Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) HartgeH3-2.8 válasza kerobi (#9484) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

+1 , ez így vállalhatatlan minőség, pedig nagyon tetszik az ár/érték arány. :U :O

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#9502) Melorin válasza MrChef (#9500) üzenetére


Melorin
addikt

Az enyém ha rossz (nem betanított) ujjal érek hozzá, csak rezzen egyet de nem kapcsol be a kijelző. :F

(#9503) vigyori78 válasza pluhm (#9480) üzenetére


vigyori78
őstag

Így van, 4G-n voltam és H+ ra váltott át hívás közben. :K

(#9504) helixP válasza kerobi (#9484) üzenetére


helixP
nagyúr

Tényleg annyi hiba van vele, főleg hardveres :U
Akkor hadd kérdezzem meg, hogy tízezres hsz-ekkel rendelkező iPhone topicic azt jelzik, hogy minőségileg szar az alma? Ennyire nem gondolkozhatsz faék egyszerűséggel.

A MIUI-t tényleg megszokod, vagy megszököd, de HW gondok nem jellemzőek, pláne nem vállalhatatlan ( HartgeH3-2.8 ), ne terjesszünk már valótlanságokat.

[ Szerkesztve ]

(#9505) Simba86 válasza HartgeH3-2.8 (#9501) üzenetére


Simba86
senior tag

neked se volt még rossz telefonod... nekem volt galaxy s advance-em és xperia sp-m is...
de annyira sajnállak, hogy ilyen gáz telefonnal kell szenvedned, mint ez a különösen ajánlott Redmi note 4... :U :(
neked tényleg csak a szifon való...vagy a csattogós lepke :U

szerk: "Azt szeretném, hogy ne reagáljon a többi ujjamra, csak arra, amelyiket beszkenneltem. "

már bocs, de honnan a f.ból tudja a telefon, hogy most a gyűrűs ujjaddal értél hozzá, vagy a péniszeddel? :U

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#9506) Oldman2 válasza Simba86 (#9505) üzenetére


Oldman2
veterán

Aki Global dev 8.24 vagy már 8.31 ROM-ot használ, és használja a Hívásrögzítést, nézze már meg, hogy a Hangrögzítő-ben a Rögzített hívások alatt látja-e a teljes Címjegyzékben szereplő nevet, vagy csak ehhez hasonlót?

Fek(0036301234265) 18.23

Ez lehet hogy egy bug?

(#9507) HartgeH3-2.8 válasza Simba86 (#9505) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Vásárlás előtt állok , nézelődöm, tájékozódom. ;] ..csak az elmúlt néhány hozzászólás már eléggé eltántorít (újraindul, forrósodik, elmennek a hangok) a vételtől, nem hogy még a többi. Semmi offense, csupán egyet értettem a fórumtárs hozzászólásával :K

Szerk: Iphone-ra nincs pénzem, nem abba a bizonyos családba születtem. Voltam azért fekete bárány, eddig Lumia 640XL készülékem volt, amit mindenki agyba főbe utált, és lehúzott. Én elégedett voltam és imádtam. Most úgy gondoltam visszatérek kicsit droidozni 7-8 érában, viszont egy feltörekvő kínai márkáért nem adnék ki 50-60k összeget ha egyszerűen nem jó. Márpedig a tulajok leírása alapján nagyon nem úgy fest, hogy tipp topp.

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#9508) helixP válasza HartgeH3-2.8 (#9507) üzenetére


helixP
nagyúr

A fórumok jellemzője, hogy az ír bele, akinek gondja van, akinél hibátlan, nem fogja leírni minden egyes alkalommal, hogy hibátlan.

De ha érdekel: a forrósodás pont nem jellemző a készülékre, nekem pár 100 Km-t végig navigált már a szélvédőn, tűző napban és semmi baja.
4 féle rom volt rajta, random restart sosem volt.
Soha, semmilyen hang nem ment el még sosem.

A MIUI-nak vannak hülyeségei, de hardveresen ez egy jól összerakott cucc, és nem jellemzőek a meghibásodások.

(#9509) Archttila válasza helixP (#9508) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

A random reebot nálam is csak egyszer fordult elő...

