Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15401) i@lex válasza 30z.Samu (#15394) üzenetére


i@lex
őstag

Azért az kemény.
Gondolom mert a ps eventen láttad.
Pontosan emiatt hiszik sokan, hogy xboxra nincs játék. Látnak valamit a kék eventen, akkor az ps exkluzív. Nyilván a Sony sem siet ezt tisztázni a fejekben, hadd higgyék, az nekik csak jó.

Emlékszem amikor a TheVR a Sony eventet közvetítette 12 ezer embernek, még ott is ment az agyalás, hogy akkor mi az ex, mi nem. ( Még az új resident evil sem volt egyértelmű)

Pedig a mai világban két kattintásnál nem több hozzájutni a megfelelő információhoz.

[ Szerkesztve ]

(#15402) hombre[EU] válasza i@lex (#15401) üzenetére


hombre[EU]
veterán

pedig minden egyes eventen elég egyértelmūen kihangsúlyozzák (mindketten ms/sony) melyek az exkluzívok. lásd->[link]

Life, Uh, Finds A Way

(#15403) i@lex válasza hombre[EU] (#15402) üzenetére


i@lex
őstag

Persze, nekem ezzel nincs gondom, tudok olvasni, abszolút világos. De sajnos sokak már ott elvesznek, ha YouTube-on egy trailer xbox vagy ps logóval kezdődik.

(#15404) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#15402) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Valaki még a codra is azt hitte, hogy PS exkluzív lett, csak mert ott volt videó róla. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15405) hombre[EU] válasza i@lex (#15403) üzenetére


hombre[EU]
veterán

igen, a feltöltött trailereknél néha van keveredés (pl. xbox AC/Cyberpunk promó, PSnél a CoD), de ezeken az eventeken azért ügyelnek arra,hogy mindenki észre vegye

Life, Uh, Finds A Way

(#15406) 30z.Samu válasza i@lex (#15401) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, ott láttam először. :K Utána valahonnan értesültem, hogy ez nem exkluzív cím lesz.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#15407) pzstm válasza 30z.Samu (#15406) üzenetére


pzstm
titán

már ott is ott volt a trailerben az összes platform és az elején sem virított semmilyen exkluzív jelző ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15408) hombre[EU] válasza hombre[EU] (#15393) üzenetére


hombre[EU]
veterán

+ GTA 5

Life, Uh, Finds A Way

(#15409) AMD Power válasza hombre[EU] (#15393) üzenetére


AMD Power
titán

Nexgen-en szerintem újra végig fogom tolni. :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15410) hyggelig válasza AMD Power (#15409) üzenetére


hyggelig
senior tag

Én nem hiszem. A párom végigvitte PC-n és folyton hangoztatta, hogy a konzol verzió csak a beta volt. Most megint elkezdené, hogy "Látod, látod :D"

:DDD

(#15411) Wesder válasza hyggelig (#15410) üzenetére


Wesder
félisten

Remélem aznap kint a kutyahàzban aludt egy ilyen beszólàs utàn. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15412) AMD Power válasza hyggelig (#15410) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk a feleségem jó nevelt. Semmi ilyesmiben nem foglal/foglalhat allást. ;] :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15413) 30z.Samu válasza AMD Power (#15412) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ilyen asszonypajtást hol lehet letölteni? ;]

Sic Parvis Magna

(#15414) Phoen|x válasza 30z.Samu (#15413) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ezt a dumát... Lol. :C :C

Go Gunners!

(#15415) Zoleee83 válasza AMD Power (#15412) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nálunk tegnap a kérdésre, hogy na mivel kezdjünk, azt mondta asszonypajti hogy Halo, egyértelmű. :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#15416) szabogabor10 válasza AMD Power (#15412) üzenetére


szabogabor10
veterán

Helyes. :DDD

Amúgy üdv, kis hezitálás után csak előrendeltem én is egy XSX-et.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#15417) ρσгτσ válasza Zoleee83 (#15415) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nálunk a Gears 5 lesz az első közös program az új gépen. Addig fel is függesztettük a mostanin. :)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#15418) Wesder válasza Zoleee83 (#15415) üzenetére


Wesder
félisten

Nàlunk mostmàr biztos hogy Crash 4 lesz, mert elakadt benne. Úgyhogy profilba be, és segíthetek neki tovàbb jutni. :DDD
Egyébként tök jó, hogy így utólag kiderült, hogy a Crash 4 a legnehezebb a szériàban, én meg jóhiszeműen megvettem hogy majd jól eljàtszogat vele, hàt nem jött össze. :C

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15419) 30z.Samu válasza ρσгτσ (#15417) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Gears 5 annyira jó? Ha nem ismerem a többit érdemes nekikezdeni vagy előtte toljam végig a többit?

