Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) jimmy74 válasza jimmy74 (#10549) üzenetére


jimmy74
őstag

Itt alul azt írjátok alig van különbség.
Amit nekem küldött kèpett leírások ott hd kijelzőt ír ès 435-ős processzor 1.4 ghz-zel.
Akkor az nem 4x?

WoT:jimmbo

(#10552) Ájvé válasza ux1 (#10547) üzenetére


Ájvé
veterán

Nem értelek, nem mondtam semmit arra hogy a képen melyik a sima Redmi Note 4. Tetején az infra távirányítòra gondoltam egyébként (telefon felső oldalán van ahol a jack csatlakozó is) és az alján a hangszóró furatok egyiken 6 a másikon 5 lyuk van, szintén nem látható a képen).
A lényege az lett volna a mondandómnak (ha nem jutott el hozzád) hogy a sima Redmi Note 4 Global biztosan B20-as, meg a Redmi Note 4X Globalban nem lennék biztos hogy tudja a B20-at.

jimmy74:
Mi a Redmi Note 4X-ről beszélünk, te viszont a Redmi 4X-ről. Az tényleg 5" HD kijelző, S435-el szerelt és a Global verzió tudja a B20-at is.
A sima Redmi 4 nem tudja viszont a B20-at, de legjobb ha linkeled és úgy tudunk válaszolni.

[ Szerkesztve ]

(#10553) ux1 válasza Ájvé (#10552) üzenetére


ux1
addikt

Nos, mivel üvegről volt, szó eredetileg... Így az alap problémát ez a két különbség nem érinti.

4x Globálról még nem hallottam... :U

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#10554) jimmy74 válasza Ájvé (#10552) üzenetére


jimmy74
őstag

Az lehet.
Nekem csak egy spect küldött kèpen messengeren azon nem láttam a típust.

WoT:jimmbo

(#10555) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én inkább az 5 vs. 5.5 colt meg a hozzájuk tározó felbontást emelném ki. Az 5 kicsi.

(#10556) Gabernier


Gabernier
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék tőletek kérni. Szeretnék rákötni egy külső vinyót a telefonra. Nincs külön tápja. Milyen kábelrengeteggel lehetne megoldani, hogy a telefon is kapjon töltést a vinyó is kapjon tápot és még lássa is a telefon?

(#10557) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Új dev első töltés, nincs fesz, áram, hőfok kijelzés még mindig, pedig bombázom őket a feedback-eekkel. Hm. 75% merülésre jutott 7 óra 13 perc SOT.

(#10558) memoril


memoril
aktív tag

Megoldodott már a Developer ROM-ban a obb mappa eltünése ?

(#10559) Ájvé válasza Gabernier (#10556) üzenetére


Ájvé
veterán

Ha nincs külön tápegység akkor nem fog menni. Másik probléma az NTFS fájlrendszer lesz, nem kezeli az Android, külön programmal lehet csak beolvasni.

(#10560) Fulár válasza memoril (#10558) üzenetére


Fulár
senior tag

Be kell lépned ide:Beállítások-Rendszer-Fejlesztői Lehetőségek."Emulált Sd kártya optimalizálás.
Ezt kapcsold ki és indítsd újra a telót.Ezután már nem fog többet baszakodni.
Ez egy csodálatos új funkció ami automatikusan bekapcsolásra került a 9.0-ban de nem működik rendesen és ez okozza a bajt.

(#10561) RVR400 válasza helixP (#10528) üzenetére


RVR400
veterán

Bár mindegy lenne.

(#10562) tsabeekaa


tsabeekaa
aktív tag

RR rom alatt, hogy lehet azt megoldani, hogy a képernyőzáron az értesítések, csak az állapotsoron jelenjenek meg, és ne jelenjenek meg a képernyőzár felületén?

(#10563) Feri1977


Feri1977
senior tag

..gyerekek, most dobom hanyatt magam..! Videózok a teleonnal és nem tud menet közben képet csinálni, ez mi?! Az összes idáigi okostelóm miközben videóztam, nyomtam a fénykép készítést is, és csináltam közben fényképeket, ezzel meg nem lehet?!?! :W :F :U + ez valami borzalom hányinger, amilyen minőségű sötétben fél sötétben a videó, pedig vaku ráadva! Idáig bárhol voltam bulizni asszonnyal, vettük fel videóra ottani dolgokat, és most borzalmas minőségben kell ezt tennem? / nem tudok fényképet csinálni menet közben?! Mivan?!

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#10564) guftabi96 válasza Feri1977 (#10563) üzenetére


guftabi96
addikt

#KeepFightingMichael

(#10565) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok!

Véleményetek/ tapasztalataitok szerint melyik a legjobb kamera app? Lehet fizetős vagy ingyenes is.

Előre is köszönöm a segítséget.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#10566) Feri1977 válasza guftabi96 (#10564) üzenetére


Feri1977
senior tag

köszi megvan...de azért nézzek más appot erre? Van camera fx stb. ezek tudják elvileg, de agyon vannak bonyolítva effektek meg netes dolgok...hátha azok jobb minőségűek nem?

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#10567) regener


regener
veterán

A BT unlocknál nem lehet valahogy megokosítani hogy ne csak Mi Band tudja feloldalni?
Minden ROM-ban így van?

Itthon jó lenne rákötni a gépre ezt a funkciót...

[ Szerkesztve ]

(#10568) Feri1977 válasza Feri1977 (#10566) üzenetére


Feri1977
senior tag

Mármint úgy értem, hogy beállítottam most full hd-re a videóknál a telefont, meg a fényképezést is köszi..de hogy a gyári appnál vannak jobbak lehet, amik talán szebb képet és videót csinálnak? Camera fx és társai? Vagy hagyjam a dolgot inkább..(bocs, lejárt a szerkesztési idő..)

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#10569) Sys85 válasza regener (#10567) üzenetére


Sys85
veterán

BT feloldás nekem csak Mi Banddel ment,semmi mással,a google féle smart lock meg ugye MIUI alatt nem működik...
Most RR alatt végre van smart lock,megy a helyalapú feloldás és a BT eszközökkel való feloldás is.
Tesztelve lett a kocsi fejegységével,2 bt-s hangszóróval,soundbarral és HM erősítővel is.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#10570) nagyra válasza RVR400 (#10520) üzenetére


nagyra
tag

Nem 100%-os a módszer, de elég jó közelítés:
Itt szétszedik, és megemlítik, hogy Sony IMX258.
http://www.fonearena.com/blog/210360/xiaomi-redmi-note-4-teardown.html
Látszik, hogy a felirat: OHP0240 (ez a hátsó kamera, a videón: 2:54)

Itt pedig a Note 4X C version:
https://www.aliexpress.com/item/Original-Back-Rear-Camera-Flex-Cable-Module-for-Xiaomi-Redmi-4-4X-Redmi-Note-4-4X/32822031823.html

Persze lehet, hogy az eladó is meg tudná mondani :D

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#10571) Feri1977


Feri1977
senior tag

És van még egy idegesítő dolog. Akkor csinál csak szép képet, ha a HDR mód be van kapcsolva, igenám, de alul amíg a szoftver be nem óhajtja fejezni a kőrözést mutatja mikor készül el, addíg az illetőn vagy a tárgyon kell tartani a telefont..?! Mert különben elmodósodott lesz és nem azt fényképezi le! Ez mi? Majd biztos az illető ott fog állni nekem 3 másodpercig, meg rajta fogom tartani a tárgyon..ez nevetséges!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#10572) Kolondrum válasza Feri1977 (#10571) üzenetére


Kolondrum
félisten

Open camera ki is írja, hogy a HDR fotók alatt ez a helyzet, akkor meg? Hahó nem egész 50k-s telefonról van szó, nem egy PureView! Sztem.

(#10573) Dr. Gonzο válasza Feri1977 (#10571) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Te nem néztél utána a telefon tulajdonságainak mielőtt megvetted? Ezért van a fórum, nem azért, hogy vásárlás után itt bizonyítsd be, mennyire nem néztél utána mit vettél.
Kicsit uncsi olvasni a nyavalygást.
Ennek a telefonnak a kamera a gyengéje, ennyit tud!

(#10574) Feri1977 válasza Kolondrum (#10572) üzenetére


Feri1977
senior tag

Igen, tudom..és tudom, hogy pont fél áron van olyan csúcs hardver benne, mint a nagyokban 110-130 ezer forintért, imádom is a telefont minden téren, tényleg életem legjobb legszebb telefonja. De mivel sokat fényképezek itt ott, családi dolgok, kirándulás bulik, így elkeserítő, hogy ilyen trehány a kamerája..tényleg nem lehet valamit esetleg még javítani a dolgon? :R

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#10575) vipviform


vipviform
senior tag

Összefoglaló, please! :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#10576) Kolondrum válasza Feri1977 (#10574) üzenetére


Kolondrum
félisten

Tudva levő volt, hogy a kamera nem lesz erős. A note 3 PRO-ban még rosszabb volt, ez még istenes, hidd el.
Én Samu Note 8 mellé tettem minap a MM-ban és okkal 50k vs. 320K
Én üzemidő miatt vettem és mert épkézláb a sebessége. Ha kamera miatt veszek akkor P9, P10 és társai.

(#10577) vipviform válasza Feri1977 (#10574) üzenetére


vipviform
senior tag

Canon PowerShot SX160 IS. Kicsi, jó, már olcsó, bulikra pont OK, elfér a táskádban is... :) :) :)
/Komolyabb fotózáshoz NIKON DSLR masinát használok.../

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#10578) KamuMazsola válasza Feri1977 (#10574) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Van egy eladó milcem. Azzal tudsz fotózni!

Üdv.: KamuMazsola

(#10579) mszl válasza redcordoba (#10471) üzenetére


mszl
aktív tag

Szia!

Kíváncsian várnám majd a véleményt a hajlított üvegről!! Még normális fóliát, üveget nem találtam rá sajnos.
Linked van??

Köszi

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#10580) vipviform válasza mszl (#10579) üzenetére


vipviform
senior tag

Dettó, én is nagyon várom, egy kidobott nem hajlított üveg után...

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#10581) arcsin


arcsin
senior tag

Megjött az alu tok. Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.


Hátul tényleg nem védi a készüléket.

Elől pedig nem lóg túl a tempered glasson.
Előről a fölé nem lógás .jpg

Ezt majd ha megjön az új glass amit rendeltem megfogom nézni mennyire lóg túl, mert sajnos amit itthon vettem valahogy letört egy darabka az oldalából az új telefonokat övező óvatosságtól is.

elálló oldal vacak.jpg
Oldalt valahogy nem illeszkedik jól és eláll, pedig nem is a hozzá adott műanyag vacakkal hanem rendes műszerész csavarhúzóval húztam meg a csavart. Alapvetően elázott dobozban érkezett meg a telefon tok. A hozzáadott kijelzővédő fólia sem volt olyan mint fiatal korában ... még anno Kínában.

[ Szerkesztve ]

(#10582) helixP válasza RVR400 (#10561) üzenetére


helixP
nagyúr

Várom a fotóidat. Mindkét modullal. Nekem volt, sokat fotóztam mind a kettővel, azért mondom ezt.

(#10583) helixP válasza Feri1977 (#10574) üzenetére


helixP
nagyúr

De, korábban írtuk, Raw-ban fotózni, utómunkázni.
De a fényképhez egy dolog mindenképp kell. Fény. Ha az nincs, semmi jót nem várj.

(#10584) kelly416 válasza kriszpontaz (#6980) üzenetére


kelly416
veterán

Ma beléptem i.mi.com-ra, sms azonosítás kipipálva, minden ok, kitöröltem az összes képem (mert tökig tele van a tárhelyem), kiürítettem a trash-t, mindezt órákkal ez előtt, mégis fullon van még mindig a cloud. Ja? Természetesen kikapcsoltam a további szinkront, tehát nem "töröltem és visszatöltöttem".
Mit tehetek még ez után? Majd később, ha asztali mellett leszek, kipróbálom a linken a photo managert is, de a sima web felületen már mindent kigyalultam elméletileg.

(#10585) regener válasza Sys85 (#10569) üzenetére


regener
veterán

Annyira nincs kedvem romot cserélni :O

Van ez a Delayed Lock nevű app ami tudja a BT, WIFI és a GPS feloldást is, de az meg azt írja hogy nem kompatibilis az eszközzel...

(#10586) harry3 válasza kelly416 (#10584) üzenetére


harry3
őstag

Nekem is így csinálta, bár nekem csak pár kép volt fent. Egy jó pár nap kellett neki, majd újra üresnek mutatta.

Amúgy én akárhányszor be akarok lépni, mindig hitelesíteni akarja a telefonszámomat, annak ellenére, hogy már hitelesítettem. Egyébként nekem nagyon nem tetszik ez az erőltetett felhő szolgáltatásuk. Főleg úgy, hogy az első beállításnál bejelölöm, hogy ki szeretném kapcsolni, erre a névjegyeket, jegyzeteket stb. ugyanúgy szinkronizálja.

[ Szerkesztve ]

(#10587) kelly416 válasza harry3 (#10586) üzenetére


kelly416
veterán

A névjegyeim meg egyebek amúgy is felhőben vannak, úgyhogy ez már nem érdekel. Az app mentésnek külön örülök, legalábbis úgy látom, lementi a beállításokat, játékállásokat is. Ha nem, akkor tévedtem és pont semmivel többet sem ér, mint a gugli cucca.
De az biztos, hogy rohadtul zavar ez a tök megoldás, hogy csak látszólag töröltem mindent. :((( Legalábbis egyelőre.

(#10588) Sys85 válasza regener (#10585) üzenetére


Sys85
veterán

Eredetileg én se akartam,nagyon nem,de annyira tele lett a tököm a MIUI-jal,hogy végül rászántam magam és nem bántam meg!
Igaz még csak 1 napja van fent az RR,de eddig pöpec,már most jobban tetszik mint a MIUI,de persze 1 nap után azért még nem akarom elkiabálni! :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#10589) zolikaDB válasza arcsin (#10581) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mert ez nem tok. Leánykori nevén (lásd Iphone 4 kora) bumper. Csak keret, de azt jól védi.

(#10590) arcsin válasza zolikaDB (#10589) üzenetére


arcsin
senior tag

Én értem. Nexus4-en ami volt google bumper az is túl lógott picit a kijelzőn, az alját is védte. Mindegy az ázás miatt már dispute-oltam.

(#10591) trobi28 válasza Sys85 (#10588) üzenetére


trobi28
addikt

Mi az az RR?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#10592) Sys85 válasza trobi28 (#10591) üzenetére


Sys85
veterán

Resurrection Remix a rom teljes neve.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#10593) [lAyCsI] válasza trobi28 (#10591) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Resurrection Remix

-= No way back from Here =-

(#10594) amtibacsi válasza kelly416 (#10587) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Nekem is tele a tár, de én nem látom a képeimet, adatokat, semmit sem. Állandóan bejön ez a telefonos marhaság is. Mit lehetne tenni, hogy lássam ? Sajnos csak ott vannak meg a képek, de nem tudom visszatölteni sem.

(#10595) vipviform válasza kelly416 (#10584) üzenetére


vipviform
senior tag

A kukát is kiürítetted?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#10596) frenk1


frenk1
aktív tag

Wallpaper Carousel / váltakozó háttérképet / hogyan lehet bekapcsolni mert nem aktiv xiaomi telefon

(#10597) kelly416 válasza vipviform (#10595) üzenetére


kelly416
veterán

"kiürítettem a trash-t"
Szerintem ez azt jelenti, hogy igen. :K

(#10598) frenk1


frenk1
aktív tag

nem működik nem aktiv a háttérkép menüben a frissítés óta

a háttérkép menüben csak háttérképet tudok választani
a háttérkép menüben a váltakozó háttérkép ami a képernyőzás és képernyőkép alatt van nem aktiv

kérlek segíts

(#10599) Toninho13


Toninho13
aktív tag

Sziasztok!
Valaki próbált már xposed magisk modullal felrakni a gyári 8-as romra? Lehetséges, hogy csak 9-es Miuival megy?

(#10600) lekka2


lekka2
csendes tag

Sziasztok!
A CEEC [DD] téma tárcsázójával a hívó számát, hogy tudom névjegyhez menteni? Nincs az a + jeles kör mint a többi témánál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.