Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) Toobee válasza Ed Parker (#11599) üzenetére


Toobee
veterán

Most küldtem el Bostonba a kérdésedet, az ott állomásozó tudós csapatnak. Azt mondják, hogy mindenki hülye, de azért megválaszolták: az egyik dupla, a másik nem.

https://barbieripnk.hu/

(#11602) Ed Parker válasza Toobee (#11601) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Valami hasonló megoldásra számítottam:)

(#11603) #75912448 válasza Toobee (#11601) üzenetére


#75912448
törölt tag

Rossz helyre küldted, autentikus választ ebben az ügyben csak brit tudósok adhatnak.

(#11604) Ed Parker válasza #75912448 (#11603) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Lehet hogy a brainiac-hez kellett volna küldeni vagy a mythbusters-hez:)

(#11605) kisgyerek85 válasza Zjunior (#11598) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Azert ajanlottam azt, mert elitetted a 3D-t. Ez meg tudja a BD iso 3D-t is. + ez 3,5os vinyot fogad.

(#11606) vmcsaba válasza soldner (#11420) üzenetére


vmcsaba
csendes tag

és hogyan kezeli a külső merevlemez tartalmát? ömlesztev vagy mappa strukurálisan? a particiókat képes kezelni? a feliratkoknál az ékezetes karakterekkel hogyan boldogul?

(#11607) alexking


alexking
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Most szeretnék venni médialejátszót és nem tudom melyiket lenne érdemesebb:

Asus O!Play Tv Pro
Xtreamer Prodigy

Fontos lenne a 3D és a HDD bővíthetőség. Előre is köszi a válszokat!

(#11608) vmcsaba


vmcsaba
csendes tag

Sziasztok,

Szeretnék egy kis segítséget kérni, szerintetek mely médialejátszót érdemes megvenni:

- Egreat R4A
- Egreat R6
- Asus O!Play Mini Plus
- ASUS O!Play HDP-R1
- Asus Media Player O!Play Air HDP-PR3
- Dune HD TV-101
- Xtreamer DVD
- Xtreamer SideWinder 2

szinte minden tipusról olvastam itt a fórumon jót is és rosszat is. Azonban nem tudom,hogy a médialejátszók világában mely márkák vagy tipusok számitanak jónak illetve melyek alkalmasak az alábbiakra:

- CSatlakoztatható CRT TV-hez RCA csatlakozóval
- Külső merevlemez particióit tudják kezelni(bár ez csak jó lenne,de nem szükségszerű)
- Külső merevlemez tartarlamát mappa szinten látják és kezelik
- Lejátszanak divx-eket és sub,srt feliratokat kezelnek megfelelően (ékezetes karakterek, nem csúsznak a feliratok)
- MKV, WMV,ISO, MPEG, AVI esetleg VOB állományokat akadás menetsen játszanak le
- Számítógéppel (router) segítségével összeköthető LAN vagy WLAN által, az utóbbi nem szükségszerű nekem.

pl az Ausosk között se találtam olyan infót, amelyből kiderülhetne, hogy mitől lenne jobb az egyik mint a másik.

Az Egreat-ról olvastam,hogy olcsó lejátszó,de jó is ? mondjuk Asus vagy Dune-hez képest?

Az Xtreamer-ek hirdetését sok fele láttam már de sehol se találtam véleményeket róluk.

(#11609) kmarci25 válasza vmcsaba (#11608) üzenetére


kmarci25
veterán

De jól összeszedted a saját kérdéseimet! :R Pont ezekre a kérdésekre keresem én is a választ, és pont ilyen árban gondolkodom én is.

Illetve talán még egy valami: linkdelight.com oldalról mennyire "szabad" rendelni? Rendeltem már a pixmania-tól, ebay-ről, szóval nem ismeretlen a dolog, de ettől egy kicsit fázok, magam sem tudom miért... :U

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11610) Alex91 válasza vmcsaba (#11608) üzenetére


Alex91
félisten

A.C. Ryan Playon HD2 Mini, WD TV Live Streaming stb. :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#11611) Norbi.Sz


Norbi.Sz
senior tag

Sziasztok!

Adott egy Himedia HD560B. Hálózati beállítások rendben vannak, enged fellépni Youtube-ra. Viszont ha onnan akarok lejátszani valamit, akkor nagyon sok esetben (szinte 90%-ban) azt írja ki, hogy "A médiafájl nem játszható le"...

