Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10201) Tomi0703 válasza Departed (#10199) üzenetére


Tomi0703
őstag

Most komoly, hogy szemből nézve a telót a bal oldali dísz és csak a másik szól? :Y Én nem hülyéskedek, ha tényleg csak az egyik szól akkor jól benéztem. :B

(#10200) Kolondrum: :DD

(#10202) bbubby00: Na, baszki. :DDD Ezt rendesen benéztem. :B :W

No, még valami. Dupla koppos ébresztést nem tud igaz?

[ Szerkesztve ]

(#10202) bbubby00 válasza Tomi0703 (#10198) üzenetére


bbubby00
őstag

:F
A telefonnak csak egy alsó és egy felső hangszórója van. A telefon alsó részén van egy jobb és bal oldali nyílás, az egyik a hangszóró a másik pedig mikrofon. Ezekszerint félresikerült a poénom, Olyan mikor a Pap nevet csak 2v3 "P"-vel lehet írni :DDD

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#10203) ZoleeWolf


ZoleeWolf
aktív tag

Újabb érdekesség előtt állok értetlenkedve.
A TWRP inditásakor azt írja:
Mount
Decrypt Data

és password-öt kér???
Én nem kértem hogy titkosítsa a rendszerem, ez meg honnan jött?
Ha újra indítom a rendszer akkor indulás közben is kéri a pass-t, ott még el is fogadja, de nem tudom a képernyőt feloldani mer ott már az fogad, hogy nem jó a jelszó...
Megőrülök kizárt a saját telóm....
Tudja valaki mi lehet ennek az oka?

(#10204) pergabb


pergabb
senior tag

Ismét cseréltem a hangszóró miatt, most a 4. (még) pixelhiba mentes és a hang is rendben van.

A BOE vagy a Tianma panel amúgy a jobb?

Ebben ez van:

[ Szerkesztve ]

(#10205) trebrona válasza pergabb (#10204) üzenetére


trebrona
nagyúr

BOE a szebb.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10206) regener válasza Tomi0703 (#10195) üzenetére


regener
veterán

Csak az egyik hangszóró alul, a másik mikrofon viszont a dizájn miatt lett ugyanolyan kinézete.

Plusz de, tud duplakoppot. Képernyőbeállításokban van az opció ami alapból off.

[ Szerkesztve ]

(#10207) crok válasza ZoleeWolf (#10203) üzenetére


crok
Topikgazda

Kitalálom.. most sikerült nyitni a bootloadert?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10208) helixP válasza pergabb (#10204) üzenetére


helixP
nagyúr

Az a jobb, amelyik nem pixelhibás. :)

(#10209) pergabb


pergabb
senior tag

Miben tér el egymástól a 2 panel akkor? Mi a különbség tianma és a boe között? Első Note 4 2 nap alatt pixelhibás lett, abban is tianma volt, de lehet ennek semmi köze hozzá :)

(#10210) Kolondrum


Kolondrum
félisten

(#10211) crok válasza crok (#10207) üzenetére


crok
Topikgazda

Milyen TWRP-t raktál fel? Cseréltél TWRP-t másikra?
Mondjuk ZCX TWRP-re az official-t aztán vissza original-ra?
Ha igen akkor tedd fel a ZCX-et (ha azzal installáltál ROM-ot
akkor az F2FS-re formázta a cuccodat és most ha original
van fent akkor nem tudja feloldani a lib-ek miatt..).

Volt lockscreen PIN-ed vagy pattern-ed beállítva?
Ha volt akkot a PIN-t nézd meg hogy feloldja-e meg
ha patterned volt akkor próbáld meg úgy, hogy ez alapján
[1][2][3]
[4][5][6]
[7][8][9]

Add meg feloldószámnak a pattern rajzolásakor az áthaladás
sorrendjében érintett számokat (ha érted hogy hogy mondom).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10212) Pakliman válasza Ájvé (#10151) üzenetére


Pakliman
tag

Nem!
2 SIM-et használok.
Az 1 SIM + SD kombót csak egy itteni felvetésre próbáltam ki.
Akkor állapítottam meg, hogy külső SD kártyáról lejátszva a zenéket nem szaggatja meg.

