Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) juve600 válasza Dr. Gonzο (#9050) üzenetére


juve600
nagyúr

8.5.4-re (stabil) -el elég sok a problém

(#9052) Archttila válasza Dr. Gonzο (#9050) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Napok óta óta nyúzom az RR-et mindenféle anomália nélkül. Lehet ki kellene próbálnod. :) sebesség/testre szabhatóság 10/10! (utóbbi inkább 100) a töltőt meg már nem is tudom hová tettem... :D

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#9053) #63534592 válasza Archttila (#9052) üzenetére


#63534592
törölt tag

és hogy lehet felrakni?

(#9054) Archttila válasza #63534592 (#9053) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Nyitott bootloader mellett úgy mint a többit ;)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#9055) #63534592 válasza Archttila (#9054) üzenetére


#63534592
törölt tag

ezaz az enyém zárt ha minden igaz

(#9056) juve600 válasza Archttila (#9052) üzenetére


juve600
nagyúr

ugye,akkor nem ajánlottam rosszat :B

(#9057) Dr. Gonzο válasza Archttila (#9052) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Sűlt hal vagyok én az ilyesmihez. Nem nyúlkálnék hozzá, mert le vagyok maradva technikailag. :DDD Remélem gyorsba lesz frissítés, mert még egy ilyen nap és házon kívűl találja magát.

(#9058) Sys85 válasza Dr. Gonzο (#9050) üzenetére


Sys85
veterán

Factory reset volt a frissítés után?

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#9059) Upo válasza Melorin (#9021) üzenetére


Upo
addikt

Nem tudom. Kb. a magisk dokumentációban levő template-be lett beírva plusz 1 sor, és nyilván a modulnevek és leírások átírva a mintaszöveg helyett. Nem írt még senki ilyent. Nem lehet hogy sérült a zip? Próbáld még egyszer letölteni. Magisk 13 van fent? A 12-vel lehet nem működik, oda talán valami régebbi template kellene, de értelmetlen foglalkozni vele mert a 13 sokkal jobban működik. Esetleg próbáld meg twrp alól telepíteni a zip-et.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#9060) Archttila válasza juve600 (#9056) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

:R

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#9061) Dr. Gonzο válasza Sys85 (#9058) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Was ist das factory reset? Szóval, szerintem nem volt. Az mi az?

[ Szerkesztve ]

(#9062) Sys85 válasza Dr. Gonzο (#9061) üzenetére


Sys85
veterán

Gyári visszaállítás!Teljesen kinullázni a telefont olyanra mint amikor a dobozból kivetted.
Főverziós frissítésnél (jelen esetben 6.0->7.0) ajánlott,mert szokszor gond van ilyenkor a rendszerrel.
Nekem is előjöttek a gondok,de a visszaállítás segített.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#9063) Dr. Gonzο válasza Sys85 (#9062) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Értem. Nem sok humorom van hozzá, de ráveszem magam a hétvégén. Pfujjj ennyi mindent újra feltenni, meg beállítani. Köszi, megadom az esélyt neki.

(#9064) zeon.hu válasza Dr. Gonzο (#9063) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Talán ha csinálsz egy mentést, akkor nem kell egyesével visszaállítani mindent :)

#?*@&!

(#9065) Dr. Gonzο válasza zeon.hu (#9064) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Láma vagyok. Hol kell ezt? Első sziamiau telóm. Androidból is megbuknék a suliban.

[ Szerkesztve ]

(#9066) Dr. Gonzο válasza zeon.hu (#9064) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

"Mentés az eszközre"
Ez az?

