Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143470) jjeahh válasza Fall-N (#143466) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Akkor tisztázom és remélem ezúttal érthető lesz mindenki számára :)

- a vintage montikon fellelhető normális V fékekkel nincs bajom
- a mai 100+ k-s montikon fellelhető alap V fékek szerintem nagyon sz*rok
- ugyanide tartoznak a vacak alap mechanikus tárcsafékek is, szal én nem ezeket ajánlottam, hanem a belépő shimano hidrósokat, egyik alma, másik körte
- mielőtt valaki ezért is kijavítana, nem szándékozom bántani a normális mechanikus tárcsafékeket, itt most belépő, új montikon lévő fékekről van szó
- és ezért írtam, hogy egy szintén belépő hidrós shimano megeszi ezeket reggelire

Szal a kolléga belépő montit venne, kizárólag újan, tehát fölösleges azon vitázni, hogy egy vintage komolyabb V fék jobb-e egy belépő mechanikus tárcsánál, stb, mert egyáltalán nem vág témába és nem erről volt szó. Ennyi erővel már hasonlíthatjuk a belépő hidrósokat XTR fékekkel is és lebeszélhetjük a kollégát a belépőről, mert az XTR jobb. Aztán vegyen olyant 150-200k-ért újan... :D . Dióhéjban: 150-200k között milyen a legjobb fék, amivel egy montit szerelnek? Belépő hidrós Shimano ugy-e? Például br-m315. Csak erről fosom a szót, semmi többről. De ha tudtok, mutathattok nekem ennél jobb V féket új montin 200k-ig :) .

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.