Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15101) EmThor válasza cactuar (#15100) üzenetére


EmThor
addikt

En is ugy gondoltam egy hettel megjelenes elott rakerdezek ha nem lesz semmi, mondjuk biztos sok dolguk van, mas rendelesemmel sose volt gond, sot volt delutani rendeles ami masnapra megjott.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#15102) Petya2900XT válasza Madoc (#15096) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Gyorsan megnéztem,hogy jól emlékszem-e. Bandi0000 fórumtárs Október 10-én küldte este amikor privátban dumáltunk.

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#15103) Madwe válasza Tuomas (#15087) üzenetére


Madwe
nagyúr

Netes rendelésnél is van open box policy, ha sérült nem veszed át.
s szemben a bolti vásárlással, netes vásárlás esetén 14 napon belül elállhatsz a vásárlástól s vidszaküldheted, kérdés nélkül.

(#15104) Tuomas válasza Madwe (#15103) üzenetére


Tuomas
addikt

Ebben igazad is van, az elállást illetően meg pláne. De a dobozt nem tudom már kinyitni, csak fizetés után.
Ne beszéljetek már rá az előrendelésre, mert így is vissza kell fognom magam, hogy ne redneljem meg, hanem még várjak egy kicsit, legalább az első pár véleményig!! :DDD :C ;]
Nekem ez egy tökéletes kifogás, amivel nyugtatom magam, hogy nem kell előrendelni. :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#15105) Madwe válasza Tuomas (#15104) üzenetére


Madwe
nagyúr

De, open box policy-s futár esetén a dobozt is kinyithatod.

(#15106) NoOne1976 válasza Tuomas (#15104) üzenetére


NoOne1976
őstag

Az én véleményem szerint ez egy szuper gép. Na, rendelheted is :DDD

(#15107) Tuomas válasza Madwe (#15105) üzenetére


Tuomas
addikt

És honnan tudom azt, hogy a futár obp-s?

We were here

(#15108) NyMRooD válasza Bluverkill (#15021) üzenetére


NyMRooD
őstag

"az MS-nek nem érdeke hogy Xbox-ot vegyél" - Azért csinált rögtön két verziót, meg azért ment rá, hogy a nagyobb a lehető legerősebb legyen (ezzel drágítva a gyártást, csökkentve a hasznot) mert nem érdeke, ha ez amit írsz valóban így lenne ps-re és switch-re is jönne a gamepass (csak úgy Sony nem engedné be, de biztos van az a pénz/alku amitől korpás a haj).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#15109) Tuomas válasza NoOne1976 (#15106) üzenetére


Tuomas
addikt

"Az én véleményem szerint ez egy szuper gép." * lesz
:DDD

We were here

(#15110) Wesder válasza NyMRooD (#15108) üzenetére


Wesder
félisten

Phil szeretné is, hogy legyen, az màs kérdés, hogy Sony/Ninti nem igazàn. Mondjuk a Nintendo még talàn nagyobb eséllyel menne bele, de az sem túl sok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15111) Dvix válasza Tuomas (#15107) üzenetére


Dvix
senior tag

Vettél már figyelembe más rendelési opciót is a Konzolvilágon kívül? Esetleg biztos vannak itt akik nem csak onnan rendelték lehet tudnak segíteni az ajánlásban. :B

(#15112) NyMRooD válasza hyggelig (#15034) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ps kontroller nagyon japán kezekre van(volt?) szabva, x azért jobb, a touchpad meg a világítás tényleg felesleges, de a hangszóró néha jó volt (de nem kizárt, hogy több ször volt idegesítő).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#15113) pethYeti


pethYeti
addikt

Nekem is CP bundle van, én megintazt csináltam, hogy árjuk írtam Messengeren, hogy maradjon így a csomag és a kód jön amikor jön. Nyugtázták és ennyi. Telefonon még én sem beszéltem velük. :)

(#15114) Tuomas válasza Dvix (#15111) üzenetére


Tuomas
addikt

KV van helyben, MM és Euronics, velük jobb tapasztalatom van, mint MM-el, vagy Euronicsal (vagyis megbízhatóbbnak gondolom őket). Más pedig nincs helyben, ami a gariztatás/csere miatt nagyobb hátrányt jelent.

We were here

(#15115) 3L1T3 válasza Tuomas (#15072) üzenetére


3L1T3
addikt

Szia!

