tudom hogy van-e ennek valami hátránya :)
Vagy lenne-e előnye/hátránya ha a 1060-ra két FHD monitor lenne rákötve.. :)

Köszönöm :)

(#61631) mikkristof


mikkristof
csendes tag

Sziasztok!

Mennyire befolyásolja a teljesítményt ha 2db monitort hajt meg a videokártya?

Játék közben természetesen csak az egyiken fut ( nem dual monitor gaming) a másikon az alap desktop látszódik ( pár db rendszerfigyelővel, proci, memoria stb).

Alap monitor 1920x1080 a másik 1680x1050.

Válaszokat előre is köszönöm!

(#61632) syberia válasza sszemtelen (#61630) üzenetére


syberia
veterán

Az alaplapi lényegesen gyengébb és a rendszermemóriából vesz el a használata.

https://howbad.info/

(#61633) ot93


ot93
senior tag

Üdv,
na egy kis összefoglaló, a hiányzó integrált kariról: (i3-3220)
a d-sub után kipróbáltam a hdmi kimenetet, azon sincs kép és csippan 5-öt (ami elvileg a vga hiányra utal). a bios frissítés is megvolt már, majd visszabutítás gyári, 1.60-ra meg utána vissza 1.80, 1.90, semmi változás, elemkivétel (elfelejtette az órát is) után sem történ változás, procit kivettem, visszaraktam... semmi... bios reset szintén volt. lehúztam mindent a lapról (egyedül az odd maradt rajt véletlenül) és a ram, de amúgy a ramot is kivettem meg vissza (1 db modul van csak)... ezzel egyidejűleg a bios-ban nincs semmi változás, így már feladtam...
elvileg nem csatlakozó baj, hisze attól még nem csipogna szerintem.
+ régebben már ment 1x próba erejéig az igp + a beállítások is megvoltak ...

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#61634) Csupingo válasza ot93 (#61633) üzenetére


Csupingo
veterán

Biztos egy igp nélküli i5 van bennt. :) Azért szép tortúra lett az egészből. Mikor érkezik az új kártyád?
Amúgy úgy is nézted, hogy bennt hagyod a vga-t, viszont az alaplapra dugod a monitort?

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#61635) ot93 válasza Csupingo (#61634) üzenetére


ot93
senior tag

gondolnák ilyenre is de már ment korábban az igp, és a beállítások is megvoltak (szerkesztettem erre vonatkozólag az előző hsz-em) az új kártyám még nemtom mikor érkezik mert nem rendeltem meg, mert úgy volt, hogy majd ha a mostanit eladom, akkor veszek újat, de most nem tudom eladni, illetve csak úgy, ha lebeszélem valakivel, hogy majd elviszi, aztán ha megjött a kari, akkor szólok neki, hogy viheti :) amíg igp-n lettem volna, addig vártam volna egy jó vételre/akcióra (rx460 4gb). de most lehet nem várok, hanem vásárolok... hirtelen elhatározásból :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#61636) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Sziasztok,

Adott egy GTX 960
A probléma:
A monitor HDMI-vel van kötve a kártyára, a tv DVI csatival.

Alap windowsban remekül megy minden, de ha játszok a monitoron nem jó a kép a monitoron, vagyis hiába húzom át pl a CPU-z progit, csak a felét látom vagy annyit se, ha vissza akarom húzni vagy átméterezni akkor persze lerakja asztalr aa játékot és akkor megint jó..

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#61637) Alastair' válasza Vismajor01 (#61636) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nem a monitor DVI-al és a tv HDMI-vel?

Alister from Hell

(#61638) Vismajor01 válasza Alastair' (#61637) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nem.
Annyit pontositanek, hogy dvi-vga atalakitoval van osszekotve a tvvel. Sajnos nem szep a kel a tvn ha hdmivel van osszekotve.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#61639) whited


whited
addikt

Sziasztok
Van egy PC a birtokomban ami nagyjából így néz ki
Core i3
4gb ram
Hd5770

A minap bekapcsoltam, de nem adott képet, azóta kiszedtem a VGA-t, visszatettem de nem segített.
Se VGA-n, se HDMI-n keresztül nem kapok képet.

Mi tudok még tenni, hogy kiderítsem mi a baja ? :F :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#61640) MK VII válasza whited (#61639) üzenetére


MK VII
veterán

Üdc. Szerintem első körben, ha van alkalmad ki kéne próbálni egy másik gépben a VGA-t. Vagy ebben a ko figban egy másikat. Ha a kártya jó akkor mész tovább...

(#61641) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Üdv!
ATI Radeon HD2400 Pro-hoz keresek drivert!
Egy párat már felraktam, catalystosokat azok nem működtek. Egyedül az alap windowsos megy, de szerintem annál egy ati driver tempósabb lenne. win7 64 bit-re keresem.

V6

(#61642) elfelejtette válasza M0ng00se (#61641) üzenetére


elfelejtette
veterán

9.9-es Catalyst-ot próbáld feltenni.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#61643) M0ng00se válasza elfelejtette (#61642) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

köszi, jó lett :R

V6

(#61644) antocian


antocian
csendes tag

sziasztok, van egy gigabyte gt740-es kártyám, gddr5, meg 2gb. a kérdésem az, hogy ezen 6 tűs tápcsatlakozó van, jelenlegi csatlakozóim ezt most nem adják ki.. kipróbáltam, elindul 3 bekötéssel is, telepítette is, hibát se jelzett. a kérdésem az, hogy a másik (sárga fekete piros) három az az oc- hez kellene csak, vagy ha így használom, 3 tűvel, akkor tönkreteszem a kártyát?
köszönöm

(#61645) Csupingo válasza antocian (#61644) üzenetére


Csupingo
veterán

Ez egy 64 W-os kártya. Talán annyira nem hiányzik neki a plusz tápcsati. Hogy kötötted be 3 érintkezővel? Biztos ami biztos azért vennék egy átalakítót. Csak párszáz forint.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#61646) kicsi89


kicsi89
csendes tag

Üdv mindenki!

Olyan problémám van, hogy van egy sapphire r9 270x ami játék közben egyszer csak megfagyott.Újra indítottam a gépet ,bejön az elején az alaplap logó és win jel , hogy tölt,de amikor betöltené az asztalt csak fekete képernyő. 2x raktam újra a windowst és addig van kép amíg el nem indítom a vga drivert. Ott ismét csak fekete kép és semmi. Esetleg valami ötlet?

(#61647) antocian válasza Csupingo (#61645) üzenetére


antocian
csendes tag

hatos csatit tettem rá, de az y- ba elágazik, és csak az egyik felét tudtam megtáplálni..elfogytak a tápcsatik..

(#61648) bobalazs válasza kicsi89 (#61646) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

DDUval amd eltávolitása csökkentett módban, után ha driver feltelepités után sem ad képet, akkor nagy valószínűséggel kuka, mint ahogy nagyon sok R9 270 is mostanában.

(#61649) Csupingo válasza antocian (#61647) üzenetére


Csupingo
veterán

A helyedben vennék egy olyan átalakítót, amit linkeltem. Az 1 molexből csinál 6 pint. Mert ha jól látom, ami neked van, az 5 érintkezőre adna áramot, de ha csak az egyik molexet kötöd be, akkor csak 3-ra.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#61650) Csupingo válasza kicsi89 (#61646) üzenetére


Csupingo
veterán

Sajnos így szokott kezdődni a vga haláltusája. Csökkentett módban még működik (driver nélkül), de driverrel már nem. Biztos ami biztos, egy másik gépbe még ki kéne próbálni.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.