Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81301) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#81300) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nagyon rávagy kattanva az Elden Ringre :C
Irigylem az idegrendszeredet. Nem vagyok annyira béna, de ha viszonylag hamar nem jön össze valami, az felkúr. 10 próbálkozás még belefér, de utána kezd szétbaszni az ideg. :DDD Pedig általában nyugodt ember vagyok. Na és ezt ~20 percenként elviselni....

[ Szerkesztve ]

(#81302) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Mi a legegyszerűbb módja, hogy a gyerek tudjon külön játszani, másik profilon?

(#81303) need válasza ProEvoFan (#81301) üzenetére


need
addikt

van egy olyan sejtésem hogy nem az én játékom lesz az Elden Ring agyfaszt tudok kapni a saját szerencsétlenedésemen :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#81304) Bep


Bep
senior tag

Csapágyazásnál nem kell figyelni, hogy állítva vagy fektetve van. A radiáis/axiális erők ettől nem változnak.
Azt sem tudom mitől lenne gond, ha a csapágy visszafele forog, főleg nem üzemszerűen :F
Valamennyi olajat biztos visz a kompresszor által sűrített levegő, illetve akár vizet is.

(#81305) 30z.Samu válasza Bep (#81304) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én meg nem értek a lovakhoz, elhelyeztem a gépet a TV mellé és játszom. Lőtéri kutyát nem érdekli hogy mi hogy van megoldva, működjön, oszt' jóvan. :P

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#81306) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#81301) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hozzáállás kérdése. olyan játéktermi gépeken keresztül kerültem a gamingbe,amelyek arra lettek kitalálva,hogy elnyeljék a pénzed. 100érmébōl egyszer sikerült a végére érni és akkor örültünk, nem pedig 99x sírtunk
a kudarc tégláiból épül a siker háza...mondanám,ha tibeti bölcs lennék :D

Life, Uh, Finds A Way

(#81307) Scholes9 válasza craftsman01 (#81271) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Azaz :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#81308) Scholes9 válasza FuRiONight (#81295) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem eddig 2x adta be.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#81309) NJanika válasza hombre[EU] (#81306) üzenetére


NJanika
aktív tag

A logika, nem az ,hogy 100 érméből jutsz el a végéig, hogy bölcsebb legyél, hanem az, hogy fizesd ki a játékot. 1 êrméből könnyen végig vihető játék nem hozott volna elég hasznot. Itt a logikátlanság az, hogy teljes árat fizetsz már egyből így jogod van mindenféle bosszanokdás nélkül látni a végét. ;]

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#81310) craftsman01 válasza 30z.Samu (#81305) üzenetére


craftsman01
senior tag

Ja,annyi hülyeséget összehordtak már itt bő 1 év alatt hogy az hihettetlen,kivettem dobozbó lebas...tam oszt használom.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#81311) kiss006


kiss006
csendes tag

Sziasztok, nemreg vettem egy xboxot es a kontrollerhez a gyari elem eddig meglepoen jó, 15-20ora jatek utan meg szerintem 70-80%on vannak ha jol mutatja a toltottseget a kezdolapon😁 de nyilvan elobb utobb le fognak merulni es arra lennek kivancsi hogy ez az ikeas ladda meg melle a stenkol elemtolto megfelelo lenne e? Ahogy olvastam ezek eredetileg panasonic elemek es eleg minosegiek,szoval elmeletben akkor ezek is birnak 20-30ora jatekot egy toltessel?

(#81312) fant0mi válasza kiss006 (#81311) üzenetére


fant0mi
addikt

Az ikeás jó választás.
Budaörsön most hiánycikk volt, ezért az Aldiban vettem 4 db 2500 mAh-s akkut 1500-ért. (Töltőm van.) Szerintem még találsz, most volt akciós.

(#81313) Big_Boss válasza FuRiONight (#81302) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Én az 5 évesnek csináltam először egy email címet és egy MS accot, majd beállítottam a hozzáféréseit az Xbox Family appban.

(#81314) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

DL2 story pipa 30ó alatt. jobb volt,mint az elsō, sokkal. kár,hogy a bad worst ever endinget kaptam :D

Life, Uh, Finds A Way

(#81315) Wesder válasza hombre[EU] (#81314) üzenetére


Wesder
félisten

Az melyik volt? Én a true endinget szereztem meg elsőre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#81316) hombre[EU] válasza Wesder (#81315) üzenetére


hombre[EU]
veterán

felrobbant a város, mia meghal, aiden meg drogos lesz és elballag :DDD de legalább megtartottam az ígéretem franknek, lawan életben maradt :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#81317) Wesder válasza hombre[EU] (#81316) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, akkor semmi extra.
Aiden egyedül ballagott tovább?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#81318) pzstm válasza Wesder (#81317) üzenetére


pzstm
titán

Nalam igen :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#81319) FuRiONight válasza homerhamm (#81299) üzenetére


FuRiONight
őstag

Letölteni le tudtam, de elindítani már nem tudom. MS store-t nyitja meg Egyébként mennyire lett jó ez a rész?

