Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#244801) Jester01 válasza zsocy (#244791) üzenetére


Jester01
veterán

az új szakasz Pákozd és Dinnyés között álomszerű lett, tüköraszfalt végig, kivéve a két hidat, azokat még csinálják. Jól elköltött 1.6 Mrd ft volt

Azért bringasávra nem futotta pedig ott megy a hivatalos bringaút.

Jester

(#244802) Dark Archon válasza flash- (#244796) üzenetére


Dark Archon
addikt

Egyből jöttek a PR-ek és egyértelmű az átlag javulás, de nem a kerékszett miatt. Én azzal együtt külsőket is cseréltem. Az alsópolcos, gyárilag a bringán levő Schwalbe Landcruiser 50-622 kőnehéz külsőket is cseréltem tubeless 40-622 Tufo Thunderókra. Összességében 1,5 kg-t nyertem az egésszel. Így igazából ettől, meg a nagy adag placebo hatástól gyorsultam.

Konkrét adattal nem tudok szolgálni, annyira komolyan nem veszem. Meg kétszer egyébként sem tud az ember ugyanolyan körülmények közt menni.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#244803) lsebestyen válasza flash- (#244796) üzenetére


lsebestyen
addikt

Előzd meg a fogaskerekűt jó lehet első alkalomnak, viszont a tour de Mátrát nem ajánlom, mert az elég technikás. És itt ugye nem csak magadra vagy veszélyes, hanem a többi résztvevőre is. Menjél egyéni időfutamokra. Bolyozós tapasztalat nélkül senkit nem engednék mezőnyversenyre, az már megint más kérdés, hogy sokan azok közül sem tudnak bringázni, akik amúgy sokszor tekernek másokkal. :(
Hülyén hangzik, de youtube-os oktató videókból tök sokat lehet tanulni. Pl. GCN-nek elég jó videói vannak ebben a témában is. Félni nem kell tőle, de verseny előtt egy szezont biztos tekernék többedmagammal. :K

(#244804) MPowerPH válasza Dark Archon (#244802) üzenetére


MPowerPH
félisten

1,5kg minusz a kerekeken az brutalis mar onmagaban is. Es akkor meg ha a gumik gordulesi ellenallasa is csokken, utana mintha egy masik bicajra ulnel ra. A kerekek sulya a nehezebb maszasoknal hatvanyozottan erezheto, mert minden pedalfordulattal 'gyorsitasz'. Mar ha ertheto mire celzok. Sima menetben, ahol nincs akkora rad hato gravitacios ero, kevesbe feltuno, amint elerted az utazotempot.

Don't Tread On Me

(#244805) Sleek válasza zsocy (#244779) üzenetére


Sleek
senior tag

Simán átjön :) Én is rendeltem 100g t. Annyi ,hogy nekem el kellett menni a helyi postára érte

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#244806) Sleek


Sleek
senior tag

Srácok fel kellene újítani a ruhatáram , mez ,aláöltözet ,kabát széldzseki . Decán kívül van valami ajánlott márka ami nem a csillagos ég ? Pl nem 40ezer környéke egy mez , meg 80-100ezer egy kabát? Nincs bajom a decával csak ,ahogy néztem eléggé megemelkedtek az árak ott is, és ha bringa boltban kicsit többért jobbat kapni akkor azt venném.
Pesten van valami bringa bolt ahol van is készlet ?
Mert itt szfvár ruha ügyileg elég hiányos .

[ Szerkesztve ]

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#244807) fulton válasza MPowerPH (#244804) üzenetére


fulton
addikt

Szép karikát futottál. Nekem nem lenne türelmem hozzá :D az a bajom a futással hogy lassú. Úszás a keresztedzésem az oké. De futni..eh

(#244808) jjeahh válasza Sleek (#244806) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Lesd meg a Siroko-t, viszonylag alacsony áron adnak pro fit mezeket rengeteg színben, az user review-ek is jók. Bikeinn-en is lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#244809) fulton válasza velizare (#244767) üzenetére


fulton
addikt

Castelli Free Tri 2
Véknyabb cuccnak érzem, kicsit elasztikusabb (pont ezért lehet L es is esélyes lett volna...)...mint a competizione volt. Szerintem jo lesz használva is nyaron(nem csak felvéve). Tartósságra, meglátjuk. A betét miatt nagyon várom hogy élesben kipróbáljam.