Sic Parvis Magna

(#15420) Phoen|x válasza ρσгτσ (#15417) üzenetére


Phoen|x
őstag

Mi FIFA-zunk. Nem lehet túl gyakori párosítás. :DD

Go Gunners!

(#15421) ρσгτσ válasza 30z.Samu (#15419) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mi szeretjük. A 4 -et is toljuk időnként, de az 5 szerintem komplexebb.

Jó a többi rész is, de fejlődik maga a játék és a történet is. Így akinek több az ideje érdemes lehet elölről elkezdeni. Tehát az első résztől. Semmiképp sem párhuzamosan vagy fordítva.

Phoen|x:
Én még nem találkoztam olyan nővel, akinek szimpatikus volt, hogy meg van a Fifa. Ebből a szempontból mindenképp szerencsés vagy. :D

Arra inkább dec. 4. után leszek kíváncsi, akkor jön a grafikai javítás. Addig csak sima nextgen patch van.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#15422) Wesder válasza 30z.Samu (#15419) üzenetére


Wesder
félisten

Én csak a Gears5-öt tudtam végigvinni, a többi valahogy nem adta. Jó volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15423) 30z.Samu válasza ρσгτσ (#15421) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet az lesz, mint PS-en az Uncharted-el. Ott végigtoltam először a 4-et, az annyira tetszett hogy kedvet kaptam a többi részhez is. :D

Sic Parvis Magna

(#15424) ρσгτσ válasza 30z.Samu (#15423) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Számomra az 5. rész után a többi visszalépés volt...én azzal kezdtem...azért írtam a sorrendet. :)

Persze nem biztos, hogy mindenki így gondolkozik és van akinek ezek után is nagy élmény a többi.

Szerk.:
Ráadásul az 5. rész biztos nagy élmény lesz nextgen konzolon.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#15425) AMD Power válasza Zoleee83 (#15415) üzenetére


AMD Power
titán

Hatalmas szerencsém van vele..... ő nem szeret játszani konzollal stb..

szabogabor10 Helyes! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15426) AMD Power válasza ρσгτσ (#15424) üzenetére


AMD Power
titán

Én Gears Of War 4-el kezdtem. Akkor még ez volt az utolsó széria. Megtetszett nagyon. Utána úgy kezdtem el a szériát ahogy amúgy is kellett volna! :B

- Gears Of War
- Gears Of War 2
- Gears Of War 3
- Gears of War Judgment
- Gears of War Ultimate Edition

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15427) kazuma921 válasza AMD Power (#15426) üzenetére


kazuma921
aktív tag

A Gears 5 egyébként egy technológiai csoda. Eszméletlenül jól néz ki még az Xbox One X-en is, és ezt közel stabil 60 FPS-el hozza. Brutál amit a The Coalition összehozott, számomra a legszebb, legjobban futó dolog, amit valaha konzolon láttam. Szebb talán akadt, de az 30 FPS-t köhögött, így az összkép a Gears 5 felé hajlik. :D

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#15428) ρσгτσ válasza AMD Power (#15426) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mi most az "A Way Out" -ot kezdtük el együtt. :)
A többi most pihen.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#15429) Bad Pritt válasza 30z.Samu (#15419) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Gears 5 nagyon jó, de én az elejétől kezdeném. Ha elkap a hangulata nincs menekvés. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15430) 30z.Samu válasza Bad Pritt (#15429) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet az lesz, van 9 napom eldönteni. ;]

Sic Parvis Magna

(#15431) AMD Power válasza kazuma921 (#15427) üzenetére


AMD Power
titán

Valóban szenzációsan jó volt. Szép volt nagyon és élevezetes darálások voltak benne. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15432) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Bevonzottatok erre a Gears-re. Csak az első részével próbáltam még ezer éve PC-n, de nagyon gyengén futott rajta. Meghát mit is játsszon az ember boxon ha nem ezt. Próba cseresznye.

Go Gunners!

(#15433) kazuma921 válasza Phoen|x (#15432) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Gears of Warral és Haloval kapcsolatban egy kis infó: Mind a kettőnek az első része a leggyengébbje. Én se a Gears of War 1-et, se a Halo 1-et nem szerettem. Dögunalom dara az elejétől a végéig. A 2. epizódoktól ez változik és fasza lesz az összes :D

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#15434) AshaNoR


AshaNoR
tag

Sziasztok, előrendeltem én is az SX-et, elvileg 13-án meg is jön. Lenne néhány kérdésem, mivel régen voltam Xboxos:
- a multihoz változatlanul live gold kell ugye?
- innen az aprorol érdemes beszerezni az éves liveot vagy GP-t, vagy ti honnan szoktátok? Drágult, vagy dragulni fog e az áruk?
- milyen ütős legalább 4k60fps játék lesz még vallhallán, watch dogson, dirtön, gears tactison kívül megjelenéskor?