Cyberpunk 2077: megvolt az 5 óra szerintem egész jó.

(#81320) hombre[EU] válasza Wesder (#81317) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mindig az a vége

Life, Uh, Finds A Way

(#81321) Wesder válasza hombre[EU] (#81320) üzenetére


Wesder
félisten

Nàlam Lawan ment Aidennel pàrban, ezért kérdeztem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#81322) homerhamm válasza FuRiONight (#81319) üzenetére


homerhamm
addikt

Majd 24.-étől tudod indítani, akkor lesz ingyenes. Amúgy nálam pénzt kér érte.

Milyen a rész? Passz, én nem játszottam vele, sokan azt mondják rá, hogy teszkós Witcher. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#81323) hombre[EU] válasza Wesder (#81321) üzenetére


hombre[EU]
veterán

egyedül

Life, Uh, Finds A Way

(#81324) FuRiONight válasza homerhamm (#81322) üzenetére


FuRiONight
őstag

Witcher 3 rajta van a listámon, de megvárom a nextgen upgrade-t.

(#81325) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Lepörgött nálam is a Kill it with fire. Könnyed ezres lett, várjuk a következő részt. :) Végtelen lőszerrel és az RPG masszív használatával úgy be lehet lassítani a játékot, hogy pár mp-re minden megáll... Ez valami programhiba lehet, így lejelentettem.

(#81327) JamesHun válasza ρσгτσ (#81255) üzenetére


JamesHun
addikt

remélem semmi nem jön közbe
ha igen, akkor a sony lesz nagy előnyben

SeriesX: JamesSHun

(#81328) Wesder válasza JamesHun (#81327) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt most kb úgy írod, mint aki àtaludta volna az előző 7 évet.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#81329) JamesHun válasza Wesder (#81328) üzenetére


JamesHun
addikt

azért menet közben a sony is belehúzott és szerzet pár jó céget, vagy kötött partnerséget
ha ennek az üzletnek oda, akkor jó idő lesz egy új, de kisebb bevásárlást előkészíteni, véghez vinni
Mondjuk egy Ubisoft nak örülnék
Ingyen AC és társai nem lennének rosszak GP ért cserébe :)

SeriesX: JamesSHun

(#81332) ρσгτσ válasza JamesHun (#81327) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem tartom valószínűnek, hogy el fog akadni a dolog.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#81334) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Halo Infinite

Én jó sokáig -egész eddig- távol tartottam magam ettől a játéktól. Mondván, nekem nem jön be azok alapján, amit láttam, így meghagyom másoknak. Semmi rossz érzésem nem volt, csak engedtem, hogy elmenjen mellettem ez a Halo Infinite dolog. A 9 éves fiamnak viszont tetszett, ő játszogatott vele sokat. Egészen a The Sequence küldetésig el is jutott. Ma mondta, hogy keressük meg a játékban, az elrejtett Xbox-ot. Így elkezdtem játszani vele, megkerestük. Aztán összeszedtem a Spartan Core-okat...
Majd feltettem neki a kérdést, hogy folytjuk a szorit? Mondta, hogy persze. Egy ideig felváltva, majd a végén már csak én nyomtam, hogy haladjunk is.

Előbb végeztünk vele, és én megnéztem a játék Metascore-ját. Nem hiszek a szememnek! 87?!

Most az Xbox-os társadalom igen nagy részét meg fogom sérteni, de ez a játék egy 60-at ér. Jó indulattal 70-et, mert technikailag rendben van.

