Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10901) D1L1ZS válasza Gloob (#10899) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Mint már pár hsz-szel korábban írtam nem enged hozzászólást írni.

Témék alkalmazásban meg nem találom...

De lehet hogy én vagyok a béna... :)

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#10902) vipviform válasza D1L1ZS (#10901) üzenetére


vipviform
senior tag

Nézd meg a regisztrációdat, talán ott lesz a gond, vagy regizz be egy másik emaillel.

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#10903) kri válasza D1L1ZS (#10901) üzenetére


kri
újonc

Nem lehet, hogy nincs elég fórum kreditpontod, és azért nem enged hozzászólni?

(#10904) D1L1ZS válasza kri (#10903) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Valószínűleg ez lehet a gond...

Esetleg tudná valaki feltölteni valahová és linkelni az .mtz fájlt?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#10905) regener válasza juve600 (#10846) üzenetére


regener
veterán

Valami changelog van hozzá?

Felraktam, de a slowmo ennél is bezárja az appot, minden más megy.

[ Szerkesztve ]

(#10906) juve600 válasza D1L1ZS (#10904) üzenetére


juve600
nagyúr

[link]
oreo téma

(#10907) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok.
snapdragonosbol melyik a b20-as?
Redmi Note 4 Snapdragon
2016100 vagy 2016102?
Köszi
Üdv

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#10908) juve600


juve600
nagyúr

úgy néz ki a xiaomi eu 7.9.8-as rom jó lett :)
hangerő tökéletes,talán az eddigi legjobb,értesítések jönnek ,aksi idő nagyon jó

(#10909) juve600


juve600
nagyúr

miui-ban be lehet azt valahol állítani hogy ha indítom a kamerát akkor alapból HDR-ben induljon?

(#10910) vargalex válasza Henker2 (#5500) üzenetére


vargalex
félisten

Na, most a fórum olvasgatása közben vettem észre szinte azonos helyen és méretben egy sárga foltot. Ehhez már volt szerencsém egy Alcatel Idol 2 mini S-nél. 3-szor cseréltek kijelzőt, egyszer komplett készüléket, de mindig újra előjött. Ezután cserélték egy Idol 3 4,7-re. Nem akarom újra ezt az utat bejárni... (Kollégám is ugyan így járt az Idol 2 mini S-el.)

[ Szerkesztve ]

Alex

(#10911) Hary50 válasza vargalex (#10910) üzenetére


Hary50
csendes tag

Nem tudnál feltölteni 1 képet a sárga foltos kijelzőről? Én személy szerint még nem találkoztam ilyen jelenséggel. Remélem nem is találkozok mert nálunk a családban 3 db RN4 van üzemben.

(#10912) Melorin válasza guftabi96 (#10315) üzenetére


Melorin
addikt

Nálam tegnap indult újra először a RR. Pedig a legújabb Faust kernel van rajta. Nem volt töltőn, pont a szemem előtt csinálta, csak szimplán le volt téve a monitor talpához és egyszercsak azt látom, hogy bejön a RR logója.

Amúgy megvagyok elgedve a RR-el de szívem szerint inkább MIUI-t használnék, csak nem tudom melyik a legjobb. Valaki a CN valaki az EU-ra esküszik, aztán van DEV, Stabil...

[ Szerkesztve ]

(#10914) Departed válasza Melorin (#10912) üzenetére


Departed
őstag

Hát ez tényleg csak tőled függ. Legtöbbünknek tökéletesen megfelel a MIUI Global Stable, az jó is meg nem is indul újra. :P

(#10915) Melorin válasza Departed (#10914) üzenetére


Melorin
addikt

Csak épp a frissítés után az egész topik hőbörgött, hogy n+1 hiba jött elő, bár' ne frissítettek volna :U

[ Szerkesztve ]

(#10916) Departed válasza Melorin (#10915) üzenetére


Departed
őstag

Nekem egyetlen problémám van vele összesen (nem tudom előtte jó volt-e), hogy a fülhallgató beállítás elveszik újraindításkor. Semmi más. De lehet hogy akkor én nem vagyok eléggé poweruser.

(#10917) -Prometheus- válasza juve600 (#10908) üzenetére


-Prometheus-
tag

Az értesítések milyen beállítások mellett jönnek? Fejleszői eszközöknél kikapcsolt MIUI optimalizációval és kikapcsolt memóriaoptimalizálással? Én utoljára 7.8.31 EU-t használtam, annál még ezekkel a beállításokkal sem érkeztek meg normálisan az értesítések (igen, minden lehetséges dolgot megcsináltam, lakatolás, indítópultnál engedélyezés, stb.). Lehet, hogy azóta javítottak rajta?

