Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) Kolondrum válasza Sys85 (#9700) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem megmagyarázni akarom, de olyat láttam már ebben a témában ami nem logikus, hidd el. Láttam már olyat is, hogy leáll random módon a VGA ventije, el akartam adni hibásnak, de egy win7 reinstall megoldotta.
Láttam olyat, hogy bámit csatlakozott az adott routerhez ment, kivétel egy éveken át működő asztali gépet, logikus, hogy a gép a rossz és nem, a router végóráit jelezte, úgy, hogy kapott előtte resetet, szoftvert és mindent. Végül a router lett a ludas. Szóval logika nem mindig van.

[ Szerkesztve ]

(#9702) Sys85 válasza Kolondrum (#9701) üzenetére


Sys85
veterán

Elhiszem,én is láttam már sok érdekes dolgot. :)
Én csak azért gondolok a telóra (vagyis inkább a szoftverre) mint ludasra,mert már túl sok hülyeséget produkált nálam.
Elhiszem,hogy sokan boldogok ezzel a telóval,irigylem is őket,de nekem több bosszúságot okozott az elmúlt 3 hónapban,mint eddig bármelyik telóm,szerencsére már nem tart sokáig ez a kapcsolat.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9703) eltibi válasza pinnacle (#9655) üzenetére


eltibi
csendes tag

Talán ez sem elvetendő, én speciel itt vettem a héten! Hazai forgalmazó, hazai garancia, azonnal, 50 k alatt!
http://firstphone.hu/hu-hu/category/product/290764020309390576/

(#9704) Departed válasza eltibi (#9703) üzenetére


Departed
őstag

Na az egész jó hogy már nem csak egyre több és több helyen de egyre több helyen jóárasan lehet kapni a Xiaomi telókat. Hajrá, lássák csak egyre többen hogy normális áron is lehet remek mobilt venni (amit méghozzá nem kell állandóan a töltőre dugni), a samsung és társai meg lehúzhatja a rolót. ;] :P

(#9705) helixP válasza eltibi (#9703) üzenetére


helixP
nagyúr

4 hétig vártam egy olyan készülékre náluk, ami "raktáron"-nak volt hirdetve... :U

(#9706) eltibi válasza helixP (#9705) üzenetére


eltibi
csendes tag

Hmmm... Én hétfőn bementem egy firstphone boltba, (4 van a városban) akkor még 48.990,-ft volt és kb 5 perc múlva már használtam. Haverom csütörökön szintén személyesen vette át egy helyi üzletben. Szóval ilyen áron egyszerűbb, mint Eustock vagy Kínából rendelni!

(#9707) helixP válasza eltibi (#9706) üzenetére


helixP
nagyúr

Igazad van, ennyiért, így megéri, ha épp ténylegesen raktáron van.
Csak velem az volt hogy heti 2x hitegettek azzal, hogy a következő szállítmányból már jut nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#9708) juve600


juve600
nagyúr

üdv

egy tök sima FEKETE téma MIUI-ra ???

(#9709) guftabi96 válasza vadkörte (#9679) üzenetére


guftabi96
addikt

Egyetértek, a MIUI-t szokni kell, de ha az ember megszokja, akkor utána egy nagyon szerethető rendszer lesz.
Nyomogattam már elég sok telefont, de mindig az marad a véleményem, hogy vagy stock droid vagy miui.

#KeepFightingMichael

(#9710) hajas20 válasza trebrona (#9693) üzenetére


hajas20
csendes tag

ha a 17... kezdődőt kel nézni akkor a pc-n belépve nem ugyan az mint a telón.
ez lehet a baj ? hogy tudom orvosolni ?

[ Szerkesztve ]

(#9711) Tailor21


Tailor21
csendes tag

A wifi hotspot a 8.2.10 vissza rakása után 2 laptop, 2 asztali, 4 teló hibátlanul csatlakozik. Tesztnek 4K videók mentek minden eszközön. :) A bonyolítás kedvéért 2db Tenda A301 range extendert is hozzá rendeltem.

Lehet e olyan, hogy működik az adatkapcsolat és közben wifin képernyőmegosztás (wifi direkt) ? Kettő együtt nem megy. Pedig jó lenne a mytv és a kábeltvgo alkalmazás előnyeit tv-n kivetíteni.