[ Szerkesztve ]

(#244810) Sleek válasza jjeahh (#244808) üzenetére


Sleek
senior tag

Köszönöm szépen :R

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#244811) zsocy válasza Jester01 (#244801) üzenetére


zsocy
őstag

Teljesen igazad van, ezt akartam én is írni hogy az út nagyon jó, de lemaradt szeparált a bringasáv. Gondolom majd felfestik, de az azért nagyon nem az igazi. Eddig kis autóforgalmú pocsék út volt, így hogy kb. jobb a minősége mint a hetesnek már lehet többen lesznek a kocsik is. Lesz itt konfliktus biztosan, nagyon nagyon sok mugli megy erre, családok, öregek, mennek amerre gondolják, főleg így hogy jó lett az út.

(#244812) MPowerPH válasza fulton (#244807) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ah, ez pocsekra sikerult. :( A maratoni tav volt betervezve, tartalekoltam az elejen az erovel, aztan eloszor megfajdult a jobb labamban a terdem mogotti szalag, majd a hasam is gorcsolni kezdett. Nem vittem folyadekot, es reggelire 2 banant ettem. Az utcso emelkedo pedig kinyirt, elfogytam a vegere. Hogy ne seruljek le, lefele is inkabb fogtam a tempot.
Rossz otlet volt ilyen szintet belevinni ekkora tavba, meg nem vagyok azon az eronleten. :o Legkozelebb lefutok a tohoz, es inkabb azt megkerulom 4x.
Engem kikapcsol, ha nincs sok ember, es csond van, jo a levego. Vegig szemerkelt az eso, Remeten felhoben futottam... jo lett volna, a korulmenyek adottak voltak, csak nem jol indultam neki. :B

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#244813) TheBigM válasza jjeahh (#244808) üzenetére


TheBigM
csendes tag

+1 siroko-ra, van mezem, gatyám, kabátom, kesztyűm, szemüvegem, nekem eléggé bejött, decasnal csak kicsit drágább, de jobb minőség, ennek a youtubernek a linkjével mindenre 10% kedvezmény: link (leírásban ott a link)

[ Szerkesztve ]

(#244814) jjeahh válasza TheBigM (#244813) üzenetére


jjeahh
nagyúr

"Néhány" mez a bikeinnen még jobb áron van, mint a gyártó oldalán. Amúgy a Siroko honnan küldi?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#244815) Dark Archon válasza MPowerPH (#244804) üzenetére


Dark Archon
addikt

Igen, azért annyit már megérezni a kerekeken. Tényleg, mintha másik bringa lenne.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#244816) fulton válasza MPowerPH (#244812) üzenetére


fulton
addikt

Én is egy időben eljártam futni, de nem maradt meg. Nem az én utam volt :) 1 et nagyon tudtam szeretni benne, a végét mikor már csak x resz volt hátra, azt jól megtolni ami csak kijön
..és a végén kifeküdni zihálni.

(#244817) emilll


emilll
tag

Rendeltem Shimano 105 RD-5800GS váltószetthez ezt a két kis fogaskerék bigyót... nem tudom hogyan hívják magyarul... https://www.bike-discount.de/en/shimano-105-rd-5800-gs-pully-set
Miután szétszedtem vettem észre, hogy az enyémen a két kis kerék nem egyforma, hanem olyanok, mint ezek: https://www.bike-discount.de/en/shimano-slx/metrea-rd-m7000-11/u5000-pully-set
Ha egyszer 105-öshöz van amit rendeltem, akkor miért nem olyan, mint az eredeti páros? Számít valamit ha mostantól ugyanolyan lesz a kettő?
Miért jó az, ha különbözőek a fogak a két keréken?

(#244818) fulton válasza .LnB (#244799) üzenetére


fulton
addikt

Straván fent vagy?

(#244819) Mezga Aladár válasza emilll (#244817) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Az a rövid kanalas váltóhoz való.
Neked ez kell.
Cikkszám alapján keresd.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#244820) .LnB válasza fulton (#244818) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen. Unofficial PH csoportban megtalálsz. ;)
Egyébként van Official PH csoport is? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#244821) lsebestyen válasza .LnB (#244820) üzenetére


lsebestyen
addikt

Azért lett unofficial, mert a PH!-nak (mint cég) nincs hozzá köze. Anno volt kérés, hogy unofficial legyen.