Mindenki jön azzal, hogy de jó a gunplay. Oké, jó. Bár szerintem a Destiny 2, és a Titanfall 2 jobb. Utóbbi sokkal jobb ennél. Ez a vonóhorog jó móka. Az tény. De egy jó játékmenet nem ennyiből áll, hogy jó a gunplay. A sztori küldetések végigjátszása során, a fejemet fogtam, hogy ezt a játékmechanikát komolyan gondolták 2022-ben!? Felesleges, időhúzó szűk folyosókból jutunk el nagyobb aréna szerű terekben, ahonnan csak akkor juthatunk tovább, ha legyőzzük az ott lévő ellenségeket. Majd a nagy nehezen kinyitott ajtók mögött, ott vár egy újabb adag ellenség. Vagy újabb szűk, semmitmondó, ismétlődő folyosó! Ez a recept, (túl) sokszor meg van "fűszerezve" azzal, hogy az ajtót, vagy kapcsolót, akkor aktiválhatjuk csak, ha keresünk bele való aksit?!! Bazdki, én már annyira rosszul voltam, hogy Duracell nyuszit játszok 10 percenként?! :((( A House of Reckoning küldetés pedig arról szól, hogy arénákban megint ránk ereszt "x" számú ellenfelet a játék, és csak akkor haladhatunk ismét tovább, ha legyőztük őket, majd ez ismétlődik egymás után... Ez az ötlettelenség csúcsa! Ma már ez a fajta játékmenet, egyszerűen ciki! És semmi, az ég világon semmi nem töri meg ezt a monotonitást. Katasztrófa. 2022-ben még mindig az a bossmechanika, hogy pajzsokat, pajzsok generátorát kell szétlőni, hogy a boss sebezhető legyen, megint csak egy rég idejét múlt mechanika! A Titanfall 2 sztorijára emlékszik valaki még? Mennyire ötletes és magával ragadó volt?! Számomra, ez az unalmas, monoton, ötlettelen **** megölte az egészet. Esküszöm bármelyik Call of Duty single player kampány jobb ennél. Bármelyik.

És az egészen az sem segít, hogy a történet, a cselekmény, amiért küzdünk 90%-ban nem áll másból, mint, hogy az AI-t (Weapon) "bedugjuk" egy konzolba, ő aktivál valamit, csacsog róla, majd mondja, hogy oké, mehetünk tovább. Ja, és amikor a hiperinteligens AI azt mondja egy neccesebb szituációban, amikor gyorsan kellene dönteni, hogy "várjál, gondolkodom"?! :DDD Egy AI! Oszt milyen hardveren fut az a drága? Commodore 64-en? Jó ez már szőrszálhasogatás, de a végére ez már nekem nem hiányzott.

Az egész játék egy maréknyi karaktert vonultat fel. Ezek közül sem érdekes senki. Ráadásul a sztori vizuális tálalása, rendezése is kaptafa, kopottas. Chief és a Weapon beszélgetnek bevilágítva, teljesen sötét háttér előtt. Ahogy a belinkelt képen is látható. Jól néz ki, de dög unalmas. Ebben az egészben semmi "boogie", semmi izgalmas nincs.

Technikai oldalával a játéknak nekem semmi bajom nem volt. Bár buggal nem talákoztam. Leszámítva azt, hogy ha a bázison lehívsz egy járművet, akkor a szövetséges katona, fixen alá áll, és agyon ***sza a lezuhanó jármű. Néha ezt feldobják még azzal, hogy le is fekszenek, mielőtt ráesne a Wasp például. Így: [kép] Az OW része is rendben van, van tennivaló, akit leköt, az el tud vele lenni.

De ez a kampány, borzasztó ciki, és gyenge ma már. Több 10 éves játékok, köröket vernek erre. Változatosságban, izgalomban, fordulatokban, és sokkal élvezhetőbben játszhatóak.
Fiamnak is mondtam itt a magamét, hogy miért is gyenge ez. Nevetett is sokat, és mondta, hogy neki tetszik. Igen, mondtam is neki, hogy mert te még nem játszottál jó játékkal. Ő egy 9 éves, új játékos, ő még tud ezen ámulni. Én, én azt gondolom magamról, hogy nem ülök háttal a monitornak, a tévének, ez már engem inkább elborzasztott. :( És tényleg, azzal tudom a legjobban jellemezni, ha azt írom, hogy ennél bármelyik Call of Duty kampány jobb. Mert változatosabbak, jobban rendezettebbek, és tele vannak látványos (badass) jelenetekkel. De itt ebből semmi sincs. Pedig én utálom a COD-ot!! :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#81335) szimszonos válasza .LnB (#81334) üzenetére


szimszonos
őstag

Hát van benne valami,én még egy részt nem bírtam végigjátszani a szériából..Az Infinitet is elkezdtem,kenény 30 perc után kukáztam.

(#81336) Wesder válasza .LnB (#81334) üzenetére


Wesder
félisten

Én úgy gondolom hogy a 343i a Microsoft szégyene. Az Infinite nem 22-es jàték. 20-as, azt is csak nagyon nagy jóindulattal. Ugye akkor jelent volna meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#81337) szimszonos válasza Moby (#81261) üzenetére


szimszonos
őstag

Lehet igazad van brazil kóddal kapcsolatban de nekem régebben az argentin kódokkal sem volt gondom xbox appon a beváltással.