Megnézné valaki, hogy neki megy-e? Pl. Showder Klub...

Esetleg mi lehet a probléma? Mert belép Youtube-ra, enged keresni, ki is adja a találatokat, csak amikor lejátszanám, legtöbb esetben ezt írja ki...

THX

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11612) Alex91 válasza Norbi.Sz (#11611) üzenetére


Alex91
félisten

Valoszinuleg nem engedelyezett azon az eszkozon a lejatszas. Van amit pl. szamitogepen engedi, de mobil eszkozrol meg nem. Gondolom itt is ez lehet...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#11613) Norbi.Sz válasza Alex91 (#11612) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Máskor, ha többször rányomtam ugyanarra a videóra, volt, hogy 3-4x után elindította...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11614) larryking válasza Norbi.Sz (#11613) üzenetére


larryking
senior tag

Próbálj rá acryan fw-t rakni, nem lesz gondod, nekem az egreat nem játszott le semmit, csak állt, amikor ráment egy acryan módosított fw, hd videókat nyitotta azonnal.

"We'll meet you where the lights are...."

(#11615) hunaqua válasza kmarci25 (#11609) üzenetére


hunaqua
addikt

Eddig minden rendben a Linkdelight-el.Látom a tracking Nr.-t,utazik.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#11616) Norbi.Sz válasza larryking (#11614) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

HD560B-hez hol találok? Néztem, de nem találtam...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#11617) larryking válasza Norbi.Sz (#11616) üzenetére


larryking
senior tag

Megnézem neked, otthon, én próbáltam az egreat R500-on, ment is rendesen, a transmission is ment, de le kell szabályozni, mert fagyni fog.

"We'll meet you where the lights are...."

(#11618) Inferno1988


Inferno1988
csendes tag

Sziasztok!

Hátha tudtok segíteni. Van egy LG BD390-em, most vettem hozzá egy erősítőt. Abból a célból, hogy a 1,5 mbites DTS-eket is vigye az mkv fájlokban, és ne pattogjon, akadozzon a hang. Amikor teszteltem nem is volt gond olyan esetekben, ahol nem szerkesztettem az mkv-t, vitte szépen.
Viszont mostanában volt gond az mkv fájlokkal, hogy nem játszotta le őket egyáltalán, azt sikerült kinyomozni, hogy az mkvmerge 4.2.0 felett a header compression default-on van, ezért a beállításoknál ezt le kell tiltani. Ez odáig oké, lejátszik minden mkv-t, azoban ismét új porblémával szembesültem, ez nem tudom, hogy más lejátszóknál is előfordul-e. A 1,5 mbites DTS hangsávoknál a disable header compression opció bekapcsolása után a lejátszó hasonlóan pattogósan játsza le, mint az erősítő nélkül, az erősítőn a DTS kijelzés is pattog, nem tud vele mit kezdeni. Most mi a fenét lehetne csinálni, azokkal az mkv-kal, amiket a 4.2.0 óta csináltam hasonló a helyzet, pedig egyrészt ezért vettem az erősítőt, hogy most már lejátsza. A 640-es AC3-ok, vagy a korábban 1,5 mbites hangsávból átkonvertált 768-s DTS-k is akadásmentesen mennek. Csak mivel a konvertálás kissé hosszadalmas, ezért örültem volna, ha az erősítő tudná dekódolni, de a lejátszó úgy látszik nem szereti az mkvmerge-t.
Firmware a legújabb van fent a lejátszón, igaz ez 2011 szeptemberi.

Esetleg tudtok ajánlani mkv szerkesztő progit, amiből kiszedhetek, hozzáadhatok sávokat, kettévághatok megadott helyen? Hátha azzal működne.

Köszi előre is!

(#11619) #75912448 válasza hunaqua (#11615) üzenetére


#75912448
törölt tag

Szokásos vám+áfa belekalkulálva? Vagy gift és 39€? :DDD . Bár ettől még elakadhat...

(#11620) kmarci25 válasza hunaqua (#11615) üzenetére


kmarci25
veterán

Majd ha megkaptad írnál róla pár szót? És csatlakoznék az előttem szólóhoz: vám, áfa? Mennyi lett a vége? Itt arra gondolok, hogy mennyi az ára a neten és ténylegesen mennyit fizettél?
Előre is köszi! :R Bocs a sok kérdésért, eddig csak eu-n belülről rendeltem.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11621) flogidcpp


flogidcpp
tag

Sziasztok!

