Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) Departed válasza James67 (#9896) üzenetére


Departed
őstag

Az 56999-es MM árat ismertük azért nem értettük amit írtál.

Igen a Note 3 drágább, történelmi okokból. :)

(#9902) juve600 válasza Melorin (#9899) üzenetére


juve600
nagyúr

RR alatt google időjárás frissít

(#9903) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nem frissült valaha? :B

(#9904) csemeteim


csemeteim
tag

Sziasztok
Mobilon miért nem nyílnak meg a becsatolt linkek.
Van ami nyílik van ami nem.
Van valami jó tanács?
Köszönöm

(#9905) crok válasza csemeteim (#9904) üzenetére


crok
Topikgazda

Kicsit körbeírnád hogy pontosan mire gondolsz, mit csinálsz és mit az amit történik vagy nem történik de kellene? Milyen app? Csak mert a dolgok szenzibilis inkompatibilitása oly mértékben illuminálja morális egzisztenciámat hogy ehhez fogható strukturális precedens még nem fordult elo praxisomban.. magyarul nem értem a kérdésed.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9906) Dreddy32


Dreddy32
tag

Sziasztok!

Szerettem volna az EUSTOCKtól rendelni egy ilyen telefont, de elfogyott.

Találtam ezt [Likestore.hu]

Ha valaki vásárolt már náluk, az mondja el nekem, hogy korrekt-e.
Valamint, ha igen, milyen garit adnak.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#9907) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Ha két simet rakok a telefonba, akkor hogy működik a váltás a kettő között?

Ati

(#9908) Sys85 válasza johnsmithnex (#9802) üzenetére


Sys85
veterán

Nos csak sikerült az általad ajánlott manuális proxy beállításos módszerrel megoldani a gondom,szóval 1000 hála és köszönet. :R
Ha megkapom az engedélyt,ugrik is fel a MIUI helyére az RR. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9909) Gloob válasza Upo (#9854) üzenetére


Gloob
addikt

Szia
Ez a Facebook dolog érdekes. 7.8.31 EU Dev van a telefonon, és Facebook lite. Nálam működik, úgy ahogy a videóban. Kis fényképezőgép ikonra bökve feljön, hogy fénykép készítés, vagy fénykép beszúrása. 2. lehetőséget választva feljön a szokásos, hogy mit akarok használni. Galéria kiválaszt, és beadja. Az előbb próbáltam ki az asszonnyal, és működött.

Samsung Galaxy A52S

(#9910) kelly416 válasza vadkörte (#9889) üzenetére


kelly416
veterán

Hardverapró?

[ Szerkesztve ]

(#9911) riki válasza kelly416 (#9910) üzenetére


riki
senior tag

Ti kaptatok kérdő ívet,hogy mi a véleményetek a Miui 9 dev-ről ? :F

(#9912) csemeteim válasza crok (#9905) üzenetére


csemeteim
tag

Szia
Például a 9906 os hozzászólás Linkestore .hu linkje őtödszörre nyílik, de van ami nem csinál semmit.

(#9913) zileut válasza Dreddy32 (#9906) üzenetére


zileut
tag

Eustock termék beérkezések:
- Xiaomi Redmi 4X (fekete) 2017.09.08. (Péntek)
- Xiaomi Note 4, 4/64 (fekete) 2017.09.08. (Péntek)

(#9914) Sys85 válasza zileut (#9913) üzenetére


Sys85
veterán

Nagyon kíváncsi lennék mekkora készleteket hoznak a megbízhatóbb üzletek,mert mindig kifogynak,kíváncsi lennék mennyien viszik,a készletkifogyások alapján elég komoly tempóban fogy ez a teló. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9915) Luck Dragon válasza Sys85 (#9914) üzenetére

Szinte most minden Xiaomi készülék elfogyott náluk. Egyértelmű a sikerük, magam is kíváncsi vagyok hogy mekkora készlettel vértezték fel magukat. :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9916) pergabb


pergabb
senior tag

Sziasztok!

Ma vettem egy note 4 készüléket, egyből frissít mindent.
Kérdés mi az amire érdemes odafigyelni, korrigálni, stb. Biztosan leírtátok már, de most sem időm, sem kedvem visszaolvasni az egész fórumot.
A másik, hogy a kamera képes e raw rögzítésére, vagy azt felejtsem el?
Ja és egy 3. :D megátalkodott mortal kombat játékos voltam iphone mellett, annak a mentését át tudom vhogy pakolni, vagy lehet nullűról kezdeni?

