Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56151) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Sziasztok!

Még a decemberi hajrá előtt szeretnék rendelni egy csomagot, ami jó lenne ha minél hamarabb megjönne. Melyik módot válasszam, van olyan ami egyértelműen sokkal gyorsabb a gyakorlatban is?

(#56152) remi67


remi67
tag

Egy ~3 dodós kütyüt szeretnék rendelni, több cég is kínálja hasonló áron, általában kérnek szállítási díjat is. Amit nem tudok, mi a különbség a "Cainiao Super Economy for Special Goods" és a"Cainiao Super Economy" között?
ÍIlletve egy cég kínálja "AliExpress Saver Shipping"-el is.
Melyikkel van legjobb tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#56153) V/ válasza tonermagus (#56151) üzenetére


V/
Topikgazda

A második, az AliExpress Standard, eddig 15 napon belül általában mindenki megkapta

(#56154) V/ válasza remi67 (#56152) üzenetére


V/
Topikgazda

Az economy azok lassúbban és posta fogja szállítani, AliExpress Saver Shipping vagy AliExpress Standard Shipping ha van az célszerű. Lehet hogy többe kerül, de sok fejfájástól és esetleg + fizetnivalótól kíméled meg magad.

[ Szerkesztve ]

(#56155) remi67 válasza V/ (#56154) üzenetére


remi67
tag

Köszi, akkor rendelem is a "saver shipping"-el.
Fura módon ezért kérnek a legkevesebb szállítási díjat (5 cent).

(#56156) cof válasza remi67 (#56155) üzenetére


cof
veterán

Saver Shipping is posta lesz 99% ha csak egy dolgot rendelsz, pláne ilyen olcsót, igaz sarcmentes U...BE de lassú is.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#56157) yogibear válasza cof (#56156) üzenetére


yogibear
addikt

Saver shippinges rendelés szept 26 és 27-én és okt 15-én pénteken reggel már itt volt a helyi postán. Csak a helyi feldolgozás lassú, régen még aznap jött sms, most nem, szombaton lementem értük, nő morgolódott hogy miért nem vártam meg az értesítőt, de kiadta őket, az sms-ek most jöttek meg róluk.
Vagyis úgy 20 nap alatt ideértek...
UH...BE rendszámmal, sarcmentesen.
Gyorsabban, mint a BG express, ami inkább BG vicinális.

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#56158) remi67 válasza yogibear (#56157) üzenetére


remi67
tag

Ez valami helyi specialitás lehet, én már jópár kisebb-nagyobb értékű kütyüt rendeltem aliról, de SMS az még soha nem jött róla. Az MPL-es kiszállításúakról se.

(#56159) V/ válasza remi67 (#56158) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha 24 mm-nél vékonyabb akkor nem kapsz értesítést, csak azokról amiért be kell menni a postára.

(#56160) V/ válasza cof (#56156) üzenetére


V/
Topikgazda

Én sem tapasztaltam lassúságot, 30 napon belül ezek is kézbesítésre kerülnek, de persze mindig becsúszhat késés, még a pár napos futáros szállításnál is.
De az sem mindegy hogy milyen posta, ez nem kezelési díjas.

[ Szerkesztve ]

(#56161) cof válasza V/ (#56160) üzenetére


cof
veterán

EO-hoz képest írtam, hogy lassú. Mert van amikor megáll Liege-ben 20 napra is akár.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#56162) V/ válasza cof (#56161) üzenetére


V/
Topikgazda

Azért elfogadhatjuk azt ha valami 30 napon belül kézbestésre kerül az jó, nem 45 -60-75-90 napok mint ami jellemző volt. Amaz futáros és jóformán direkt Cainiao, emez meg csak postai vonal is, annyi pénzért nem várható el gyors futáros kézbesítés szerintem.