Rászántam magam egy 2. médialejátszó vásárlására, ebben szeretném a tanácsotokat kérni.

Szeretnék NAS-ról renderelni vele az erősítőre (uPNP vagy SMB) android tablet-tel tv bekapcsolása nélkül.
Egy Eminent 7075DTS lejátszóm van, az tudja a fentieket. A DUNE HD TV-101-et nézegettem, de a DUNE cégtől kapott válaszból kiderül, hogy az sajnos nem képes rá.

Előre is köszi a segítségeteket.

[ Szerkesztve ]

Süss fel nap!

(#11622) kisgyerek85 válasza #75912448 (#11619) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Ismerosomnek az ismerose :-) vamos o mondta neki, h kb 50k huf alatt nem foglalkoznak a vamolassal. Igy is epp eleg dolguk van...

(#11623) kisgyerek85 válasza flogidcpp (#11621) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Wd tv live hacket fw-el elvileg megy. Nezz be a topicjaba.

(#11624) flogidcpp válasza kisgyerek85 (#11623) üzenetére


flogidcpp
tag

Ha nem muszáj, nem szeretném hackelni a gépet (+ garivesztés is van), esetleg más javaslatod lenne?

Süss fel nap!

(#11625) gonger válasza kmarci25 (#11620) üzenetére


gonger
senior tag

Én is kiváncsi vagyok a tapasztaltakra, ua próbálok más alternatívát is találni, ha netán az Egreat R6S Pro rendelése nem válna be vmi miatt.(ill a kintről rendelt termékek garanciáztatását nem látom egyszerűen megoldhatónak)
Olvasgatom a fórumokat, teszteket és nem tisztul a kép; SŐT!
HD Ready Samsung TV-m van, fontos lenne a lejátszandó filmeket több csatornás hanggal nézhessem. Jelenleg egy kis Denon 1306-os erősítőm van, amit idővel(1-2 év) cserélni fogok, tehát nem ártana ha a lejátszó tudná a DTS Hd-t is kezelni. Az erősítő jelenleg egy Dali Concept 5.0-s szettet hajt, szivesen hallgatok jó minőségű zenét is tehát fontos, hogy tömörítésmentes többcsatornás fájlokat kezeljen a választandó lejátszó.
A Wifi nekem nem létfontosságú(persze az sem hátrány ha van) pláne, hogy jelenleg 25 Megás netemet a g-s routerem osztja, meg egyébként sem okoz problémát, hogy kihúzzak a TV-ig egy UTP kábelt.
A lejátszóból a hangot az erősítőbe jelenleg optikai kábelen tudnám vinni, tehát fontos, hogy legyen optikai kimenete is.

-első körben az Asus OPlay Mini plus tetszett meg, de PH-s forumában legalább annyi nyűgöt(hálózati kezelés) olvasni, mint amennyi pozitívumot ill jelenleg 1-2 webshopban ~ 26 e körül van az ára, más boltokban 30 eFt. (max a 30 e ft lenne a felső határ, inkább az alatt maradnék)
-Szóba jött még a WD lejátszója, de a fenti igényeim miatt azt kiejtettem
-Szimpatikus az Xtreamer Sidewinder 2, ami a 25 ezres árával mindent tud, ami nekem kellene, ráadásul vinyóval is bővíthető, ami most nálam szintén nem opció, később talán..

Vagy lemondok a Wifiről, a gigabites LAN-ról és a DTS HD-ről és veszek egy stabilnak mondott Sigma procis Dune HD TV 101-et kicsivel 30 ezer fölött...
Ha meg kicsit spórolni és kockáztatni akarok, akkor veszek egy Egreat R6C-t 11e Ft-ért, de olyan puritán leírásokat találok róla, hogy már nem áll össze mit is veszítenék pontosan.

Passz. nem tudom mi lenne a jó döntés, az tény, hogy azért nem akarok 8-10 e Ft-ot spórolni, hogy utána itthon fogjam a fejemet, mert valami nem úgy megy a lejátszón ahogy kéne. Továbbra is szívesen fogadok minden jó tanácsot, tapasztalatot.

[ Szerkesztve ]

(#11626) kmarci25 válasza gonger (#11625) üzenetére


kmarci25
veterán

Passz. nem tudom mi lenne a jó döntés, az tény, hogy azért nem akarok 8-10 e Ft-ot spórolni, hogy utána itthon fogjam a fejemet, mert valami nem úgy megy a lejátszón ahogy kéne. Továbbra is szívesen fogadok minden jó tanácsot, tapasztalatot.