XSS - lesz megjelenés napjától előrendelés nélkül is
XSX - lesz megjelenés napjára azoknak akik fizettek előleget, ezt követően 1-2 héten belül végig jönni fog. Szóval megjelenést követő 1-2 hétben már tudsz venni üzletekből is XSX-et.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#15116) Wesder válasza Tuomas (#15114) üzenetére


Wesder
félisten

MS intézi a garanciàt. Futàr viszi-hozza. Nem kell neked boltba rohangàlbod emiatt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15117) Wesder válasza 3L1T3 (#15115) üzenetére


Wesder
félisten

Az úgy igen. :C :Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15118) Tuomas válasza 3L1T3 (#15115) üzenetére


Tuomas
addikt

Ez egy remek hír, köszi! :R :C

[ Szerkesztve ]

We were here

(#15119) NoOne1976 válasza Tuomas (#15114) üzenetére


NoOne1976
őstag

Gariztatás teljesen mindegy. Kötelesek átvenni ügyintézésre, de jobban jársz, ha te intézed. Az MS szolgáltatása ilyen szempontból 5*-os. Háztól házig, még az eredeti számla se kell hozzá. A boltok is ugyanoda küldik vissza.
A bolti vásárlás egyetlen előnye, hogy ha hibás a termék, és 3 (?) napon belül visszaviszed, cserélniük kell. Persze kerdes, hogy mi van akkor, ha nincs készleten. És szerintem nem lesz. Akkor visszakapod a pénzed, vagy a gép megy javításra a "normál" módon.

(#15120) Tuomas válasza Wesder (#15116) üzenetére


Tuomas
addikt

Ez megint egy új infó volt nekem. :DDD

We were here

(#15121) NyMRooD válasza Wesder (#15110) üzenetére


NyMRooD
őstag

Phil csak nem zárkózik el ettől, ahogy attól sem, hogy 1-2 Zenimax cím kijöjjön majd még ps-re is, de attól még a többség ex cím lesz, pont azért mert fontos a konzol eladás is nekik.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#15122) Wesder válasza NyMRooD (#15121) üzenetére


Wesder
félisten

Persze fontos, de nem Top1 prioritàs, mint a Sony-nàl.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15123) NyMRooD válasza 3L1T3 (#15115) üzenetére


NyMRooD
őstag

Évvégéig várható még valamilyen ss csomag játékkal vagy ezt még nem tudni/esetleg nem beszélhetsz róla?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#15124) NyMRooD válasza Wesder (#15122) üzenetére


NyMRooD
őstag

A fő prior az azure meg a windows + office, de a gaming részlegnél bizony, hogy a konzol a fő (vagy esetleg fej-fej mellett van a gp-vel). Ha belegondolsz tök jó, hogy gp van pc-re, de mégis sokan inkább megveszik az MS játékokat is steam-en (pc-n a többség utálja a windows store-t), xcloud meg androidon jó dolog de a többség (egyenlőre) csak emiatt nem fog előfizetni (mobilon amúgy is azok a játékok menők ami 5-10 percre is nyújt valami élményt A és B megálló között a buszon, konzol játékok nagy része nem ilyen, bár xcloud még csak most indult okozhat meglepetést) szóval gp fő piacának egyenlőre marad a konzol, ez pedig együtt jár azzal, hogy a gp sikerét a konzol eladások határozzák meg, aztán lehet, hogy tévedek.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#15125) hyggelig válasza 3L1T3 (#15115) üzenetére


hyggelig
senior tag

Hú, ez így kemény! Látom lelki szemeim előtt, hogy valaki bemegy az üzletbe, koppan egyet, hogy nincs PS és vesz egy XSS-et, mert látja, hogy az sem gáz és még kicsi is, meg az amúgy is van és lazán elfut rajta az új FIfa.

(#15126) Tuomas válasza hyggelig (#15125) üzenetére


Tuomas
addikt

Plusz a "mikor lesz legközelebb ps?" kérdésre azt a választ kapja, hogy idén már biztos nem.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#15127) hyggelig válasza Tuomas (#15126) üzenetére


hyggelig
senior tag

Nem irigylem a bolti dolgozókat, akiken majd szépen csattan ez az egész. :(
Ügyfeleznem kellett régen. Soha többet. Az ellenségemnek se kívánnám.

(#15128) ρσгτσ válasza hyggelig (#15125) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Majd meglátjuk a decemberi nextgen frissítéssel mit cs***nek el, mennyire fog lazán elfutni. :)

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#15129) red6t6 válasza 3L1T3 (#15115) üzenetére


red6t6
tag

:C :R

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#15130) Bad Pritt válasza hyggelig (#15127) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Viccen kívül raknék ki táblát a boltokba, hogy nincs még PS5, szólunk, ha lesz.
Csak szebben megfogalmazva. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15131) hyggelig válasza Bad Pritt (#15130) üzenetére


hyggelig
senior tag

Felhívjuk tisztelt vásárlóink figyelmét, hogy áruházunk raktárai jelenleg - és előrelátható ideig - PlayStation 5 konzollal nem rendelkeznek és a játékkonzol külön kérése sem elérhető.
Áruházunk folyamatos kapcsolatban áll a Sony Magyarország Kft-vel és amennyiben a játékkonzol ismét elérhetővé válik, arról honlapunkon és Facebook oldalunkon előzetesen értesíteni fogjuk Önöket.

