Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81551) .LnB válasza l.skywalker (#81549) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én azért kezet fognék azokkal is, akik a kipróbálható verzió után, első nap megvették.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#81552) pauliboy23 válasza Bilux (#81546) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Akkor viszont a bankodnál érdeklődj.

(#81553) l.skywalker válasza .LnB (#81551) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezzel nem értek egyet. A kezdeti hibákat ígérték, hogy fogják javítani és fognak fejleszteni a játékon. Én toltam zárt bétát asszem és egész élvezhető volt. A gond ott van, hogy végül semmilyen irányba nem fejlődött a dolog, sőt...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#81554) Bad Pritt válasza l.skywalker (#81553) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De pont ez az, hogy ígérték. Miért kéne elhinni? Ha egy tendenciát le lehet szűrni az elmúlt 10 évből akkor az az, hogy megvezetik a közönséget, ott hazudnak, ahol tudnak és nagyon kevés kivétel van ez alól az AAA piacon.

Csak az EA nevéhez három ilyen blama kapcsolódik az elmúlt fél évtizedből...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#81555) .LnB válasza l.skywalker (#81553) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a kommented, most ennyit jelent nekem: [link] Ez jár. :D
Onnantól fogva, hogy én magam is kipróbáltam előzetesen, felesleges is nekem kifogásokat írni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#81556) Moby válasza .LnB (#81551) üzenetére


Moby
addikt

Pacsi! Mondjuk én nem is fostam tele a fórumokat, hogy jaj de szar. Játszottam vele, amíg nyilvánvalóvá nem vált, hogy nem lesz jobb, illetve az, hogy ma ennyit tud a DICE, és nem azért lett ilyen, mert....és ide akármilyen ok, indok beírható. Ezek ennyit tudnak ma. Kész. Pont. Nem sírom tele azzal sem napi szinten a fórumokat, hogy jajistenem miért ilyen kutyaütő a 343i. Elfofogadom tényként, és továbblépek. Ezen is. Nem várom, hogy majd csináljanak egy jobb BF-et, vagy ebből egy jobbat. Nem tudnak.
A vicces az, hogy leginkább azok nyivákolnak még ennyi idő után is, akik semmilyen kapcsolatba nem kerültek vele. Én megvettem, toltam vele vagy 150 órát, és vélhetően nem veszem többet elő. Forintban nekem ez okés deal, a többit meg leírtam.

[ Szerkesztve ]

(#81557) Steve1207 válasza pauliboy23 (#81552) üzenetére


Steve1207
veterán

Én még azért megnézném előtte, hogy a feltöltős fülön sincs-e ott az összeg.

.

(#81558) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Abban azért megegyezhetünk, hogy itt mindenki rém tudatosnak adja elő magát és meggondolt érett megfontolás vezérli, de összességében mégiscsak egy videójáték topikban vagyunk. Sokmindenkinek van kedvenc sorozata, amibe felelőtlenül képes beleölni a pénzt vagy impulzusvásárlásokkal mulattatja magát. Ha a Bungie kiadja a Destiny 3-at olyan minőségben, mint a BF2042, akkor is előrendelem, megértem - sőt tudok is olyat - ha valakinek a BF ugyanezt jelenti és tekintve a széria múltják (a régmúltját) nehéz lehet, hogy valaki hinni akar és fél, de végül inkább megveszi.

Az meg igazoljon titeket, hogy kipróbáltam, de nem vettem meg :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#81559) Moby válasza l.skywalker (#81558) üzenetére


Moby
addikt

Én megvettem, mert szórakoztatónak találtam a demót, és végeredményben a játékot is annak tartom a mai napig. Ami csalódás, hogy nem ezer óra ment bele, mert egy valaha volt BF-be belemehetne annyi is, de az a régvolt BF már nem lesz. De én ilyenek nem siránkozok hónapokig. Megvettem a Guardians of the Galaxyt is, mert mindenhol fel lett szopva, meg itt ment az olcsóbeszerzős, aztán talán ha 5 órát nyomtam, de szerintem sosetöbbet nem veszem elő, mert a gameplay egy alibi fosch. Most sírjak ilyeneken? :D

(#81560) Bad Pritt válasza Moby (#81556) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem az a lényeg már, hogy kutyaütő banda, leszerepeltek, a játék halott, el van engedve, inkább az szekunder szégyen a játékos társadalom számára, ahogyan kommunikálnak az elmúlt időszakban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#81561) parandroid válasza 30z.Samu (#81548) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azt írja, hogy a halálos fenyegetések tették be nála a kaput. Lehet, hogy egy arrogáns seggfej, aki szart adott ki a keze közül, de ja, azért valahol van egy határ.