(#244822) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Becsatolhatós ODI markolat és ovális kerék.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#244823) chubby2o6 válasza jjeahh (#244822) üzenetére


chubby2o6
senior tag

:DD :DD :DD
Igazi ápr.1-i fejlesztések :D

(#244824) TheBigM válasza jjeahh (#244814) üzenetére


TheBigM
csendes tag

Spanyolország, sztem bikeinn is ott van valahol.

(#244825) .LnB válasza lsebestyen (#244821) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahha. Köszi az infót.

Más téma:
Ennek a krém csíknak néhány Vittoria, Conti és egyéb külső gumiknál mi értelme? És miert drágábbak azok a külsők? Csak dizájn elem? És mi az a transparent? Mi lehet abban átlátszó? Mert GP5000-ből van olyan is. :U :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#244826) bardi válasza MPowerPH (#244776) üzenetére


bardi
aktív tag

A nagy tekerés alatt hány km-t értesz? Nekem nemrég fogyott el a squirt, most soudal van. Egyelőre ez kicsit jobban retkel, de nem vészes. Squirtet olyan 80-100 km után kentem újra.

'92 Honda VFR 750

(#244827) vallas válasza .LnB (#244825) üzenetére


vallas
senior tag

Gizdán néz ki... kevesebb gumi kell, drágábban lehet adni, és ott még a defektgátló tejet is jobban ereszti.... ;] ;] ;]

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#244828) jjeahh válasza .LnB (#244825) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Egyes gyártók a vágás elleni védelmet a barna oldalfalú gumiból kihagyják, néhány Schwalbe is ilyen. A Maxxis nem hagyja ki, mégis könnyebben szakadnak :F . A Vittoriánál pl. outi fronton nincs semmi különbség ahogy nézem, de az xc gumijaiknál az oldalfal színe különböző "felszereltségi szintet" is jelent. A fekete az alap drótos, a barna sima tubeless ready, a szürke meg oldalfal védelmet is kapott, az a csúcskategória. Szal ahány gyártó, annyiféle...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#244829) etomcat válasza .LnB (#244825) üzenetére


etomcat
tag

Régi időkben a jármű gumik természetes anyagból (gumifa nedve) készültek, amihez szénport adagoltak, hogy tartósabb legyen - de ez megdrágította, ezért csak a futófelület részen alkalmazták, az oldalfalon maradt a gumitej fehéres-vanília színe. Ez jellemző a veterán autókra.
Amikor áttértek műgumira, akkor az egészet feketére gyártani lett az olcsóbb - így a fehérre festett vagy anyagában fehérített oldalfalú gumit átminősítették drágább, presztízs termékké.
Viszont a szovjet blokk (Varsói Szerződés) gumiabroncs ipara erős lemaradásban volt a hanyatló nyugathoz képest, így ott a 80-as évek közepéig megmaradt a fehér oldalfalú gumi a katonai teherautókon - amitől a vörös téli dísszemléken masírozó rakétaszállítók nagyon puccosan néztek ki.

(#244830) etomcat


etomcat
tag

Azt a hírt olvastátok, hogy egyesül két nagy múltú kerékpár márka: a Ridley és a Scott mostantól Ridley Scott néven folytatja.

(#244831) Zanik válasza Sleek (#244806) üzenetére


Zanik
addikt

Merida Concept Storeban esetleg a Northwave cuccok? :F

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#244832) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Sziasztok!

Kérnék pár tanácsot:
Aldis lámpaszett és sebességmérő computer-ről vélemény? Egynek elmennek ezek? Esetleg aliexpressen vannak jobbak/olcsóbbak?

Jelenleg egy genius sigma bringával közlekedem és egy 3x8-as altus váltó van rajta revoshift kormányváltóval.
Szeretnék idővel valami precízebb megoldást ehelyett a kormányváltó helyett, váltót is idővel a deore xt-re szeretném cserélni.
Kormányváltóból milyet érdemes/javasolt?
Célszerű a deore xt rendszerben maradni itt is akkor?
Sárvédőszettből van javasolt?

Szeretnék hozzá fém kulacsot. Létezik 1 literes változat?

Szeretnék az átmeneti időre kesztyűt. Ujjasat. Decathlon-nál van ajánlott?

Köszi ha tudsz segíteni. :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#244833) fulton


fulton
addikt

Kinél kb hány fokon veszitek elő már a rövidnadrágot?

