Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ledgeri


ledgeri
nagyúr

(A dokumentáció is 555.85-öt említ, meg a keresésre kidobott is az, de mindegy, egy héten belül úgy is hofix ;] )

Kiváncsi vagyok, hogy végre megit túlélem-e kifagyás/crash nélkül a telepítést, vagy mint kb 2-3 éve bármikor amikor próbáltam, akár 0-ra pucolt egyszem SSD-re felnyomot, netet nem látott windows esetén, akár belakott rendszer esetén, még mindig, amint visszacsatolódna a kártyám, hang és kép kiakad, és csak hard-restart segít.... :))

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2) Vigneau válasza ledgeri (#1) üzenetére


Vigneau
félisten

Nekem a telepítés végére kiírta, hogy nem támogatott a VGA-m (RTX 3060 Ti). Az elmúlt 5 frissítésből ez már a második volt, ami ilyen üzenetet adott, bár maga a rendszer gond nélkül fut. A fene se érti ezt... :F

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#3) ledgeri válasza Vigneau (#2) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát én nem láttam a telepítésem végét most sem, mert onnantól, hogy lecsatolódott a kártya se kép se hang 5 percig, amikor is meguntam, és jött a hard restart.
Még szerencse, hogy először a telepített dolgokat cseréli, majd töltetné be azokat, így a windows már így bootol. (SSD-kre meg mehet a +1 POR).
Hát ha csak nem jön valami egetrengető frissítés, win10-érában ez volt az utcsó driver amit feltettem!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4) Vigneau válasza ledgeri (#3) üzenetére


Vigneau
félisten

Nálam Win11 van fent, de ezek nagyjából egy kutyák. Ennyire durván azért nem nyomta magát a mostani telepítésemnél... :Y

Még a végén mégsem az RTX 4060 lesz nálam a befutó, hanem az RX 7600? Pedig annyira odavoltam az energiahatékonyságáért... :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#5) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Nálam semmi gond vele. Fallout 4 ugyanúgy ctd-zik, mint 9 éve bármikor, de ez már a modok sara. :B

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#6) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

NV mindörökké! :R
AMD (ATI Radeon) példát vehetne róla milyen sebességgel kell kiadni a driver-eket. Nem ám hetekig ülni rajta miután már végigtoltam az adott játékot. :DDD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#7) Fotelman válasza ledgeri (#1) üzenetére


Fotelman
csendes tag

Nálam is voltak régen hasonlók, de mióta a ddu-val csinálom a driver cserét, soha semmi gondom nem volt. Win 11, RTX3070oc

(#8) ricsip válasza Vigneau (#4) üzenetére


ricsip
addikt

Mert aztán amd-nél olyan hibátlanok a driverek :U

-

(#9) hokuszla válasza Vigneau (#4) üzenetére


hokuszla
senior tag

Power Efficiency Winner: Nvidia

Factor in the superior performance of the RTX 4060 and its lower power use, and overall power efficiency (FPS/W) ends up 42% higher at 1080p medium, 54% higher at 1080p ultra, and 58% higher at 1440p ultra — and 87% higher at 4K ultra
:C

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#10) Vigneau válasza ricsip (#8) üzenetére


Vigneau
félisten

Egy szóval sem említettem. Van mindkét oldalról az itthoni gépparkban. Bár ilyen hibával a saját bőrömön évek óta nem szembesültem a piros oldalon. :F

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#11) Normen1976


Normen1976
csendes tag

Évekig, inkább évtizedekig piros oldalról volt kártyám. Aztán lett egy GTX 1070, majd egy 1080, ezt egy 3070 Ti. egy 3080 követte és most egy 4070 Ti. muzsikál az asztal alatt. Kivétel nélkül mind használtan vettem, és egyik NV kártyával sem volt szemernyi gondom. Mindegyik megy a mai napig rokon, ismerős gépében, vagy beforgattam egy korszerűbb kártyába csere+ ráfizetés alapon.