(#81338) Menni válasza 30z.Samu (#81305) üzenetére


Menni
csendes tag

Így így, ne nekem keljen már azon gondolkozni, hogy jobb állítva, fektetve vagy a tv tetején jobb e. Vannak mérnökök akik már ezt végig gondolták és még pénzt is kaptak érte!

(#81339) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

kis kedvcsináló a dying lighthoz-> screenshotok
ameddig a szem ellát az játszótér :D

Life, Uh, Finds A Way

(#81340) _ak_ válasza .LnB (#81334) üzenetére


_ak_
addikt

Sajnos egyet kell, hogy értsek, nagy kedvem az első 4 rész (+ODST is). Haverokkal nagyon sok időt beleöltünk a coopba, multiba, minden egyes perc remek volt játszani velük, de az Infinite… ezek az aréna harcok és Boss figthok, annyira feleslegesek és idegesítőek, hogy a magam részéről el is engedtem a kezét egy vegigjátszás után.

Let's begin, de gozaimasu!

(#81341) hitvanyalak válasza .LnB (#81334) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Pontosan ezt éreztem én iks, mondjuk én nem is bírtam végig játszani! :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#81343) krx21 válasza .LnB (#81334) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát nemrég, aki hasonló benyomással volt a játékkal kapcsolatban, az le lett itt szólva… Most legalább tisztul a kép. Nekem is hiányzott valami, hogy igazán jó játéknak mondjam a Halo-t. Te most legalább megfogalmaztad. Persze ez minden esetben szubjektív, lehet ettől még valakinek az év játéka… Nekem semmiképp, pedig vannak kifejezetten jó elemek benne, de… :(

[ Szerkesztve ]

(#81344) beyruth82 válasza krx21 (#81343) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem tisztult az semmit.Ez is csak egy magánvélemeny volt, ráadásul erősen szubjektív.Annyi objektívitás van benne, mint amennyi romantika egy rambo filmben 😂😂😂
Ettől függetlenül is elolvastam a hsz-t es nyugtáztam a benne foglaltakat.Jó más nézőpontját is megismerni.Nálam a tavalyi év játéka volt a halo infitite.Igaz az első olyan halo játék volt amit végigjatszottam és a második amit láttam egyáltalan.Lehet akiknek tök új a halo világa azoknak jobban fekszik a játék.

(#81345) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló Mindenki!

Home megosztás kapcsán szeretnék kérdezni. Testvéremék is gondolkodnak Németországban egy xbox series s-n. Ha vesznek és én belépek és megcsinálom az összefoglalóban leírtakat, akkor nekik nem kell semmit a gépre venni, tehát a játékaimat, live és GP egyszóval az összes előfizetésemet meg tudom velük osztani? Köszönöm!! :R

(#81346) mcwolf79 válasza .LnB (#81334) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én el vagyok vele(igaz 1 óránál többre sohasem bír lekötni ) , de sok mindenben egyetértek. Annak ellenére , hogy nekem a sokak által rühellt HALO 5 is tetszett remélem , hogy a MS rálép a tökére a 343i-nek , vagy inkább odaadják az új részt valamelyik Acti-s csapatnak.
Nem akarok megint felesleges plussz munkát adni a topicgazdának, de ez a különbség a másik oldallal szemben . Szerintem ha valamelyik belsős olyan háttérrel olyan produktummal állt volna elő , mint a 343 a tavaly előtti E3-on , akkor szerintem páros lábbal lettek volna picsán rúgva. Vagy leginkább ott el se jutnának odáig , mert már közben meghúzták volna a gyeplőt , hogy hóóó gyerekek , ilyennel ne égessük már a brand-et!!! Annyi pénzből és support-tal szerintem egy Guerilla összepakolt volna 2 Horizon játékot .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#81347) Busaboy válasza Gtaati (#81345) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Minden osztódik, arra kell csak figyelni, hogy a te géped legyen beàllítva home gépnek.

(#81348) parandroid válasza beyruth82 (#81344) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

“Nálam a tavalyi év játéka volt a halo infitite.”

Ez sokkal többet elmond a tavalyi kínálatról, mint a HI-ről. Mindezt úgy, hogy egyedi, új ötlett eleve nem is láttunk (kb évek óta), de most elértünk oda, hogy a rókabőr n+1. részekkel is sikerült beégni, ha nem játékmechanikában, akkor bughalmozásban (cod, fc, halo, forza horizon, stb).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#81349) parandroid válasza Gtaati (#81345) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, pontosan ezt jelenti a home.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#81350) vg


vg
addikt

nemide

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.