(#9067) Fulár válasza Dr. Gonzο (#9065) üzenetére


Fulár
senior tag

Baállítások-Rendszer-Mentés és Visszaállítás-Mentés az eszközre.
A mentés érdemes a memóriakártyára intézni!
Ez a következő helyen tudod megtenni:
Beálítások-Tárhely-legalulra lapozol-Tárhely beállítások-Mentés-és itt kiválasztod a memóriakártyát.
Miután lenulláztad a telót végig zongorázod majd ugyanazeket a beáálításokat(Beáálítások-rendszer-mentés stb.)
de itt mát látni fogod a korábban elkészült mentést.Arra rábökve visszaállíthtasz mindent.Az összes programod mentésed minden meglesz.Még az ikonok elrendezése is.

(#9068) Sys85 válasza Fulár (#9067) üzenetére


Sys85
veterán

A teló a MI fiókba ment mindent,szinte alig kellett valamit kézzel beállítanom FR után.Appokat is visszarakta egytől egyig.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#9069) Fulár válasza Sys85 (#9068) üzenetére


Fulár
senior tag

Igy van.De ahhoz be kell lőni,hogy oda mentsen és nem árt egy jó bivaly net is hozzá.És maga a visszaállítás is lassabb mint a manuális"fizikai"mentéssel.És azért az sem árt ha van egy ilyen mentésünk is amit kimásolhatunk akár a gépre is.

(#9070) ubul23 válasza rin33 (#9040) üzenetére


ubul23
senior tag

Szerintem teljesen használható az aksi talán nem bírja addig mint a gyári miui romon de 2 napig elmegy. Kb 8 óra képernyő idővel.

(#9071) Kolondrum válasza ubul23 (#9070) üzenetére


Kolondrum
félisten

100 és ? százalék között?

Más: Osztott telenor net, korlátlan. 5 és 2.4GHz-n is 35-40mega le, kb 0.5 fel. Előbbivel 150 mega elméleti kapcsolat, utóbbival 72.

Nekem amúgy a legutóbbi global dev jó, nem igazán futottam össze olyan működési zavarral ami említésre méltó. 94 és 58% között van 12 óra üzemidő és 3 óra feletti SOT. Én elvagyok vele. Amúgy én nem merítem 20% alá semmiképp és 95%-on leveszem a töltőről.

[ Szerkesztve ]

(#9072) Gloob válasza Fulár (#9067) üzenetére


Gloob
addikt

Mellesleg én nem vagyok híve az ilyen mentéseknek. Nálam új rendszer, az appok újra telepítve! Maximum az adatok vannak visszapakolva. Mi van, ha valami hibás, és úgy menti le? Vissza rakva ugyan úgy hibás lesz! Szóval én nem így mentek, persze mindenki úgy csinálja ahogy neki szimpatikus.

Samsung Galaxy A52S

(#9073) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A 0.2 vastag Nillkin fólia mennyire fedi a Globalt? Kimondottan 4-re rendeltem fóliát.

(#9074) Vbazsi2 válasza juve600 (#9051) üzenetére


Vbazsi2
tag

Akkumulátor merülés gyorsulása is ennek a számlájára írható? Tapasztalta már valaki rajtam kívül? Nekem kb. a 2/3 ra esett vissza!

(#9075) jimmy74 válasza Kolondrum (#9071) üzenetére


jimmy74
őstag

Ez akku kimèlő hogy így használod?20-95%

WoT:jimmbo

(#9076) Sys85 válasza Vbazsi2 (#9074) üzenetére


Sys85
veterán

Én az idegesítő ramkezelést leszámítva semmilyen hibát nem tapasztaltam még,akku is kb ugyanúgy bírja.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#9077) Kolondrum válasza jimmy74 (#9075) üzenetére


Kolondrum
félisten

Eleve írja hogy 10 alá ne menj és 90 felett zöld a LED fény, de aki kicsit tudja az akkuk lélektanát az legalább azt betartja, hogy 90 fölé nem tolja. Hát ugye ki hogyan, így is 1 nap felett van az üzemidő.

(#9078) trouble válasza Fulár (#9069) üzenetére


trouble
senior tag

Mivel nekem nincs külön kártyám, csináltam egy mentés ahogy leírtad, de vajon hogyan tovább?
Mert a backup mappa tök üres, sehol nem találom ?
Ilyen paraméterekkel, hogy csináljam, köszönöm !?