Amúgy marha egyszerű a megoldás: nem kell megvenni a szarjaikat. Pláne nem preorderben, ultimate verzióban. Ha ezt felfognák a játékosok, jelentős lépést tehetne előre az iparág egésze.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#81562) Moby válasza Bad Pritt (#81560) üzenetére


Moby
addikt

Ehhez meg már marhára rá kell érni, meg nagyon kell unatkozni, meg szerintem történik most ettől sokkal jelentőségteljesebb dolog is a világban, minthogy ezzel foglalkozzon bárki is, de nem akarom én megmondani senkinek sem, hogy mire füstölje el az idejét meg az energiáit.

(#81563) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

számomra ez a videó nagyon sokat elmond a mai DICE hozzáállásáról/munkájáról -> [link]...ebben a cégben már csak a hulladék és az inasok maradtak

Life, Uh, Finds A Way

(#81564) .LnB válasza parandroid (#81561) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezeket a halálos fenyegetéseket sem értem. Mármint az aki ír ilyet, azt hagyjuk is. De aki ezen felháborodik, vagy valóban megijed? Biztos velem van a baj, de ha valaki van olyan barom, hogy egy játék miatt, halálosan fenyegessen másokat, azokat komolyan vehetetlennek vélem. Idióta barmok, akikkel nem is érdemes foglalkozni. Az ilyet végig sem olvasnám, nem, hogy felháborodjak. Mondjuk az is nyilvánvaló, hogy a DICE részéről ez is csak egy hülye magyarázkodás. Ők azért szakítottak a reddit közösséggel, mert igaza van a kritikus tömegnek, és mert nincs válaszuk az egészre. Biztos majd szakítanak a befektetőkkel való kommunikációval is, mert onnan aztán kaphatnak reális fenyegetéseket, és azok nem is halálos fenyegetések.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#81565) Bad Pritt válasza Moby (#81562) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Aha, szóval téged ez nem érdekel, az a fura, akit meg igen. :D Ez egy meglehetősen szűklátókörű vélemény ahhoz képest, hogy mennyire aktív vagy a videojátékos topikokban.
Oké, hogy te úgy érzed, megérte megvenni, mert 150 óra számodra elegendő volt (ami önmagában mókás ennyi idővel a megjelenés után egy több éves életciklusra tervezett live service játéknál, de ez már mellékes :D), de sokan ennél jobban várták, többet akartak és sokkal nagyobbat csalódtak, aztán erre jó kis olaj az EA-Dice kommunikációja.
Az, hogy a játék olyan amilyen, egy dolog, de amit a fejlesztő meg kiadó művelnek megjelenés óta még a CDPR-t is lázas jegyzetelésre késztette, hogyan kell még gyorsabban romba dönteni a saját hírnevünket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#81566) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Van olyan akinek a felhő alapú játékoknál olyat produkál hogy mozgás közben elpixelesedik a kép? Tehát nem laggol hanem konkrétan ahogy mozog a karakter elpixelesedik... :U Furcsa jelenség, de minden játéknál ez van, pedig letöltött játékoknál online jó a pingem és nem laggol és nincs ez a jelenség.

Digi optikai internetem van ami a legerősebb,Digi Huawei hg8143a5 routerem van, xbox lan kábellel van csatlakoztatva.

[ Szerkesztve ]

(#81567) oriic válasza hombre[EU] (#81563) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mi a gond ezzel? Nem ismerik az égtájakat...na és. ;]

Live-Die-Respawn

(#81568) tudi13 válasza Rathrol (#81566) üzenetére


tudi13
aktív tag

Digi van nekem is és ugyanezt csinálja.

(#81569) Moby válasza Bad Pritt (#81565) üzenetére


Moby
addikt

Érdekelt, de már elmúlt.

(#81570) Rathrol válasza tudi13 (#81568) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Probálkoztál valamivel vagy miért van ez? Nat -tal van a probléma hogy mérsékelt? Probálkoztam random port is ami jó egy darabig tehát nyitott marad, aztán újra mérsékeltre áll vissza...

(#81571) tudi13 válasza Rathrol (#81570) üzenetére


tudi13
aktív tag

Nekem a Nattal nem volt problémám, mindig jó.
Mivel annyira nem használom a funkciót nem ástam bele magam jobban, csak elkönyveltem, hogy nem az igazi. De ha tippelnem kéne, akkor a Digi gyengécske nemzetközi kapcsolata lehet a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#81572) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Thank you, Cyberpunk 2077 Community!

