Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42701) ztsoft válasza junkpod (#42696) üzenetére


ztsoft
őstag

A LibreElec újabb verzioihoz jelenleg nincs közösségi fejlesztésű amlogic támogatott verzió. Ezt az űrt a CoreElec pótolja.

Én is ezt írtam (próbáltam írni), csak egy kicsit másképp.

De a LibreElec 8.2.3.1 közösségi fejlesztése továbbra is támogatja (értsd úgy: kifogástalanul működik) amlogic 9xx SoC-on, kivéve s912.

Az S912 is van LE 8.2 (8.2.2.3), ebből készített Csicsóka egy Ext4-es verziót, amit napi szinten használok (még nincs meg az utódja).

Ezen azért elgondolkodtam. Ha csak 8bites dekodolast tamogat a videodriver, akkor, hogy jön ki belőle a teszteken a 10bit, ahogy eddig lelkendeztetek?

Most még az Android-ból kiszedett hibrid driver üzemel, nem 100 %-os, de jól használható. Főleg az új CE alatt. Ami megjelent hír, az a jövő, tervben van a fejlesztés a többi hardveres dekódolás is (több helyen találtam rá utalást). Ez már teljes mértékben támogatni fogja a hardvert (jelenleg a cikkben szereplő dekódolást támogatja), ráadásul az új kernel-lel.

[ Szerkesztve ]

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#42702) DoItYourself válasza SunMount3r (#42700) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Már vártalak. :D

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#42703) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

S905X Android 8.0 Oreo

Youtube 4K60FPS, stb, stb...
Valaki próbálta már esetleg ?

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#42704) DoItYourself válasza Tomi0703 (#42699) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

S905W chipes, tehát nem javasolt.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#42705) hunaqua válasza DoItYourself (#42704) üzenetére


hunaqua
addikt

Mik a hibák a W-s boxokon CE alatt?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#42706) junkpod válasza DoItYourself (#42698) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem az van, hogy eddig is ezt a drivert használtak csak forráskód hiányában bugokkal és dokumentalatlan hozzaferesekkel?

Box's don't touch!

(#42707) DoItYourself válasza hunaqua (#42705) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Nem volt mostanában téma az S905W a legújabb CE kiadásokkal. Korábban volt vele gond, a pár dolláros árkülönbség miatt nem volt értelme foglalkozni vele, amikor az S905X problémák nélkül tudta ugyanazt, sőt többet. Az egyik CE fejlesztőnek ugyanez a véleménye.
Az aktuális CE 8.95.0 verzió úgy látom támogatja:
added device trees for S905W and Q201 (Gbit) devices

junkpod: nekem az jött le a hírből, hogy ez egy teljesen új kezdeményezés, és használható lesz újabb (4.x) kernelekkel is. A forrás, amit kiadott anno az Amlogic, 3.14-es kernelre épült, azóta se frissítették.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#42708) szabi__memo válasza junkpod (#42706) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szerintem nem

(#42709) confuser válasza Beni2360 (#42668) üzenetére


confuser
senior tag

És ez S912-es? Nem látom sehol a linken :/

(#42710) Csicsóka válasza confuser (#42709) üzenetére


Csicsóka
őstag

Allwinner H6 != Amlogic S9xx
Nem láttam eddig CE-t alá, persze ha csak a droid a cél...

(#42711) Beni2360 válasza confuser (#42709) üzenetére


Beni2360
félisten

Látom, hogy Csicsóka válaszolt a leírásban tényleg semmi, de mint látom már nem aktuális elfogyott. Még a Fast 08 raktárban van drágábban.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#42712) peterk válasza SunMount3r (#42700) üzenetére


peterk
senior tag

Van :)

A Csicsóka által linkelt hír arról szól, hog lesz nyílt forráskódú driver az amlogic eszközökhöz. Eddig az volt a helyzet, hogy az amlogic "valamit" kiadott még annak idején (feltételezem ahhoz, hogy meg tudják csinálni az első android boxaikat), amiből a 3.X kernelekbe be sikerült kerülnie az első generációs (905, 905X) chipsetek drivereinek. A libre, core, stb. is erre a kernelre épül. Ezzel szépen mennek, mentek is a fenti chipsetes boxok libre alatt. Aztán megjelent (már vagy 2 éve) az újabb amlogic chipset, a 912, ami erősebb, jobb, többet is tud(na), de ehhez már nem volt kibocsájtott driver az amlogictól. (Feltételezem megírták maguknak a korábbiból). Így az embedded mediaplayer disztribek eleinte nem is támogatták, majd fokozatosan félig-meddig a 905 alapján "behekkelték" a 912 drivert is, de nem működött valami tökéletesen. És ez is volt az állás sokáig. Annyi történt csak, hogy hála a coreelec csapatnak és pár elszánt emberkének, ők nem nyugodtak bele, és addig farigcsálták a drivert, amíg már a legutóbbi release-ben tulajdonképpen lejátszás szempontból kereknek mondható a történet. De pl. adaptív módban (streaming addonok használják) nem működik a hardveres gyorsítás, szoftveresen dolgozik, így felbontás limitált, mert szoftveres dekódoláshoz azért ezek a procik igen gyengék. Szerencsére streamingben nem is nagyon van magas felbontás általában.