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#9510) moltam


moltam
tag

Látom sokan félnek a telefontól, mert pörög a topik. iPhone 6 Plus-ról váltottam, és a kamerát kivéve ez sokkal jobb nála. A legújabb stabil 8.4-el nálam semmi probléma sincs. 5 óra kijelzőidő 50 % körül. Szerintem ez a telefon az áráért isteni. :)

(#9511) HartgeH3-2.8 válasza helixP (#9508) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Gyűjtöm a tapasztalatokat tovább :R MM-ban most 56k , és hát FHD kijelző 3GB ram, szép nagy kijelző méret, nagyon csábító :K

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#9512) Cece04


Cece04
tag

Sziasztok,

páromnak a Redmije folymatosan kilép az alkalmazásokból,újraindul,hasonlók,
a rendszer is újraindult néha, tehát valami nem frankó.

Miui Global 8.5 Stabil van rajta, ezzel lehet a gond?
Mire kellene cserélni? Őszíntén szólva a legegyszerűbb megoldás érdekelne.

olyan probléma is van, hogy néha elkezd kékűlni a kijelző.
Ilyen volt valakinek?

Köszönöm :R

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#9513) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Üdv Fórumtársak!

Hamarosan nyithatom a telót, kérdésem:

RR vagy LineageOS 14.1?
Tapasztalatok érdekelnének.

Köszönöm.

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#9514) Dißnäëß válasza Fr@nkieWilde (#9499) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Nem tudom, mit ekézitek, csatlakozom előttem szólóhoz, nem volt még Sony Ericsson Xperia SP-tek vagy ekvivalens _tényleg_ ipari hulladék.. :U

2 hete van nálam lassan és életemben nem volt ennyire jó telóm, a Note2-höz képest egy rakéta, a ZTE v5 Redbull-hoz képest pláne, és így oldalra nyíló tokban használva, fóliával, agyon védve, nálam tökéletesen szuperál. Az akksi időm is rendben, elképesztő, hogy nyomkodom mint hülye és 2 napot kibír lazán. Oké, új, de akkor is. Melegedés semmi, pixelhiba semmi, egyszerűen teszi a dolgát és kész. A MIUI meg klassz.

Első telefonom, amire nem tudok rosszat mondani. Utoljára a Sony Ericsson T630-am volt ilyen, meg talán a Nokia 2120-am, amikre a maguk korában szintén nem tudtam rosszat mondani.

Egyetlen rohadt fagyásom vagy reboot-om nem volt még.

Tehát semmi extra... és bár hülyére ROM-olhatnám, mint előző telóimat, eldöntöttem, hogy így hagyom, amíg tökjó. Márpedig az. :K

Egyetlen apróság: az equalizer lehetne hatékonyabb, de így sem rossz, sikerült nagynehezen beállítanom egy nekem tetsző egész jó hangzást a Samsung bogyófülesemhez.

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#9515) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem is eddig ez a legjobb telom, egyszeruen imadom. Nem melegszik, es a toltoert is nagyon ritkan kell nyulnom.
Az RR pedig egy szenzacios rendszer, talan ez a kicsit az atlagnal hangosabb beszedhangero ami zavaro... Na meg ez a random reboot :D de az csak mint irtam egyszer fordult elo.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#9516) Melorin válasza Archttila (#9515) üzenetére


Melorin
addikt

A "nem melegszik" mit jelent a te esetedben? Ha úgy közepesre van állítva a fényerő és 30 fokban nyomkodod 15 percig, akkor nem kellemetlenül meleg hátul?

(#9517) trouble válasza Dißnäëß (#9514) üzenetére


trouble
senior tag

Úgy látszik nagy a szórás, nekem tegnap ue. rom verzió, indult újra a fülemen telefonálás közben!?
Remélem a MIU 9 megoldja ezeket a gomdokat!

(#9518) Henker2


Henker2
addikt

Sziasztok!

Kb egy hónap használay után, egy olyan észrevételem lenne, hogy szinte minden téren elég halk a készülék. Előtte egy Note 3 pro se volt. Ez attól sokkal halkabb.
A kérdésem az lenne, hogy valami alkalmazással orvosolható ez a probléma vagy majd az új frissítés megoldhatja ezt a gondot?
Egyáltalán van másnak is ilyen aggálya? Vagy csak az én fülem rossz

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#9519) Melorin válasza Henker2 (#9518) üzenetére


Melorin
addikt

Minek a hangerejére vagy kíváncsi? Fülhallgatón keresztül a zene? Hívás közben a beszélgetés? Kihangosítva a beszélgetés? A telefon hangszórójával egy zene? A csengőhang? :U

(#9520) Archttila válasza Melorin (#9516) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

