Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10451) iff


iff
senior tag

Redmi Note 4 Made in India :)

..........""..........

(#10452) ath válasza iff (#10451) üzenetére


ath
senior tag

komolyan nem értem miért jó ennyi telefont tönkretenni (nem csak ezt, úgy általában a töréstesztesek). néhány feliratkozó, like meg guglitól pénz, és feleslegesen pocsékolnak. szerintem szomorú :(

(#10453) RVR400


RVR400
veterán

Van olyan custom recovery, ami támogatja a gyári OTA-t?

(#10454) RVR400 válasza RVR400 (#10453) üzenetére


RVR400
veterán

Jah, 7.9.7 global dev felrakva, a gombok beállítása elszaródott, átállítani nem lehet, mert kirohad FC-vel

[ Szerkesztve ]

(#10455) Gloob


Gloob
addikt

Az EU Dev-re nincs OTA frissítés? A ROM-ot már letöltöttem, csak megvárnám az OTA-t kíváncsiságból. Ha nem lesz, akkor megy fel recoveryből. Esetleg tapasztalat vele kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#10456) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A lenyomat olvasó eddig is jó volt, de most villám gyors új devvel. A visszajelzés eddig is volt külön fülben, most betették a settingsbe.
A Chrome alatt is valami változott. Sokkal gyorsabban reagál oldaltöltéskor. Az üzemidő eddigi SOT alapján javult. Egy jó rom.:)
Családba jön egy szürke 42.5-ért, 1 hetes. Tiszta jó!

(#10457) Oldman2 válasza RVR400 (#10454) üzenetére


Oldman2
veterán

Angol vagy kínai nyelven jó.
:C

(#10458) Gloob válasza Kolondrum (#10456) üzenetére


Gloob
addikt

Melyik ROM-ról beszélsz? EU Dev, vagy Global Dev. Gondolom a mai frissítés.

Samsung Galaxy A52S

(#10459) Kolondrum válasza Gloob (#10458) üzenetére


Kolondrum
félisten

Igen a ma kijött, global dev.

(#10460) RVR400 válasza Oldman2 (#10457) üzenetére


RVR400
veterán

Tényleg, így viszont még rosszabb, mivel nem lehet az alkalmazáskezelöt a home hosszan nyomására tenni, meg a menüt a menü gomb rövidjére. Jah, a lockscreenes home gombos elemlámpa funkció is csak a menü gombra állítható.

Na most érthetetlenné vált a frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#10461) Graphics válasza Smarkoka3 (#10414) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Felesleges, kuka.

Ebből mobil már nem lesz, az oxidáció szét fogja enni, hiába volt kitakarítva.

Mire kicserélik a kijelzőt, addigra az alaplapod is megdöglik ,rajta minden finomsággal együtt.

Ha akarsz kínlódhatsz vele, szerintem nem éri meg, én már végigjártam ezt egy áztatott 4A-val... Kuka lett.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10462) Gloob


Gloob
addikt

Csak nem akart jönni az OTA frissítés, így aztán felpattant az új, mai dev. recoveryből. 😊

Samsung Galaxy A52S

(#10463) Sys85


Sys85
veterán

Ezt megmagyarázná nekem valaki?
BL nyitva,usb hibaker. bekapcsolva,teló fastboot módban elindítva,mindent holozis_HUN logoutos leírása alapján csinálok!Mit hagytam ki,vagy mit csinálhattam rosszul?

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#10464) Gloob válasza Sys85 (#10463) üzenetére


Gloob
addikt

Van azon a gépen telepített adb, vagy legalább egy minimal adb? Szerintem nincs, így nem tudja értelmezni a parancsot.

Samsung Galaxy A52S

(#10465) Melorin válasza Sys85 (#10463) üzenetére


Melorin
addikt

[link]
Innentől olvass el pár hsz-t.