Lényeg a lényeg, hogy már a 912 is jól használható coreelec-el, nem nagyon van olyan ami valódi bottleneck (megy 4K-ig minden, kadencia helyesen, van 10 Bit, HDR, mindenféle codeccel, stb.) Csak az a szoftveres dekódolás adaptív módban maradt ki egyedül.

Viszont, a 3.X-es kernel, amire coreelec, libreelec is épül, már elég régi. A közösség - a kodi fejlesztése is - már erősen a 4.X kernelekre koncentrál, a jövő kodi verziói ki fogják használni a 4.X kernelek újdonságait. Ezért sokan eldobták az amlogic platformot - például a libreelec -, mert ők is inkább az új kodira, új mainline kernelre akarnak már fejleszteni / dolgozni.

Ez a driver, ha elkészül akkor az új kernelbe fog belekerülni. És azzal az egész amlogic platform "visszakerülhet a térképre". Lesznek új kiadások, azok akik eldobták a platformot - libreelec pl. - újra visszaszállhatnak. És így még az sem kizárt, hogy lesz rá linux disztrib is, mert írható/portolható lesz rá X.org kernel. Jöhet rá majd az AmBuntu például. :D :D

(Én ezt a hírt olyannak gondolom amire lehet adni. Ekkora patch-et nem tesznek fel szórakozásból, és ha ennyi minden megy már, akkor a többire igencsak jó esély van, hogy az is belekerül. Azt sem tartom kizártnak, hogy a fejlesztő már egy ideje a háttérben egyeztetett a készülő driverről, és azért rakta most fel, mert jön a szeptember, és így beszélhet róla Torwalds az említett konferencián.

Más részről viszont ennek a legnagyobb jelentősége akkor lesz, ha esetleg majd az újabb amlogic chipsetek is megkapják ennek révén majd a drivert. Mert őszintén szólva 905 vagy 912, már mindegyik jó "koros" darab, a világ meg rohan, jönnek az új feature-ök, az eszközök elavulnak. És ilyen 15-25 ezres cuccoknál az emberek nem variálnak, ha kijön az új cucc amin újabb az android, újabb a kodi, újabb a kernel, van rá esetleg linux is, akkor megveszik 2-3 évente az újat. Szóval ez a mostani 905->...->912 plaftorm tulajdonképpen kifuthat a 3.X-es kernellel még úgy is, hogy lesz rá driver. Hiszen jön majd az új hardver, és se a fejlesztőket, se a usereket nem érdekli a régi.)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#42713) confuser válasza Csicsóka (#42710) üzenetére


confuser
senior tag

Nem, LE/CE a cél, épp azért kérdezem :) Kösz a választ!

(#42714) hunaqua válasza DoItYourself (#42707) üzenetére


hunaqua
addikt

A Tanix TX3 Max-on nézegettem kicsit,nem láttam gondot az új CE alatt.Igaz,nem részletes "nyúzás" volt. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#42715) SunMount3r válasza peterk (#42712) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Van :) -> ezt mivel tudod alátámasztani? Teszteket megcsinálta már valaki? Visszajelzést eddig nem kaptam, se képeket.

Érdekes "olvasmány", köszi. Ezt pl. jó tudni: S912: De pl. adaptív módban (streaming addonok használják) nem működik a hardveres gyorsítás, szoftveresen dolgozik, így felbontás limitált, mert szoftveres dekódoláshoz azért ezek a procik igen gyengék. Szerencsére streamingben nem is nagyon van magas felbontás általában.
-> Ezt tehát az IPTV streaming-t érinti és a YT-ot is? Azért van egy jó néhány HD, FHD csatorna is. YT FHD hogy megy az S912-őn?