(#10213) Tomi0703 válasza regener (#10206) üzenetére


Tomi0703
őstag

Köszi, meglett már közben. :R Mondjuk ha duplakoppra felébred, akkor már igazán el is aludhatott volna rá. :DDD

(#10214) crok válasza crok (#10211) üzenetére


crok
Topikgazda

Egy olyat olvastam még hogy a pass az hogy

default_password

Meg azért kérdeztem a nyitást, mert lehet kihagytál egy meglehetősen fontos lépést:

"You missed a step initially. after unlocking the bootloader, you MUST reboot first before flashing TWRP."

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10215) Pakliman válasza Pakliman (#10212) üzenetére


Pakliman
tag

Hopp!
Erre már egyszer válaszoltam. :Y
De akkor miért hozta fel nekem újnak :F
Pörög ez a totyik mint a veszedelem :))

[ Szerkesztve ]

(#10216) djtörök


djtörök
senior tag

Valaki írta, hogy nagyon kiemeli a zöld színt a kijelző. Nemrégiben összehasonlítottam egy P9-el, az ehhez képest durván túlhúzza a piros színt. Boe panelos az enyém.

(#10217) vvrobi


vvrobi
csendes tag

Szeretném megkérdezni, hogy valaki használ-e gyári flip tokot. Arra lennél kíváncsi, hogy mennyire strapabíró anyagból készült, illetve mennyire hajlamos leesés közben kinyílni. Köszönöm előre is.

(#10218) csurgoi válasza vadkörte (#10084) üzenetére


csurgoi
aktív tag

Erős problémáim vannak a ROM flashel :W
Ahogy leírtátok végigcsináltam a flashelést:wipe(sd kivételével) majd amikor az OTG-n keresztül a pendrivról be akartam tallózni a ROM zip-et akkor egyszerűen nem látja a tartalmat.
Próbáltam egy sd-re rámásoni, de ott sem látja a rom-ot.
Eddig nem indítottam újra, met azt írtátok hogy akkor nagy a gubi.
Mit tudok csinálni?
A belső tárolón nincs backup, de egy pendrive-on van.
De ha rádugom OTG kábellel nem lát semmit csak az egy szinttel feljebb van a menűben.
Ja a BL nyitás természetesen megvolt és a twrp is fent van.
Please!

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#10219) trebrona válasza csurgoi (#10218) üzenetére


trebrona
nagyúr

Installnál ki lehet választani a kívánt tárolót szvsz.

Illetve Pc ilyenkor látja MTP módban, belső tárhelyre lehet másolni.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10220) csurgoi válasza trebrona (#10219) üzenetére


csurgoi
aktív tag

Megtörtént, de az OTG tartalom nem jelenik meg.
Kiírja a pendrive méretét, de a rom.zipet nem látom
SD kártyára is felmásoltam a romot, de azt nem is engedi kiválasztani

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#10221) trebrona válasza csurgoi (#10220) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor másold belső tárhelyre PC-ről!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10222) Gloob válasza csurgoi (#10218) üzenetére


Gloob
addikt

A pendrive-ot dugd rá, és újraindítás recoveryből recoverybe. Utána ki tudod választani az OTG-t, és látni kell neki. Ha már recovery alatt dugod rá, nem látja. Magyarul a recoba bootoláskor rajt kell lenni az OTG kábelnek, és a pendrive-nak. Mellesleg jó az OTG kábel?
Mire van formázva a pen?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#10223) csurgoi válasza trebrona (#10219) üzenetére


csurgoi
aktív tag



Hálás köszönet !
A PC-ről töltöttem fel a ROM-ot és így OK-s lett!
:R :R :R

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#10224) Sys85


Sys85
veterán

Ezt olvastátok?
A Note 4X nem semmi eladásokat produkál! :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#10225) Luck Dragon válasza Sys85 (#10224) üzenetére

Hát ezért van készlet hiány. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10226) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Hátha érdekel valakit!

Note 3 Pro (Kenzo 3/32) vs. Note 4 Global (3/32) töltés.