(#10466) crok válasza Sys85 (#10463) üzenetére


crok
Topikgazda

A konyvtarban nincs ott az adb, se a fastboot.. azt csinalod rosszul ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10467) juve600 válasza Sys85 (#10463) üzenetére


juve600
nagyúr

sokkal egyszerűbb a MIUI.HU oldalról leszedni a multitools-t ,az 1 perc alatt megcsinálja

(#10468) zzz03


zzz03
őstag

8.5-ös global stabil GPS sokaig kereses problemara mi is volt a tuti megoldas? 5perc alatt nem talat semmi jelet a mai napon. gps beallitasoknal nagyon pontos-ra van rakva.

(#10469) crok válasza zzz03 (#10468) üzenetére


crok
Topikgazda

Ö s s z e f o g l a l ó ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10470) zzz03 válasza crok (#10469) üzenetére


zzz03
őstag

okes köszi! wrajt onli voltam. ;]

(#10471) redcordoba


redcordoba
csendes tag

az ideiglenesen feltett szélén nem stimmelő üveg kezd idegesíteni.
elvileg úton van, az ívelt, passzos.

kérdezném, hogy aki minden védelem nélkül használja, hogy bírja a kijelző?
zsebben hordom, de sztem üveg nélkül fogom, amíg megjön a jó...

thx!

(#10472) kelly416


kelly416
veterán

Töredelmesen ve kell valljam, le akartam lépni. Tegnap vettem egy Moto X4-et. Egy nap után nem győzött meg. Reggel 6 óta töltő nélkül van, most 30% alatt és összesen nincs két óra SOT. Telefonáltam vele, de ennyit nem. Tegnap reggel a Note4-et vettem le a töltőről, egy film, masszív 4 óra fórum és Carmageddon, aztán még egy film, itthon egy órát másolgattam OTG cumóra az adataimat, és akkor sipákolt töltőért. Ez még kap pár nap haladékot, aztán szerintem ezt kapja meg ajándékba Anyám nem a Note4-et.

(#10473) Sys85 válasza crok (#10466) üzenetére


Sys85
veterán

Köszi mindenkinek,valóban az adb hiányzott, már fent is van a TWRP+RR! :R

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#10474) lajos75


lajos75
senior tag

Sziasztok!

Aki az Eustock-tól rendelte a telefont az bontatlan fóliázott dobozú készüléket kapott kézhez?

(#10475) Fulár válasza kelly416 (#10472) üzenetére


Fulár
senior tag

Áruló!!!! :D

(#10476) Graphics válasza lajos75 (#10474) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10477) education válasza lajos75 (#10474) üzenetére


education
tag

Igen.

(#10478) redcordoba válasza lajos75 (#10474) üzenetére


redcordoba
csendes tag

igen...

(#10479) vipviform válasza helixP (#10408) üzenetére


vipviform
senior tag

Feltettem a snapcamera-t, és amikor RAW-ban fotóztam, akkor egy csíkos nudlit mentett el, és a Photoshop sem nyitja meg. 8.5.4.0 (NCFMIED) stabil van a telón. Mit csinálok rosszul? A fájl mérete ok kb. 25 MB, a kiterjesztése .dng. A sensorok: Front camera: qtech_s5k5e8, a Back camera: qtech_ov13855. Teszteltem a Camera FV-5tel is, ott azt írta ki, hogy a teló nem alkalmas a RAW beállításokra. A telóm 3/32-es Note 4x.

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#10480) vipviform válasza redcordoba (#10471) üzenetére


vipviform
senior tag

Honnan jön az íves, passzos? Amúgy meg amíg nincs védve, inkább kíméld a zsebedtől.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#10481) johnsmithnex válasza redcordoba (#10471) üzenetére


johnsmithnex
tag

Nekem már vannak egész szép karcok rajta.
Mondjuk lehet nem kellett volna berakni a flexkorong mellé... :D
Ma kapott.egy nilkin üveget, de elég szar, mert kisebb is mint a kijelző és még így is szar a széleknél, levegős.

(#10482) helixP válasza vipviform (#10479) üzenetére


helixP
nagyúr

Camera 2 API enabled?