(#244834) velizare válasza etomcat (#244830) üzenetére


velizare
nagyúr

lightos áprilisi tréfa.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#244835) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#244832) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Ja és még egyet szeretnék legelsőnek lecserélni: az ülést. A jelenlegi eléggé nyomja a fenékcsontom. Hogyan tudnék megfelelőt választani?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#244836) Hasaggymeg válasza etomcat (#244830) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

:D

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#244837) Jester01 válasza fulton (#244833) üzenetére


Jester01
veterán

Én 12 foktól indulok rövidnadrágban, így pl.ma is :K

Jester

(#244838) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Én szerintem hobbyt váltók... tegnal orkán erős szél, ma meg egész napos eső. Talán a windszörf ideális sport lenne :F :DD

Nekem linkeljetek már lécci egy olyan felsőt amit ilyen 15-20 fok körül lehet felvenni magában. Minden hosszú ujjú mez jó erre? Mert csak kabátom van de az sok már ide, a rövid ujjú meg kevés

(#244839) chubby2o6 válasza etomcat (#244830) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Ja, és jönnek az Alien bringák :DDD .
Azért ez elég gyenge volt, akkor már inkább az spd-s markolat... :DDD

(#244840) Hasaggymeg válasza gordonfreemN (#244832) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Milyen kerékpár az? Link, fotó...csak,hogy lássuk milyen, mire használod, érdemes-e arra egyáltalán XT-t költeni, esetleg illik-e arra holmi Aldis lámpaszett, vagy jobb kellene. :F Fém kulacs nehéz, csúnyán karcolódik és nem is praktikus (jó csutora kell, hogy szorítás nélkül is inni tudj belőle, ha elejted horpad, fém kulacstartóban zörög stb.).
Decabú ezt ajánlom. [link]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#244841) flash- válasza lsebestyen (#244803) üzenetére


flash-
veterán

Köszönöm a tippet !
barátokkal - 4-6 fős társaságban tekertem már aszfalton is de az azért teljesen más,alkatomhoz stilusomhoz mondjuk az időfutam jobban is illik,sőt rouleur a stílusom allitolag jelentsen bármit(oke utána neztem hogy papiron mit jelent )
fogaskerekűsben max a legmeredekebb rész kérdéses, lehet nagyon lemaradnek azon a részen de ha tényleg indulni szoktak full kezdők is akkor nem félek csak az 50/34 a 11-32 sorral (9s) legkisebb áttételen kell e majd nyomatékból taposni mert akkor nem lesz nagy élmény 🙂 lehet megyek előtte egy próbát azon a körön 30perc körül csak felérek outival

Dark Archon : köszönöm neked is,persze gondolom hogy ez így konkrét adattal nem könnyen mérhető ,pont azon okok miatt amit irtal de akkor azért van egy javito hatása
gondolkodok még a pr1800 on is, edzókeréknek, intervallozashoz gondolom akkor bőven elég ..
az agyát milyen időközönként gyakran kell szervizeltetni?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#244842) ZolkoW válasza Kiskopika (#244838) üzenetére


ZolkoW
őstag

én vagyok az egyik decás fizetett ember (nem), de most alig találok a honlapjukon olyat, amit jó szívvel.. ilyenem van, valami akcióban 10-ért jó vétel volt, bár még jobban szeretem a két régi olcsóbb göncöm, azokat már kivonták :(
A 4 ezreset hanyagolnám, egyetlen zseb, az is cipzáras, nem ismerem az anyagát, a nyáriak pedig vékonyak még (nekem).
a következő kategória pedig 20 fölött van árban, hiányzik a jó kis középút. (mást nem biztos, hogy zavar a lopakodó szín, ezzel is hadilábon állnak, én bringás ruhából lehetőleg kerülöm a feketét)

szerk: vágom, hogy erre XC van írva, ettől függetlenül szerintem aszfaltra is hibátlan, sőt, még sosem öltöztem át az útburkolat minősége miatt.

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#244843) szimpláncsak válasza flash- (#244841) üzenetére


szimpláncsak
tag

Gyere ősszel Miskolcra, van két hegyi felfutó verseny is :) Mind a kettő egyéni időfutam Bükk kupa: Jàvorkúti elàgazàstól Jàvorkútig. Szeptember második hétvégéjén szokott lenni. Ez csalóka, mert az eleje meredek, a másik fele már annyira nem :)
Üveghuta kupa: Bükkszentlaszló és Bükkszentkereszt között Szeptember utolsó hétvégéjén szokott lenni :) ( itt ment már többször a tour de hongrie is, idén meg valami ifjúsági országúti verseny fog erre jönni)