(#56163) kicsi kecske


kicsi kecske
tag

Sziasztok!
Aliról beszerezhető karácsonyi izzósorokkal kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Idén tervezem, hogy feldíszítem a házat (belül függönyre WW függöny égősort tennék, kintre pedig WW jégcsap izzósort). Ezzel kapcsolatban van valakinek pozitív tapasztalata, mit szabad megvenni? Nem szeretnék évente 20ezreket elkölteni gagyi szarokra. :D
A kinti ragalja részre tenném a jégcsap füzért. Folyóméterben kb 25-30métert kéne lefedni, a nappali függönyökre pedig ilyen függön "háló" szerű lelógó füzért tervezek. Az pedig 5M és 3M hossz.
A kinti jégcsap füzérnek 1 betáp helye van, szóval valami olyasmi kéne amit nem kell 2-3 helyen toldásonként pluszba megtáplálni.
Ajánljatok pls nekem bevált termékeket :)

“Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jöjjek, hogy olyan nép nincs, ahogyan én táncolok!”

(#56164) csuhi17


csuhi17
tag

Hali van egy csomagom Aliról még Szeptember 28.-án ami az ünnep után feladásra került okt. 8.-án . Kaptam is követési azonosítót. LT913892615NL
20 napja, ha leveszem belőle az 1 hetes ünnepet meg hétvégéket akkor kb. 6-7 munkanapja.

Ma jött az üzenet, hogy a csomagállapotában változás történt, megnéztem és a "Cancelled by seller" felirat fogadott.
A státusz továbbra is az eladó elküldte maradt.

Az eladónál érdeklődtem és kaptam két választ. szinte azonnal.
"My dear, the system is malfunctioning, so there is a canceled state"
"Dear, your goods are waiting for the next process. I can’t see it here. I need to wait for the system to be repaired before I can see it. Thank you for your understanding."

Eddig még nem tapasztaltam hasonlót, a kérdésem az lenne, várjam meg hátha eltudja küldeni ill megérkezik, vagy rendeljem meg máshonnan és ha megjön ez is örülök, ha nem akkor dispute?
Nem akarom visszamondani mert nagyon olcsón vettem, mondhatni 1 fizet hármat vihet.
A csomag szerencsére nem sürgős, meg tudom várni, csak nem akartam a decemberi :W belecsúszni.
Láttam hasonlókat, ott írták hogy valami miatt fennakadt, vagy visszapattant a feladóhoz és majd lehet újra elküldi.

(#56165) Jahno válasza kicsi kecske (#56163) üzenetére


Jahno
őstag

Én ilyet kintről nem mernék. Néha alap villanyos boltban és kínai áruházban lehet venni, aztán ott is akad tűzveszélyes amit betiltanak. Ebből jól nehéz kijönni, de 5 méterest 2-3ezer pénzért lehet venni, az meg talán belefér. A jégcsapfüzérekönmaguknál fogva toldhatók, legtöbbnél van egy max. darabszám, hogy azért a legelső ne nyaljon be túl sok Ampert a vékony vezetéken és kb. ennyi. Végtelenségig semmi nem megy.

Jégcsaptól kb. 10ezer körülalatt rémlik egy majdnem 10 méteres sor. Sima füzérből ha el tudod tenni és beltéri kell, akkor ez jónak néz ki és remélem nem 1.6 métert írták el:

[link]

És erősen gondolkozom, hogy ebben van-e átverés, meg tudom-e nézni élőben, mert a méter/ár szinte nem létező fogalom: [link]

Összességében nem spórolnék, olcsóbb sem lesz. Csak a családban n+1 dugó ment szét, vezeték foszlott, annyi életveszélyes romhalmazt találtam már vacak táppal, mégsem időjárásálló kivitelben és hajszálvékony vezetékekkel, hogy kintről nem próbálnám meg a rendelést. Vagy csak azért, mert decemberig ide sem ér (:-

u.i.: persze annyira saját fejjel matekoztam, hogy függönyt nem mutattam, de tavaly meg ellőtte az szintén hasonló volt, hogy kint nem annyival mérvadón olcsóbb, mint ami rizikóval járna.