Kicsit mint ha hiányos lenne. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#81573) Bilux válasza Steve1207 (#81557) üzenetére


Bilux
veterán

Azt hol látom? Feltöltőt nem vettem soha

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#81574) SaGa59 válasza l.skywalker (#81530) üzenetére


SaGa59
őstag

Nekem valamiért a Spelljammer ugrott be róla, még '92-ből.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#81575) oriic válasza .LnB (#81572) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kíváncsi vagyok, hogy mennyi idő alatt szednének szét, ha betenném a nextgen Series X változatból csinált screenshotot, amin ultra low felbontású szöveg látható :D

Live-Die-Respawn

(#81576) .LnB válasza ρσгτσ (#81503) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Milyen ez a Fallout 76 ma, így 2022-ben? Játszott vele valaki mostanában? Alapvetően nagyon szeretem a Fallout világát, de ettől a 76-tól távol tartottam magam eddig. És most is csak kíváncsi vagyok, mert ahogy a videókon ez a játék kinéz...
Szóval single player játékként milyen mostanra?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#81577) Steve1207 válasza Bilux (#81573) üzenetére


Steve1207
veterán

MS fiók alatt Fizetési lehetőségeknél a jobb felső sarokban van egy ilyen rublika, hogy MS fiók egyenlege. (Vagyis gondolom, hogy ez lenne, ha van rajta valami, én se feltöltőztem még soha.) Tőlem refundnál kérdezték, hogy hova kérem a visszatérítést US ügyfélszolgálaton.

[ Szerkesztve ]

.

(#81578) .LnB válasza oriic (#81575) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mikor kijött a patch, próbálgattam kicsit free roam-ban. Majd elkezdtem harmadjára is. A prológot lenyomtam, kíváncsi voltam, hogy van e bármilyen újdonság érzete az egésznek. De semmi. Megjelenés napjától ott volt a SX HDD-jén, eddig. Végeztem vele. Nem mondom, hogy rossz szájízzel, de ez a nextgen-nek csúfolt patch, ez betette nálam is a kaput. Nagyon nem ezt vártam tőlük. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#81579) frankdelgado válasza .LnB (#81564) üzenetére


frankdelgado
őstag

Sajnos el is mennek az ilyen fenyegetések mellett, pedig nem ártana foglalkozni velük. Jó példa a Swatting, aminek ugy halálos áldozata is volt. A videojátékos "üzemek" címei ismertek. Elég, ha csak bombával fenyegetőzik, v terrortámadást jelent be, és hatóságok órákra megszállják a helyet, ez már önmagában kellemetlen, a kiesett munkáról nem is beszélve. Elég ha 100 hülyéből egy ilyen igazán hülye. Azt viszont és sem értem, hogy aki kipróbálta és nem tetszett neki (mondjuk én azt nehezen képzelem el, hogy ez bárkinek tetszett), akkor miért vette meg? Ja, hogy majd kijavítják a hibákat.....

(#81580) SaGa59 válasza .LnB (#81576) üzenetére


SaGa59
őstag

Teljesen játszható. Vannak történetek, feladatok, de ha úgy hozza kedved, azokat teljesen el is hagyhatod. Egy területen, ha minden igaz max 24 játékos lehet és ha beállítod a békés módot, nem gond, ha nálad sokkal erősebbel találkozol és az esetleg rád támad. míg vissza nem lősz, semmi gond nem is sérülsz. A támadó reputációja viszont erősen csökken. Mármint játékossal, az NPC-k más kérdés.
Ráadásul egész jó közösség alakult ki, a magas szintű játékosok szinte kivétel nélkül segítenek az alacsonyabb szintűeknek. Pl eldobnak néhány magasabb szintű cuccot neked. Vagy betársulnak melléd egy-két akció erejéig. Chatelni vagy beszélni sajnos nem tudsz velük, csak mindenféle integetésekkel lehet valami minimális módon kommunikálni. Ha egy darabig nem lépsz be, a cuccaid akkor is mind ott lesznek a helyükön, ahol hagytad. Havi előfizetésért "privát" szervert is tudsz csinálni, ahol csak te vagy a területen, meg az a (max talán 7) barátod, akiket meghívtál.
Vannak rendszeres eventek, amikkel XP-t meg felszerelést tudsz gyűjteni.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#81581) Bad Pritt válasza .LnB (#81576) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tavaly a Steel Reign update után próbáltam, szerintem egész kis pofás játék lett belőle, tele van contenttel, vannak benne végre npc-k, szóval a minimumot sikerült megugrani. :D Nem játszottam vele annyira sokat, szóval nem tudom, mennyire lenne monoton hosszú távon, de egy próbát megérhet.
Azt mondjuk hozzá kell tenni, hogy én már észre sem veszem a szokásos GameBryo-s megoldásokat, ugyanolyan fák, bokrok, sziklák, állatok vannak egymás hegyére-hátára pakolva, szóval nem egy szimulátor és bugokkal is találkoztam pár óra alatt, főleg a szokásos beakadós dolgok meg mintha a hitscan vagy a hitbox nem lenne az igazi.
Én azt mondom, így GP-ben free to play done right, kb minden játéknak így kéne minimum kinéznie.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#81582) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Jelenleg az Xbox-al dolgozó, nem XGS égisze alá tartozó stúdiók:
• Asobo Studios
• Avalanche Studios
• Crystal Dynamics
• Interior/Night
• Relic
• Timi Studios
Ezek csak pletyka szintjén:
• Blackbird Interactive
• Brass Lion Ent.
• Certain Affinity
• IO Interactive
• Kojima Prod.
• Oxide Games
• Snowed In
• Stoic Studio