(#9712) SANKADI


SANKADI
aktív tag

Sziasztok !
Rendeltem én is egy ilyen telefont (XRN 4) az eu stock-tól. Nagyon meg vagyok eddig elégedve. Amit nagyon elrontottam, hogy lehet ugyanitt nagyon jó áron nagyon jó tokot is rendelni, és eljött volna egy postaköltséggel.
[link]
Sajnos utólag vettem észre, már meg volt rendelve az Aliexpressen egy általam választott
[link]
Ez lenne a kérdésem, ilyet rendelt már valaki? És mennyire használható? Jónak látszik, de sokkal robusztusabb, mint az EU STOCK-os.
Ami még nagyon tetszik, és jelenleg is ilyen típust használok, az ilyen:
[link]
Nagy előnye, hogy összecsukva nagyon jól védi az üveget, viszont ha nyitva ejtem.... na akkor nem véd. Eddigi gyakorlat, hogy nagyon j ó a fogása, nem ejtettem le eddig, igaz csak egy 4.7"-os telefont használtam ilyen flip rendszerű bőrtokban.

[ Szerkesztve ]

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#9713) pinnacle válasza eltibi (#9703) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Nem tudom, hogy ez a bolti garancia mennyire jó, de ha a "gyári" Wayteq sem az igazi, akkor teljesen mindegy. Egyébként lehet, hogy már nem is lesz olcsóbban, sőt még fel is viszik az árakat, hogy legyen miből engedni, Black Friday-on.

[ Szerkesztve ]

(#9714) zodo


zodo
nagyúr

Névjegyek fotóit hol és hogyan tárolja a készülék?

Saját fotóból szerkesztettem amit hozzárendeltem az adott névjegyhez.
Töröltem ezt a képet az sd kártyáról de még mindig ugyanez a kép látható a névjegy alatt.

(#9715) trebrona válasza hajas20 (#9710) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen, az lesz a gond. Weben is ugyanúgy lépj be, mint telefonon! Ha telefonszámmal léptél be telefonon, akkor ott is azzal, ha e-mail címmel akkor azzal. Valószínűleg 2 fiókot regisztráltál emiatt.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9716) redcordoba válasza mediumgecso (#9699) üzenetére


redcordoba
csendes tag

google camerára hogyan lehet váltani?

(#9717) kelly416 válasza vadkörte (#9654) üzenetére


kelly416
veterán

Értelek. Nekem is volt bajom ilyen üveggel, 2 napot bírt ki talán a telefonon, kivágtam a kukába. Az összefoglalóban van egy tok linkje, Duliee nyilatkozik róla, nekem olyan tokkal tökéletesen passzolt az üveg.

De ez a megoldás szerintem félresikerült, én ilyen üveget se venni, se ajánlani nem fogok senkinek jó szívvel.

(#9718) kelly416 válasza Gila2626 (#9678) üzenetére


kelly416
veterán

Én például a 4es szám miatt vettem a 4/64-et. A 64-et sosem pakolom tele szerintem, de a 32 is necces, hogy megteljen. Nálam. :))

Ezzel csak annyit akartam.mondani, mindenkinek magának kell eldöntenie, mire van szüksége.

(#9719) guftabi96 válasza vadkörte (#9654) üzenetére


guftabi96
addikt

Nekem is ilyen fajta van (legalábbis kinézetre, én aliról rendeltem), és nekem is elemeli a tok a széleit, és nálam nem is volt valami strapabíró.
Egy pici esés után elrepedt, meg a szélénél lepattant belőle egy darab.