[ Szerkesztve ]

(#56166) yogibear válasza remi67 (#56158) üzenetére


yogibear
addikt

Amiért eddig be kellett menni, mindig jött sms, egyetlen kivétellel, ott miután a posta nyomkövető szerint itt volt a helyi postán és a postás bácsink nem hozta ki, bementem érte az 5. napon, azt állították, nem volt rajta telszám, holott ott volt rajta... de ez egyetlen eset volt, most is telszám alapján kereste ki némi morci után, szombaton reggel, ma reggel jött mindkettőről sms...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#56167) yogibear válasza V/ (#56159) üzenetére


yogibear
addikt

A mostani kettő közül az egyik bőven 24mm alatt volt (vékony fóliakábel, kis bubis borítékban) és postán átvevős volt... vagyis elég rendszertelen, mit hoznak ki miért kell bemenni (mindkettő saver shippinges volt a rendeléskor)

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#56168) kicsi kecske válasza Jahno (#56165) üzenetére


kicsi kecske
tag

Végső soron tök jogos amit írsz és én sem feltétlen akartam/akarom ezt kintről megoldani, csak sok hazai "importőr" 3xos áron árulja ugyan azt a gagyi minőséget amit kint harmad áron megveszek.
Bestbuy csoportban linkelte a hasonló timeless toolsos igősort az egyik topiklakó. ár/m-ben ez tényleg hihetetlenül olcsó.

A bajom az itthoni vásárlással egyébként az, hogy nem tudom kiszűrni melyik a túlárazott kínai import és melyik a pl EU gyártású és valóban minőségi cucc.. Ha lenne mondjuk egy brand ami EU gyártás és megbízható, vannak jó értékelések és nem 10000Ft/m akkor simán megvenném inkább itthonról. Főleg ,mert itt a kötelező garancia miatt a termék hibát is könnyebb kezeltetni.

“Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jöjjek, hogy olyan nép nincs, ahogyan én táncolok!”

(#56169) remi67 válasza yogibear (#56167) üzenetére


remi67
tag

Hááát, nekem még olyan se volt, hogy be kellett volna mennem a postára. Rendszerint bedobálják a ládába, ami nagyobb azt meg eddig mindig MPL hozta.
Alighanem ez is helyfüggő akkor.

(#56170) V/ válasza csuhi17 (#56164) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem bőven beleférsz a szállítási védelmi időtartamba hogy újból küldje, valószínűleg nem lesz lassúbb szállítás. Megírod hogy rendben és megkéred hogy jelezzen jha már elindította.
Ez milyen szállítás volt egyébként?

(#56171) csuhi17 válasza V/ (#56170) üzenetére


csuhi17
tag

Cainiao Standard For Special Goods választottam.
Nem írta azt hogy nem küldi, csak annyit hogy nem látja mert valami baj van a rendszerrel és azért került canceled státuszba, gondolom az ali-s rendszerre gondolhatott.

De ha jól értettem el fogja küldeni, vagy elvan már küldve.

Csak az zavart hogy semmilyen nyomkövetést nem találtam hogy mozogna, mintha nem lett volna elküldve, nem lenne érvényes a nyomkövető.
Megvárom, attól nem tartok hogy a pénzem elveszne, csak a bizonytalanság zavar.

(#56172) lacoka55


lacoka55
aktív tag

Volt 3 rendelésem UH--BE-kaptam ebből kettőt összevontak és lett expressone [kép]

(#56173) V/ válasza csuhi17 (#56171) üzenetére


V/
Topikgazda

Egy új azonosítóval tudja küldeni ha Cancel lett a szállítás, ugyanazt nem tudja beírni. De ha mozog a nyomkövetés szerint akkor tényleg rendszer hiba lehet, de ez mindenhol leállított, szóval csak egy új számmal jöhet.

(#56174) Nemo1 válasza V/ (#55552) üzenetére


Nemo1
tag

A csomag száma: 158271900003187183601039
[link]
Létezik, jól látom hogy már egy hónapja itt van az országban, és csak ülnek rajta a CAINIAO-nál, és nem kapja meg szállításra az ExpressOne?
Meglehet őket valahogy sürgetni?