(#9079) zeon.hu válasza Gloob (#9072) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Részben egyet is értek.
De nálam pl sok alkalmazásból régi verzió fut és nem is akarom frissíteni (mert hibás az újabb, nem tetszik, stb.), sőt azt sem akarom, hogy a play jelezze a frissítést.
Ezeket Zipsigner-el újra aláíratom, titánium menti.
A többi az adatok miatt lehet fontos.
Bár tény, hogy nem minden alkalmazás szereti a mentésből visszaállítást, de ezek álltalában szinkronizálhatóak.

#?*@&!

(#9080) draco31


draco31
veterán

A képernyőzár váltakozó háttereinek listája nem módosítható valahogyan?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#9081) csemeteim


csemeteim
tag

Hali
Hogyan tudok apk_t áthelyezni SD kártyára?

(#9082) Gloob válasza csemeteim (#9081) üzenetére


Gloob
addikt

App2Sd, persze, ha rendben működik ezen a rendszeren. A Play szerint, az alkalmazás leírasában az szerepel, hogy igen. Persze a puding próbája ugye........

Samsung Galaxy A52S

(#9083) Gloob válasza zeon.hu (#9079) üzenetére


Gloob
addikt

A TiBi-t én is használom mentésre, de általában csak az adatokra. Illetve mentek mindent, da csak az adatokat állítom vissza, egy tiszta, új telepítés után. Főleg, ha verzió váltás is volt. Persze ehhez root is kell, és az nincs mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#9084) Fulár válasza trouble (#9078) üzenetére


Fulár
senior tag

A következő helyen van a mentés:MIUI/Backup
Ezt úgy ahogy van kimásolhatod akár gépre is.Ha használni akarod nincs más dolgod mint visszamásolni a MIUI/Backup mappába.És A Rendsze-Mentés és Visszaállítás-Mentés az Eszköztd menüpont alatt már látni fogod az általad készített mentést.Nincs más dolgod mint rábôkni és mindent visszapakol.De!!!A legújabb Eu.Dev Rom alatt nekem bugos a mentés és nem menti le a dolgok legalább háromnegyedét!De az ezelőtti Rom verziókkal sohasem volt ilyen jellegű problêma!

(#9085) kelly416 válasza Kolondrum (#9073) üzenetére


kelly416
veterán

Parancsolj. Bár.... aki keres, az talál. ;)

(#9086) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali! Várható, hogy adnak ki valamilyen javítást a 8.5.4.0 (stabil) verzióhoz? Vagy tényleg csinálni kell egy gyári visszaállítást?!

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#9087) BalogPepe


BalogPepe
csendes tag

Hali! Az miért van, hogy USB-n keresztül nem tudok fájlokat másolni a belső tárhelyre? Kiválasztottam hogy fájlok átvitele, PC-n látom a mappákat, de nem tudom felmásolni semmilyen mappába. Hibaüzenet nincs csak nem csinálja meg.

[ Szerkesztve ]

(#9088) Theory66


Theory66
aktív tag

Srácok valaki tudja hogy lehet RR alatt a főképernyőről letörölni a dátumot? Illetve csak jobbra tudok új képernyőt hozzá adni balra nem? Lehet állítani melyik legyen a kezdő?

(#9089) pprod94 válasza Theory66 (#9088) üzenetére


pprod94
aktív tag

Használj másik launchert szerintem :) én is cseréltem egyből.

(#9090) Gloob válasza BalogPepe (#9087) üzenetére


Gloob
addikt

Milyen Rom? Egyébként egy kis vissza olvasás! Dokumentumok engedélyezve vannak?

Samsung Galaxy A52S

(#9091) BalogPepe válasza Gloob (#9090) üzenetére


BalogPepe
csendes tag

Most előszedtem egy másik kábelt, azzal úgy néz ki megy a másolás, mindenesetre furcsa a jelenség.