[ Szerkesztve ]

(#42716) blakey válasza SunMount3r (#42715) üzenetére


blakey
titán

Nem akarsz venni egy boxot? :)
Megy FHD-ban hardveres gyorítással minden stream így a YT is. Hibátlanul működik. Elég sokat használom S912-n, S905-n és S905X-en. S912-n a Hi10-es animék mennek szoftveres gyorsítással, de az úgy jó és szépen viszi.
10 bit van S905X-en, S912-n is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#42717) ttt válasza peterk (#42712) üzenetére


ttt
senior tag

Bár nem nekem jött, azért én köszönöm! Ez egy elég kompakt, érthető összefoglalása a történésnek. :D

"Hiszen jön majd az új hardver, és se a fejlesztőket, se a usereket nem érdekli a régi."
Csak elmélkedek, konklúzió nélkül:
Na itt a baj. A kedves gyártók mára már alig adnak ki 100%-ig jól működő cuccokat - és akkor még finom voltam.
Persze sokan mondják azt, hogy mit akarok; ezek "filléres" cuccok - van is benne valami, de körbenézve a nagyobb neveknél ugyanilyen félkész termékekkel vannak tele a polcok. Max. nem annyira hallod a nyavalygást, mert sokszor utol érhetetlen a szupport vagy egyáltalán nincs elérhető felület. ;)
Az meg egy külön fejezet, amikor már um. kivezetnek egy cuccot és akkor se mozdulnának abba az irányba, hogy a nyílt közösségnek kedvezzek - hogy is ne, akkor nem vennék az újabb cuccaikat ;)

(#42718) DoItYourself válasza peterk (#42712) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Eddig az volt a helyzet, hogy az amlogic "valamit" kiadott még annak idején

Az #1-es hsz-ben van link a "valami"-hez :). Úgy tudom az S912-höz is kiadták a forrást, bár az nem volt teljes.

Néhány kapcsolódó link még a cnx-ről:
Mainline Linux on Amlogic S905/S905X/S912 SoCs – 2018 Status Update
Linux 4.15 Release – Main Changes, Arm and MIPS Architectures

ttt: korábban már beszéltünk róla, hogy a már két éve megjelent 7-es LE is kihozta a médialejátszáshoz szükséges tudás 98%-át az S905/S905X procikból, és valljuk be, amikor a Kodi kezelőfelületen keresztül használjuk a boxot, igazából tök mindegy hányas kernel fut alatta. :)

Dare2Live: pl. Mecool BB2 + CE 8.95.0

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#42719) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Van S912vel tipus aminek jó a Libre támogatása?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#42720) lacko6 válasza Dare2Live (#42719) üzenetére


lacko6
senior tag

90%

(#42721) Csicsóka


Csicsóka
őstag

Amlogic T968 Processor

Igazán bele tehetnék a "jobbféle" TV boxokba is. DVB, USB3, Gigabit LAN ott is jól jönne.

(#42722) Mano66


Mano66
senior tag

Írattam a fiammal a Beelink GT1 miatt,hogy nem valós 3GB ramos.
Írtak ellenőrizzem Ann Bunny, Master Lu, CPU-Z segítségével a ram állapotát.
Érdekes android alatt meg van mind a 3GB. A CE alatt pedig csak 2 GB dolgozik.Ezt,hogy magyarázzam el nekik.Kérnek képeket.Elhajtanak,hogy nem a megfelelő szofttal használom. Ötlet??

Itt a levél.

Dear Toth,

Thank you for very much for your order and also for kindly bringing the issue to our attention.
We wish to apologize for the difficulties you have been experiencing regarding the functionality of your device.
We would like to work together to resolve the issue to your satisfaction.
Please review our warranty here:http://www.gearbest.com/about/warranty-and-return.html
Please kindly try to check the storage of the product through Ann Bunny, Master Lu, CPU-Z again.
If the problem still exist,please feel free to contact us again and offer us the following steps.

1.Please tell us what steps you have already taken to solve the issue.
2.Please give us the item code indicated on the outer package(Kindly see the attachment for reference).
3.Please send us clear pictures or a video of the defects in good lighting.

Please keep the attachment below 2MB and use any of these formats gif, jpg, png, bmp, doc, xls, txt, rar, ppt, pdf.

