Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) Kolondrum válasza Melorin (#9945) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ezek az apró dolgok kergetnek az őrületbe. :))

(#9952) Departed válasza sanyi0627 (#9947) üzenetére


Departed
őstag

~10 óra SoT teljesen reális. :K

(#9953) Oldman2 válasza Melorin (#9939) üzenetére


Oldman2
veterán

Megnéztem, MIUI 9 alatt is működik.

(#9954) gabor9991 válasza Kolondrum (#9944) üzenetére


gabor9991
őstag

Ezek a foltok az enyémen is megjelennek néha, olyan, mint ha valami olajos folyadék lenne az üveglap és a kijelző között.Majd ahogy megjelent, el is tűnik.

(#9955) Kolondrum válasza gabor9991 (#9954) üzenetére


Kolondrum
félisten

Jobb mint a szösz vagy a lég Bubi.

(#9956) gabor9991 válasza Kolondrum (#9955) üzenetére


gabor9991
őstag

Persze, csak először kissé meglepődtem, azt gondoltam, a gyerek esetleg nem szólt és ráöntött valamit.
De magától eltűnt.Majd megint megjelent.Most meg olvasom, más is tapasztalta ezt, így a gyerek nyilván nem lehetett :)

(#9957) guftabi96 válasza gabor9991 (#9954) üzenetére


guftabi96
addikt

Nekem is ilyen. Nem jöttem rá, hogy mi lehet.
Viszont nekem a tok sajnos felnyomja ezt az üveget, szóval a képernyő szélein nagyon rossz az érzékenység. Én is még vadászom a megfelelő tok-tempered glass kombót.

#KeepFightingMichael

(#9958) helixP válasza guftabi96 (#9957) üzenetére


helixP
nagyúr

Fénytörés, mert a közepén nem ragad rá teljesen a kijelzőre az üveg, és pár tized milliméterrel a kijelző felett van. Ezen törik meg a fény, és csinál belőle prizmát (bontja szét a fényt). Nálam csak bizonyos fényviszonyok közt látszik, nem zavaró.
De azért menjen a fenébe a 2,5D.

Fun fact, hogy a feleségem Redmi 4X-e 2,5D + Full cover és nyoma sincs olajfoltnak... :F

(#9959) vipviform válasza Sys85 (#9920) üzenetére


vipviform
senior tag

Gyengébb fényviszonyoknál a profi "igazi" fényképezőgépek képei is zajosodnak, vakut, vagy világítást igényelnek. Ez a minőség egy telefontól teljesen elfogadható.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#9960) gabor9991 válasza guftabi96 (#9957) üzenetére


gabor9991
őstag

Ipaky tokkal használom, ez volt az eustocknál mikor vettem a telefont, ebayről rendeltem hozzá fekete keretes üveget de én rá tudtam úgy tenni, hogy a sarkainál nem ér a tokhoz az üveg.Ezzel viszont annyi a probléma, hogy a bal oldali, alkalmazás váltó gomb nem pont ott van ahol az üvegen, így a fény arról a gombról nem teljesen látszódik át.

(#9961) guftabi96 válasza helixP (#9958) üzenetére


guftabi96
addikt

"De azért menjen a fenébe a 2,5D"
Na igen. Nem értem, hogy miért is jó. Még külön "fícsörnek" tekintik, hogy 2,5d üveg,de hogy miért?? Csak hátrányokat tudok megemlíteni a hagyományos üveggel szemben.

#KeepFightingMichael

(#9962) vipviform válasza guftabi96 (#9961) üzenetére


vipviform
senior tag

A gond az, hogy a teló alapból 2,5 D, akkor milyen üveggel védhető biztonságosan, és látványban is elfogadható módon?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#9963) pinnacle válasza regener (#9934) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Néztem is, hogy nem növekszik a karika, hanem csökken. :)
Most látom, lehet az volt a gond, én úgy csináltam, ahogy a képernyőfotót kell, de ez másképp megy. Majd holnap megnézem, most töltöm.

[ Szerkesztve ]

(#9964) vipviform válasza KamuMazsola (#9922) üzenetére


vipviform
senior tag

Egyszerű kép nappal, nem totál fényben...teljesen vállalható...

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#9965) pinnacle válasza Feri1977 (#9927) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Itt a GY.I.K-ban 2x is említik a Vibert. Nézd meg, talán segít.

(#9966) Sys85


Sys85
veterán

Váó!
Este 6kor kérvényeztem a BL nyitását,hajnal 2kor megkaptam az sms-t,hogy engedélyezve.Elég gyors az eredeti 72órához képest. :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#9967) Promi válasza Sys85 (#9966) üzenetére


Promi
aktív tag

Nem az sms -re kell várni a 72 órát, hanem utána a nyitási lehetőségre.

(#9968) Gila2626


Gila2626
csendes tag

Térerő szempontjából milyen a készülék?

Nekem most lenonvo k3 notem van munkatársamnak valami szutyok huawei és ahol nekem 1csíkos 3g ott neki teli térerős 4g van,mind2 telenoros szolgáltatónál! Nem szeretnék még egy ilyen gyenge tererejű telót venni ezért kérdezem!