(#9092) Winnie The P válasza BalogPepe (#9091) üzenetére


Winnie The P
őstag

Annak válaszolj aki neked válaszolt, mert így katyvasz lesz.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#9093) Dr. Gonzο válasza Sys85 (#9062) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Rászántam a tegnap estét, megcsináltam a gyári visszaállítást, mentéssel ahogy írtátok. Ma is lesz némi utam ahol navigálhat, szóval indulhat a teszt.
Köszönöm a segítséget Gixxer88 és Fulár tagoknak. :R

[ Szerkesztve ]

(#9094) Toth_Jani válasza Winnie The P (#9086) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Mivel alig 2 hete adták ki gondolom még most gyűjtik a hibajelentéseket, és jó ha 1 hónapon belül javítanak.
Mondjuk én csak alap dolgokra használom Net, Face, némi játék, és inkább csak WIFI kapcsolaton, de így még nem ütköztem hibába.

(#9095) Winnie The P válasza Toth_Jani (#9094) üzenetére


Winnie The P
őstag

Szia! Köszi a választ, szerintem ráférne a jövőben egy frissítés. Volna mit javítani, pl. eddig ment együtt a tájolás és az automatikus képernyőforgatás, most legalábbis nálam nem működnek együtt. Én csak telefonálásra használom. Csak három külső program van rajta.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#9096) Fulár válasza Dr. Gonzο (#9093) üzenetére


Fulár
senior tag

Nagyon Szívesen!Ezért(is)van a fórum.

(#9097) Oldman2 válasza Kolondrum (#9077) üzenetére


Oldman2
veterán

Én az E-Robot segítségével a következő akku töltési stratégiát használom hetek óta:

- Töltés csak nappal (általában reggel), nem hagyom egész éjjelre a töltőn,
- A Robot szól (jelenleg) 96%-os töltöttségnél, ekkor leveszem a töltőről,
- Meríteni (függően, hogy milyen a napom), csak 10-20%-ig engedem.

(#9098) vvrobi válasza Oldman2 (#9097) üzenetére


vvrobi
csendes tag

Ez jó, de amennyire tudom, az akkukban van beépített védelem, hogy a teljes kapacitás 80%-a fölé és 20%-a alá nem engedi a töltöttséget. Mi ezt a tartományt látjuk 0-100%-ig skálázva. Azt meg nem gondolnám, hogy pont ezekből az akkukból hagyták volna ki a védelmet.

(#9099) gubabela


gubabela
senior tag

Üdv mindenkinek!
Csak beköszönni jöttem, én is beruháztam egy fekete note 4-re. Egy (wcdma) redmi note-ot váltott ami még szintén rendben üzemel, csak az asszony lenyúlta. Eddig nagyon tetszik, jó kis telefon lett ez is. Egyetlen hátránya számomra, hogy rettentő csúszós, sikerült is egyszer leejteni, de azon kívül, hogy összetörte az alatta lévő tányért, más baj nem történt :) Azért inkább rendeltem hozzá tokot és fóliát, biztos ami biztos. Köszi az összefoglalót sok segítséget találtam benne. Mindenkinek további jó note-ozást!

(#9100) redcordoba


redcordoba
csendes tag

üdv!

nagyon gondolkozom egy ilyen készüléken, két dolog ami nekem fontos, hogy elfogadható fotókat csináljon, illetve, hogy a GPS jó legyen /sajnos korábban egy MI4c-vel megszívtam ezt/

illetve most olvastam ezt a véleményt, szerintetek ebben mi a valóság:
"Eleinte azzal reklámozták, hogy megkapja a jó kis sony szenzort a kamera... Aztán a későbbi modellekbe a samsung szenzort rakták, mert az volt raktáron (mi van? ?). És az enyémben már a ova szenzor van ami a legszarabb az összes közül! !! Tiszta átb*szás! !"

köszi előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.