(#56175) V/ válasza Nemo1 (#56174) üzenetére


V/
Topikgazda

Jól látod és te nem tudod megsürgetni, az eladó esetleg a Cainiao-nál vagy annál akinek átadta szállításra. Mivel nem lett átadva az Express One-nak ők sem tudnak segíteni, nincs olyan kapcsolatuk feléjük. Sajnos előfordult mással is és onnan van az információ.

(#56176) storm4


storm4
aktív tag

Sziasztok!

Megint egy helyzett jelentés: ma este kaptam ehhez a csomaghoz (küldeményhez) : UU279722453CN sms-ben a kódot a fizetéshez.
Egyelőre nálam már "rendesen" működik a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#56177) fairi válasza Nemo1 (#56174) üzenetére


fairi
addikt

Fenében, pont ugyanez van nálam. [link]
Egy napon érkezett, és egy napon veszett el. Akkor úgy tűnik az egész napi rakomány ment a levesbe. Elképzelésem se lehet mi történt akkor. Egyszerre 9 csomagomra mehet vita, és legtöbb pótlása drágább lesz mert HUF nem igazi és ha árak emelkednek.
Én próbáltam írni eladóknak, Ali-nak mindenki tehetetlen, kb csodát várják.
9 vita egyszerre 15 nap múlva! :W :W

(#56178) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Csak,hogy valami jót is írjak!! Szeptember 23,és 26.-i rendelésem két külön eladótól ( Grut-figura,érvéghüvely). Egyiknél Cainiao Super Economy Global,másiknál Cainiao Super Economy szállítást választottam. Mindkettő időközben átment AliExpress Standard Shipping-é,és mindkettőt ma hozta az Express One.Mint írtam,két külön eladó,két külön csomag,a két csomag egy nagyobb csomagban... Hát ez eléggé érdekes. Természetesen mindenféle extra költség nélkül!! :C

Üdv: Attila

(#56179) Jahno válasza tillatrilla (#56178) üzenetére


Jahno
őstag

Ebben az átalakulásokban csak az a szívás, hogy akkor igazából lassan mindegy mivel kérem, ide-oda alakul, aztán valami lesz, de néha jobb lenne beleszólni.

(#56180) laleeee


laleeee
őstag

Ez már túlvan a 'vámoláson' ?
[link]

(#56181) V/ válasza laleeee (#56180) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez nem lesz vámolva mivel Hollandiából lett feladva. Ezt szöveget mindig beírják, majd 1-5 napon belül belföldre továbbítva

(#56182) Nemo1 válasza V/ (#56175) üzenetére


Nemo1
tag

Az egy csomag öt különböző kereskedőtől jönne (összevonva egy csomagba), mindnek írtam, mindegyik vissza is írt, de a magyar postához irányítanak:
"Hello, I consulted with the logistics company. The package shows that the customs clearance is successful, but the logistics update is delayed. You can contact the local post office to inquire about the package. This is (+361) 333 77 77"
Akinek szerintem semmi köze sincs hozzá, hiszen az Express One venné át, ők szállítanák ki.
Tehát vagy nem tudnak, vagy nem akarnak ők sem tenni semmit se... :(

(#56183) Beni2360


Beni2360
félisten

Na megérkezett az első ..CN-s csomagom amit Sep. 27 2021 rendeltem és az értesítés a fizetésre, úgy néz ki a rendszer most jól vizsgázott 99.5%-ban. Klikk a linkre - beírtam a csomag számot - majd a kódot -és az elfogadási pipák és fizetés. Felugrott a a fizetési lehetőségek én Simple QR vásárlásra klikkeltem majd kiválasztva a kártyát fizettem és itt jön a 0.5 hiba ami a 404 errorban van.
Nálam a megoldás: vissza a kiinduló oldalra majd ismételten kitölteni az adatokat és fizetési gombra klikkelve ez ugrik fel. Vagyis a fizetés rendben. :C

Közben már ez E-mail is megérkezett a fizetésről.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#56184) Voice24 válasza Beni2360 (#56183) üzenetére


Voice24
őstag

Nálam is ez volt a 399-ft fizetésénél, az oldalra visszairányítás nekem is 404 errort hozott. De ahogy nálad, nálam is sikeres volt a fizetés, hamarosan kaptam a visszaigazoló emailt is, pár nap múlva a csomag is megérkezett.