If the video is above 2MB,please send it to support@gearbest.com
We will do our best to help you.
We look forward to hearing from you.
Thank you for your understanding.
Best Regards
Silency
GearBest Customer Service

http://www.gearbest.com

[ Szerkesztve ]

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#42723) szabi__memo válasza Mano66 (#42722) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Írd meg nekik hogy ha az Android 3Gbot hazudik akkor nem létezik olyan alkalmazás ami mást fog érzékelni

(#42724) Pelican válasza Mano66 (#42722) üzenetére


Pelican
őstag

Amivel bizonytani tudod, az egy memória foglaló alkalmazás, aminek a futtatását felveszed videóra.
Persze a 2. pontot nem könnyű teljesíteni, ha már kidobtad a csomagolást.
Ezért nem veszek már semmit a GB-től, nekem semmit sem sikerült elérnem náluk.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#42725) Mano66 válasza Pelican (#42724) üzenetére


Mano66
senior tag

Csomagolás meg van.
Milyen programmal lehet megcsinálni?

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#42726) Pelican válasza Mano66 (#42725) üzenetére


Pelican
őstag

Appok közt keress 'fill memory'-ra.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#42727) BullZeye válasza Pelican (#42724) üzenetére


BullZeye
veterán

Ha megtalálod velük a hangnemet bármit el lehet érni náluk, 50-60 dolláros cuccokat küldenek nekem már újra, ha valamit elcsesznek. Csak ki kell tapasztalni a gondolkodásmódjukat, meg túl kell jutni az első körös botokon.

(#42728) junkpod


junkpod
nagyúr

nekifutnék a CEnek, de nem bootol:(
lehet az az oka, hogy a boxon a disk nevek át vannak variálva, hogy belső memórián legyen a LE data?

Box's don't touch!

(#42729) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

android alá esetleg vmi tárhely megosztás (SMB bármi) használ vki? Mit?
Annyira szépen mennek róla torrentek, hogy lehet kipróbálnám NAS szerüségként is. :)

Az egy hiba ami amúgy van, hogy a 3TBs hddt vmiért 1.5tbre formázta internal storagera.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#42730) Beni2360 válasza junkpod (#42728) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem jó a dtb.img kiválasztása azért nem bootol.
Sajnos vannak 3 GB-l árult boxok ami csak 2 GB-s és ezért nem megy. Ki kell próbálni egy 2 GB dtb-vel.
hogy belső memórián legyen a LE data? - A rendszert az sd kártyán hozza létre. Az egy másik tészta.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#42731) ekrisztian válasza dugesz77 (#42628) üzenetére


ekrisztian
senior tag

User error volt. Meg volt adva a feliratok helye, ahol az offline feliratok vannak nekem. De az elérési út helytelen volt, javítottam, most megy a felirat letöltés.

:R

(#42732) blakey válasza junkpod (#42728) üzenetére


blakey
titán

Frissíted vagy tiszta telepítés?
Frissítéssel LE-ről nem lesz jó vagy csak "szenvedések" árán.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#42733) junkpod válasza blakey (#42732) üzenetére


junkpod
nagyúr

Dehogy frissítés . MX64 box, q200-2gb stb. Másik SD kártyára kiírták, dtb masoltam., De valamiért nem indul...
Asszem előtte majd vissza cserélném a disk neveket, hátha ez a gond.

Box's don't touch!

(#42734) ttt válasza DoItYourself (#42718) üzenetére


ttt
senior tag

Így is van az S905 közel tökéletes. De pont ezért nem értem mit szőröznek/tek az s912-vel.
De, de értem:
Nyilván az is közrejátszik, hogy van náluk dögivel S905-s chip és el szeretnék adni, valamint a különböző licencek

Ugye alapból ezek a boxok droiddal jönnek, tehát itt nem csak a KODI játszik, az csak egy alkalmazás. Persze az más tészta, hagy a droidot se tudják normálisan megcsinálni rá, ezért is fogott hozzá jó néhány nagyszerű ember, hogy csináljon belőle olcsó és sok mindenre használható cuccot. És ne kelljen devel boardot venni azért, ha egy kicsit mást is szeretnél vele kezdeni. :) (Ráadásul ott már lehet csengetni jócskán és tényleg azoknak éri meg, aki fejleszteni akarnak.)
Ráadásul az én boxaim ugye tv tuneresek, ami alapból ad egy pvr funkciót is. Na az az alkalmazás is egy múlt századi csökevény. Nem mondom, hogy nem használható, de azért ki kellett volna lépniük a VHS korszakból :P
Ha TVHE nem lenne már az első boxon túladtam volna, nem hogy vegyek még egyet :D

[ Szerkesztve ]

(#42735) BullZeye


BullZeye
veterán

Ha a belső infra körül kivágom a műanyagot, akkor várhatóan jobb lesz a vétel szerintetek?
Jelenleg elég hektikusan működik az előző vevőhöz képest (távirányító ugyanaz)

(#42736) Pelican válasza BullZeye (#42735) üzenetére


Pelican
őstag

Először az elemet nézném meg...