Mondjuk én még egyiken sem indultam,mert nem az én világom a versenyzés,de mindig gondolkozom rajta, hogy kéne :DDD

[ Szerkesztve ]

(#244844) chubby2o6 válasza gordonfreemN (#244832) üzenetére


chubby2o6
senior tag

A lámpaszett meg a sebességmérő felhasználás függő. Ha csak azért kell a világítás, hogy észrevegyenek meg ne baxon meg a rendőr, akkor akár az aldis is jó lehet. Ha gyakran mész sötétben, közvilágítás nélkül, és fontos, hogy te is láss, akkor érdemes olyat venni, ami szórja is a fényt, megvilágítja előtted az utat, de nem vakítja a szembejövőket sem. Alis is jó lehet, nekem most ilyen [link] van, bevált. Hátul ilyet [link] használok ( nem Alis ), ez is nagyon jó, sokáig bírja egy töltéssel, csak itthon már nem nagyon lehet kapni a 100 lm-es típust.
A sebességmérőnél megint neked kell eldöntened, hogy mire van szükséged, és mennyit szánsz rá. A gps alapúak szerintem akkor is jobbak, ha nem akarsz túl komoly cuccot. Ha nem kell komolyabb navigáció, egy alap Bryton [link] vagy Sigma [link] is elég. Alin is találsz hasonlókat [link] , bár ezeknek a nagy részét én inkább kihagynám.
8 sebességes XT váltót/kart már nem hiszem, hogy kapnál. Használtban ugyan van [link] , de szerintem ezekkel már nem éri meg foglalkozni. Ha mindenképpen cserélni akarod a mostanit, szerintem várd meg a Cues-t, de az is 9 sebességtől indul, szal sort is kellene majd cserélned.
Sárvédő lehet pálcás, ami mindig a bringán van, meg olyan is, amit pár mozdulattal tudsz fel-leszerelni, neked kell eldönteni, milyet akarsz.

(#244845) szimpláncsak válasza Kiskopika (#244838) üzenetére


szimpláncsak
tag

Ha van a környékeden sportdirect, érdemes megnézni a pinnacle cuccokat. Nekem ezt sikerült ősszel megvennem valami 5990ft-èrt. De sajnos ezek árát is megemelték már,de szokták akciózni. Bár ez inkább 18-20fok körül jó. Vagy a Decathlonos rc100 mez, ennek annyi baja van csake, hogy feketében lehet jelenleg csak kapni.

[ Szerkesztve ]

(#244846) Kiskopika válasza ZolkoW (#244842) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Köszi megnézem majd ezt a felsőt itt pont van is a boltba próbálni.
Bringás cuccból én is amit lehet neon zöldet veszek hadd lásson mindenki

(#244847) Fall-N válasza chubby2o6 (#244844) üzenetére


Fall-N
veterán

Hát nem tudom ezt a Cues-t egyáltalán érdemes-e várni. Sok tesztet nézegettem és elég jók a SunRace 1x9 és a microSHIFT 1x9-es hajtásai. Én mondjuk inkább a SunRacet venném. Van benne clutch, pontos és akár van hozzá 46T-s kazetta is. Ezeket már most is meg lehet venni, nem is drágák. SunRace M9-hez van minden, integrált hajtómű (FCMX0), váltó (RDM900), kazetta (CSM993 9 11-46T).

[ Szerkesztve ]

(#244848) Dark Archon válasza flash- (#244841) üzenetére


Dark Archon
addikt

Most vettem februárban, 1000 km van bennük, szóval nem tudom :) Karbantartást egyébként évente ír a használatija normál felhasználásnál.

#244832 gordonfreemN: Moon Nebula / Rigel Pro. Nekem ezek nagyon beváltak. Előtte kipróbáltam egy rakás más lámpát, de itt megálltam. Vaksötétben a Rigel Pro megvilágítja a táblákat is szórtan, mint az autók fényszórója. Max. fényerőn meg erdőben is megállja a helyét.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#244849) jjeahh válasza szimpláncsak (#244845) üzenetére


jjeahh
nagyúr

RC100 mez nekem inkább 5 fok körül vált be, szeretem a zsebeit is, de lehetne sokkal testhezállóbb, sajnos nem éppen pro-fit :( . Haveromon az RC500 dereka is bőnek tűnt.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#244850) Ringman válasza fulton (#244833) üzenetére


Ringman
nagyúr

20 fok körül

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.