Megértésüket köszönjük:

a Konzolvilág csapata

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#15132) Dvix


Dvix
senior tag

A PS5 olyan lesz mint a crack. HA elfogy utána jó lesz a kokain is(XSX). :C

(#15133) Bad Pritt válasza hyggelig (#15131) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ingyen bedolgozol nekik? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15134) Tuomas válasza hyggelig (#15131) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem jó, úgysem olvassák el. :( :DDD

We were here

(#15135) hyggelig válasza Bad Pritt (#15133) üzenetére


hyggelig
senior tag

Amúgy a te kiírásodat még meg is értenék :D
Az enyémet biztos, hogy nem :DDD
#15134Tuomas
Pontosan erre gondoltam én is :D

Csakhogy ON legyek.
Legyetek türelmesek srácok. Mindenkit hívni fognak. Nekik is érdekük, hogy megvegyétek a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#15136) AxBattler


AxBattler
félisten

No, meg is jelent az első hiéna... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15137) Bad Pritt válasza hyggelig (#15135) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az enyémet biztos, hogy nem :DDD

Just jogász things. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15138) Wesder válasza AxBattler (#15136) üzenetére


Wesder
félisten

Jól bebukik, mert SX-ből nem lesz hiàny itthon. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15139) Tuomas válasza AxBattler (#15136) üzenetére


Tuomas
addikt

Szerintem xboxnál ez nem fog működni.

We were here

(#15140) vg válasza AxBattler (#15136) üzenetére


vg
addikt

Nem igazán tűnik hiénának, mert ad hozzá 4 bontalan játékot és egy 156 dolláros (+30 dollár szállítású) kütyüt. Amúgy tele vagy rosszindulattal. Amúgy meg hirdetés alá kommentálni kb = a bannal.

[ Szerkesztve ]

(#15141) Petya2900XT válasza vg (#15140) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Kettő perccel később írtad meg a hsz-t,mint ők, ennyi ideig tartott volna elolvasni és csendben maradni károgás helyett. ;]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#15142) Madwe válasza Petya2900XT (#15141) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pedig ebben szerintem igaza van vgnek

(#15143) pzstm válasza 3L1T3 (#15115) üzenetére


pzstm
titán

:C :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15144) Tuomas válasza Madwe (#15142) üzenetére


Tuomas
addikt

Szerintem ő meg ránk gondolt. :DDD
És igaza van, én pl nem kattintottam rá a hirdetésre, igaz nem is érzem, hogy károgtam volna, csak megállapítottam, hogy ez xboxnál nem játszik. :DDD

We were here

(#15145) Zoleee83 válasza vg (#15140) üzenetére


Zoleee83
addikt

És ráadásul butaságot is csinál az eladó, mert még simán visszamondhatná, vagy elállhatna vagy valami, nincs nála a gép, hol van még nov.10... :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#15146) AxBattler válasza vg (#15140) üzenetére


AxBattler
félisten

Lehet hogy nem hiéna - ne legyen igazam - de az is lehet, hogy nem $156-ért jutott hozzá az adapterhez, a játékokról nem beszélve. ;)

Amúgy tele vagy rosszindulattal.
Köszi a távkiértékelést, amúgy én is szeretlek.

Amúgy meg hirdetés alá kommentálni kb = a bannal.
Ezt hol olvastad? Más megköszöni, ha jelzed, rossz helyen hirdet.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15147) AMD Power válasza ρσгτσ (#15022) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon durván kicsi lett! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15148) Neoteric válasza AxBattler (#15146) üzenetére


Neoteric
addikt

Függetlenül ettől a hirdetéstől, szerinted hol lenne a határ a kereskedő hasznát illetően, hogy ne legyen "hiéna"? Százalékban. Illetve te mivel keresed a kenyered?

PSN: ne0teric_sAN

(#15149) vg válasza AxBattler (#15146) üzenetére


vg
addikt

Bármi lehet, de kérdezem, miért zavar téged? Azt aki messze a hazájától konyhán mosogató és nincs melója egy hónapig, ezért minden nap frusztrált, irigy mint a fene, és akkor már legyen másnak is szar, na, azt még megértem. De te?

(#15150) Petya2900XT válasza Madwe (#15142) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Egyedül neki adtam igazat.(Lehet félreérthető volt.)

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.