Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) Simba86 válasza Upo (#10697) üzenetére


Simba86
senior tag

jah, ezért a sz.ért adok neki 25 ezret :D ;]

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#10702) Gila2626 válasza Simba86 (#10701) üzenetére


Gila2626
csendes tag

Szerintetek lesz alap android note 4re is??Ha már Mi a1et úgy adják ki!

(#10703) guftabi96 válasza Gila2626 (#10702) üzenetére


guftabi96
addikt

Az A1 az Android One projekt része.
Egyébként vannak jó custom romok, ha "stock" droidot szeretnél, pl: AOSP Extended, Resurrection Remix stb.
XDA
---------------------------------------------------------

Van új Faust Kernel (6.0)

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#10704) juve600 válasza Gila2626 (#10702) üzenetére


juve600
nagyúr

XDA-n már lehet róla olvasni

(#10705) Gila2626 válasza juve600 (#10704) üzenetére


Gila2626
csendes tag

Mi A1 jó teló lenne,ha megkapta volna a note4 akksiját

(#10706) Atas76 válasza juve600 (#10700) üzenetére


Atas76
csendes tag

A készülék ma érkezik és a belakás előtt szeretném frissíteni ha lehet majd megírom, hogy milyen van rajta

(#10707) viiick1899


viiick1899
csendes tag

Sziasztok!

A hétvégén egy buliban készítettem pár videót, melyeknek olyan silány a hangminősége, hogy olyat a 8 évvel ezelőtti telefonom is produkált. Ezen lehet javítani valamilyen módon? Vagy el kell fogadni, hogy ennyit tud a telefon ilyen téren? :F

(#10708) memoril


memoril
aktív tag

Megjött a telefonom és nem engedi a nyitást , az elözönél engedte ! Itt elkezdi aztán kiír valamit és nem csinálja végig ! Az lehet a gond hogy egy hónapon belül nem engedi ugyanazzal a miumi fiókkal ?

(#10709) Departed válasza viiick1899 (#10707) üzenetére


Departed
őstag

Melyik ROM?

(#10710) crok válasza viiick1899 (#10707) üzenetére


crok
Topikgazda

Neked is ezt ajánlom.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10711) viiick1899 válasza Departed (#10709) üzenetére


viiick1899
csendes tag

Szerintem gyári:

Anroid: 6.0.1 MMB29M
MIUI GLOBAL 8.2 Stabil
8.2.10.0(MCFMIDL)

(#10712) Departed válasza viiick1899 (#10711) üzenetére


Departed
őstag

Ha sokkal jobb felvett hang minőség fontos szempont akkor tedd fel a frissítést amit fel is ajánl, a 8.5-öt. :K

(#10713) crok válasza Departed (#10712) üzenetére


crok
Topikgazda

Ebből a szempontból a 8.5 semmivel se másabb mint a 8.2.. ez ilyen marad..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10714) regener válasza crok (#10713) üzenetére


regener
veterán

MiUi 9es devben már jó a hang, a 8.5.4-est stabilt nem próbáltam, egyből devre mentem 8.2.10-ről amin rossz volt.

[ Szerkesztve ]

(#10715) crok válasza regener (#10714) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor megnéznéd, kérlek, hogy a /system/build.prop-ban a 3 persist.audio.fluence​ (voicecall, voicerec és speaker) értéke micsoda: true vagy false?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10716) Gloob válasza crok (#10715) üzenetére


Gloob
addikt

voicecall - false
voicerec - true speaker - true
A 7.9.8-ban ezek az értékek vannak. A felvétel hangját én nem ellenőriztem le, csak az értékeket írtam ki!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#10717) regener válasza crok (#10715) üzenetére


regener
veterán

Mind a 3 true, felvett videókat pedig itt találsz, erős zajjal hogy legyen mit kiszűrni ;]

Van egy "VID ... mic bug" nevű, az még 8.2.10-el lett felvéve, abban rossz a hang.

UI: a MotoGP-s egy korábbi MiUi dev 9-es rommal van rögzítve (7.8.10), a Kamionosok pedig 7.8.18-al.
Ezeknél mind jó a hang.

[ Szerkesztve ]

(#10718) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Két note 4 - fingerprint sensor

Goodix és FPC

Nekem a goodixes. A 📷 mindkettőben Samu. Érdekesség.

(#10719) Henker2 válasza trebrona (#10667) üzenetére


Henker2
addikt

És attól hogy a stabil rom van fent , ha ezt letöltöm akkor simán fel tudom a frissitővel telepiteni?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#10720) Prien


Prien
addikt

Sziasztok! Ebben a készülékben van értesítő led?

A kevés is több a semminél.

(#10721) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Azt ki lehet valahogy kapcsolni, hogy ha egy nevet beütök a tárcsázóba, akkor egyből hívja ne kérdezze, hogy Viber vagy telefonhívás legyen?

Ati

(#10722) trebrona válasza Henker2 (#10719) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen, de az összes adat elvész.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10723) Sys85 válasza Prien (#10720) üzenetére


Sys85
veterán

Van!

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#10724) Prien válasza Sys85 (#10723) üzenetére


Prien
addikt

Köszönöm! :R

A kevés is több a semminél.

(#10725) Fulár válasza memoril (#10708) üzenetére


Fulár
senior tag

Havonta egy készülék nyitâsa engedélyezett!Tehât nincs kizârva,hogy ez a baj!
Prien!Ráadásúl többszínű.Kifejezetten korrekt a fényereje is.

(#10726) regener válasza Henker2 (#10719) üzenetére


regener
veterán

A Recovery romot kell letöltened és betallózni a Frissítés alkalmazásba a 3 pontos menüben, előtte szinkronizálj a Mi Cloudba wifin és akkor a telepítés után letölti az appokat meg ami még bevan állítva neked.

(#10727) Kolondrum válasza Henker2 (#10719) üzenetére


Kolondrum
félisten

Előtte rákérdez, ments mindent stb. Néhány perc és kész én előbb léptem át devre egy note 4-nél.

(#10728) sephirot


sephirot
tag

Sziasztok. Nemrég találtam ezt az alkalmazást a telepített alkalmazások között. Valaki meg tudja mondani mi ez és biztonságos e?

(#10729) Kolondrum válasza sephirot (#10728) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ma reggel futottam vele össze és engem is érdekel mi ez....

(#10730) Gila2626 válasza Simba86 (#10701) üzenetére


Gila2626
csendes tag

http://smartshop.hu/xiaomi-redmi-note-4-dualsim-lte-okostelefon-64gb-szurke-global-verzio.html
Szeritetek? Ismeri valaki ezt az oldalt?

(#10731) regener válasza sephirot (#10728) üzenetére


regener
veterán

Csak ilyen regionális akármi app, töröljétek nyugodtan.

Viszont ez csak a kínai romban van szerintem, nem globalt raktatok fel?

[ Szerkesztve ]

(#10732) Phae2bef válasza Kolondrum (#10729) üzenetére


Phae2bef
csendes tag

Lol, google translate: https://translate.google.com/#auto/hu/%E5%85%A8%E7%90%83%E4%B8%8A%E7%BD%91%E5%B7%A5%E5%86%A5%E6%8F%92%E4%BB%B6

(#10733) Kolondrum válasza Phae2bef (#10732) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én is lefordítottam, de akkor sem vagyok előrébb

(#10734) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok! Tudom lerágott csont már, és válaszoltatok..+azóta volt itt téma ismét..de a véleményem/érzésem muszáj akkor is leírni újra, és utoljára...a telefon fullos, imádom, tökéletes minden téren..de a kamera..inkább lett volna 10 ezerrel drágább, még akkor is simán venné mindenki, mert még akkor is fél áron van az ilyen tudású telefonokhoz képest. Lényeg hétvégén voltam egy hatalmas partyn, Rio-ba, ahol ugye félig sötét van..az előző 5 okostelómmal tökéletesen tudtam videót venni ilyen viszonyok mellett is, itt meg kb., félve vettem elő mit fog művelni, videózni az embereket stb. hát jött is a fekete leves, mindenki mobillal vette fel szintén a partyt, körülüttem fullos minőségben akadás mentesen a kijelzőjükön jó minőségben láttam körbe mindenkijét, és amikor indítottam én a videót, elkeseredtem totál...csíkok jelentek meg videó közben, meg foszlány szemcsés volt az egész, nem volt a fókuszálás se végig tökéletes, néha homályos..szóval úgy szar ahogy van, tiszta égő volt az egész, nézték ott a haverok stb. amit veszek szintén, a kijelzőn látszott minden épp eléggé, ahogy vettem a partyt..itthon vissza néztem a videókat, sírtam majdnem, és azt mondtam na ne...! Kb. mint egy samsung ace 2 6 évvel ezelőtti színvonalú telefon videó felvevés minősége...kész vagyok azóta is...nem igaz nincs egy másik kamera app, ami rendbehozná az egészet, vagy valami mókolás, amihez nem értek..a videó kritikán aluli a fényképezés is amit ott készítettem, az összes el volt mosódva, előző telefonjaimon tű élesen fényképeztem partykon..sírtam majdnem..van valami normális kamera app, ami esetleg normálisabban vesz fel, vagy tényleg ennyit tud ez a szerencsétlen kamera? :((( :(( :U :F

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#10735) Ájvé válasza Feri1977 (#10734) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát Rioba ne ezzel a telefonnal vedd fel a partyt (hagyd inkább Kovira, ő profi), ennyi a tanulság.

(#10736) Feri1977 válasza Ájvé (#10735) üzenetére


Feri1977
senior tag

hagy már ilyen válasszal kérlek, idáig 8 partyn voltam ott, és több telefonnal tű éles volt mind a videó, mind a fényképezés, ez a telefon meg borzalmas amit csinál, elmosódott képek, a vidó is szemcsés úgy szar ahogy van

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#10737) Ájvé válasza Feri1977 (#10736) üzenetére


Ájvé
veterán

De ezzel meg nem tű éles a kép, nincs benne olyan jó kamera. Túl kell ezen lépni vagy másik telefont nézni és kész.

(#10738) Phae2bef válasza Kolondrum (#10733) üzenetére


Phae2bef
csendes tag

Kétfelé bontva az első 4 jelre azt írja: globális internet hozzáférés, a következő 4-re: internetes plugin.

(#10739) Feri1977 válasza Ájvé (#10737) üzenetére


Feri1977
senior tag

Nem hogy nem tűéles a kép, hanem szar, elmosódott az összes, még a HDR kikapcsolása után is, a videók meg siralmasak ahogy írtam a hosszú kommentemben

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#10740) trobi28 válasza Feri1977 (#10734) üzenetére


trobi28
addikt

Ez ezt tudja. Ha nem felel meg neked, vegyél másik telefont. Remélem abbahagyod ezt a siránkozást......

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#10741) Fulár válasza Feri1977 (#10736) üzenetére


Fulár
senior tag

Most lehet,hogy megfogsz sértődni.Ha így van akkor elnézésedet kérem de erre már nem tudok mit reagálni.Ha van zsetonod ilyen partikon ba**ni a rezet akkor majd legközelebb mélyebben nyúlj bele a pénztárcádba ha telefont vásárolsz és vagy sokkal alaposabban tájékozódj a vásárlás előtt.Mindenhol ki van írva"A pénztártól való távozás után...stb".
Az én előző készülékemhez képest is nagy visszalépés a kamera de közel sem annyira targikus mint ahogyan azt sokan itt előadják.Vagy alaposabban kellene tájékozódni a vásárlás előtt vagy ha ez nem történt meg akkor meg kell tanulni ezzel együtt élni mert a folyamatos vernyákolás ezen nem fog változtatni.
Ne haragudj meg ha ez esetleg bántó volt,de nekem ez a véleményem erről a folyton visszatérő kamera témáról!

(#10742) sephirot válasza regener (#10731) üzenetére


sephirot
tag

Global devben van MIUI 9.

(#10743) Gloob válasza Fulár (#10741) üzenetére


Gloob
addikt

+1! Tudomásul kéne már venni, hogy a fényképezés, videózás lényege a fény, és a jó optika. Ha ebből az egyik, netalán mindkettő hiányzik..... tovább nem folytatom. Lehet rajt gondolkodni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#10744) szilvaspet


szilvaspet
tag

Sziasztok!
Lineage 14.1 felhasználóktól kérdezném:
Ezen a rendszeren lehet külön ki/bekapcsolni a SIM kártyákat? Lineage 15-ön nem ment. Csak repülő mód vagy él mindkettő. Korábban volt már 14es Lineage fent de már nem emlékszem erre..
Köszi!

(#10745) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Sziasztok!

RR romon vagyok.
TWRP-ből van mentésem MIUI-ról (7.0-es droid, 8.5.4.0), akkor elegendő TWRP-ből a visszaállítani a MIUI-t vagy kell még vmit flashelnem, hogy vissza tudjam tenni a 8.5.4.0-t???

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#10746) Kolondrum válasza Phae2bef (#10738) üzenetére


Kolondrum
félisten

Kukázva biztos ami biztos! Bár sztem új devvel vissza fog jönni, mert én fix h nem töltöttem le.

(#10747) crok válasza mediumgecso (#10745) üzenetére


crok
Topikgazda

Max. a lazyflasher-no-verity-opt-encrypt.zip esetleg még elférhet de szerintem az se igen kell mert a backupban már eleve elmentetted a beállításokat. Mindenesetre "ártani nem használ".

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10748) tonerz


tonerz
aktív tag

Most Global stabilon vagyok (8.5.4) és gondolkodok hogy feltegyem a Global devet, akkor a zip-et feltudom tenni a teló updaterrel is?
Illetve ha mégis visszaállnék stabilra akkor ez mehet visszafele is ugyanígy?

(#10749) Quicky


Quicky
csendes tag

Sziasztok.

Itthonról honnan rendelhetnék fóliát a telefonra?

Üdv Q

(#10750) redcordoba


redcordoba
csendes tag

el sem hiszem, 3 napot ment a telefon egy töltéssel.

nem is spóroltam vele, de nem is mentem extrémbe. volt most minden, fényképezés, facebook, chat, pár GPS koordináta lekérés, sok beszélgetés, itthon wifin, kint mobilneten netezés...

most lépi át a 3 napot, és van még 20%. SOT 5 óra fölött.

ezért már megérte ez a cucc :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.