25 fokban nezem es nem melegszik. Sot szerintem tobb van mert kint allok a napon es folyamaosan chatelek az ertetlenkedo felesegemmel :D

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#9521) Dißnäëß válasza trouble (#9517) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Fura. Nekem nem produkalt meg anomaliat eddig, veletlen sem. Egyszer meg tok nelkul leejtettem, szivroham kerulgetett, csont nelkul tulelte, semmi baja. Most mar tokban dobalom :D

Tegnap panaszkodott egyik ismerosom h halkan hall, tobbszor is, de az egy 1-oras beszelgetes volt ugy, hogy o a Pilisben autozott epp haza es Viberen toltuk, szoval.. :D Rohadtul speci. (En wifin voltam, o nem, szakadtunk is parszor). Anyammal tegnap jo volt a Viber (Samsungja van, wifin log), szuper minosegben negyedora duma.

Feloff: hasznaljatok Firefox Focus-t. Szimpi. :)

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#9522) Simba86 válasza trouble (#9517) üzenetére


Simba86
senior tag

tegnap raktam fel a MIUI9-et, még a rootolást se csináltam meg, de eddig semmi hibával nem találkoztam, a split screen rohadt jó funkciónak tűnik :)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#9523) vvrobi válasza Oldman2 (#9506) üzenetére


vvrobi
csendes tag

A karakter kódolással lesz baj. Nekem Ügyfèl*zolg(1220)-at ír a 7.8.31.

(#9524) juve600 válasza Archttila (#9515) üzenetére


juve600
nagyúr

jó az RR :D

(#9525) trouble válasza Simba86 (#9522) üzenetére


trouble
senior tag

Gondolkodom én is rajta, meglátom lesz e még úraindulás?
Ha nem m inkább megvárom a stable-t.

(#9526) Fr@nkieWilde válasza Dißnäëß (#9514) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Az tény, hogy hardveresen erős a telefon, és ehhez egy jó árat tudunk párosítani.
Csakhogy a szoftver, messze van a nagyon jótól és a sépcitől, meg a hibátlantól stb.
Olyan idióta beállítások vannak benne, amiket normál esetben nem is kellene beállítani, hanem maguktól kellene normálisan működniük. Nem kellene agyon romolgatni, meg szoftverezgetni, meg a tököm tudja, ha lenne rá egy normális gyári rom.
Azt sem kellene hetente frissíteni, mert annak sincs semmi értelme, hogy valamit megjavítanak, miközben mást meg elrontanak.
Az akku bitang, nekem 4 napot megy általában. Ehhez kétség nem férhet szintén.

De nálam a Zenfone 5 szoftvere az etalon. Nah az a hibátlan rom. Olyat várok el minden gyártótól.
Én lefosom a hardvert, mert nem buzulni, meg fps-eket számolni, meg antutuzni vettem a telefont, hanem használni. Hiába az erős hardver, ha a használhatóság rovására megy a dolog, márpedig arra megy sajnos.

Mondom ezeket úgy, hogy android 7 van fent developer Miui 9 társaságában, és nem melegszik nem fagy, nem indul újra a telefonom, a hangja viszont nálam is tényleg kérdéses.
De rettentő sok a kis, apró, bosszantó hiba aminek egy részét, ha megoldom jön helyette másik.
Nekem felemás a képem a telefonról. Nagyon sok nagy jó oldala van, de nagyon sok hibája is van, és igen valóban azért pörög ennyire a topik, mert mindig van valakinél valami, ami nem jó, nem tud, nem működik.

Ha nem lennének ezek, nem pörögne ennyire.

És javasolni fogom az oldal üzemeltetőinél, hogy ne csak a hardveres részt vesézzék ki, meg a kamerát,
stb. a teszteknél, hanem pl. azt is, hogy vajon az értesítések megjelennek? E-mailek megérkeznek, messenger üzenet, viber üzenet megjön? Ha igen oké, ha nem hogyan kell beállítani? Mutatja az olvasatlan üzeneteket az app, és a led értesítő? És azt hogy hány üzenet érkezett? És azt, hogy ha van fogadatlan üzenet, vagy hívás, akkor, ha feloldom a képernyőzárat, de nem nézem meg a fogadatlan dolgokat, akkor vajon késsőbb még mutatja az értesítései led, hogy volt valamim stb. stb. És még sorolhatnám a tömérdek olyan apró problémákat, amik kissé levonnak a telefon(ok) értékéből.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#9527) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Hasznalgatom, ha nem jon elo akkor marad. :) A testreszabhatosag paratlan, es szamomra nagyon szimpatikus.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#9528) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ma jött developer óta: nincs real time akku fesz, áram és hőfok kijelzés töltés közben. Blaaaaaaaaaaa

