Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) helixP válasza vadkörte (#9249) üzenetére


helixP
nagyúr

Na ezaz: én is már kb. az összes tokot végigpróbáltam, de mindegyiknek egy nagy egybefüggő kivágása volt.

(#9252) vadkörte válasza Simba86 (#9250) üzenetére


vadkörte
addikt

Vigasztal, hogy 2006-ban a SonyEriscsson Z600-amat ~1 órát tartott rávenni, hogy áljon át a HRVip-re. Majd itthon ugyanennyit, hogy álljon vissza a VodafoneHU-ra... Ha 09.16-án megúszom a határ túloldalán és 09.30-án a határ innenső oldalán egy restart-tal, szerintem boldog ember leszek. :D
Közben meg ez (meg egy Xiaomi YiCAM) lesz a photoapparat két héten keresztül, meg a kiegésztő navi OSMAnd+-szal. Offline módban (mobilnet nélkül)...

Üdv. V. Körte

(#9253) Simba86 válasza vadkörte (#9252) üzenetére


Simba86
senior tag

nekem csak visszafelé útnál kellett újraindítani :D

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#9254) juve600 válasza crok (#9240) üzenetére


juve600
nagyúr

ez rom-tól független beállítás ?

(#9255) crok válasza juve600 (#9254) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez telefonfüggetlen.. minden telefonomon ezt használtam eddig.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9256) Mákdaráló válasza Simba86 (#9239) üzenetére


Mákdaráló
tag

Első alkalommal feltettem tölteni egy fali konnektorhoz, két kapcsoló közé, hogy megálljon. Ekkor picit megszorult, oldalról kapott nyomást, és védőuveg és tok mellett keresztben atfutott egy repedés. Kuka
Utána szereztem gyári bontott kijelzőt, azt én törtem be, mert a hangszórónál kicsit megnyugodtam, a harmadik pedig két hónap után a jobb oldalán nem érzékel. Eddig sosem volt gondom nekem sem.

A matt kisperec sokkal finomabb a fényesnél.

(#9257) [lAyCsI] válasza crok (#9240) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Szia,
nálam csak olyan opció van ami hasonlít hogy LTE/GSM/CDMA auto (PRL)
ez uaz lehet?
Kipróbálnám, mert nálam továbbra is trágya a beszélgetés hangminősége 3G(WCDMA) alatt...

-= No way back from Here =-

(#9258) MrChef válasza vadkörte (#9249) üzenetére


MrChef
aktív tag

Lehet, hogy idehaza ez is megteszi.

(#9259) crok válasza [lAyCsI] (#9257) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, az. De akkor te is olvasd el a blogom mert a hangrol tobb dolgot is irtam.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9260) juve600 válasza crok (#9255) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#9261) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Sok éve kaptam gariba banggoodrol egy 1.2m-es nillkin kábelt. Kék. Ezzel plafon 1.6A-el tölti a telót és ami jó benne, hogy nem fűt illetve nagyon stabilan a micro usb-be van, nem lötyög mint a gyári kábel.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#9262) holozis_HUN válasza Simba86 (#9253) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Mik ezek a gps és hálózatváltó problémák??

Nekem a gps csak gps (mobil és wifi néljül) 1 méter pontosságú, legalábbis amit a térkép mutat: akkor fordul el a kis ikon a térképen amkkor a kocsi, amikor egy útkeresztezôdésbe megyünk akkor is pont ott van a jel ahol a kocsi, stb...

4 országon keresztül mindig jól váltott a teló: Magyarország - szerbia - horvátország - bosznia - horvátország - bosznia - horvátország. Visszafele ugyan ez. Mindig jól váltott, egyszer nem kellett reboot....

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#9263) Simba86 válasza holozis_HUN (#9262) üzenetére


Simba86
senior tag

tökéletesen pontos volt, csak amikor net kellett a gps-hez, nem volt időm várni, hogy átváltson... ha én vezetek, gyorsan kell váltani...

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#9264) [lAyCsI] válasza crok (#9259) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Köszi!
Már át is írtam azt a 2 dolgot ebből
a cikkből... teszt :)

-= No way back from Here =-

(#9265) pluhm válasza crok (#9240) üzenetére


pluhm
aktív tag

Üdv!

Ez a beállítás befolyásolhatja a mobil jel minőségét (nem adatkapcsolatra gondolok)?
Adatkapcsolat esetén, ahol nincsen 4G, át tud váltani 3G-re? Csak azért kérdem, mert hiányzik a beállításból a WCDMA.
Illetve nem tudod véletlenül, hogy itt mi volt a gyári alapbeállítás? Voltam olyan hülye, hogy nem jegyeztem meg, átállítottam arra, amit te javasoltál, de ha mégsem válna be, visszaállítanám arra, ami eredetileg volt.

[ Szerkesztve ]

(#9266) crok válasza pluhm (#9265) üzenetére


crok
Topikgazda

A jel minoseget egyetlen beallitas se befolyasolja, azt a fizika befolyasolja (: a preferalt radiokodolasi modot es protokollt befolyasolja. A szolgaltatod preferenciaja szerint a szerinte legjobbat fogja hasznalni.

Restartkor visszaall arra ami a build.prop-ban van alapertelmezettre allitva, no para.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9267) pluhm válasza crok (#9266) üzenetére


pluhm
aktív tag

Ok, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#9268) body007


body007
addikt

Sziasztok!

Most vettem egy ilyen telót (előtte a 2-es, 3-as is volt) még nem volt időm root-olni, de szeretném a gmail alkalmazást kiiktatni (más levelezőt használok). Tudtok erre vmi megoldást? Természetesen nem lehet törölni, rendszer alkalmazás...

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#9269) helixP válasza body007 (#9268) üzenetére


helixP
nagyúr

Activity Lancher.

(#9270) crok válasza body007 (#9268) üzenetére


crok
Topikgazda

Idezet kovetkezik:

"egy kis trükkel megoldható, akár külső app nélkül is:
Play > Help & feedback> keresés > delete or disable apps on android > menj a "tap to go to Application Settings"-re
- vagy -
Play > Help & feedback> Reinstall and re-enable apps > legörgetsz az Uninstall apps-hoz > nyisd meg a "remove it or turn it off" linket > menj a "tap to go to Application Settings"-re
- vagy app-al -
Activity launcher > All activities > Settings > Installed apps nevű activity
Itt, ebben az app settings-ben már lehet engedélyezni vagy tiltani az appokat."

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9271) body007 válasza crok (#9270) üzenetére


body007
addikt

Activity Lancher lett, köszi mindkettőtöknek :R

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#9272) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A nillkin note 4 fólia jó lesz a globalra? Csak mert nem az x-est rendeltem.

(#9273) MrChef


MrChef
aktív tag

Amíg megérkezik nekem az Ali-ról, addig idehaza melyik edzett üveget ajánljátok megvételre? (ami nem csillióba kerül...)

(#9274) Simba86 válasza MrChef (#9273) üzenetére


Simba86
senior tag

kereső... :U

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#9275) MrChef válasza Simba86 (#9274) üzenetére


MrChef
aktív tag

Kerestem, de nemigen van épkézláb.

(#9276) Simba86 válasza MrChef (#9275) üzenetére


Simba86
senior tag

hát végülis csak kétmillió találatot hoz a full cover kulcsszóra itt a topicban, de tényleg nincs... :U

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#9277) arcsin válasza MrChef (#9273) üzenetére


arcsin
senior tag

Itt kérdeztem Nem igazán jött túl meggyőző válasz. Talán annyi pozitívum, hogy BP-n személyesen átvehető. Mellesleg uncsiból vettem innen egy kereteset meg egy "szkrecsi tokot", érdeset. Annyi hogy nagyjából egy síkban van a glass a tok tetejével körbe, de ideiglenesen jó lesz. Pont ma postázták az alu tokot alin, na arra kiváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#9278) MrChef válasza arcsin (#9277) üzenetére


MrChef
aktív tag

Vicces, mert én is ezt az egy értelmes üzletet találtam (a többi messze van, vagy megrendelésre, vagy túl drága) és olvastam is a kérdésedet. :-) Én is felhívtam őket, szerintük Európában forgalmazott telefonokhoz jó ez a termék, tehát az EU version-höz is. Lutri, mert nem lehet kibontani a csomagot, csak ha megvetted. Akkor pedig vagy jó, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#9279) MrChef válasza Simba86 (#9276) üzenetére


MrChef
aktív tag

Egészen pontosan 2 millió 70 ezer a találatok száma világszinten, de ez más tészta. Engem addig is - mint írtam - magyar, budapesti boltok kínálata érdekelne.

(#9280) helixP válasza MrChef (#9278) üzenetére


helixP
nagyúr

Gondolom ez túl drága.

Tudod, mint a viccben: a kiszolgálás vagy gyors, vagy udvarias, vagy olcsó. Kettőt választhatsz ezek közül. Vagy jó a kijelzővédő, vagy gyorsan itt van, vagy olcsó. Kettőt választhatsz ezek közül.

(#9281) johnsmithnex


johnsmithnex
tag

Sziasztok!
Sokadik próbálkozásra se tudok engedélyt kérni a bootloader nyitásra.
Adatok jók.
Akkor van baj amikor a hitelesító kódott beírom amit smsbe kapok.
Próbáltam telefonon PC-n, többféle vpn progival.
Ugyanaz a hiba mindig. Adatok beírva, tovább, jön az sms a kóddal, beír, tovább, és kiírja hogy valami ip túllépés vagy mi.
Fontos ez az engedély a bootloader nyitáshoz?

(#9282) BIROD5


BIROD5
tag

Barátomnak rendeltem egy ilyen telefont. Folyamatosan arra panaszkodik ,hogy beszélgetés közben valahogy lenémítja a hívást. Valakinek hasonló ? V. valami ötlet ?
Köszönöm !

(#9283) Gloob válasza johnsmithnex (#9281) üzenetére


Gloob
addikt

Annyira, hogy nélküle nem fogod tudni kinyitni.

Samsung Galaxy A52S

(#9284) johnsmithnex válasza Gloob (#9283) üzenetére


johnsmithnex
tag

Van esetleg még valami amivel próbálkozhatok?

Most néztem hogy a telefonba a mi unlocknál nincs hozzáadva a készülékem, de nem is engedi. Azt írja hogy csatlakozzam a hálózathoz majd próbáljam meg újra...
Próbáltam wifivel, mobilnettel, vpn-el is...

[ Szerkesztve ]

(#9285) vargalex válasza BIROD5 (#9282) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem is előfordult néhányszor. Ha nem jó irányban tartod a telefont, akkor a proximity szenzor nem érzékel, így bekapcsol a kijelző, és simán megérinted arccal a mikrofon kikapcsolást.

Alex

(#9286) vipviform válasza Henker2 (#8556) üzenetére


vipviform
senior tag

Én ezt várom a telóra. Ablakos, mágneses, és Nillkin.

https://www.gearbest.com/cases-leather/pp_621834.html

/bocsi, most nincs időm a html kódra/

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#9287) vipviform válasza MrChef (#9258) üzenetére


vipviform
senior tag

Köszi, el is mentem megvenni, jó lesz addig amíg megjön a Nillkin flip tokom, bár az oldalával borotválkozni is lehetne, de legalább pontosan illeszkedik. :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#9288) nagysz


nagysz
tag

Sziasztok!
aug15én rendeltem gearbestről europe registered-del egy ilyen telót. tudom, ezzel egyszerre több hibát is elkövettem :D de most már ez van. viszont nagyon nem akar jönni. Nem is trackelhető. pedig igencsak 2 hete volt feladva. Ilyenkor mi van, várjak türelmesen? Már tűkön ülök.. :(

(#9289) vipviform válasza nagysz (#9288) üzenetére


vipviform
senior tag

Elvileg a view tracking message- ben látod a cucc állapotát. A track info úgy tudom akkortól éles, ha feladták a sárgák. A magyar posta még később.

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#9290) antalbende


antalbende
csendes újonc

Sziasztok!

Kb. 2 hete frissült a gyári rendszer 7.0-ra (MIUI Global 8.5 Stabil), azóta előszeretettel töltögeti újra az alkalmazásokat, és nem ritka, hogy csak kb. 5-600 MB szabad memória van, amivel még a beállításokat sem képes újratöltés nélkül megnyitni. Komolyan, mintha a 4 éves Xperia SP-met nyomogatnám, annak volt ilyen memóriakezelése...

Mit ajánlotok? Nem vettem még rá magam a haxolásokra, 6.0-s Androiddal nem tűnt szükségesnek, most viszont még ez a 3 GB memória is kevésnek bizonyul...

(#9291) nagysz válasza vipviform (#9289) üzenetére


nagysz
tag

köszi. "shipview-"-t nem látok sehol. Shipped out a státusz már régóta. Tracking info alatt ezt látom:
FORAM4PX: Aug 17, 2017 05:27:53 AM PST

ahol a foram4px egy kínai tracking site-ra visz. ott viszont egy ultra idegesítő 1 soros (nem az:D ) info van csak:

2017-08-26 16:28
HONG KONG - HONG KONG / Shipment arrived at facility

létezik, hogy 9 napig csak a p*csüket lógatták a cuccal a kötsög kínaiak?? beszarok ezeken.. karácsonyra várható, úgy látom. francba. :W

(#9292) nagysz válasza nagysz (#9291) üzenetére


nagysz
tag

látom javitottad tracking message-re :) Ott nem ad infot sajnos.
" Sorry, your shipping information has not updated yet!"

(#9293) Gloob válasza nagysz (#9291) üzenetére


Gloob
addikt

Tudom nehéz, de csak nyugalom. Augusztus 17-én adták fel, de nem fizikailag. 26-án érkezett Hongkong-ba. Kb 3 hét, mire megérkezik. Utána még kérdés, hogy a NAV mit szól hozzá. Ha vám alá helyezik, az még 10+ nap, és + pénz. Sajnos ez van. Miért kellett onnan telefont rendelni? Vagy legalább az EU Warehause-ból rendelted volna. Az kb 1 hét, és nincs semmilyen más esetleges +.

Samsung Galaxy A52S

(#9294) nagysz válasza Gloob (#9293) üzenetére


nagysz
tag

köszi a megnyugtatást :) Azért mert elb*sztam, minél olcsóbban akartam megúszni. :( nyilván a fórumban nem olvastam/vettem észre, hogy az europe registered az gázos. most meg szívok majd valszeg a nav-val is, aztán minden lesz csak olcsó nem..de már nem érdekel, csak jönne! :O

(#9295) MrChef válasza vipviform (#9287) üzenetére


MrChef
aktív tag

A lyukak a megfelelő helyen vannak, tehát a B20-as verzióra való?

(#9296) Gloob válasza nagysz (#9292) üzenetére


Gloob
addikt

Egyébként a 17track-on nyomon tudod követni. Beírod a nyomkövetési számot és mutatja, hogy mikor hol van a csomag. Aztán később, amikor megjelenik a magyar rendszerben is, akkor a posta nyomkövetőis mutatja.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#9297) nagysz válasza Gloob (#9296) üzenetére


nagysz
tag

sajnos ott (még) nem mutat semmit. ez kábé most kerül be a postázó depóba szerintem :((

(#9298) ath


ath
senior tag

Csinaltam RR alatt egy gps tesztet, hogy elutaztunk budapesttol 1800 km-re. Kizarolag gps alapu helyzetmeghatarozas volt engedelyezve, 11 sec alatt 5m pontos lett.
A gugli kamera hdr modban szerintem teljesen vallalhato kepeket lo, tehat arra sincs panaszom.

(#9299) ath válasza ath (#9298) üzenetére


ath
senior tag

Hja.. az eu adatroaming. Telenoros elofizetest kotottem egy honapja, tudtam van 2,5Gb eus orszagon belul, de az istennek se akart csatlakozni. Jo ket oramba telt, mire kiderult a mytelenor oldalon, hogy alapbol blokkolva van, es engedelyezni kell ezt a lehetoseget, erre ra nagyjabol 1 percen belul elt is az lte kapcsolat, szoval ezzel sincs problema.

(#9300) Luck Dragon

Sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy kesztyűvel használható a kütyü? Köszi előre is. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.