Mindkét készüléket 42%-ra merítettem. Azaz 43-ról 42-re váltott és utána tettem mindkettőt töltőre. A töltők és kábelek úgy lettek beállítva, hogy a végére ugyan azok a jellemzők kerüljenek. Ez sikerült is, mert igaz szoftveresen, de közel ugyan annyi (szoftveresen mérve!!) mA-el tolta az akkukat. Előbbi telefon 1 éves legalább tehát sok ciklussal rendelkezik, utóbbi még 20-al sem. Ezt azért nézni kell.
A két telefon 1 fok difivel ugyan arról a hőfokról indultak. Mert ez is számít.

Pár perc alatt 3-4 fokkal jobban felfűtött a Note 4 és már negyed óra alatt a Note 3 Pro 3%-al előrébb tartott. 45 perccel később már 4% az előny ez maradt is. Becsült töltési időben a Note 3 Pro mindig 15 perccel előrébb járt.
Ez a tendencia később is maradt amúgy. A hőfok 1-2 fokra csökkent ahogy közelítünk a 100%-hoz, de a Note4 melegebb.
Nyomkodás hatására a Note 4 előbb eldobja a töltőáramot és hirtelen kezd el fűteni, még a note 3 pro szelídebb minden téren.
Nyomkodás és töltés párbajban a Note 3 pro nyert.
Szóval ennyi. :))

Ja még valami, memória ürítve, csak a CPU temp és az accubattery app futott.

[ Szerkesztve ]

(#10227) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Aki spemallról, magyar raktárból, a tibcsi féle kuponnal rendelte a telót, az kapott hozzá üvegfóliát meg szilikontokot?

(#10228) lkristóf válasza Tomi0703 (#10227) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ha a -13$-os kuponra gondolsz akkor én azzal vettem, de nem járt hozzá semmi plusz. Én azt olvastam, hogy nincs készleten ezért nem küldenek hozzá.

(#10229) Benőke válasza crok (#10026) üzenetére


Benőke
őstag

Szia. Köszi.

Szívtam vele végigpróbáltam az egészet, de semmi.

Szinkronizálás csak wifi -n ment.

No gondolom én állítottam el de megtaláltam mi az oka :D

Beállítások -> Egyéb fiókok -> Csak Wifi -n (szinkronizálás)...

:B :R :W

(#10230) guftabi96 válasza Tomi0703 (#10227) üzenetére


guftabi96
addikt

Nem

#KeepFightingMichael

(#10231) ZoleeWolf válasza crok (#10207) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Áá dehogy, már rég nyitva van.

(#10232) kri válasza Tomi0703 (#10227) üzenetére


kri
újonc

Én kaptam, de még június elején vettem a telefont. Igaz, se az üvegfólia, se a szilikon tok nem igazán passzolt hozzá, de addig megfelelt, míg vettem hozzá valót.

(#10233) KamuMazsola válasza Tomi0703 (#10227) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Én most vettem, egy hete kaptam meg, nem volt hozzá sem tok, sem fólia.

Üdv.: KamuMazsola

(#10234) ZoleeWolf válasza crok (#10211) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

TWRP 3.1.1-0 [mido] van fent már egy ideje, először minden rendben volt, aztán elkezdte a belépéskor a fentieket kiírni, de beírtam a pin-t és belépett. Nem cseréltem TWRP-t.
MIUI-nál raktam fel, közbe áttértem az RR romra.

Igen volt beállítva PIN+ujjlenyomat ami működött is rendesen.
Nem tudtam mást csinálni újra telepítettem az egészet, de a TWRP belépéskor még mindig kéri a pin kódot, amit ha beírok be is enged, de a legszebb, hogy ha bekapcsolom a telót már a rendszer bootolása előtt szintén kéri a kódot, hogy indíthassa a droidot.
A romban ha bemegyek a telefon jellemzői közé, ott pedig azt irja, hogy titkosított.
Biztos elnyomkodtam valamit csak fogalmam sincs, hogy mit, és nem volt szándékos az biztos.
Most viszont nem tudom, hogy lehetne ezt feloldani...

(#10235) juve600 válasza Kolondrum (#10210) üzenetére


juve600
nagyúr

ezt a HDR módot be lehet úgy kapcsolni hogy mindig menjen ?

