Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81018) persil válasza ρσгτσ (#81016) üzenetére


persil
nagyúr

Hala istennek evek ota nincs pc-m(mondjuk ennek tenyleg orulok), szoval telon szokom az ilyet.

"Jelen esetben: 192.168.0.1
Aztán a router alján, vagy a papírján (vagy ha át lett írva azzal) lévő felhasználónévvel és jelszóval belépek"
Ez eddig total oke, teljesen hulye nem vagyok, csak a port/nat/mac/stb resznel vagyok elveszve.
De irtam is fent, hogy a router beallitasainal abszolute semmi nincs, ami csak megkozelitoleg is hasonlitana a upnp-hez.

"Routerben port forwardingot (port továbbítás) megkeresed és IPv4 címeddel egyesével bepötyögöd a megfelelő portokat."
Ezt a reszt konkretan nem ertem. Mi a "megfelelo"? Honnan kellene tudnom, hogy mi a megfelelo? Meg mi az, hogy ipv4 cimemmel? Ezt sem nagyon tudom valogatni, ott van, hogy ipv4/ipv6 es csa. A beallitasokban nem lehet valtoztatni. Meg most a protokollnal mi alapjan kellene beallitani?

Na majd csinalok egy kepet, aztan elkuldom uzenetben, hogy ne kapjunk ki a sok off miatt. Ha megoldodik megisszuk az osszes sort.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.