(#9529) Gymszrs


Gymszrs
csendes tag

Csatlakoznék a telefont "védők" táborába", nem mintha védelemre szorulna de na. Egy pillanatig ne gondolkodjon senki, aki dobozból ki és használom telefont keres. Nulla, azaz nulla hibát tudok felróni a telefonnak. Fagyás, újraindulás nem volt egyszer sem. GPS gyors, pontos, wifi hibátlan, Telenor szinte mindg 4G, pest megyétől bács kiskun megyéig. Telefonálás hangminősége is teljesen korrekt ha adottak a feltételek és nem az aggteleki cseppkőbarlang mélyéről akarsz a Himalája tetejére telefonálni.Dobálni nem érdemes, mert a hajlított kijelző piszok érzékeny, főleg ha a sarkára esik.

Miui 8.2.10 a rendszer.

Bíhró úhr, há' nem sok ez az öt év??? - Mondom kötél..... (RN2, Asus Zenfone Max, Lenovo P70, RN3 SD, RN4 SD)

(#9530) MrChef válasza Gymszrs (#9529) üzenetére


MrChef
aktív tag

Tegnap élesben ment nálam a Waze. Gyönyörűen és pillanatra pontosan navigál. Nyilván köszönhetően sok mindennek, többek között az iránytűnek is. A Google térképen történő "sétálós" navigáció úgyszintén. Nekem ez a két dolog nagyon fontos.
30-50 ezer Ft-ért (Redmi 4A és Note 4 global) ma nincs jobb vétel sem itthon, sem Kínából.

(#9531) Gyura62 válasza Archttila (#9491) üzenetére


Gyura62
csendes tag

Szia!
"Ami még nagyon zavaró számomra ha hívást kezdeményezek akkor mindegy mennyire veszem vissza a hangerőt, egyszerűen torzít a másik fél hangja. (bár erre van fix csak a lustaság ugye)"
Ez engem is érint, elárulod, milyen megoldás van erre?
Végigolvastam az egész topicot, sokan panaszkodnak, hogy torzan szól hívás közben és torzan is cseng ki, de megoldásra én nem emlékszem.
Köszi!

(#9532) Archttila válasza Gyura62 (#9531) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

XDA developer oldalon RR topikba keress ra. Ha jol emlekszem 2 sort kell lecserelni az egyik fileban. Most orvosra varok de ha hazaertem elkuldom neked!

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#9533) Simba86


Simba86
senior tag

így-így, jöjjenek csak a pozitív dolgok, mert néhányan totálisan homályban vannak a telefont illetően ;) :)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#9534) Melorin válasza Fr@nkieWilde (#9526) üzenetére


Melorin
addikt

Azért pörög a topik és azért tűnik iszonyú hibás telefonnak, mert kb ugyan amiatt a hiba miatt ír be az emberek nagy százaléka, emiatt az jöhet le az ide betévedőknek, hogy mennyi hibája van. Közben ugyanazt a 2-3 hibát rója fel neki mindenki.

(#9535) ZoleeWolf válasza crok (#9472) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Köszi a tippet, de sajnos nincs változás.

(#9536) MrChef válasza Archttila (#9532) üzenetére


MrChef
aktív tag

Azt én is várnám, köszönöm előre is!

(#9537) Gyura62 válasza Archttila (#9532) üzenetére


Gyura62
csendes tag

Jó, köszi!
Bár nekem gyári Stabil 8.2.10 van rajta.
Kb a hívások negyedénél jelentkezik, egyébként tökéletes a hang. Próbáltam már mindenféle beállítást (VoLTE ki/be; 2G, 3G, 4G, 1. SIM, 2. SIM, mindegy, random jelentkezik)

(#9538) tboy72 válasza MrChef (#9500) üzenetére


tboy72
aktív tag

Erre a legegyszerűbb megoldás, ha lepattintod a hátulját és lehúzod az alaplapról az ujjlenyomat érzékelő szalagkábelét!

