Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#28711) B-L-A-C-K válasza SG3rg0 (#28710) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt már előtte megvolt határozva egy körülbelüli ár, és minden csavarnak tudtam az árát már a végére, az anyag 40%-ért én szereztem be a többit ő. Amit adtam neki elég hamar elfogyott, tudtam hogy kell még nála lenni pénznek, és még kért erre meg arra kamu dumával. Megkérdeztem mennyi van még nála a pénzemből egyszer mondta 20 ezer, mondom akkor még keressen mert 150 nek kellene lennie, na utána már 100 ezer volt nála hirtelen. Akkor mondta még vigyek 70 ezret, mert ennyi még kell, mondom oké, de nézzük meg mire, meg mennyi van még a pénzéből. Persze kiderült egy fillért sem kellett vinnem, nem tudod elszámolni a dolgokkal akkor sem. Ideges lett, látta gáz van, azzal jött én mit turkálok a zsebébe, mondta akkor ez olyan mondjam meg nálam is mennyi pénz van....:) Mondom 1 mi közöd van nálam mennyi pénz van 2. én nem a te zsebedben turkálok mivel nem a te pénzedről kérdezlek hanem arról a pénzről ami az enyém és nálad van anyagra. Na mind1 tudnék még mesélni....A lényeg azt gondolta palimadár vagyok, és kicsit levesz. Ami persze sikerült is neki egy valamilyen szinten, de ha nem hagyom magam ez jóval több is lett volna. Szóval voltak ilyen kis furcsaság.

Az a kis üveg rész az ajtóval volt együtt, fa vagy műanyag? Ha fa, én azt javasolnám az üveget vetesd ki, gipszkartonoztasd be, szépen gletteljétek át, majd fessétek le, és kész.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.