(#10918) -Prometheus-


-Prometheus-
tag

(Inkább új hozzászólást írok, hogy ne keveredjenek a dolgok.)

Az RR nálam is újraindulgat Faust 5.5-tel, de amúgy az alap kernellel is csinálta párszor. Nem is fog sokáig fent maradni, lehet, hogy LineageOS 14.1 lesz belőle.

Más: Jelenleg is csak azért nem MIUI van nekem fent, mert az USB-n keresztüli telepítést sehogyan sem tudtam bekapcsolni. Android fejlesztéshez kellene, anélkül az Android Studio nem tudja automatisan telepíteni és indítani az alkalmazást, amit írok, ami elég nagy érvágás.

Van valamiféle online ellenőrzés az opció bekapcsolásakor (gratulálok, Xiaomi), ami nem engedi. Net nélkül azt írja, hogy kell a netkapcsolat, Wi-Fi-n meg kezdetben azt írta, hogy "Device temporarily restricted". Írták MIUI fórumon többen, hogy mobilnettel sikeresen be tudták kapcsolni, én is így tettem első alkalommal (akkor még a legelső EU dev. MIUI 9-cel) és sikerült is. Később egyéb okok miatt lecseréltem a rendszert LineageOS 14.1-re, majd vissza MIUI 9-re, azóta viszont sehogy nem sikerült bekapcsolni az USB telepítést. Már nem írja a restriction-ös szöveget, egyszerűen nem csinál semmit. Azt is próbáltam, hogy felteszem újra az első heti MIUI 9-et és legfeljebb frissítem, miután bekapcsoltam a funkciót, de az sem járt sikerrel. Az összes lehetséges megoldást végigpróbáltam, amit fórumon írtak.
Olyan, mintha szerver oldalon csesztek volna el valamit, de már semmiben sem vagyok biztos.

Járt már valaki így? Vagy valaki meg tudná nézni, hogy neki sikerül-e bekapcsolni a legújabb heti EU rom-on mobilnet mellett? Elvileg csak annyi kell, hogy be legyen állítva egy Mi fiók a telefonon, aztán a fejlesztői lehetőségeknél USB hibakeresés + telepítés USB-ről.

(#10919) juve600 válasza -Prometheus- (#10917) üzenetére


juve600
nagyúr

az összefoglalóban leírtak vannak engedélyezve
régebben nekem is gond volt vele de ezzel a EU-s 7.9.8-as buildal jó minden

(#10920) juve600 válasza Melorin (#10912) üzenetére


juve600
nagyúr

eu 7.9.8

(#10921) Theory66 válasza juve600 (#10920) üzenetére


Theory66
aktív tag

OTA frissítés visszapakolja a titaniummal lecserélt appokat? Vagy beállítások és appok is megmaradnak?

(#10922) juve600 válasza Theory66 (#10921) üzenetére


juve600
nagyúr

nem tudom sajnos

(#10923) juve600


juve600
nagyúr

találtam egy szép témát miui-ra : [link]
OXYGEN 999 néven le tudjátok tölteni

[ Szerkesztve ]

(#10924) Kolondrum válasza juve600 (#10923) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ikonokat kiloptam.

(#10925) vargalex válasza Hary50 (#10911) üzenetére


vargalex
félisten

Most éppen nincs nálam semmi, amivel fényképezhetném, de majd pótolom. Annyira még nem vészes, mint a hivatkozott hozzászólásban lévő, de már látszik.

Alex

(#10926) ht42


ht42
senior tag

(#10927) Zsocó


Zsocó
aktív tag

Hogy tudom ellenőrizni a lehető legegyszerűbben, hogy a bootloader nyitott-e, vagy zárt? Mert a menüben nyitottat ír, de az lehet nem valós.

(#10928) trebrona válasza Zsocó (#10927) üzenetére


trebrona
nagyúr

Így: [link]

Vagy miui.hu-s multitool-lal.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10929) F.B.I. válasza juve600 (#10923) üzenetére


F.B.I.
veterán

Miért nem tudom abból a fórumból letölteni, hiába vagyok bejelentkezve 1 éve?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#10930) porse válasza F.B.I. (#10929) üzenetére


porse
senior tag

Hozzá kell szólni, hogy lásd a letöltési linket.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#10931) Zsocó válasza trebrona (#10928) üzenetére


Zsocó
aktív tag

A MIUIHU MultiTool azt írja, hogy Nyitva van!
Nem értem, mivel MM-ben vásárolt és zsugorfóliás volt a telefon doboza is.
Ötlet?