(#9969) pluhm válasza Gila2626 (#9968) üzenetére


pluhm
aktív tag

K3 Note támogatja egyáltalán a B20-as LTE-t? Mert ha nem, akkor ne csodálkozzál, hogy egyes helyeken nincsen 4G-d......

[link]

[ Szerkesztve ]

(#9970) Archttila válasza Gila2626 (#9968) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Nálam Voda 4G folyamatosan max vagy egyel alatta.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#9971) juve600 válasza Gila2626 (#9968) üzenetére


juve600
nagyúr

K3 Note nem tudja a B20-at,ez a teló tudja

(#9972) Gila2626


Gila2626
csendes tag

Nem tudja a B20! Remélem ezzel a telóval ez a gondom megoldódik mert így minek a korlátlan net térerő nélkül! :D

(#9973) pluhm válasza Gila2626 (#9972) üzenetére


pluhm
aktív tag

Térerő van, csak a te telefonod nem tudja fogni a jelét :) . Ez a telefon tudja.

[ Szerkesztve ]

(#9974) helixP válasza vipviform (#9959) üzenetére


helixP
nagyúr

Ha már a fotózásnál jarunk: a 3/32 esemben Sony volt a szenzor, most a 4/64 esemben Samsung.
Na most nem, hogy nem látom azt a különbséget amit a Samsung hátrányára említenek, de mintha a még jobban is együtt tudná dolgozni a MIUI-val, mint a Sony! (Vagy közben a Nougat frissítés javított a kamerán)

(#9975) Gila2626


Gila2626
csendes tag

Eustock nál igérték péntekre 4/64 verziót! Szerintetek marad a most ki írt 64ezres ára?

[ Szerkesztve ]

(#9976) Feri1977 válasza B2man2 (#9930) üzenetére


Feri1977
senior tag

Nagyon nagyon szépen köszönöm, végre működik a led, és fent is mutatja az értesítést! Hát nem gondoltam volna, hogy vért kell izzadni millió beállítást csinálni csak amiatt, hogy alapból értesítsen leddel és sávban fent ha üzenetet kapok, engedélyek hada stb. mind amit írtál meg kellett csinálni, amit az előző 7 okostelefonomnál nem kellett! És csak most működik! Hihetetlen..hálás vagyok..!

+Egy kérdés, a 7.0-ára már frissített a telefon, de mit újjítottak rajta a 6.0-hoz képest, mert nem látok különösebb újjítást, javítások, aksi stb. vagy van valahol valami info erről?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#9977) vargalex válasza Gila2626 (#9968) üzenetére


vargalex
félisten

Miért hasonlítod 2 különbözőek hálózat térerejét egymáshoz? Ha a Huawei is azon a 3G hálózaton lenne, valószínűleg nem lenne különbség. Azaz nem a telefon térereje gyenge, hanem ahogy a többiek is írták, a frekvenciák támogatásában különbözik.

Alex

(#9978) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Ahogy olvasom, elég sok verzió van ebből a készülékből.
Kollegám vásárolt egy példányt, elsőre bejön neki nagyon!
Tudnátok ajánlani jó minőségű üvegfóliát és szilikontokot, az alábbi képen látható verzióra?
Köszönöm!

[ Módosította: radi8tor ]

(#9979) B2man2 válasza Feri1977 (#9976) üzenetére


B2man2
aktív tag

Szívesen.
Szerintem nem sok minden változott, ez olyan alapozás az Miui9 - nek, ami a mi telefonunkon 7-es droiddal jön.

(#9980) sputyi70


sputyi70
aktív tag

Nincs meg valakinek az a zip, amit ha jelszóval védett backup van akkor közvetlen a visszaállítás után felflashelve kiiktatja az ellenőrzést. Ha jól rémlik valaki csinált egy ilyen zip-et.

(#9981) RVR400 válasza sanyi0627 (#9947) üzenetére


RVR400
veterán

Hali!

Ez fél fényerő (automata érzékelés mellett), 1 SIM, nem only 4G, mivel sok helyen nincs 4G,ahol járok, valamint a BT folyamatosan be van kapcsolva.

Van benne játék is bőven ( Hill Climb 2, Toy Blast, Survival Arena), FB vagy Messenger nincs, Viber megy folyamatosan, Global Dev 7.8.31 van fent.

(#9982) MrChef válasza Gila2626 (#9925) üzenetére


MrChef
aktív tag

Valaki rendelt onnan, azt mondta, okés, aztán én is. Utánvéttel jött a teló, magyar bolt, számla, garancia, hazai szerviz.

(#9983) dobolan


dobolan
senior tag

4/64-es verzió szept 15.-én érkezik a spemall HU raktárba, kiírás szerint fekete, szürke és gold színben is. 225 dollár adóval + 2 év garival.

(#9984) juve600


juve600
nagyúr

[link]
tőle is nyugodtan vásárolhattok,megbízható,már többször vásároltam én is nála

(#9985) kelly416 válasza guftabi96 (#9957) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem ez a fajta tok a full coverrel tökéletes volt. Nem nyomta fel a szélét az üvegnek, minden klappolt.