(#10483) Departed válasza kelly416 (#10472) üzenetére


Departed
őstag

Csak múló hóbort volt, hisz csakis a száomi! :P Topicgazdagéként amúgysem használhatsz más telefont...meg nem is akarsz (jedi íves intés) :D

(#10484) Kolondrum válasza johnsmithnex (#10481) üzenetére


Kolondrum
félisten

Fuuu hogy bírod? Én nem tudnám elviselni h karcos. Folyton az járna a fejembe, lenne új. Juuj szeretnék így elmenni a dolgok mellett. :))

(#10485) kelly416 válasza kelly416 (#10472) üzenetére


kelly416
veterán

Ennyire nem voltam érthető? A Note 4 marad nálam, a Moto-t adom Anyámnak. Nem hagylak itt Titeket.

De azért még pár képet csinálok majd a Moto-val, hogy legyen a gyüjteményembe (aláírás). :DDD

(#10486) vipviform


vipviform
senior tag

Megjött a Nillkin flip tokom. Nagyon szép, de nem stabil a mágneses zárása, ha be van állítva az intelligens ébresztés, sajnos sokszor magától is nyit. Feltettem egy üvegfóliát, na az már sok volt neki /0.33 mm/ ettől már be sem csukódott stabilan, csak ha pofára fektettem. Sajnálom, mert egyébként hibátlan lenne esztétikailag.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#10487) vipviform válasza helixP (#10482) üzenetére


vipviform
senior tag

Nem fogadja el csak hibával.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#10488) vadkörte válasza lajos75 (#10474) üzenetére


vadkörte
addikt

Igen

Üdv. V. Körte

(#10489) helixP válasza vipviform (#10487) üzenetére


helixP
nagyúr

Mi nem fogadja el, mit és pontosan milyen hibával? Ja, hogy a Snap Camera mondja ezt...

Hát, akkor ne is várd hogy jó legyen, mert még nem csináltad végig a Camera Api 2- engedélyezést a Build prop-ban.

[ Szerkesztve ]

(#10490) vipviform válasza vipviform (#10479) üzenetére


vipviform
senior tag

Azt írja, hogy örökölt módban van és nem ajánlja.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#10491) vadkörte válasza vipviform (#10490) üzenetére


vadkörte
addikt

Root/Magisk volt? (Magisk/MIUI camera 2 API?) Vagy build.prop mod?

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#10492) vipviform válasza vadkörte (#10491) üzenetére


vipviform
senior tag

Nem, a teló nincs kinyitva, a gyári ROM van rajta, no mókolás.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#10493) helixP válasza nagyra (#10416) üzenetére


helixP
nagyúr

Na, feltoltam két, hasonló fényviszonyok közt készült DNG-t, szíves használatra. Samsung érzékelő, Sony érzékelő.

(#10494) helixP válasza vipviform (#10492) üzenetére


helixP
nagyúr

Akkor hogy szeretnél RAW-ban fotózni?

[ Szerkesztve ]

(#10495) crok válasza helixP (#10494) üzenetére


crok
Topikgazda

Gondolom BL nyitás nélkül, gyári ROMmal, mókolás nélkül? : D
Na, úgy pont *nem* fog menni..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10496) vipviform válasza helixP (#10494) üzenetére


vipviform
senior tag

Eddig feladta a lehetőséget, de fals formában mentett. Mi szükséges a megoldáshoz? Anno a Redmi 3s prime telómmal ment Boot Loader nyitás nélkül is, a gyári Rommal...

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#10497) zileut


zileut
tag

A 3 és a 4 GB verzió között vmi érezhető különbség mindennapokban?

(#10498) trebrona válasza vipviform (#10496) üzenetére


trebrona
nagyúr

A raw-ban fotózás ment így 3S-en? Na ez azért megint erős...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10499) helixP válasza vipviform (#10496) üzenetére


helixP
nagyúr

Korábban írva vagyon.
BL nyitás =>TWRP =>Root => Magisk modul, vagy Bulid.prop kézi szerkesztése. Utána fotózás az alkalmazásban.

[ Szerkesztve ]

(#10500) vipviform válasza trebrona (#10498) üzenetére


vipviform
senior tag

Vannak mentett képeim, bocsi, amit Photoshopban editáltam...

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.