(#9539) helixP válasza tboy72 (#9538) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát, a legradikálisabb, de hogy a legegyszerűbb-e? :DDD

(#9540) MrChef válasza tboy72 (#9538) üzenetére


MrChef
aktív tag

Egyéb jó ötletért sorba fogok állni nálad. Akkor is, ha zárójelben mondtam valamit másvalakinek.

(#9541) Mano66 válasza Oldman2 (#9506) üzenetére


Mano66
senior tag

Amióta az android 7 (most dev 7.8.31)van a telefonon sajna nem írja ki a neveket csak a teljes telefon számot.Remélem egyszer vissza kapjuk a régi kiírást.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#9542) vargalex válasza Gyura62 (#9537) üzenetére


vargalex
félisten

8.2.10.0-nál nálam is elég gyakran jelentkezett a kissé torzított hang. 8.5.4.0-nál viszont még egyszer sem.

Alex

(#9543) Fr@nkieWilde válasza Simba86 (#9533) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Nem, attól, hogy valaki tapasztal valamit, az nem azt jelenti hogy homályban van, pont ellenkezőleg.
A telefonnak rettentő sok apró hibája van, ezt kár fényezni, lehet az szoftveres vagy hardveres. Az tény, hogy ebben az ársávban egy jó készülékről van szó, napi használatra alkalmas, de a működése kompromisszumokra kötelezi a használóját. (a legelszomorítóbb ebben a tényben, hogy ez sajnos igaz más márkára is, nem is készült hosszú-hosszú ideje egy jó mobiltelefon sem).
Ne 1-2 telefon után vonj le következtetést erről a telefonról. Mert amit felsoroltál az aláírásodban az bizony édeskevés.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#9544) Phae2bef válasza Melorin (#9534) üzenetére


Phae2bef
csendes tag

Ráadásul megszűntek a pixelhibáról szóló posztok.

(#9545) Archttila válasza vargalex (#9542) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Hal jol emlekszem par db-t lecsip a hack a default hangerobol... Vagy bitonyos frekijebil mar nem emlekszem de mindjart vegzek es elkuldom.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#9546) ht42 válasza Fr@nkieWilde (#9543) üzenetére


ht42
senior tag

"A telefonnak rettentő sok apró hibája van"

Tehát oldalakon keresztül tudnád sorolni a hibáit :U
Tudod mit? Én megveszem tőled azt az elképesztően sok hibával terhelt telefont. Persze mivel egy darab sz@rról van szó sz@r áron ;]

(#9547) Fr@nkieWilde válasza ht42 (#9546) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Oldalakon??? Megfogalmazod érthetően is? Mekkora oldal? A4 vagy C0? Nem mindegy.
Nem eladó a telefon és nem mondtam rá egy szóval sem, hogy szar. Ami itt szar az az, ha az ezt viccnek szántad, ha meg nem annak, akkor meg azért szar...

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#9548) Kinsiinoo


Kinsiinoo
senior tag

Van különbség aközött, hogy sok mindennel kompromisszumra szorul az ember ennél a telefonnál vagy f*ngja nincs arról mit keres és mit kell csinálnia mert hozzászokott a korlátozott nagy brandekhez ami csak van de nem állíthatod kedved szerint. :U
Itt a második valósul meg, az utolsó 3 oldalról legalább 20 "júzer error"-t lehetne összeszedni és 1 netán 2 hardver vagy szoftver gondot.

Samsung S23 Ultra 12/512

(#9549) Cece04 válasza Cece04 (#9512) üzenetére


Cece04
tag

Erre valaki esetleg? :U
Köszi :K

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#9550) zolion01


zolion01
tag

Sziasztok!

3 hete vásároltunk céges telefonnak 2 db-ot ebből a készülékből az eustock-tól. Sajnos az egyik telefon azzal kezdte a mókát, hogy 1,5 héttel a megérkezése után tönkre ment az ujjlenyomat olvasója, majd 2 napra rá a kijelző is megadta magát. Ekkor jeleztük, hogy vissza küldenénk, mert még éppen benne vagyunk a 14 napban, jött a válasz, hogy, nekik ez akár 30 napba is telik, mire elbírálják a cserét/visszafizetést.
B terv, leadtuk garanciás javításra, gondolva ez a gyorsabb megoldás és tényleg, de azzal hívtak, korrózió nyomai látható az ujjlenyomat olvasó körül és ez a telefon szerintük beázott.
Szerintünk meg nem. Javítás költsége 44e Ft lenne, ami ugye egy vicc.
Járt valaki hasonlóan?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.