Dettó... :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11627) jumanjy


jumanjy
csendes tag

Sziasztok!

Egy ideje olvasgatom a topicot már, én is lejátszót szeretnék venni.

Főleg LAN-on (vezetékes) keresztül szeretném használni, így inkább a winchester nélküli verziókat nézegettem. A kommentek alapján 2 típusra szűkítettem le a kört:
1. WD TV Live Streaming
2. Dune HD TV-101

Elvileg az alapja mindkettőnek ugyanaz a sigma chip, hardverileg a WD-n van még egy optikai kimenet, de az számomra nem lényeg, mert a TV-men is van ilyen.

Amit le tudtam eddig szűrni, hogy a Dune-nek kicsit gagyi a távírányítója (bár mind2t lehet okostelefonról is vezérelni) ill. h talán jobb a Dune firmware-e. Árban ahogy néztem a WD olcsóbb néhány ezer forinttal.

Melyiket ajánlanátok? Képminőségben ugyanarra számíthatok?

(#11628) hunaqua válasza kmarci25 (#11626) üzenetére


hunaqua
addikt

Teljesen normális egyenlőre az ügymenet.Semmi plussz költség a rendelésnél nem volt.
Vegyünk egy R6S-t kb: 61usd+13usd a posta. Ez kb 18.000.-huf ! Ami szerintem nagyon jó ár. A PRO változat az +2400-huf. Az r160s meg 134usd postával.Szerdán rendeltem,de csak csütörtökön fizettem (nem volt a kártyán pénz :D ) Szombat reggel küldte a postai azonosítót) Ma reggel már látom a Hong Kong posta oldalán,hogy elindult.Ez egy nagy cég egyébként.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#11629) tarkatehen válasza hunaqua (#11628) üzenetére


tarkatehen
tag

Plusz koltseg akkor lehet amikor beer az orszagba, arrol viszont kapsz ertesitest, hogy jott egy kuldemenyed es vallalod-e az x ft-ot. Erre irasban kell valszolnod es majd kezbesiteskor kell fizetni. Ha az elado nem irt csak 40-50 dollar erteket a csomagra, akkor nagyon kicsi az esely ra, hogy fizetni kell.

(#11630) varsam


varsam
őstag

Kinek van itt Dune HD TV-101-ese? Tudna vki egy segíteni a kép beállításában? HDMI-n van kötve a TV-mre, de nekem nagyon olyan, mintha zajos lenne a kép és nem tetszik.

(#11631) hunaqua válasza tarkatehen (#11629) üzenetére


hunaqua
addikt

Igen. Egyébként a rizikó egy R6S esetében az ÁFA ami kb: 5000.-huf. (150 usd-ig csak áfa van ,ez az összeg felett van vám is). Szerintem a W2COMP-nál azért nincs még a PRO változat mert nagyon nagy még a készlet a sima változatból.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#11632) #75912448 válasza tarkatehen (#11629) üzenetére


#75912448
törölt tag

Ezért kérdeztem én is. Úgy tudtam, hogy 45 euró felett áfa köteles, de ahogy nézem már 25.

(#11633) tarkatehen válasza #75912448 (#11632) üzenetére


tarkatehen
tag

Rosszul írtam, helyesbítek:

100 dollár alatt nem szokott lenni semmilyen plusz költség. 100 dollár felett van az áfa+3% kezelési költség. Ezt biztos forrásbol tudom, két gyerekkori barátom dolgozik a vam és pénzügyőrség nyomozóhivatalában, vezető pozícióban. 100 dollár alatt is előfordulhat, hogy megnézik a csomag tartalmát és felértékelik azt, ilyenkor az általuk meghatározott érték a mérvadó, de ez az ami nagyon ritkán fordul elő, pont azért amit korábban is írtak, hogy nagyon sok munkájuk van.

[ Szerkesztve ]

(#11634) tarkatehen válasza tarkatehen (#11633) üzenetére


tarkatehen
tag

Ami még bukó lehet, ha az eladó tesz valamilyen számlát vagy nyomtatványt az eladási árról, mert akkor azt veszik figyelembe, és hiába van 40 dollár a csomagon, mint érték, akkor a számlám szereplő ár amit alapul vesznek.

