Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#270798) Dark Archon válasza Ringman (#270742) üzenetére


Dark Archon
addikt

Úton is van a Merida vissza :( Még nem döntöttem el, mi legyen helyette. A fizetős Best Bike Advice szerint a 2XS-es Endurace 7 tökéletes lenne számomra, csak hát a 650b kerekek. Gyakorlatilag a Continentalra lennék utalva, mert a Schwalbe külsőire más is panaszkodik, hogy csak fém gumileszedővel lehet felfeszíteni (én eltörtem az egyik jó kis műanyag Lezyne gumileszedőmet), amitől meg a belső, felni sérül. Érdekes, hogy több neves gyártó, pl. a Vittoria is sz*rik az 584-es külsőkre.

A program más kerékpárokra meg 50-es(!), 60-as stucnikat ajánl, hogy jó legyen a kormány helyzete. Aminél nem, az az Orbea Avant H40 47 cm-es, de nem kapható, a support meg nesze semmi fogd meg jól. XS-es Cube Nuroad Pro-ra (tudom, az már gravel) is 50-es stucni kéne. S nem teljesen hülyeség, mert azon ültem is.

A másik a Cube Attain Pro 47 cm, de az meg hivatalosan csak 28 mm széles külsőket támogat, ami nem szimpatikus.

Na mindegy, kértem infót Giant Contend AR 2-ről, hogy át lehet-e konfigurálni, vagy adjanak Liv Avail AR 2-t helyette (lehetőleg rózsaszínt), és akkor csak a nyerget kell lecserélni, hajtókar, stucni, kormányszélesség ok. De egyébként ilyen kis vázaknál már idétlenül is néz ki a 622-es kerék.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.