(#9986) kelly416 válasza zolikaDB (#9978) üzenetére


kelly416
veterán

Az összefoglalóban szépen benne van minden, ahogy nézem Note 4x-re vagy Note 4 Global-ra való cumót kell keressetek. A képet meg töröltetem az IMEI-k miatt.

(#9987) pinnacle válasza pinnacle (#9963) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nem tudom ezt a Mi Space-t előhozni. Próbáltam lassan, gyorsan, egymás fölött a 2 ujj, kicsit eltartatva, sehogy sem jön össze. Mi lenne a technika?

Volt egy kisebb frissítés, utána jönne már a 7.0. Érdemes feltenni, N téma megmarad?

(#9988) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Készülök ilyet venni.
Egyetlen kérdésem lenne csak. Sötétben laggol a camera vagy nem ?
Egyik videón igen, másikon nem. Nem tudom eldönteni.

Illetve Slow Motion van-e ?
Köszönöm szépen !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#9989) vadkörte válasza eladogeppc (#9988) üzenetére


vadkörte
addikt

"Sötétben laggol a camera vagy nem?"
Nem vettem észre, bár sötétben nem sokat használom a kamerát.

"Illetve Slow Motion van-e ?"
A gyári kamera app-pal van.

Üdv. V. Körte

(#9990) Toth_Jani válasza eladogeppc (#9988) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Slow Motion van, Time Lapse is van állíthatóan, de Google Camera a 360 fokos kőrpanoráma fényképet is tudja, a videó pedig ott 4K felbontású is lehet, a gyári stabil romon pedig működik is.
Egy ekkora lencsétől viszont az éjszakai felvétel nem várható el, főleg nem, kézben tartva, arra ott a Samu S8 bár kicsit drágább, és az sem tudja. :)

(#9991) Departed válasza eladogeppc (#9988) üzenetére


Departed
őstag

Ha erre vagy kiváncsi: ha vakut használsz nem egyből készül a kép mint nélküle. Gondolom feltölti a vakut villanás előtt.

(#9992) Benőke


Benőke
őstag

Sziasztok.

Egy ideje használom a Note -et 3/32.

Mostanában tünt fel hogy mobilneten nem kapom meg a leveleimet, vagy is nem szinkronizál de wifi -n meg igen.
Ez igaz a gmail -re és a beépített levelezőre is.

Próbáltam túrni a beállításokat, de a gmail még csak meg sem jelenik sehol az engedélyezésekben sem.
Nem találtam semmit amivel tiltva lenne bárhol is hogy nem mehet mobilneten automatán, de mivel wifi -n meg így az engedéllyel nincs gond.

Valakinek van ötlete?

THX.

(#9993) Fulár válasza Departed (#9991) üzenetére


Fulár
senior tag

Ne haragudj de ezt megcáfolnám.Nincs mit feltölteni.Ezek NEM vakuk!Ezek Led villanók.Már jó ideje elterjedt baromság ezeket vakunak nevezni.Nézz meg például egy régi Nokia N8-at.Azon volt Xenon vaku.
Sötétben először elsüti a Led segédfényt,hogy az bevilágítsa a témát és arról adatokat tudjon szerezni a szenzor.Ez az egyik oka annak,hogy sötétben nem azonnal készül el a kép.

Én kezdek megbarátkozni a kamerás képességeivel is ennek a ketyerének.Lehet,hogy nem kiemelkedő.De rossznak nevezni is butaság.Makróban kifejezetten erős.



(#9994) trebrona válasza Fulár (#9993) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezek a képek azért nem annyira jól sikerültek.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9995) Departed válasza Fulár (#9993) üzenetére


Departed
őstag

Haladunk a pontos elemzés felé, egyrészt:

"A vaku vagy villanófény egy fényképezésnél használt mesterséges fényforrás, ami az exponálás ideje alatt rövid időre erős fénnyel világítja meg a fényképezni kívánt tárgyat."

Szóval LED vaku van rajta. ;)

Másrészt: köszi a pontosítást, nem feltöltés hanem elemzés miatt készül lassabban sötétebb helyen a kép. :R

(#9996) juve600


juve600
nagyúr

nem tudtok valami sima-alap fekete-sötét témát MIUI-ra ??

:R

(#9997) zolikaDB válasza kelly416 (#9986) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszi! :R

(#9998) vadkörte válasza juve600 (#9996) üzenetére


vadkörte
addikt

Black (a tárcsázóban ciril betűk vannak)
Black Kerupuk (érdekes ikonjai vannak)
Black Joker
Black Zone (nekem nem tetszik a háttere, de az gondolom cserélhető, ennél minimalistább fekete témát nem találtam...)

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#9999) Gila2626 válasza dobolan (#9983) üzenetére


Gila2626
csendes tag

58ezerbe baráti! :D

(#10000) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Sziasztok!

Úgy néz ki beszállok hamarosan a csoportba, iPhone 5S-ről váltanék!
4GBos modellnél mennyire jellemző az újratöltés, ha youtube meg van nyitva és chrome 5-10 oldallal?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.