Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104397) Alu válasza Véreshurka (#104389) üzenetére


Alu
senior tag

A gondom, hogy éjjel kollégiumi kerékpár tárolóban van tárolva, nappal egyetemen. Kizárólag akkor tudom biztonságban, amikor rajta ülök és nem szeretnék 0-24 -ben azon aggódni, hogy mikor fújják meg a gépet. Ezért keresek ehhez megfelelő zárat /zárakat, megfizethető áron.

Amit linkeltél Kryptonite Kryptolok 2 912 az nem a Kryptolok 2 995 hosszabbik változata? Ezt kérdeztem először.

Az esetek 90 százalékában van nálam táska, amibe be tudnám tenni a lakatot/lakatokat.
A maradék 10 százalékban derékra vagy vállra gondoltam felkötni, bár nem tudom az mennyire lenne kényelmes.
A vázra semmit se akarok feltenni, csak összekarcolná menet közben.

Alapvetően úgy gondoltam, hogy "túrázásnál" jobb lenne egy könnyebb, pl a Krypto Evo 4 STD U lakat, ami "csak" 1,7kg. Ilyenkor úgy se hagyom hosszú időre (lehet, hogy egyáltalán nem) szem elől a bicajt, de jobbnak gondolom, ha van nálam valamilyen zár, bármikor bármi előfordulhat.
Egyetemre és koliba cipelném pluszba a nehéz (Kryptolok 2 995 - 2,5kg) láncosat. Ilyenkor hosszú ideig nincs szem előtt és biztonságosabbnak találom, mint ha csak 1 lakat vigyázna rá kettejük közül.
Ha olyan helyre megyek, ahová nem viszek táskát oda kénytelen lennék elcipelni a Kryptolok 2 995 -öt derékon vagy vállon és bízni az erejében, elvégre az is egy komolyabb darab.
A Flex kábel csak hab lenne a tortára, ami vigyázhatna az első kerékre és az ülésre.

Dióhéjban ennyi, a Kryptolok 2 995 azért is van a kiszemelt listám elején, mert most akcióban közel féláron hozzá tudnék jutni.

Az Abus Bordo Granit X Plus nekem árban picit sok, illetve ezek a hajlítható zárak nekem nem tűnnek strapabírónak, bármennyire is igazolják őket a tesztek és a tapasztalatok. Aztán az is lehet, hogy rábeszéltek, de akkor jövő hónapban nincs reggelim. :DDD

(#104391) Hasaggymeg: Köszönöm! Ez erősebb, mint a Kryptolok 2 995?

[ Szerkesztve ]

λŁƯ™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.