#KeepFightingMichael

(#9720) Hary50


Hary50
csendes tag

Sziasztok fórumozók!
Korábban téma volt a fórumon, hogy túl apró betűk és számok vannak a felső részen. És a kérdés az volt, hogy lehet-e rotolás nélkül növelni a kiirást. Nos lehet mert vannak olyan témák amelyeknek nagyobb az óra, kiirás stb. Pl. van 1 olyan téma, hogy "Buttons mod" amelynél alapból nagyobb a szám és betüi. De ha bemész a beállitásokhoz ott a betű méret növelésével még növelhető a kiirás. Ugyanakkor ha pl. nem tetszik ez a téma úgy is megoldható, hogy a kedvenc témádat szerkeszted ( mert, hogy a témák szerkeszthetőek ) és ott csak a "Buttons mod" téma állapot sorát adod hozzá a kedvenc vagy általad használt témához. Véleményem szerint ezt meglehetne emliteni az összefoglalóban is, mert sók olyan fórum társamnak lehet fontos info akik nem akarják a telefont rootolni de viszont szivesen növelné a kiirást mert valoban nagyon apró a gyári. :K

[ Szerkesztve ]

(#9721) kelly416 válasza zodo (#9714) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem gugli felhőben. Telóról telóra költözéskor is mindig hozza a képeket a névjegy.

(#9722) kelly416 válasza Hary50 (#9720) üzenetére


kelly416
veterán

Kérésedre be is tettem. Jó így?

(#9723) mediumgecso válasza redcordoba (#9716) üzenetére


mediumgecso
őstag

Szia!

Én ez alapján csináltam (Nekem nyitott BL és root-om is van):
Google Camera + API2 aktiválás
A lényeg:
1. A build.prop fájlba ezt beírni a végére: persist.camera.HAL3.enabled=1 , majd elmented és reboot.
Ezzel csináld: BuildProp Editor (Ha belépsz az editorba, automatice a build.prop-ot nyitja meg)
2. A moddolt Google Camerát innen töltsd le, majd telepítsd.
3. Láss csodát, működik ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#9724) Hary50 válasza kelly416 (#9722) üzenetére


Hary50
csendes tag

Igen köszönöm. :R Azt nem ajánlatos megemliteni, hogy konkrétan én legalábbis csak ebbe a "Buttons mod" témába tudtam állitani még pluszba a betű méret növelésével is a kiirást? Elég sok témát kipróbáltam de más témában nem tudtam állítani az állaposoron.

[ Szerkesztve ]

(#9725) kelly416 válasza Hary50 (#9724) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem mindenki keresgéljen akár itt a fórumon is, ennyire le legyünk magatehetetlenek. Meg én pl a CEEC [DD] témából gyomláltam ki a hatalmas állapotsort, de végül csak az ikonjait használom.

(#9726) Hary50 válasza kelly416 (#9725) üzenetére


Hary50
csendes tag

Hm... Most látom, hogy egy téma gyártoról beszélünk. :) Ugyanis a teáltalad emlitett CEEC téma "gyártója" ugyanaz a Matheus akitől én is ajánlottam a Buttons mod témát. :)

(#9727) zodo válasza kelly416 (#9721) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi.
Nagy a valószínűsége mert asztali gépen belépve, címtárban is ott a fénykép.

(#9728) fuzzyka


fuzzyka
tag

Sziasztok.

Próbáltam visszakeresni de nem találtam választ. Frissítettem miui 9-re és azóta eltűntek az értesítési ikonok az értesítési sávból... Ugyanakkor ha legördítem ott már jelen vannak. Ez egy állandó hiba vagy csak én nem találom a megoldást? Előre is köszönöm.

(#9729) kelly416 válasza zodo (#9727) üzenetére


kelly416
veterán

Az a jó. Ameddig Te nem bántod, nem változik vagy tűnik el. Régebb utáltam mindig beállítani a képeket, ma meg 400 feletti telefonszámmal nagyon sokszor kép alapján keresek a szememmel és pörgetem csak a híváslistát vagy a névsort. Bár az utóbbinál azért oda szoktam ugranina kezdőbetűre. :P

(#9730) redcordoba válasza mediumgecso (#9723) üzenetére


redcordoba
csendes tag

köszönöm.

nincs rootolva, illetve ennyire nem akarok a készülékbe belenyúlkálni...

(#9731) aasgier


aasgier
tag

Üdv !
Kérdés:
Amikor a Wifi be van kapcsolva a hálózat 4G-t jelez ,ha kikapcsolom csak H+-t ,van 4g a városban ,mert egy másik telefonnal kipróbáltam . Egy kártya ,új sim. Lehet ,hogy valami beállítási hiba ,hogy nem marad 4g-n .
Köszi a választ.