(#11635) hunaqua válasza #75912448 (#11632) üzenetére


hunaqua
addikt

Ami biztos "fizetős", az a december hónap. Minden csomag "megnézős" már évek óta.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#11636) tarkatehen válasza hunaqua (#11635) üzenetére


tarkatehen
tag

Nos igen, és hiába van rajta, hogy gift... Akkor is fizetni kell ha ők úgy gondolják.

(#11637) #75912448


#75912448
törölt tag

Kiokosodtam :-) végül is nagyjából szerencse kérdése mi akadt fent és mi nem.

(#11638) tarkatehen válasza #75912448 (#11637) üzenetére


tarkatehen
tag

Igen ha nincs ráírva a csomagra, hogy mennyi az értéke vagy több mint 40-50 dollár. A vicces az volt, amikor az egyik említett barátom rendelt ebay-ről és kapta a levelet, hogy mennyi a plusz költség :D Pont megnézték a csomagot amit kapott.

[ Szerkesztve ]

(#11639) hunaqua válasza tarkatehen (#11636) üzenetére


hunaqua
addikt

Egyébként szerintem nem is gazdaságos.Foglalkozik vele egy csomó ember (határozat,számfejtés,számlázás,stb,stb) ,és beszednek 5000.-huf pénzt.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#11640) tarkatehen válasza hunaqua (#11639) üzenetére


tarkatehen
tag

Egy médialejátszó esetében nem annyira, de amikor a Pioneer CDJ700-as lejátszókat rendeltem akkor az az 5000 ft 35000 volt.

[ Szerkesztve ]

(#11641) Zoty4 válasza hunaqua (#11639) üzenetére


Zoty4
őstag

naja de mi van akkor ha azt mondják 50k valojában 18kért vásárolt lejátszó. Annak már nem kicsi a díja

(#11642) hunaqua válasza tarkatehen (#11640) üzenetére


hunaqua
addikt

...persze,én egy R6S esetére írtam az 5 rugót.

[chelloZotya

Bekéri a számládat.Rajta van,hogy R6S 75usd abból kiszámolja a 27%-ot,ami 5000 pénz.
Fizeted a postásnak.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#11643) tarkatehen válasza Zoty4 (#11641) üzenetére


tarkatehen
tag

Olyan esetben megvan a lehetőség, hogy bizonyítsd nem annyiért vetted, pl a PayPal-os tranzakcióról bemutatot a másolatot. Akkor azt veszik alapul.

Olyan is van, hogy nem tudják az értékét megállapítani, ilyenkor kérik is, hogy küldd el a másolatot a vásárlást igazoló bizonylatról. Ha ez van, akkor szerencse, mert bármit kinyomtathatsz, és olyan árat írsz oda amit akarsz :)

[ Szerkesztve ]

(#11644) Zoty4 válasza tarkatehen (#11643) üzenetére


Zoty4
őstag

photoshop 1€ :)

[ Szerkesztve ]

(#11645) tarkatehen válasza Zoty4 (#11644) üzenetére


tarkatehen
tag

Microsoft Word is elég ahhoz :D

(#11646) sting2


sting2
addikt

Szerintetek, mi a reális ára most egy Egreat S1A Media Player-nek?
Alig használt, dobozos, karcmentes, makulátlan, szalonállapot.
Nekem MKV-ra kell csak. :F

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#11647) hunaqua


hunaqua
addikt

...valaki már "belenyúlt" egy R6S PRO-ba (szerintem innen) :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#11648) Zjunior válasza jumanjy (#11627) üzenetére


Zjunior
veterán

Ez engem is érdekelne de még nem válaszoltak rá sajna:(! :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#11649) kmarci25 válasza hunaqua (#11628) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszönöm a választ, szép lassan kiokosodom itt a vám szakágból. :) Nagyon szemezek ezekkel az Egreat cuccokkal, méghozzá olyannal, ami fogad merevlemezt is, a legjobb a belső változat lenne. Remélem hamarosan megkapod (bár Hong Kong azért messze van...), és hallunk egy hosszabb-rövidebb beszámolót a készülékről. Nagyon érdekel az android része is a dolognak. :DD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11650) larryking válasza kmarci25 (#11649) üzenetére


larryking
senior tag

Nem akarlak elkeseríteni, de volt egy Egreat R500 a tulajdonomban, hát az eléggé ratyi volt, nagyon áron alúl tudtam eladni, pl a youtube egyáltalán nem nyitott meg videót, a torrent fagyott úgy ahogy kell, 1 film jött le, az sem tökéletesen.

"We'll meet you where the lights are...."

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.