Geforce Experience-vel frissítem a drivereket és sosem volt semmi problémám. Részemről bizonyított az NV minden kritika ellenére, és ha nem riad meg az ember a használt piactól, az árak sem rugaszkodnak el az egekig.
Ezzel szemben az ATI/AMD kártyáim végül szinte mindig azért kerültek cserére, mert egyszerűen behaltak, tönkrementek, kipurcantak. Nem azért írom, hogy vitát szítsak, nyilván az új, korszerű kártyákkal piros oldalon sincsenek különösebben gondok. Nálam az NV bizonyított erősebben.

Honnan jöttél fiam ? Normann vagyok uram. Oké Normen, tehát honnan jöttél ?

(#12) Vigneau válasza hokuszla (#9) üzenetére


Vigneau
félisten

Igen, ezért is volt szimpi(bb) az RTX 4060... :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#13) ledgeri válasza Fotelman (#7) üzenetére


ledgeri
nagyúr

akár 0-ra pucolt egyszem SSD-re felnyomot, netet nem látott windows esetén -is?
(egyébként próbáltam azt is többrétűen..)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14) ricsi99 válasza Normen1976 (#11) üzenetére


ricsi99
addikt

Használt piacról vásárolsz... 50/50%-ban...és egy gyártó termékei 100%...a másik meg mind tönkre megy... ez akkor csak és kizárólag a te tudásod színvonalát mutatja :R

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#15) Normen1976 válasza ricsi99 (#14) üzenetére


Normen1976
csendes tag

:)) Hát, mindig is tudtam, hogy valami nem stimmel. Most már tudom mi. Én :D

Honnan jöttél fiam ? Normann vagyok uram. Oké Normen, tehát honnan jöttél ?

(#16) PeL válasza Normen1976 (#11) üzenetére


PeL
addikt

Volt nekem is ATi kártyám, egy Sapphire HD7770 jó pár éve. 3 év garancia volt rá a vásárlástól, igaz ment is jó sokat, de a garancia lejárta után kb. fél évet bírt még, aztán egyszer csak minecraft alatt beszemetelte a képet, majd lefagyott, onnantól teljesen instabil lett újraindítás után, random artifactok majd kékhalál. 2016-ban építettem egy új gépet egy Inno3D GTX1060 3GB-al. Az a kártya is rengeteget ment nálam, 2021-ben tovább lett adva egy ismerősnek, nála is gond nélkül üzemel a mai napig. 2x volt újrapasztázva az évek alatt, semmi baja az ég világon.

[ Szerkesztve ]

(#17) Trailblazer válasza PeL (#16) üzenetére


Trailblazer
addikt

Haver azt mondja, a HD7770-ek sorban haltak tapasztalata és hallomása szerint. Nekem is volt, de annyi időt nem maradt, hogy így járjak.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#18) ricsi99


ricsi99
addikt

Azon agyalok mennyire kell nv-fannak lenni ,hogy agyhalott módjára egy másik gyártó elavult tipusát keljen egy nv driver megjelenésekor kiadott cikben gyalázni :D
Pedig minden fanatikus tudja hogy az "Amd s@r mert melegszik" ... legalábbis hallotta Pistikétől :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#19) Otaku válasza Trailblazer (#17) üzenetére


Otaku
újonc

Hát erre azt tudom mondani, hogy egy 7770-et használok teszt kártyának, amit mások már huztak, nyuztak, ezer kézen keresztül ment, és mégis müködik; most akkor , hogy is van ez?

Ha beszámítást kérsz, adj meg mindig pontos típust. A BESZÁMITÁS AZT JELENTI VALAMIT BESZÁMITOK A TERMÉK ÁRÁBA, TEHÁT NEM CSERE!!!!!!!!! Ha eladtad a cuccodat nehogy jegeld, ne rakd archívba, ne töröld;és legfőképp ne válaszolj, hogy elkelt!

(#20) PeL válasza ricsi99 (#18) üzenetére


PeL
addikt

-
(közben rájöttem hogy nem feltétlen nekem szólt :U )

[ Szerkesztve ]

(#21) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Nem veszem magamra a parttalan személyeskedést. Én csak azt mondom, amit más mondott.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#22) core i7


core i7
addikt

559.99WHQL
June 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.