Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70367) Roni2011 válasza Runner_fxr (#70360) üzenetére


Roni2011
csendes tag

Ennél már csak itt nálunk szarabb a helyzet! (Szigetszentmiklós Lakihegy) Van itt nálunk egy jó kis szuper lámpás gyalogátkelőhely. Ami úgy működik hogy a gyalogos megnyomja a gombot és egy idő múlva zöldre vált a lámpa! Az autósoknak ilyenkor piros jelzést folyamatosan még vagy 5-6 autós semmibe veszi és simán átmegy még a gyalogosok között is! Vagy van utána egy biciklis út ami keresztezi a főutat.A főúton már jóval előbb ott a tábla hogy bringás út keresztezi a főutat. Na én itt mindig inkább leszállok mert nem egyszer volt olyan hogy az egyik autós átengedett a másik meg majdnem elütött és utána még ő neki állt feljebb hogy miért megyek elé! Hiába mutattam neki a felfestett bicikliutat az aszfalton csak legyintett egyet és röhögött! De olyan is volt hogy hazáig jött mellettem és ugatott végig nekem hogy hogy kéne nekem közlekednem,de annyira sötét volt hogy nem tudtam meggyőzni hogy hogy is kéne megközelíteni egy gyalogátkelő helyet vagy egy bringás út kereszteződést! 20 éve vezetek de ez ami most a közlekedésben kialakult valami borzalom! Egyszerűen életveszély már kerékpározni! Ha tehetem inkább elkerülöm a főutakat messziről mert a kerékpárost semmibe se nézik!!!! Pedig ugye mi már nem azok a két forintos biciklin guruló vénasszonyok vagyunk! A múltkori vitámnál mondom az embernek hogy "te én nem azért bringázom mert nincs pénzem autóra hanem mert a munkám után(informatikus vagyok) jól esik egy kicsit így sportolni,és a bringám vagy háromszor többet ér az ő 3 Gofjánál"

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.