Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47006) Soká válasza pacman_123 (#46999) üzenetére


Soká
senior tag

(I)"azt azért ne feledjük, hogy "user error" miatt indult a dolog "(/I)

Bocsánat, az nálam kimaradt, random módon olvasom a fórumot...
A hangra meg azért írtam azt, hogy olyanok mondjanak véleményt, akik ismerik a gépet, mert így videón keresztül nekem nem tűnt nagyon szörnyűnek. gyik-másik sarokcsiszolónak olyan szörnyű hangja tud lenni, hogy azt hinném, máris darabjaira hullik. Az én körfűrészem például olyan, hogy biztonsági okokból hosszan kell benyomni a kapcsolót. Ha nem nyomom elég ideig, belül valami alkatrész akkorát tud csattanni, hogy ihaj. Először azt hittem, hogy kész, vége a gépnek.

A kékBosch minőségi problémáiról semmi konkrétumot nem tudok mondani azon túl, hogy az elmúlt 1-2 évben sok rosszat hallottam. De nehéz tisztán látni. Úgy egyébként pedig nehezen tudom elképzelni, hogy a Bosch galád módon rontana a minőségén. Ebben semmi logika sincs. Akik ipari vonalra gyártanak, azok nem csinálhatnak ilyesmit. Egy barkács cuccnál még elmegy, ha a folyamatos olcsósítás miatt kispórolják az anyagot, de ott ahol tutira kiderül minden hiba, ott ez hamar megbosszulja magát. Olyan előfordulhat, hogy egy adott motor esetleg hajlamos a meghibásodásra, de hogy általános legyen a hanyatlás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.