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#81583) .LnB válasza l.skywalker (#81582) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

szerk.: Ja semmi, ott egy sor, hogy pletykák:
Jobban is elválaszthattad volna. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#81584) Busaboy


Busaboy
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#81585) ρσгτσ válasza .LnB (#81576) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én eddig jutottam vele:

Még a csomagolást sem szedtem le, de tervben van. :D Persze ott van a GPU -ban is...

ZX Spectrum - Commodore 64

(#81586) Bad Pritt válasza ρσгτσ (#81585) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most már ne bontsd ki, hátha sokat fog érni pár évszázad múlva. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#81587) krokk válasza ρσгτσ (#81504) üzenetére


krokk
senior tag

jól értem, hogy nálunk akkor csak 26. án hajnalban játszható ha nem állítok át régiót? :F
Vagy az éjfél az a 24.-ről 25.-re váltás? ahh hülye am-pm :DDD

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#81588) beyruth82 válasza .LnB (#81576) üzenetére


beyruth82
veterán

A fallout 4 nálam minden idők eddigi legjobb játéka. 3x játszottam ki. A fallout 76-ot azért nem kezdtem még el mert nagyon rossz híre van. Állítólag értékelhetetlen a single része, mert nincsen megtöltve tartalommal. Üres a világa. Viszont nemrég láttam ezt a videót és elgondolkodtatott:
[link]
Nem mertem még belekezdeni de lehet most, hogy írtad en is megpróbálkozom vele.
A grafikája nyilván rossz már akkor is az volt, mikor megjelent.A 4-nek is mar megjelenesekor is elavultnak számított de a játék maga fantasztikus volt ennek ellenere is

[ Szerkesztve ]

(#81589) lastmohican2 válasza krokk (#81587) üzenetére


lastmohican2
tag

25-én hajnalban 0:00-tól játszható Közép-Európai régióban Boxon.

(#81590) hombre[EU] válasza oriic (#81567) üzenetére


hombre[EU]
veterán

na ez az :D logika a holdon
bár mit mondjak, minap találkoztam tinikkel,akik az órát sem igazán ismerték...mert minek,ha ott a telefonon a digitális

Life, Uh, Finds A Way

(#81591) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#81592) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Kipróbáltam az új Halo-t. A gunplay egész jó, de az egész játékról süt, hogy prevgen. :(((

(#81593) Wesder válasza FuRiONight (#81592) üzenetére


Wesder
félisten

Mert az is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#81594) l.skywalker válasza .LnB (#81583) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

ja, látom. nem tudom miért húzta össze, elválaszta írtam pedig be... na mindegy.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#81595) l.skywalker válasza ρσгτσ (#81585) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én is :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#81596) Bad Pritt válasza l.skywalker (#81595) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az a Narnia játék tök jó volt anno. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#81597) Busaboy válasza l.skywalker (#81595) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Nagyon morcos az a Chewbacca ott a bal oldalodon. :DD

[ Szerkesztve ]

(#81598) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

GRID Legends trial innen beszerezhető belépés után, ha máshogy nem menne (konzol/telefon app).

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#81599) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló Mindenki!

Testvéremék most vettek egy series S-t csomagban, amihez elméletileg van Fortnite és Rocket League. A dobozt kibontva sehol nincs a játékokhoz kód, kulcs. Hogy lehet ezeket a játékokat használni? Köszönöm! :R

(#81600) Dawide@axele válasza Gtaati (#81599) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Szia!

Azok nem konkrét játékok hozzá hanem kódok amivel tudsz majd a játékonbelül vásárolni.A jatékok ingyenesek.Amikor bejelentkezel a gépre akkor tudod majd hozzá adni a profilodhoz az ajándék cuccokat.

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.