(#10932) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Online megvette.
Kiprobálta. 14 napos elállás. Zsugorfoliazni meg meg nem nagy dolog. És újra eladták.
Szerintem ennyi a történet.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#10933) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Vállalható fotó!

sanyi0627! Az szomorú lenne, mert nem 0 perces. Én per spec arra harapok, ha a 0-ért adtam ki pénzt.

juve600! Nekem úgy marad, igaz néha visszaáll alapra, de ritkán.

[ Szerkesztve ]

(#10934) juve600 válasza Kolondrum (#10933) üzenetére


juve600
nagyúr

jó az
nem tudod be lehet állítani valahol hogy egyből HDR-ben induljon a kamera ?

(#10935) juve600 válasza Zsocó (#10931) üzenetére


juve600
nagyúr

-visszavett teló ,ez biztos
-visszacsomagolni nem nagy ügy
- vidd vissza,bár szerintem nem találsz náluk olyan embert aki értené hogy mi a bajod a telóval

(#10936) sanyi0627 válasza Kolondrum (#10933) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Mást nem tudok elképzelni.
Ha elvileg minden készülék zárva érkezik.
Ezeknek a doboz oldalán nincs matrica mint más teloknak?

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#10937) Zsocó válasza juve600 (#10935) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Nekem nem nagy baj, nincs vele problémám, ha a későbbiekben nem okoz gondot, hát maradhat, legalább nekem nem kell már nyitni. Okozhat nekem még gondot, hogy más nyitotta?

(#10938) nagyra válasza Zsocó (#10931) üzenetére


nagyra
tag

Nekem kicsit fura, hogy valaki azután viszi vissza a telót, hogy unlockolta a bootloadert (persze nem lehetetlen).

Nem lehet azonban, hogy a MIUIHU MultiTool dob fals eredményt? Bár gondolom ez is fastboot-ból nézi a nyitást, de szerintem az a tuti, ha fastboot módban beütsz egy "fastboot oem device-info" parancsot, és ha azt írja ki, hogy "Device unlocked: true" na akkor a nyitott a bootloader :D

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#10939) F.B.I. válasza porse (#10930) üzenetére


F.B.I.
veterán

Meglett, le töltöttem de a témában nem engedi beállítani, külsős fejlesztés miatt. :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#10940) tsabeekaa válasza juve600 (#10920) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Van hozzá egy linked?

(#10941) crok válasza Zsocó (#10937) üzenetére


crok
Topikgazda

Már írtam milyen hátrányod származhat belőle..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10942) juve600 válasza Zsocó (#10937) üzenetére


juve600
nagyúr

de mi van ha hozzá van adva egy Mi fiókhoz ? az nem jó neked az biztos

(#10943) iff


iff
senior tag

Sajnos ez a kamera kicsit elszomorít. Csináltam pár képet közelről (fa) szép képek lettek, de távolról (kocsiból) verőfényes napsütés, és hát olyan fátyolos (barnás) főként ahol egy kicsi árnyék van. Nem lehet mókolás nélkül rendbe tenni ezt a kamerás dolgot? A Huawei y5ii komolyan, szebb képet készít, pedig az 30e Ft. Ez a véleményem lehet savazni. :U Többet ki lehet hozni belőle, akkor a Xiaomi miért nem csinál normális szoftvert hozzá. :(((

..........""..........

(#10944) crok válasza juve600 (#10942) üzenetére


crok
Topikgazda

Pont ezt írtam le, pont egy kerek napaja..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10945) Zsocó válasza juve600 (#10942) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Ezt hogy deríthetem ki?

(#10946) juve600 válasza tsabeekaa (#10940) üzenetére


juve600
nagyúr

[link]
xiaomi.eu_multi_HMNote4X_7.9.8_v9-7.0.zip 2017-09-10 1.1 GB

(#10947) crok válasza iff (#10943) üzenetére


crok
Topikgazda

Őszintén? Kérdezt meg óket. Van fórumjuk, van bugreport tool-juk..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10948) porse válasza F.B.I. (#10939) üzenetére


porse
senior tag

Ja igen, regisztrálnod kell téma fejlesztőnek, ha elfogadják tudsz külső témát beállítani... de ez fent van a témák között, oxygen néven rakeresel feldobja.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#10949) tsabeekaa válasza juve600 (#10946) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

:R

(#10950) trebrona válasza crok (#10941) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha fiókhoz lenne társítva, már az első bekapcsolásnál kérte volna az azonosítót.

Nem kell ezt túlgondolni szvsz, más Xiaomi telefonok is érkeztek már nyitott bootloaderrel, tulajok azóta is tudják használni a saját fiókjukkal.

Okát persze én sem tudom, miért nyitott.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.