(#10236) Kolondrum válasza juve600 (#10235) üzenetére


Kolondrum
félisten

Naná, sarokba ott van és úgy is marad.

(#10237) juve600 válasza Kolondrum (#10236) üzenetére


juve600
nagyúr

ha kilépek a fényképezőből és vissza akkor is marad ?

(#10238) Tomi0703 válasza kri (#10232) üzenetére


Tomi0703
őstag

Akkor tényleg lehet, hogy elfogyott. Nekem is vészmegoldásnak kellett volna, amíg meg nem jön a rávaló.

Köszi mindenkinek. :R

[ Szerkesztve ]

(#10239) Gila2626 válasza Tomi0703 (#10227) üzenetére


Gila2626
csendes tag

Mi az a tibcsi kód?

(#10240) trouble


trouble
senior tag

Aki vót már vele külországba,csak simán a simnél kapcsolom a roamingot, és kész?
Nyilván a hálozat választás automata, de külföldön még soha nem volt mobilnetem?

[ Szerkesztve ]

(#10241) ht42 válasza Sys85 (#10224) üzenetére


ht42
senior tag

Aztaqrva... :Y
Mondjuk már én is hoztam nekik 2 embert :)

(#10242) crok válasza ZoleeWolf (#10234) üzenetére


crok
Topikgazda

pebkac (:

settings > additional settings > privacy > Encrypt device using lock screen password > kapcsoljadki', restart, teszt, örömbódossá'

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10243) crok válasza Benőke (#10229) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez is jó nagy pebkac de legalább megvan.. én azért nem is gondoltam rá mert sose állítgatom.. ha nem akarom hogy synceljen a készülék mobilneten akkor letiltom a mobilnetet (:

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#10244) Tomi0703 válasza Gila2626 (#10239) üzenetére


Tomi0703
őstag

(#10245) Sys85 válasza ht42 (#10241) üzenetére


Sys85
veterán

Sejtettem,hogy jól fogy a Note 4,de azt azért nem gondoltam volna,hogy annyi fogyott belőle eddig mint az S8-ból! :)
Azért az nem kis mennyiség!

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#10246) Oldman2 válasza ht42 (#10157) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez a lehetőség csak a xiaomi.eu ROM-okban van benne.

Nem olyanod van véletlen?
:C

(#10247) Fejlesztő13


Fejlesztő13
tag

Hali!
Több hónapig aktívan olvastam eme topikot mielőtt belevágtam megvenni a 4/64 fekete verziót. Ezen idő alatt eltelt több ezer hozzászólás után azt hittem nem fog meglepetés érni. Egy hete mióta megvan elégedetten használom, de a sötétebb videófelvételeknél tapasztalható drasztikus fps visszaesés nagyon meglepett. A jelenség létezik mielőtt bárki megkérdőjelezi, bár ezt nemrég (#10003) eladogeppc , (#10031) iff és (#10080) Fater38 kolléga is jelezte. Open Camera alapbeállítással gyönyörű folyamatos felvételt készít úgyhogy ajánlom akinek ez fontos, amúgy nagyon sok beállítási lehetőség van az appban.

Észrevétel eu dev 7.8.31 alatt Camera2 api bekapcsolás után: Gyári kamera világosabb képeknél hibázik, kék vagy zöld a kép nagy része, sötétebb képeknél "nem tud csatlakozni a kamerához" üzenettel kilép és nem készül kép. Más kameraalkalmazások vagy hibás képet készítenek vagy el sem indulnak. Camera2 api kikapcsolás nem segít (appok Adat és Cache törlés sem segít), teljes rom újratelepítés szükséges a normál működéshez.

(#10248) juve600 válasza Fejlesztő13 (#10247) üzenetére


juve600
nagyúr

google camera tökéltes

(#10249) eladogeppc válasza Fejlesztő13 (#10247) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi, de félhomályban, szobában, neon vagy lámpa fénynél, vagy akár egy plázában nem.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10250) eladogeppc válasza juve600 (#10248) üzenetére


eladogeppc
veterán

Melyik tökéletes ?
Ha neked fent van a google camera, akkor próbából nézd meg az előlapit. Na az nem szakad.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.