(#56185) V/ válasza Nemo1 (#56182) üzenetére


V/
Topikgazda

Valóban, ha Express One a küldemény az nem megy a Magyar Postához, de az mi is látjuk hogy a Cainiao logisztikai részlegénél nem jutott tovább, pedig ők szeptember 10-én befejezték a munkát. Amit utoljára látunk azután maximum 5 napon belül átkerült az Express One-hoz.

(#56186) Nemo1 válasza fairi (#56177) üzenetére


Nemo1
tag

Nálam még rosszabb a helyzet.
Azt írja 2021.11.15-ig (még majd egy hónap) még csak nem is reklamálhatók, mert az Ali szerint itt van az országban már az árum. Ha most újból megrendelném, (ez alapján) akkor karácsonyra sem biztos, hogy meg kapnám... Másrészt néhány termék már most ki van fogyva, nem tudnám újra megrendelni. :((
Kezdek nagyot csalódni az Ali-ban, kifizetem, és 3 hónapig csak ülnek pénzemen, addig nekik kamatozik? :W

(#56187) fairi válasza Nemo1 (#56186) üzenetére


fairi
addikt

Csomagok szoktak elveszni, nem gyakran, kb 450 rendelésből volt 4 valóban elveszett dolgom van. 2 volt nyomkövetett, mind más ponton tűnt el.
Most az a kellemetlenség, hogy tucat rendelést összecsomagolnak, így ha elveszik valami okból akkor sok rendelés veszik el.
Aliexpress kitalált egy rendszert ami jól mükődne, csak sok lépés van benne, és minden ponton sok szarka és felelőtlen.

(#56188) Taci válasza V/ (#56109) üzenetére


Taci
addikt

Ha itt a rendelésnél nem volt megadva az email cím (most már pótoltam, és beírtam mögé a telefonszámot is még egyszer - remélem, karakterszámban még belefér), akkor van esély rá, hogy a posta nem fogja látni az email címem, így nem kapom meg a bekérőt, csak beállít a postás, hogy fizessek 800 Ft-ot?
Ha igen, lehet ezt még a csomag beérkezése előtt pótolni, írni egy emailt, hogy ez meg ez a csomagszámú csomag az enyém, ez az email cím, amire az értesítést / fizetési kérelmet küdjék?

1 csomagom van "közel" az új rendelések közül, ez már Import clearance success, Departure to country of destination.

(#56189) V/ válasza Taci (#56188) üzenetére


V/
Topikgazda

Azért az a várható hogy csak meg lesz valamelyik elérhetőséged és megtalálja a postai program.
Nem lehet pótolni és előre sem jelezni, mert az előzetesen elküldött adatokat legfeljebb megnézni tudják, módosítani nem lehet, nem turkálhat bele abba amit a feladó vagy a másik posta beírt a nemzetközi adatbázisba. Ugyanúgy a az érkező vám-árúnyilatkozatba sem lehet beírni semmit nekik. Van némi jogi szabályozás.
Meg azért attól is függ az egész hogy biztos-e a Posta mint szállító.
Amit írsz szöveget azt nem a Postai szállításnál szoktam olvasni, hanem a hosszú számsoros Express One azonosítónál, közük nincs a postához.

[ Szerkesztve ]

(#56190) Taci válasza V/ (#56189) üzenetére


Taci
addikt

Köszönöm szépen.

(#56191) ferenck


ferenck
senior tag

Most volt egy vásárlásom, ahol az eladó Francia és szállítási módnak ez van írva: LAPOSTE_EU. Ilyenem eddig még nem volt. Ez hogyan fog megérkezni? Lesz rajta valami költség? Elméletileg EU-n belüli, nem kellene, hogy legyen. Ami furcsa nekem, hogy amikor belépek az "Order Detail" részbe, nincs letölthető számla, minden más rendelésemnél, ami Kínából jön, ott van. Valakinek van már ilyennel tapasztalata? Kösz.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#56192) V/ válasza ferenck (#56191) üzenetére


V/
Topikgazda

GLS és DPD hozott nekem ilyen szállítással, de látni fogod a nyomkövetési azonosítóból.
Visszaigazolták a fizetést? Mert addig semmi számla nem készül, én a letöltéssel is megvárom hogy el legyen indítva a csomag.

