Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#103301) AxBattler válasza ReFleXx (#103298) üzenetére


AxBattler
félisten

Hammerite, pl. ;)

(#103303) lemmy71
Rendben, akkor mi a jó ilyenre? :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#103302) lemmy71 válasza n@p@lm (#103300) üzenetére


lemmy71
őstag

[Valami ilyesmi kell neked] de vannak egyszer használatos festéktálcás készletek is.
Az aránylag sima felületeknél a szivacsos henger a jó választás.

(#103303) lemmy71 válasza AxBattler (#103301) üzenetére


lemmy71
őstag

A hammerite nem jó oda :N az rozsdás felületre való nem pedig festettre amin csak rozsda pöttyök vannak ;)

(#103304) runner 125 válasza lemmy71 (#103299) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kézzel? :D Egy részét látjuk csak, lehet 15x ennyi kerítés van, de fémig csiszolni a vászon durvaságától függetlenül is qrva szopás.. Rettenet munka...

Az biztos, h én bérelnék egy ipari magasnyomásút, hozzá egy homokszóró fejet, és leküldeném azzal.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#103305) n@p@lm válasza lemmy71 (#103302) üzenetére


n@p@lm
őstag

Köszönöm!
Ez is olyasmi amit te linkeltél? : [link]
Egy garázs alját kell festenem, nem mondanám tükörsimának a felületet :)

(#103306) lemmy71 válasza runner 125 (#103304) üzenetére


lemmy71
őstag

Egyszóval sem mondtam hogy fémtisztára kell csiszolni :N csak a nagyját ami pereg, kétszer áthúzod rajta a csiszolóvásznat és kész. Nekem van vizes homokszórom de ezt azzal értelmetlen tisztítani ilyen vékony csöveket. Csak pancsot csinálsz és egy ifányi finom homokot fogsz elpazarolni :K

(#103301) AxBattler
Arra ebben a formában ahogy már írtam, cellkolor való. Csak pénz kidobás a drága hammerite vagy alkyton arra a festékes felületre ;)

(#103307) ReFleXx válasza runner 125 (#103304) üzenetére


ReFleXx
addikt

Kézzel nem biztos, hogy a nyár végéig végeznék vele :D , tekintve, hogy havonta 1 hétvégét tudok menni segiteni csinálni max, meg kb 2m látszik a képen a 50méterből, szal ezt a mennyiséget meg kell szorozni 25-el. Ezért keresek valami alternativ megoldast, ipari mosó ahogy nézem 3 fázist igényel, mellesleg nem túl olcsó.

lemmy71legutobb egyébként próbából nekimentem drótkefével, vannak rajta elég masszív rozsda hólyagok, megse érezte a drótkefét, kalapáccsal kellett lekoccintani :D

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#103308) lemmy71 válasza n@p@lm (#103305) üzenetére


lemmy71
őstag

Igen azzal is csinálhatod, lényeg hogy ne húzza ki a szálakat a hengerből a festendő felület. Jól takarítsd fel előtte a felületet, én az ilyet átszoktam drótkefézni porszívózni és alapozni ha szükséges.

(#103309) lemmy71 válasza ReFleXx (#103307) üzenetére


lemmy71
őstag

Pedig kézzel a leggyorsabb :K De te tudod sok sikert hozzá.
A nagyobb rozsdára legyen a kéznél egy rasketta, de a képen az nem látszódót. Amit belinkelt runner 125 az nálad nem úgy fog működni, ezt tapasztalatból mondom.

[ Szerkesztve ]

(#103310) ReFleXx válasza lemmy71 (#103309) üzenetére


ReFleXx
addikt

milyen csiszolopapir lenne ide idealis? 120as vagy durvabb?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#103311) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Sziasztok!

Anyám szeretne a 2. emeleti panelba ablakon kívülre a párkányra virágládát. Hogy szokás az ilyet rögzíteni? Bele kell fúrni a műanyag párkányba, és alá még a betonba is? Vagy van olyan megoldás, amihez nem kell fúrni?

(#103312) ReFleXx válasza lemmy71 (#103309) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ezek a szerszámgép tartozékok nem segitenének itt?
[link] [link] [link]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#103313) koxx válasza ReFleXx (#103310) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Polírozni akarod? :) 40-60 fölé nem mennék.
Egy nagyobb méretű drótkorong segíthet, de sajnos kézzel férsz hozzá a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#103314) ReFleXx válasza koxx (#103313) üzenetére


ReFleXx
addikt

nem értek hozzá, ezért kérdem :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#103315) Met válasza Apollo17hu (#103311) üzenetére


Met
Topikgazda

Ha van szúnyoghálós redőny és a szúnyogháló nem kell akkor lehet így rögzíteni.
Ha nincs akkor én inkább az oldalfalhoz rögzíteném a keretet, kb. így

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#103316) lemmy71 válasza ReFleXx (#103314) üzenetére


lemmy71
őstag

P40 csiszolóvásznat használnák már így ránézésre, vehetsz egy jó pár ívet belőle :K
Amiket linkeltél max a lamellás csiszoló korongot tudod használni, de azt is a nagyon durva rozsdákhoz ajánlom. Hamar eltömődik és azon a felületen nem tudod igazán kihasználni, ráadásul könnyen belekap a vasba is. A szalagcsiszoló felejtős és a drogkorong (fazékkefe) is :N Az a baj a drótkrongal hogy az is igazán sík felületen jó, itt csak kitöredeznek majd a drótok belőle, tele lesz a ruhád meg a hajad vele :DDD Hidd el hogy kézzel végzel a leggyorsabban :K Kétszer háromszor végig húzod rajta a csiszolóvásznat és kenheted is.

(#103317) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Hőszigetelésnél a matraceffektus mikor jelentkezhet?

A ház fele pogácsásan lett felragasztva, illetve csak a lapok sarkai vannak dűbelezve, közepe nem. Ebben az esetben is felléphet a matrac-effektus?

Sehol sem találok pontos leírást.

Láttam már a környéken is olyan házat ahol szépen kirajzolódtak a táblák, viszont mennyire befolyásolja a matrac-effektust a hőszigetelőtábla minősége? Tehát mondjuk egy Poli-farbenál is jelentkezhet ez a matrac-effektus?

[ Szerkesztve ]

(#103318) MittuDomain_ válasza ReFleXx (#103314) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én a flex + erős drótkorong (fazékkefe, fazékkorong, sok néven fut) kombót javaslom. (A rézdrót vagy a vékonyabb erre a munkára sz.rt sem ér...) 50m azzal is szívás és tuti elkoptatsz vagy 3-4 korongot, de utána letudod 15-20 évre, ha rendesen le lesz kenve.

Van olcsóbban is, most csak linkeltem valamit gyorsan.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#103319) AxBattler válasza lemmy71 (#103306) üzenetére


AxBattler
félisten

Cellkolor... oké, köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#103320) Met válasza tothjozsi96 (#103317) üzenetére


Met
Topikgazda

Szerintem jelentkezhet nálad mert középen nincs dűbelezve. Így csak középre tud tágulni.
Azt nem tudom hogy mennyire számít a lapok minősége.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#103321) tothjozsi96 válasza Met (#103320) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Most megnéztem hogy a meleg hatására dülled ki a lap közepe, ugye ez érintene engem mert a közepén nincs dübel. A ház északi és keleti oldala van így felrakva. Ezeket az oldalakat csak 11 óráig süti a nap, utána semennyire. Az a baj hogy senki se tud pontosat mondani.
Az északi felét semennyire nem éri a nap, keleti oldalt meg délelőtt 11-ig tűzi de utána már nem.

A ház másik két oldalát mással szigeteltetten, ők a közepébe már 2 dűbelt tettek. Ott biztos nem lesz probléma.

2 éve van fent a szigetelés a keleti és északi falon, eddig nem púposodtak még ki.

Mennyi idő után szoktak ezek jelentkezni? Tehát ennyi idő alatt is kitud púposodni, vagy ide azért kell egy 5-10 év?

(#103322) Met válasza tothjozsi96 (#103321) üzenetére


Met
Topikgazda

Szerintem ha 2 évig nem volt gond akkor ezután sem lesz, főleg ezzel a tájolással.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#103323) tothjozsi96 válasza Met (#103322) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Köszönöm a válaszod!

Ha más is tud hozzáfűzni bármit, szívesen veszem. :)

(#103324) runner 125 válasza lemmy71 (#103309) üzenetére


runner 125
nagyúr

Pedig működik, mert nekem is van egy ipari Kranzle mosóm és van hozzá homokfúvó fej. Pucoltam már le vele régi vaskerítést (igaz nem ennyit), és cimborámnál hintaágyat.

Más felől az igényküszöböm akkor ezek szerint más. De a pergő rozsda, pergő festék eltávolítása után nagyon nem lesz szép a felületet.. azokat az egyenetlenségeket az új festés meg fogja mutatni. Vagy normálisan le van csiszolva, vagy neki se álljon.

Más felől pont az van amit írtam, sőt, én csak 15x ennyire tippeltem, de mint kiderült h 25x akkora felületről van szó. Kézzel még 10 embernek is nagy felület ezt kézzel, csak nagyjából is becsiszolni...

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#103325) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Sziasztok!

Veszünk egy alagútzsalus lakást, amiben a konyha és nappali közé szeretnénk vágatni egy közlekedőt. 15cm-es vasbeton falról van szó, ami elvileg az alagútzsalus épületekben tartófalnak számít, de majd jönni fog statikus, és ír egy szakvéleményt (ez már fixálva).

A problémánk a következő: Egyelőre nem találunk a fal kivágásához/törmelék elszállításához megfelelő szakembert, céget. Vagy mondhatnám úgyis, hogy fél milliót sajnálunk erre a melóra kiadni. Van erre valami olcsóbb megoldás? Jó lenne ha megállna ~200k körül, mégiscsak egy lyukról van szó a falon. Nehezemre esik feldolgozni, hogy egy kisebb ház tetőszerkezetének majdnem felét finanszírozni lehetne ebből.
Ha nincs más megoldás, akkor kiköhögöm, de egy kérdést megért...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#103326) lemmy71 válasza runner 125 (#103324) üzenetére


lemmy71
őstag

Az enyém is ipari KEW csináltam már én is pár dolgot vele elhiheted (pedálos moszkvicstól a kovácsolt elemekig) . De az nem oda vissza 100 méternyi húszcentinként rakott félcols csőkerítés :N Amúgy egy darab pedálos moszkvicsra egy zsák 25kg kvarchomok ment rá és mire elhaladsz 5 -10 métert addigra az eleje elkezd rozsdásodni a víztől :K

(#103327) #49155328 válasza vzsryl (#103325) üzenetére


#49155328
törölt tag

A beton szabást meg kell fizetni sajnos.
Fogsz egy flexet két oldalról bevagod az ajtó helyét, majd utána véső géppel adsz neki! ;)

(#103328) vzsryl válasza #49155328 (#103327) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Tudok bérelni gombokért ehhez rendes gépet is, ami átvágja, mint kés a vajat, de attól tartok, hogy olyan problémákba ütközhetek, amivel nem számolok előtte. Pl. ha egy ekkora szeletet kivágok, akkor azt nem dönthetem ki egyben egy theep trong-gal, mert szerintem úgy zuhanok a földszintre. :DDD
Most sok múlik azon is, hogy mit mond a statikus. Ha kell plusz erősítés, fémmunkával, hegesztéssel, akkor muszáj lesz mélyen zsebbe nyúlni. Ha csak simán kivághatjuk, akkor lehet bevállalom egy ilyennel:

Btw. amennyiért vállalják ezek a cégek, már simán vehetnék egy ilyen b@szógépet is, aztán kiadnám bérbe, hogy visszahozza az árát...

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#103329) n@p@lm válasza lemmy71 (#103308) üzenetére


n@p@lm
őstag

Köszönöm, úgy lesz!

(#103330) ReFleXx válasza lemmy71 (#103316) üzenetére


ReFleXx
addikt

ma sikerült szemügyre venni mégegyszer még sötétedés előtt, az 50 méterből kb az első 30méteres szakasz viszonylag jó állapotban van, oda tényleg elég a csiszolóvászon+drótkefe, a hátsó 20méter viszont rosszabb, a hólyagon átszalad a csiszolóvászon :D
Lehet bepróbálom ezt lamellás tárcsát meg a lamellás legyezőpalástot.

MittuDomain_ Hasonló fazékkorongot probáltam már egyszer fúrógépben, de az ilyen vékony csövekre nem volt valami jó, mert ugrált csak rajta meg csavarta ki a fúrógépet az ember kezéből. Erre mondjuk azt irja csiszolóhoz, ezt sarokcsiszolóra kellene applikálni?

runner 125 A holyagos rozsdat lecsiszolva maradni fognak kráterek, ezzel együtt tudnunk élni, annyira nem fog zavarni a kertvégébe'. Ha anyámra hagynám a dolgot akkor ő csak simán lefestené nulla csiszolással :D én úgy vagyok vele, hogy normálisan le kéne csiszolni, aztán menjen rá egy jó festék.

Egyébként azt mondta neki ezt ajánlottak a helyi üzletben [Hardlux 3 in 1 zománc] vagy Hammerite, de ez utobbi drágább.

AxBattler Mi a baj a Cellkolorral?

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#103331) MittuDomain_ válasza ReFleXx (#103330) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Igen, direkt sarokcsiszolósat linkeltem. A fúrógépessel nincsenek jó tapasztalatok, de a sarokcsiszolós oké szvsz.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#103332) Apollo17hu válasza Met (#103315) üzenetére


Apollo17hu
őstag

köszi a tippeket!

(#103333) AxBattler válasza ReFleXx (#103330) üzenetére


AxBattler
félisten

Abszolút semmi.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#103334) Djuree


Djuree
félisten

sziasztok!

a vizes az alabbi krealmanyt hagyta nalunk.
ha engedem a csapot egy kis ido utan mar nem folyik le, csak nagyon lassan.
a mosogatogep vize amit leenged az meg visszafolyik felfele es ugyanolyan lassan folyik le.
mi lehet a gond?
az az U betu nem lehet a gond, abban megall a viz?
vagy valahol eldugul?
meg rendes szifon sincs, az nem kene?

koszi elore is!

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#103335) Met válasza Djuree (#103334) üzenetére


Met
Topikgazda

Az U-ban vagy utána dugulás van.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#103336) 4ron


4ron
senior tag

Sziasztok!

Július 1-én új albérletbe költözök, sajnos. A falfestést bevállaltam, mert zavarja a szemem a narancssárga, ezzel várhatóan gyorsan végezni is fogok. Viszont a szobára összesen 3 ajtó nyílik: 2 az ebédlőre, 1 a másik lakó szobájára. Ezt a problémát akarjuk a leendő lakótársammal orvosolni, első körben csak az ő szobájára nyíló ajtónál. A tulaj kérése az volt, hogy olyan megoldást válasszunk, ami könnyen visszaalakítható.

Sajnos még méreteket nem tudok, mert kulcsot majd csak a hétvégén kapok, de arra gondoltam, hogy az ajtókeret köré léceket vágunk méretre, ez lesz maga a keret, amire a gipszkartont rögzítjük. Keresztmerevítőket nem igazán tudunk alkalmazni, mivel az ajtókeretbe nem fúrhatunk csavart.

Szerintetek működhet a dolog, nem fog a gipszkarton idővel megrepedni úgy, ha csak a kerethez rögzítjük? A léceket mivel érdemes a falhoz rögzíteni? (sajnos még nem tudom, hogy milyen fallal van dolgunk)

Ha bárkinek van jobb ötlete, kérem ossza meg, nem szoktam barkácsolni :) Köszi!

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#103337) sztanozs válasza Djuree (#103334) üzenetére


sztanozs
veterán

Az az U-betű a szifon

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#103338) #49155328 válasza 4ron (#103336) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ajtót bezárod a kulcsot a Dunába dobod. ;]

(#103339) macilaci78 válasza 4ron (#103336) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Két függőleges léc az ajtónyílásba teljes magassággal, majd közévágsz vízszintesen léceket 2-3 mm-rel hosszabbat, mint amit a mérőszalag mutat és ezt gumikalapáccsal, vagy ütőfával bekalapálod vízszintesen, ez odafeszíti a tokba a keretet, de nem nyomja meg azt. (Szükség szerint csiszolóvászonnal finoman tudod rövidíteni a léceket.) Ilyen sablonnal össze is tudod csavarozni, de az ajtótokba még mindig nem ment csavar. Erre rá mehet a gipszkarton, vagy akár bútorlap is.
A másik oldallal nem foglalkoznék, bezárnám az ajtót és levenném a kilincset, oszt csá.
Még azt is megteheti, hogy a keretre rak ledvilágítást, meg valami posztert, kis hangulat. Vagy "bepolcozza", kis méretű szir-szaroknak megfelelő.

A legolcsóbb amúgy valami szövetet, vagy papírt (akár kartont, posztert) ragasztani az ajtóra, bezárni, levenni a kilincset és csá.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#103340) macilaci78 válasza Djuree (#103334) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ahogy írták, az U betű a szifon, bűzzár. Valahol van valami, csőgörényt neki. Szerintem a falban futó rész elején lesz valami, esetleg törmelék.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#103341) AxBattler válasza macilaci78 (#103339) üzenetére


AxBattler
félisten

Nagyon jó ez a sablon, ilyen ötletes megoldásokat keresek, rövidesen nekem is kellene ügyeskednem beépített faszerkezetekkel! Köszi!

Ez a tipliző sem rossz!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#103342) macilaci78 válasza AxBattler (#103341) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az általad linkelt sablonnal a leretet az ajtónyíláson kívül lehet összerakni, és utána kell befeszíteni a helyére. Nehezebb így megoldani, feltételezi, hogy az ajtótok nincs elvetemedve, a festék megcsurogva és nem fogja a fa megkarcolni, leverni a festéket.
Amit én javasoltam, ott a tok sérülés nélkül megússza, gyakorlatilag belülről feszíted neki a toknak a fa keretet, nem kell semmi csavar, szög, ilyesmi. Ha nem akar TV-t akasztani arra a részre, csak tényleg egy átlátszatlan sík felület kell az ajtónyílás helyén, akkor ez kiváló megoldás, nyom nélkül bontható.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#103343) 4ron válasza macilaci78 (#103339) üzenetére


4ron
senior tag

Óriási, ez valamiért eszembe se jutott, túlbonyolítottam. A hétvégén majd méricskélni fogok és ha kész a festés, várhatóan ezzel a megoldással fogjuk lezárni. Köszi! A kész konstrukcióról majd küldök be ide képet :)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#103344) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!

Régi-régebbi ház típusterveket meg lehet valahol találni? A házunk tervrajza megvan, de nem nagyon szeretném hajtogatni, meg pár dolog nem látszik rajta. Találtam egy ilyet, ami talán egy katalógus, de ebben nem találtam meg. A mi házunk 78-82 körül épülhetett, eltolt szintes családi ház, benne lévő garázzsal. Van még pár ilyen ház (tükörben építve, pl.) a faluban, de nem találok terveket. A közeljövőben kezdenénk egy nagyobb felújítást, azért lenne jó.
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#103345) AxBattler válasza macilaci78 (#103342) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, egyesével bepasszintva/csavarozva nyilván jobb megoldás erre a helyzetre. :R

Csak azt írtam, hogy az a kütyü is jó cucc lehet!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#103346) lemmy71 válasza Flowtation (#103344) üzenetére


lemmy71
őstag

A helyi föld és építési hivatalban próbálkoznék, a helyrajzi szám alapján kérhetsz másolatot az eredeti tervről, némi illeték fejében.

(#103347) macilaci78 válasza 4ron (#103343) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha ügyes vagy, az ajtótokból képkeret lesz. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#103348) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Mosogató alatti ajtóval nyílós kukából valakinek van valami nagyobb fajtája?
Asszony csak ilyet hajlandó felrakatni. A mostani meg a 12 literjével az őrületbe kerget.

(#103349) psion2101


psion2101
tag

Az lenne a kérdésem,hogy mekkora átmérőjű müanyagcsövet vegyek az elektromos kábelnek a falba?

(#103350) Met válasza psion2101 (#103349) üzenetére


Met
Topikgazda

Mennyi és milyen vastag vezeték kerülne bele?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.