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#42737) foresz


foresz
tag

Sziasztok! Kéne egy kis segítség. Van egy androidos boxom (M16) és a távirányító nem megy Le alatt. Android alatt működik rendesen. Vigigcsináltam amiket itt olvastam, kimasoltam a droid alól a remot.conf-ot és bemásoltam a leírtak szerint az LE megadott könyvtárába de semmi. És nem tudom számít e de Le alatt meg a led sem villan fel a boxon bármit is nyomok a távirányítón.

(#42738) ztsoft


ztsoft
őstag

Sziasztok!

Van egy problémám, miszerint az 1080i-s, 50 fps-es (TV felvétel) videón egy idő után színes csíkok jelenek meg (kép) (videó infó). Csak az ilyen videóknál csinálja. Kipróbáltam az összes telepített verzióval (LE 8.2.2.3 Ext4, CE 8.95.0, CE dev), mind ugyan olyan. Csak a kilépés majd újra indítás oldja meg, de ugyan úgy vissza jön egy idő után. Tapasztalt már valaki ilyet?

Kénytelen voltam a TV lejátszójával megnézni DLNA-n keresztül. Volt már régebben is ilyen az F1-es futamnál (az is TV felvétel volt).

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#42739) BullZeye válasza Pelican (#42736) üzenetére


BullZeye
veterán

Új ikeás 1,5V elemek, nem azzal van a baj. Egyszerűen kicsi az infra vevő felülete, és az is egy sötét plexi mögött van.

Ezért kérdeztem, hogy ha esetleg azon a részen kivágom, javulhat e a vétel?

szerk.
Kiszedtem a burokból, hibátlan az infra, háttal vele is működik.

[ Szerkesztve ]

(#42740) M_AND_Ms válasza ztsoft (#42738) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Mintha az enyém is produkálta volna régebben, de már megszűnt - nem tudom az okokat

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#42741) blakey válasza ztsoft (#42738) üzenetére


blakey
titán

A Deinterlacinget kapcsold ki, CE-ben menüből, a többiben meg parancssorból.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#42742) ztsoft válasza blakey (#42741) üzenetére


ztsoft
őstag

Köszönöm! Ki is próbálom, van egy újabb szerzemény.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#42743) Mano66 válasza Pelican (#42726) üzenetére


Mano66
senior tag

Köszönöm.
Sajna nem sokra mentem vele. 3GB ír ki.

Ment levél a Gearbest-nek. Majd kiderül, hogy reagálnak.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#42744) Pelican válasza Mano66 (#42743) üzenetére


Pelican
őstag

Nem az a lényeg, mit ír ki, hanem le kell foglalni (pl fél gigás lépésekben) 2 GB-ot és akkor szépen összeomlik, vagy kiírja, hogy nem sikerült lefoglalni. Ha tényleg 3 GB-os, akkor 2 GB foglalásra nem hal le.

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#42745) foresz válasza foresz (#42737) üzenetére


foresz
tag

Ja és a box M16

(#42746) junkpod válasza foresz (#42737) üzenetére


junkpod
nagyúr

Keress rá az összefoglalóban lévő linkekre, MX64 táv remote conf.

Box's don't touch!

(#42747) foresz válasza foresz (#42745) üzenetére


foresz
tag

AZ mx64 az nem az M18? vagy ez ugyan az? Egyébként az összefoglalóban nem találtam mx64-et.

(#42748) junkpod válasza foresz (#42747) üzenetére


junkpod
nagyúr

62e pont
Beelink M18 remote.conf v1 v2
:)

Box's don't touch!

(#42749) DoItYourself válasza foresz (#42747) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

De, az MX64=M18, csak a memória mérete más, és doboz. Neked viszont M16 van.
Egyébként hányas LE?

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#42750) foresz válasza DoItYourself (#42749) üzenetére


foresz
tag

Próbáltam már tobb LE-el de egyikkel sem megy. Most kipróbáltam az Mx64 ajánlot confjait de semmi. Átmásolom a config könyvtárba, reboot de semmi. Most a 7.0.3.012j van fent. Egyébként van egy T95x boxom és ugyan ez a probléma. Sehogy nem tudom működésre bírni. Már több boxot telepítettem és eddig nem volt gond.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.