(#56193) ferenck válasza V/ (#56192) üzenetére


ferenck
senior tag

A fizetés sikeres volt. Ennél későbbi rendeléseknél is mindnél ott van a számla.
Én most ezt látom: [kép]
Örülök, hogy azt mondod lesz nyomkövetése, mert azt írta a rendelésnél, hogy nem lesz: [kép]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#56194) V/ válasza ferenck (#56193) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem lehet úgy küldeni hogy nincs megadva valmi azonosító, ha az van akkor ki lehet találni hogy ki fogja szállítani, számla is később lehet.

(#56195) headhunter


headhunter
addikt

In transit: 144 days :Y

Jun 10, 2021 02:47 Aliexpress-Cainiao Arrival Liege-Linehaul

Oct 19, 2021 15:52 Aliexpress-Cainiao Item is announced/bpost received the information
Oct 19, 2021 15:52 bpost Item deposited to local postal operator
Oct 19, 2021 15:52 4PX Express Service provider received shipment information
Oct 19, 2021 15:54 bpost Arrival at facilities
Oct 19, 2021 15:54 bpost Cleared by customs
Oct 19, 2021 16:52 4PX ExpressService provider received shipment information
Oct 19, 2021 16:52 Aliexpress-Cainiao Item is ready for transport

[ Szerkesztve ]

(#56196) oba


oba
addikt

Sziasztok! Van egy ilyen csomagom aminél ez az utolsó 3 bejegyzés.

14 Okt 2021
04:54
回传海关查验中
14 Okt 2021
03:15
Import clearance start
13 Okt 2021
04:34
Linehaul Arrival:Arrived Budapest

A kínai szöveg a fordító szerint: returning to customs inspection

Találkozott már valaki ilyennel? Mire számíthatok? Rendeltem már korábban ettől az eladótól az Ali-n, akkor is ott volt hogy az adó benne van az árban, és meg is jött gond és külön intézkedés nélkül. De azoknál az eseteknél nem volt ez a bejegyzés.

(#56197) V/ válasza oba (#56196) üzenetére


V/
Topikgazda

Többször kértem hogy a nyomkövetési szám legyen megadva.
Ha ezen az oldalon beírod szerintem az ehhez hasonló számodat 158271900004778553606724 akkor látod jobbra lent hogy Express One a szállító.
De minden küldemény vámoláson esik át függetlenül attól hogy az áfa ki van fizetve és hogy mennyi az értéke, mert ezek: vámolás és áfa két különböző dolog.

[ Szerkesztve ]

(#56198) atyca


atyca
senior tag

Öööö, most mi van?
Valaki félrecsippantott?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#56199) V/ válasza atyca (#56198) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel már a helyi posta felé szaladgál az a gépi hiba a Cainiao október 29-i bejegyzéssel nem számít semmit, de megint képek az egy mondatba is leírható kérdés és mellékelve a hozzá a nyomkövetésiszám a mondatban helyett. Nálam a gépen nem fér bele a látható képernyőbe a hozzászólásod.

(#56200) oba válasza V/ (#56197) üzenetére


oba
addikt

Sorry, a szám lemaradt: 158271900005105513603384
Ezen az oldalon néztem én is. Volt már korábban több rendelésem ugyanettől az eladótól, már az új vám/áfa rendszer bevezetése óta is. Akkor is ExpressONE hozta, de ez a sor, hogy ellenőrzésre visszakerült a vámra még sosem volt. Az import clearance start után mindig import clearance success volt a bejegyzés még aznap, pár óra eltéréssel. Ez meg már egy hete ebben az állapotában van. Volt már másnál is ilyen bejegyzés?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.