Köszi srácok

[ Szerkesztve ]

(#15435) AMD Power válasza kazuma921 (#15433) üzenetére


AMD Power
titán

Én ezt csak megerősíteni tudom. :R

AshaNoR Nála nyugodtan vásárolhatsz! Musztiii

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15436) pzstm válasza AshaNoR (#15434) üzenetére


pzstm
titán

watch dogs 30FPS lett, 60-hoz 3090-es kártya kell, kompromisszumokkal :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15437) AshaNoR válasza pzstm (#15436) üzenetére


AshaNoR
tag

Nem is baj, mert az az utolsó játék, amelyért kezdésnek pénzt adnék. :D

AMD Power köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#15438) Wesder válasza pzstm (#15436) üzenetére


Wesder
félisten

És csak 1440p.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15439) pzstm válasza Wesder (#15438) üzenetére


pzstm
titán

Series X-en nem az van hogy 4K, vagyishogy legtöbbször 4K és kevésszer van alatta? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15440) Wesder válasza pzstm (#15439) üzenetére


Wesder
félisten

Passz, csak twitteren az megy màr megint hogy szarazikszboksz mert nem natív4K+RT.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15441) hombre[EU] válasza pzstm (#15439) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az attól függ,hogy mennyit nézed az eget :DDD
éjjel,esōben akció közben ez eldobál majd mindent,nem csak a felbontást

Life, Uh, Finds A Way

(#15442) pzstm válasza Wesder (#15440) üzenetére


pzstm
titán

azért vicces mert ismerősnél 144P-ben csutkára húzva mindent és RT-t bekapcsolva egy 3080-as kártyával 50-55FPS éjjel fények között a game.... :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15443) ρσгτσ válasza AMD Power (#15426) üzenetére


ρσгτσ
őstag

A 4. részben volt olyan, hogy két külön úton mehettünk és úgy tudtuk segíteni vagy éppen hátráltatni egymást. Pl. amikor nekem kellett lelőni a kapu másik oldalán a láncot, hogy a másik tovább tudjon menni. Nem tudom az 5 -ben van -e ilyen, mert még csak ACT 3 -nál járunk.

Viszont egy-egy ilyen dolog sokat tud dobni a játékmeneten. Emiatt azt mondom, hogy nem minden a grafika. Remélem az 5 -ben is lesznek ilyenek. Az önmagában kevés, ha együtt lövünk vagy együtt nyitunk ki egy ajtót.

Közös "gémer" élményre már a 4. rész is szuper. Többit csak egyedül próbáltam, így azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#15444) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Felmerül néha a kérdés, hogy ki mivel kezd majd Xbox-on. Igazából még mindig nem tudom, FH4-et valamelyik Gears-et tuti megnézem rajta, de amit igazán várok az a Medium. Viszont az még csak decemberben jön. Addig barátkozom ződ kis barátommal, de szerintem elég hamar meg fogjuk találni a közös hangot. ;]

Sic Parvis Magna

(#15445) hombre[EU] válasza pzstm (#15442) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nincs ebben semmi meglepō, pc-n kimaxolva az a játék szinte fotorealisztikus->[link]...attól nagyon messze lesznek a konzol buildek
illetve a raytracingben is lesz egy rohadt nagy minōségbeli különbség.

Life, Uh, Finds A Way

(#15446) Wesder válasza 30z.Samu (#15444) üzenetére


Wesder
félisten

Az a baj a Medium-mal hogy egy napon jön a kiberpànkkal, màr ha addigra platinàra kerül CDPR-nél a jàték. :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15447) Wesder válasza hombre[EU] (#15445) üzenetére


Wesder
félisten

Az a beteg hogy ha nem lenne odaírva hogy WDL, akkor még simàn bekajàltatod a nagy àtlaggal hogy ezek real life képek. :Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15448) hombre[EU] válasza Wesder (#15447) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mint játék nem tūnik érdekesnek, de 4-5évig benchmarkolni biztosan jó lesz :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#15449) Bad Pritt válasza ρσгτσ (#15443) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ilyen már az elsőben is volt, két úton lehetett menni és a masik oldalon lévő ellenségeket lövöldözni.
Meg hasonló volt az éjszakai pálya a kocsival, vagy gyorsan mentünkt vele, de cserébe védtelenek voltunk, vagy araszoltunk, de szénné égettük a kis denevér genyákat. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15450) Zoleee83 válasza Wesder (#15446) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én annyira unhypeolódtam a Cyberpunk csúszások miatt, hogy jelenleg nem is érdekel. Ha előrendeltem volna már lehet vissza is lenne mondva, így géppel együtt marad. Majd egyszer. Hálisten' tele van a GP minden jóval ami kimaradt. Ha most 1 évig semmi játék sem jönne is vígan ellennék. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.