Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#205671) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#205666) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

+1, nálunk is a durvább terep és ereszkedés az ami visszatartó erő és (legalábbis egyelőre) nem a kondicíó, nejem pont annyival gyengébb nálam amennyivel egy nőnek illik...sőt, most győzködöm a Stravara, mert 50+ éves kora ellenére ahogy számolgattam bizony sok szegmensen a nők között egyből az első tízben figyelne. :K

Runner...korábban valahányszor megláttam egy rekumbenst azonnal olyan gondolataim támadtak, hogy na, újabb sz@rság, hogy zavarja itt a levegőt, meg, hogy milyen már fekve tekerni, itt mi bringázunk nem alszunk... aztán egyszer olvastam valakiről aki korábban sportszerűen bringázott és megsérült gerince miatt tért át fekvő bringára, és hát kissé elszégyelltem magam. :B Szerintem kissé nyitottabbnak kell lenni az újra és gyakran legyőzni zsigeri ellenszenvünket mielőtt elhamarkodva vélekedünk valamiről, mert hát pl. a BMW esetében sem a németek, vagy a BMW gyár a hülyék, hanem a sofőr aki esetlegesen "béemvésen" vezet, parkol. :U
Amúgy meg gyakran szórakoztat az egész mert mivel egyre nehezebb megkülönböztetni a rásegítésest a simától ( főleg éles szögben és némi háttérzajban) néha tippelgetem a testtartás és csapásszám, na meg a sebesség hármasból, hogy adott esetben ki és mivel tekerhet. :) Tőlem amúgy már kérdezték nem-e elektromos a bringám. :DDD
Ami a nejem/pedelec kombót illeti, valamelyik korábbi tesztnapon "intéztem" neki néhány pedeleces próbát ( ;] ), de szerencsétlenségére egyiknél leesett az (akkor még? :F ) külső csapásszám érzékelő és végig tolta a 25 kg-os bringával analóg módon. ;] ...folyton hangoskodott, hogy ez nem segít rá semmit neki, de gondoltam csak rinyál és javasoltam vegye fentebb a rásegítést, majd otthagytam...vagyis nem lett ez szerelem első látásra. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.