Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) Zsocó válasza Mano66 (#10850) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Full gyari allapotban volt minden, meg a tartozekok is. A csomagolas is zsugor folias volt.

(#10852) Zsocó válasza juve600 (#10849) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Stabil Global.

(#10853) juve600 válasza Zsocó (#10852) üzenetére


juve600
nagyúr

akkor nem lehet nyitott

(#10854) SirKero válasza kelly416 (#10819) üzenetére


SirKero
őstag

Innen lett rendelve és a képek meg vezettek :W Ott Redmi Note 4 telefonok vannak :W

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#10855) vargalex válasza SirKero (#10854) üzenetére


vargalex
félisten

De ki kellett választanod a típust a Material-nál.

Alex

(#10856) crok válasza Mano66 (#10850) üzenetére


crok
Topikgazda

Nos én se örülnék.. a nyitáshoz az kell hogy a Mi account-odhoz legyen rendelve a telefon.. vajon elengedte aki unlock-olta még mielőtt visszadta? Vagy az unlock is mókolt és nem a hivatalos módon lett megcsinálva? Az mégcinkebb..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10857) juve600 válasza Zsocó (#10851) üzenetére


juve600
nagyúr

vidd vissza

(#10858) vigyori78 válasza SirKero (#10854) üzenetére


vigyori78
őstag

Ki kellet volna választani a Redmi Note 4X -et.

(#10859) Fater38


Fater38
csendes tag

Azoktól a fórumozóktól kérdem akik RR romon vannak.
Az usb csatlakozást itt sem lehet fixen MTP-re állítani?A fejlesztői beállításban ha beállítom,utána az első csatlakoztatás még jó,de a második már ismét töltés.

(#10860) ht42


ht42
senior tag

Kipróbáltam az OpenCamera appot. Fikarcnyival se csinál jobb képeket, mint a gyári, ráadásul HDRben iszonyat lassú. Viszont van egy jó tulajdonsága: maximumra állítja a kijelző fényerejét, így napsütésben is jól látható mit akarok lekapni. Kár, hogy ilyen beállítás a gyáriban nincs.
Viszont van egy nagyon rossz tulajdonsága: nem lehet a bővítőkártyát a képek mentésére használni. Vagy csak én vagyok béna?

(#10861) crok válasza Fater38 (#10859) üzenetére


crok
Topikgazda

Nézd már meg hogy van-e ilyen a /system/build.prop-odban:

​persist.service.adb.enable=1
persist.service.debuggable=1
persist.sys.usb.config=mtp,adb

Ha nincs vagy nem ezek az értékek vannak akkor írd már át erre.

build.prop editor ha esetleg kellene.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10862) holozis_HUN válasza juve600 (#10824) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Magisk cameramodul? Link? :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10863) crok válasza ht42 (#10860) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez egy ismert dolog..

Android 5.0 onwards - The restrictions on SD cards introduced in Android 4.4 still apply, however instead you can enable Settings/More camera controls/"Use Storage Access Framework", and this should allow you to save to external SD cards. If when choosing a folder, you only see "Recent", you may need to click on the three dots at the top right to open the menu, to enable showing the drives (e.g., "Show internal storage", and hopefully you'll see something similar for the SD card). Note that a known issue is that the on-screen "free memory" will still show the free internal storage rather than on the SD card (this is an Android limitation - when using Storage Access Framework, there doesn't seem to be a way to get the free space on the drive).

Android 6.0 onwards - From Android 6, some devices support "Adoptable Storage" allowing you to select to use an SD card as internal storage. Note that not all devices support this, even if running Android 6 or later. If your device doesn't support this, or you want to instead use an SD card as "portable storage", you'll have to use the Storage Access Framework method as with Android 5 (or the Android/data/net.sourceforge.opencamera/ method as with Android 4.4).

..szóval be lehet állítani, szépen működik is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10864) Fater38 válasza crok (#10861) üzenetére


Fater38
csendes tag

Köszi,ezt ismerem,azt hittem csak miui rendszernél kell su telepítése után.
Nos megcsináltam de ugyan az,annyi a változás,hogy most már kiírja az "USB hibakeresés csatlakoztatva" szöveget is.

Az új google kamera appnál ki kell választani a settings-ben a config camera menüben a Nexus6 HdrPlusAuto-t,mert alapból No Hdr+ van beállítva.Az előző kiadásban nem kellett,csak mondom,hátha valaki nem tudja miért nem pipálja ki a hdr+-t.

crock,persze,hogy volt resteart...

[ Szerkesztve ]

(#10865) crok válasza Fater38 (#10864) üzenetére


crok
Topikgazda

..de ugye restart is volt?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10866) holozis_HUN válasza Sys85 (#10773) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Force doze leszed, aktivál. Spectrum energia takarékos. Mobilnet kapcsoljon ki, ha nem használod a telót. Egyből jobb lesz. Bár ezzel nem igazán kapsz majd értesítéseket

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10867) Fater38 válasza crok (#10865) üzenetére


Fater38
csendes tag

Bocsi elírtam a neved

(#10868) ht42 válasza crok (#10863) üzenetére


ht42
senior tag

Tényleg én voltam a marha, dehát a bélyegképem nem véletlen :B

(#10869) crok válasza Fater38 (#10864) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem annyira "perszehogy" mert pont volt aki átírta és nem volt és ment a blame.. : D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10870) Fater38 válasza crok (#10869) üzenetére


Fater38
csendes tag

Értem,ezeken már túl vagyok, ismert dolog ez a miuinál,azt hittem,hogy RR-nél megoldották.Persze lehet,hogy nem is hiba,hanem funkció,mint a redmo note 3 pro-nál volt az,hogy lezárt képernyőnél töltés volt,de ha feloldottam akkor egyből az mtp ment.Ez valami biztonsági dolog lehet,van is benne logika,de itt nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#10871) Fejlesztő13


Fejlesztő13
tag

LTE/CDMA/UMTS auto (PRL) funkciót hogyan lehet rávenni, hogy újraindítás után is megmaradjon a beállítás? Tudom build.prop módosítás kell, de azon belülre irányul a kérdésem.

(#10872) juve600


juve600
nagyúr

egy jó kis téma [link]

(#10873) crok válasza Fejlesztő13 (#10871) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezt még sose néztem (restart után már a SIM PIN beírása után a "kezemben van" hogy mindig átállítom) de ha van rá igény megkeresem majd..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10874) trouble


trouble
senior tag

Global stable, dobálja máshol is garmadával, a kis szürke üzeneteket:
nincs internet kapcsolat (közben van}
majd internet kapcsolódott?

(#10875) Zsocó válasza juve600 (#10857) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Miert vinnem vissza?
Nincs vele bajom, csak erdekes.

(#10876) Fejlesztő13 válasza crok (#10873) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Úgy tapasztaltam, hogy városban nincs jelentősége, de utazás közben gyorsabb a váltás és stabilabb a jel. AdAway és rendszeres TWRP backup miatt szoktam csak újraindítani a telót, amúgy nem restartolnám gyakran.

(#10877) Gloob válasza Zsocó (#10875) üzenetére


Gloob
addikt

Ha az a BL tényleg nyitott, akkor azért! Nem lehet nyitva, mert a gyártótól zárt BL-el kell! érkeznie. Amennyiben nyitott, akkor azt valaki már mókolta, amiből neked lehetnek kellemetlenségeid. Persze te tudod, hogy ezt bevállalod, vagy nem.

Samsung Galaxy A52S

(#10878) zzz03 válasza trouble (#10874) üzenetére


zzz03
őstag

nalam nem. global stabil 8.5.

(#10879) Fulár válasza juve600 (#10846) üzenetére


Fulár
senior tag

Köszi szépen!

(#10880) Kolondrum válasza vadkörte (#10811) üzenetére


Kolondrum
félisten

+1 mind giccs túl erős. Semmi sima, mint Pl az N.

(#10881) Gloob


Gloob
addikt

Tudom, hogy valahol megtaláltam, de most nem találom. Hol lehet beállítani, hogy mely alkalmazás kaphat mobilnetet, és melyik csak wifin, il. melyik egyáltalán nem? Köszi előre is.
Eu. Dev. 7.9.8-as

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#10882) Tomi0703 válasza Gloob (#10881) üzenetére


Tomi0703
őstag

Biztonság - Adatforgalom - Korlátozás

(#10883) vadkörte válasza Kolondrum (#10880) üzenetére


vadkörte
addikt

Ennél feketébbet nem találtam. :DDD Tetszik. No giccs...

Üdv. V. Körte

(#10884) RaZroX


RaZroX
addikt

Hát erre várni fogok egy darabig :D

This is the way

(#10885) trouble válasza zzz03 (#10878) üzenetére


trouble
senior tag

Köszi, két napja gyilkol ha rájön tucatszám dobálja, idegesítő!

(#10886) D1L1ZS válasza juve600 (#10872) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Jól néz ki! De nem tudom letölteni....Azt írja szóljak hozzá, de nem engedi mert kezdő fórumos vagyok...hogyan tudnám letölteni? előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#10887) anfer válasza juve600 (#10846) üzenetére


anfer
csendes tag

Felraktam, de azonnal leáll.
Mi lehet a baj?
Global 8.5.4.0

(#10888) Thrawn válasza anfer (#10887) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10889) anfer válasza Thrawn (#10888) üzenetére


anfer
csendes tag

Köszi, az már nekem magas. Marad a gyári.

(#10890) Sys85 válasza RaZroX (#10884) üzenetére


Sys85
veterán

Ezen,pár szerencsés embert leszámítva,mindenki átesik.
Pikpak eltelik az a 3 nap. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#10891) RaZroX válasza Sys85 (#10890) üzenetére


RaZroX
addikt

Nem baj, van mit csinálnom addig :)
RR mennyire témázható ?

This is the way

(#10892) frewwy


frewwy
tag

Sziasztok! Van valakinek esetleg egy elérhető firmware csomagja a legutolsó marshmallow buildhez? Global stable - mido. Köszi!:)

(#10893) KamuMazsola válasza kelly416 (#10847) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Köszönöm! Nekem ez az első Xiaomi-m, néztem, néztem, de nem találtam. Így már meglett.

A hajnali kirohanásomért meg bocsi! Nem akartam lehúzni a topik színvonalát, csak kijött.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#10894) Sys85 válasza RaZroX (#10891) üzenetére


Sys85
veterán

Annyira még nem mélyedtem bele,de a Substratummal lehet témázni.
Viszont nagyon durván testreszabható a gyári androidos felület,1000+1 opció van benne.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#10895) mediumgecso válasza juve600 (#10872) üzenetére


mediumgecso
őstag

Hogy lehet telepíteni? Lementem, de nem mutatja a filekezelő

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#10896) Kolondrum


Kolondrum
félisten

[link]
Miért lett a kép végének neve HHT? Miért nem HDR? Gyári app. Első ilyen kép. Hm?

(#10897) vadkörte válasza anfer (#10887) üzenetére


vadkörte
addikt

Dettó. 2-3x elindult, aztán már csak kilép indítás után.Valamilyen beállítási mókolás lehet a ludas, mert a camera app frissítése előtt működött. Az alkalmazáskezelőben töröltem az adatait, utána megjavult.

Üdv. V. Körte

(#10898) D1L1ZS válasza mediumgecso (#10895) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Hogy lehet letölteni?

Telepíteni 3rd party témákat MIUI theme editorral lehet.

Üdv.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#10899) Gloob válasza D1L1ZS (#10898) üzenetére


Gloob
addikt

Lépjél be a fórumra, írj egy hsz-t, és mutatja a linket.

Samsung Galaxy A52S

(#10900) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Téma>> kereső, letöltés, pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.