Köszönöm, ha vki válaszol!

(#9917) Gloob válasza Dreddy32 (#9906) üzenetére


Gloob
addikt

Én tőlük vettem. Minden rendben volt. Bontatlan csomag, 2. napon itt volt. Garancia jegy mellékelve, 1év gar. A garancia levélen a Waiteq tel.száma van megadva, és annyi az érdekesség, hogy forgalmazza az, EU Stock Komarno. Ez szintén a gar.levélen van.

Samsung Galaxy A52S

(#9918) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

A fotók miatt mindig megy a rinyálás, hát én úgy gondolom, hogy egy telefontól [ez] több mint elfogadható. És ezt csak úgy, zsebből előkapva lőttem.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#9919) Sys85 válasza Luck Dragon (#9915) üzenetére


Sys85
veterán

Ugye elméletileg az ősz folyamán megkapom a céges telómat,de azt hiszem ennek ellenére a Note 4-et is megtartom.
"Fillérekért" tudnám csak eladni,annyit meg nekem is megér,pont ezért is nyitom a BL-t és rakom fel az RR-t.
Netezni,meg mondjuk navira a nagyobb kijelző és a nagy akku miatt jobb lesz mint majd a céges i7. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9920) Sys85 válasza KamuMazsola (#9918) üzenetére


Sys85
veterán

Jó fényviszonyok között tényleg használható,de amint romlanak a fényviszonyok (szürkület,este,sötétebb beltér,rendesen beborult ég) már komolyabb minőség romlás van és ugye nem csak verőfényes napsütésben fotóz az ember.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9921) crok válasza csemeteim (#9912) üzenetére


crok
Topikgazda

GMailben megnyitas van beallitva? WebView van telepitve?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9922) KamuMazsola válasza Sys85 (#9920) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Persze, ebben igazad van, de a hardware korlátaihoz képest - gombostűfejnyi lyuk és néhány négyzetmilliméternyi érzékelő - ez igenis jó. Ne hasonlítsuk egy milc, vagy dslr géphez. Azokban aps-c, vagy full frame érzékelő van és méretes optika, valamint gyenge fényviszonyok közt azok sem tökéletesek.
Meg azért láttam már telefontól rosszabb képet is, mint amit ezzel lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#9923) B2man2


B2man2
aktív tag

Sziasztok!
Valami már találkozott olyannal, hogy az MI Cloud eszközkereső nem pontosan mutatja a telefon tartózkodási helyét? Most kb 500m-el arrébb jelzi. Gps folyamatosan be van kapcsolva nagyon pontos beállítással.
A Google készülék keresője pontos. Mi lehet a hiba?

(#9924) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Megvettem ezt a kis csodát. :) Nagyon jónak tűnik. Pixelhiba nincs, füles hangminősége tökéletes, TP-Link 741ND-ből kihozza a maximumot, néha kijelzi a 4G-t, de a végén 3G-t mért. Leszedtem a tesztben lévő N témát, de nekem a két ujjas lehúzásra, nem jelenik meg a hagyományos menü. Ezt, hogy kellene csinálni?
Már 1 órája szinkronizál, de nem megy a kis karika tovább a negyednél.

(#9925) Gila2626 válasza MrChef (#9867) üzenetére


Gila2626
csendes tag

Golbalstore megbízható bolt? Vagy érdemes inkább drágábbana MM ből venni ! 2db készüléket szeretnénk venni a barátnőmmel!

[ Szerkesztve ]

(#9926) Gloob válasza zileut (#9913) üzenetére


Gloob
addikt

Az első az nem Xiaomi Note 4, hanem a Xiaomi Redmi 4X. A másodikra, a Xiaomi Note 4 4/64, pedig alul azt írja, hogy a beérkezése bizonytalan. Akkor most mi az igazság? Pénteken, avagy bizonytalan? Majd kiderül pénteken.

Samsung Galaxy A52S

(#9927) Feri1977


Feri1977
senior tag

Na most telt be a pohár! Először is nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy írt és segített, jogosultságok meg mit hol kell bekapcsolni (amit az előző 7 okostelefonomon nem kellett és automatikusan működött), ahhoz, hogy működjön végre az a rohadt led ha viberen üzenetet kapok, vagy bal oldalt fent, a telefon ikont kirakja végre ez a telefon, ha üzenetem jött, de NEM csinál semmit!!! MInden be van kapcsolva, led értesítés, meg állapotjelző ikon meg kutyafranc, minden! A jogosultságoknál is az alkalmazásoknál a vibernél minden engedélyezve van, de nem világít a led és nem jelzi bal oldalt fent az üzenetet! Persze az órát ott mutatja totál feleslegesen ami a kutyát sem érdekli, mert mind a 7 előző okostelómon jobb oldalt volt az aksi mellett mutatta, meg nem is tudom hogy sikerült bekapcsolni vagy miért van ott de ahelyett a rohadt viber telefon ikon lenne, amikor üzenetet kapok! A telefon adja a hangot, hogy üzenetem jött, de ha le van halkítva stb. akkor nem is tudom, hogy jött valami, mert nem világít a led, és fent sincs bal oldalt értesítés! Nagyon szeretném, ha végre működne, mert most már agyvérzést kapok komolyan, kérlek segítsetek!! Mert a telefon fullos, és tökéletes, sőt...de ez rohadt idegesítő!! :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#9928) B2man2 válasza B2man2 (#9923) üzenetére


B2man2
aktív tag

Most néztem az akkuhasználat/előzményeket, és ott a gps bekapcsolva résznél csak egy-egy vékony csík látszik pedig egész nap be van kapcsolva. Ezek szerint a hely beállítása után már nem is használja a gps-t, csak a wifi/mobilnet kombót a lokapizáláshoz?

(#9929) Sys85 válasza KamuMazsola (#9922) üzenetére


Sys85
veterán

Nem is akartam hasonlítani semmilyen komolyabb cucchoz,én is tisztában vagyok mind a kamera hardveres korlátaival,mind a telefon kategóriájával is,én csak a saját igényeimhez hasonlítom,ahhoz meg gyenge fénynél kevés,nappal szép napos időben viszont jó. :)
Ha valaki rossz fényviszonyoknál is jó (jobb,illetve használható) képeket akar egy mobillal,ahhoz jobban zsebbe kell nyúlni.
Rosszabb képeket készítő telefont nem nehéz találni. :D
Annó ilyen képeket flagship mobilokkal lehetett csak csinálni (vagy még ilyet se),egyszer a középkategóriába is eljön majd a mostani flagshipek kamerájának a tudása,ahogy a teljesítmény is teljesen jó ma már a középkategóriában.Pl 2-3 év múlva egy közel S7/G5 minőségű kamera a középkategóriában már igencsak jó lesz.
Valszeg pár év és már a középkategória is majdnem kompromisszummentes lesz a legtöbb szempontból (jó kamera,jó hardver,jó anyagfelhasználás/összeszerelés/jó kijelző),ezeknek nagyrésze már most is megvan.
Az ilyen QHD/4K/VR/AR dolgoktól most tekintsünk el. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9930) B2man2 válasza Feri1977 (#9927) üzenetére


B2man2
aktív tag

Akkumulátor és teljesítmény / Teljesítmény / Alkalmazás akkumulátorkímélő. Itt be van állítva a Viber - nek, hogy nincs korlátozás?

Biztonság / Engedélyek / Egyéb engedélyek - nél a Viber - nek az indítás háttérben, és a felugró ablakos értesítést?

Az alkalmazásinformációnál az akku optimalizáció ki van kapcsolva?

Az alkalmazás értesítsénél minden be van pipálva?

Alkalmazás le van lakatolva?

Nálam kb ennyi van beállítva, plusz a Viber - ben én beállítottam, hogy az ikonja mindíg látható legyen az állapotsorban.

(#9931) csemeteim válasza crok (#9921) üzenetére


csemeteim
tag

Szia
Mindkettőt beállítottam, most jobb.
Köszönöm

(#9932) KamuMazsola válasza Sys85 (#9929) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Lényegében egyetértünk.

Üdv.: KamuMazsola

(#9933) Dreddy32


Dreddy32
tag

köszönöm mindenkinek a gyors választ.

(#9934) regener válasza pinnacle (#9924) üzenetére


regener
veterán

Nekem működik a Mi Space, most próbáltam ki.
A pedig nem a szinkronizálás jele, hanem az akksi töltöttség :DDD

(#9935) rin33


rin33
senior tag

Lassan szivárognak ki erre is az oreo Romok, pl. Aosp 8.0 vagy Los 15
https://m.youtube.com/watch?v=GUcdO4ybuhE

(#9936) juve600 válasza rin33 (#9935) üzenetére


juve600
nagyúr

én már le is töltöttem de még nem raktam fel

(#9937) juve600


juve600
nagyúr

elég sok verzió van ebből a Lineage OS 15 -ből [link]

(#9938) wazo válasza picimitch (#9823) üzenetére


wazo
aktív tag

Mi is jártunk így. Szolgáltatót váltottunk. Vodafone tökéletes.

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#9939) Melorin válasza B2man2 (#9930) üzenetére


Melorin
addikt

Amíg miui-m volt addig égre földre kerestem hogy kell lakatot tenni egy ikonra de nem jött össze hiába rángattam lefelé :D
Lehet, hogy a legújabb, Nougat rendszer alatt ez már nem működik?

(#9940) Sys85 válasza Melorin (#9939) üzenetére


Sys85
veterán

Hogy érted hogy az ikonokra?
Arra gondolsz,hogy az alkalmazásokra,hogy memória ne lője ki?Azt alkalmazásváltóban kell és az működik Nougat alatt is.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9941) Melorin válasza Sys85 (#9940) üzenetére


Melorin
addikt

Az összefoglalóban van ez a módszer:

"9.:Menj vissza a kezdőoldalra, nyisd meg az engedélyezendő alkalmazást, majd nyomd meg a Home gombot (A 3 gomb közül a középső lent )
10.: Az engedélyezendő alkalmazásra helyezd rá az ujjad, és egy határozott mozdulattal húzd el lefelé. Ekkor egy lakat fog megjelenni az ikonján, innentől kezdve nem törlődik a memóriából"

Így újra elolvasva Szerintem rosszul van írva, a bal gombot kell megnyomni nem a középsőt.

[ Szerkesztve ]

(#9942) crok válasza Melorin (#9941) üzenetére


crok
Topikgazda

Mikor íródott akkor még MIUI8+Marsmallow volt, gondolom azon még így volt.
Egyébként átállítható.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9943) -HTC-


-HTC-
tag

Szeretném megkérdezni, hogy az oldalakon lévő alkalmazásokat hogyan lehet automatikusan abc sorrendbe tenni? Az elején valahol elállítottam, de azóta nem találom ezt a beállítási lehetőséget :B

(#9944) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nem tudom ki hogy van, de ha 4 tok nincs úton akkor egy sem, majd írok lassan mindről. Fólia is jön pár fajta.

Ha már fólia.... Fullos verzió. A kijelző közepén néha megjelenő ovális folt aminek több színe van. Eltűnik és hőfokhoz van köze. Érdekes. Csak fekete kijelző alatt látni, fénybe fordítva.

[ Szerkesztve ]

(#9945) Melorin válasza Kolondrum (#9944) üzenetére


Melorin
addikt

Ugyanez a sztorim csak 3 tokkal :D ugyanúgy full üvegem van ami színes foltot képez mint egy olajfolt.

Szombat reggel vettem le töltőről, most van 15%-on, ma kap vacsorát :D

[ Szerkesztve ]

(#9946) porse


porse
senior tag

Olajfoltnak csúfolják, az összes színezett üveg ilyen. Nekem négyből négy. Ha valaki talált menteset szóljon, még mindig..

... szerintem.

(#9947) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok
Feles fényerőn only 4g-vel sot mennyi lenne kb?
Volt redmi 3s az elég jól bírta este még kb 20-30% elég intenzív használat mellett pl internetmegosztás, spotify, 5-6 ora öszejött estére és még maradt is az akkuba. (B20 nélküli verzió volt valtogatta rendesen 3g és 4g között.
Nem kell pontos adat csak kb. (Ha ugyan ez összejön akkor már boldog lennék. Most váltanék masik teloról.)
Köszi
Üdv

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#9948) Kolondrum válasza sanyi0627 (#9947) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én 5-6 óra sot körül töltöm, fuu 40% táján. Most pl rossz az arány de nem tudom miért.

(#9949) Sys85 válasza sanyi0627 (#9947) üzenetére


Sys85
veterán

Egyik jóbarátom 3s-e kb ugyanúgy bírja mint az én Note 4-em hasonló használat mellett.
Akku ugyanakkora,viszont a Note SoC-ja takarékosabb,így nem sok különbség van a 2 teló között,hiába nagyobb a Note kijelzője méretben és felbontásban.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9950) Phae2bef válasza porse (#9946) üzenetére


Phae2bef
csendes tag

Ha jól sejtem akkor olyat senki sem fog találni mivel azok valószínűleg Newton-gyűrűk :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.