Xiaomi Redmi Note 4

(#9732) mediumgecso válasza redcordoba (#9730) üzenetére


mediumgecso
őstag

Nincs mit ;)
Pedig nem nagy ördöngösség....és nem utolsó sorban megéri

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#9733) pweaver válasza fuzzyka (#9728) üzenetére


pweaver
csendes tag

Beállítások/Értesítések és állapotsor/Értesítési ikonok kijelzését nem kapcsolta ki vajon a frissítés?
Ennél a funkciónál jelentkezik az, ami nálad is van.

(#9734) hajas20 válasza trebrona (#9715) üzenetére


hajas20
csendes tag

köszönöm jó lett :) csak épp nem pontos a helymeghatározás azzal mit lehet tenni ?

[ Szerkesztve ]

(#9735) nonee válasza mediumgecso (#9732) üzenetére


nonee
aktív tag

szia!mi a jo rootban?

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#9736) fuzzyka válasza pweaver (#9733) üzenetére


fuzzyka
tag

Nagyon köszönöm!! :))) Kb 30szor néztem át mindent de ez valahogy elkerülte a figyelmemet. Mégegyszer köszi!

(#9737) oris válasza Hary50 (#9724) üzenetére


oris
aktív tag

Nem jövök rá, hogy miképpen lehet a betű méretét egyedileg állítani.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#9738) trebrona válasza hajas20 (#9734) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az utóbbi időben nem pontos. Okát én sem tudom. Google viszont rendben mutatja.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9740) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok. Most vettem egy ilyen telot. Az normális hogy nincs értesítő led a telefonon?! Mindenbe fullos a telo és nincs rajta ilyen alap dolog?! Ez vicc most vettem észre. +a viber fent bal oldalt fent mint minden idaigi telefonomon írta ha van üzenetem ez nem jelez fent semmit!

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#9742) #63534592 válasza Feri1977 (#9740) üzenetére


#63534592
törölt tag

bal felső sarokban van az értesitési led.Ha feldugod pl tölteni akkor is jelez.

A vibert a beállitásokon belül az alkalmazásbeállitásoknál be tudod állitani a pioritást

[ Szerkesztve ]

(#9743) Feri1977 válasza #63534592 (#9742) üzenetére


Feri1977
senior tag

Ok. Kipróbálom. Akkor már csak a viber a gond. Nem jelez fent bal oldalt hogy üzenet jött. +led se villog mikor üzenet jön. Pedig be vannak ezek kapcsolva

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#9744) #63534592 válasza Feri1977 (#9743) üzenetére


#63534592
törölt tag

beállitások-értesitések és állapotsor-alkalnazás értesitések és ott a viberen belül be tudod állitani

(#9745) hajas20 válasza trebrona (#9738) üzenetére


hajas20
csendes tag

googlen,hogy tudom nézni ? analfabéta vagyok ilyen téren :D

(#9746) trebrona válasza hajas20 (#9745) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9747) hajas20 válasza trebrona (#9746) üzenetére


hajas20
csendes tag

nagyon köszönök mindent

(#9748) vargalex válasza aasgier (#9731) üzenetére


vargalex
félisten

Pontosan milyen készülékről beszélünk? Szerintem nem B20 képes (míg a másik készülék igen és az adott városban a szolgáltatód B20-on szolgálat 4G-t), így számára marad a 3G.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#9749) vigyori78


vigyori78
őstag

Sziasztok!

Telefon Unlock után / root nem lesz / frissítésekkel stb.. nem lesz gond, ugyan úgy megkapom őket ?
Gyári Global Dev-en vagyok, csak tiszta telepítés miatt lenne unlock.

(#9750) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Az SMS hangját valahogy kikapcsoltam. Hiába állítom be az értesítéseknél, hogy rétegben, legyen hang és fényjelzés is, valahogy hangot nem ad. Van valakinek tippje, hogy mit rontottam el? Valószínűleg amikor bekapcsoltam a fejlesztői eszközöket akkor szűnt meg a hangja.
Gyári 8.2.10

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.