Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szesa

    senior tag

    válasz Aryes #116806 üzenetére

    Végül ez lett a módszer, hogy a telo 4g-n wifi hotspot arra csatlakozik a krómkászt
    persze ettől még a mirroring mód nem működik, semmit nem csinál :)
    a configurációhoz kellett net mert anélkül sehogy nem látta az eszközt
    le kellett szednem egy LocalCast nevű programot ami megtalája a saját hotspoton a krómkasztot
    ezzeé ki tudja küldeni a képet az eszközte anélkük, hogy pl Google Pictures-t feltenmék.

    Természesen az egész folyamat beállítása konfigurálása egy olyan igazi 21.századi bullshit.
    Semmi nem triviális, csak véletlenül rájössz egy megoldása, amit ajánalank az nem működik meg egyébként
    se akarok mindenfélé pót eszközt igénybevenni de másképp nem sikerült.

    Ja amig teló meg a cast eszköz a Localcast programmal nem találja meg egymást addig szükség van internet kapocsra, ha megvan utána mér nincs szükség :) Van a LocalCast-ba is egy Direct mód, de nem tudtam működésre bírni, a Google Home ami Chromecast-hez elvileg kell szintén ott van a mirroring amig castingra neveztek át csak az se csinál semmit.

    Nem vagyok ettől elragadtatva, valszeg nem a Google feliratú eszközt kellett volna megvenni.
    Mert az azért mégiscsak rohejes hogy tegyek fel akkor még a telóra olyan alkalmazásokat amik
    meg a funkcióval kompatibilisek és ha már föltettem akkor azok majd átveszik a meglévő programoktól a kezelést pl a képnézegetőben....en meg azt gondoltam, hogy
    akkor ami a készüléken van azt képes a tvn is megjeleniteni.
    Ehhez képest az egész kezeléséből kb semmit nem lehet érteni, nincs egy normál itiner, persze a facebook, meg youtube addinok egyböl ott villognak legelöl hátra rákattint a balga...dehát nekem ezekre pont nincs szükségem.

    Amúgy meg azon röhögtem, ha találsz véletlen egy ilyen eszköt a beállítások közben simán eltérítheted másnak az eszközét a saját hálózatodra ugyanis kér ellenőrző kódot de nem kell megadni...

    -

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés