Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93379) Tothgera30 válasza Hasaggymeg (#93376) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az 1900-asok nem vészesek árban, de még ha fűzetsz is, megéri. Sun Ringlé Black Flag/Charger sem rossz, esetleg Fulcrum Red Power széria. Ezekkel van tapasztalatom, egyikkel sem volt problémám, csapágyakat persze időnként ki kell cserélni.

#93377 6030D: Országútiból a Vision felniket, ami elég könnyű, de nagyon vékony a falvastagsága, és eléggé csavarodik. Nekem az alacsony, belépő szintű kategória ugrik be róla, de persze aki szereti, hát használja.

Egyik haverom most cserélte Fulcrumra a kerekét, mert a zsír új DT kerékszettben folyton törtek a küllők (80 kg alatti srác, karbon bringa, nem vadulós lefelé). Csak hogy segítsek a döntésedben. - Abszurd, nem mindegy milyen szett, van amelyik súlylimites, az XR331-es is szétpattant 75kg srác alatt köves lefelében. De tudom hogy használta, szóval nem lepődöm meg. Szét lehet nyírni egy atomkemény szettet is, ha minden kőhöz odacsapod, bezzeg nekem CX sem szakadt még szét, pedig 1500g-os szettet is próbáltam már, öklömnyi kavicsokon kónuszon eresztve.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.