Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A The Medium első nekifutásra nem kapott besorolást Ausztráliában link

Vajon miért? Túl durva lenne?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#15752) Madoc válasza Corpuscle (#15750) üzenetére


Madoc
veterán

Én is megvettem tegnap usa-ból a cross gen verziót :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#15753) Corpuscle válasza Madoc (#15752) üzenetére


Corpuscle
őstag

NZ régióból meg kezdünk is 12-én 14.00-kor. :D

(#15754) frankdelgado válasza .LnB (#15747) üzenetére


frankdelgado
őstag

Màr làtom is a szalagcímet. Mièrt vegyèl xboxot màsodik konzolnak. Szerintem. ;]
A màsik rendelès egyenesben van?

(#15755) .LnB válasza frankdelgado (#15754) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha megveszem, tuti írok róla. :)
Igen, az elvileg sínen van. De én csak akkor leszek biztos benne, ha a kezembe tartom a csomagot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15756) frankdelgado válasza .LnB (#15755) üzenetére


frankdelgado
őstag

Vàrni akartam 1 hónapot, de ha mèg neked is előbb lesz boxod, mint nekem..... :DDD

(#15757) .LnB válasza frankdelgado (#15756) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Várjál nyugodtan. Szerintem ez nálam január körül esedékes. Kétlem, hogy hamarabb belevágnék. Bár nálam ezt sose tudni. :) Ez nem egy tervezett dolog, nincs rá szükségem, de miért ne? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15758) Madwe válasza .LnB (#15757) üzenetére


Madwe
nagyúr

Miért érzik úgy egyesek, hogy a hitellel nem költenek pénzt :D? Nagyon rossz mentaliás...

(#15759) kory24 válasza .LnB (#15745) üzenetére


kory24
őstag

Pont 11. 5-én tudom hosszabbítani előfizetésem.

Ennyiért nagyon megéri.

Eddig is ez a csomagom volt kb.

(#15760) .LnB válasza Madwe (#15758) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szó sincs arról, hogy ne költenék pénzt. Eddig is írtam már, hogy lehet fogok venni. Ez csak egy opció a vásárlásra. A kedvezmény a lényeg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15761) hyggelig válasza kory24 (#15759) üzenetére


hyggelig
senior tag

Ez baromi jó ár! :C

(#15762) HunChris válasza kory24 (#15759) üzenetére


HunChris
senior tag

Jól néz ki. :C

(#15763) pethYeti válasza hyggelig (#15761) üzenetére


pethYeti
addikt

Előfizetői díj 15k...

Én a 3000-est se használom ki. :DDD

(#15764) 30z.Samu válasza kory24 (#15759) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az igen! :Y :C

Sic Parvis Magna

(#15765) Oistrakh1


Oistrakh1
tag

Ha van csak egy sima vonalas telefon telekomos, arra lehet kapni valamilyen kedvezményt egyösszegben szeretnék venni gépet.

(#15766) kory24 válasza pethYeti (#15763) üzenetére


kory24
őstag

nincs az annyi :)

De mint mondtam eddig is majdnem ez a csomag volt, csak Mobil M-el. (2800al lesz több)
Amúgy az asszony csomagja, így ő is jobban jár már korlátlanul telefonálhat is ezután.
Könnyebb is volt rábeszélnem így xbox vételre, így mki jól jár :)

(#15767) kory24 válasza Oistrakh1 (#15765) üzenetére


kory24
őstag

Úgy tudom jelenleg csak mobil előfizetéssel vehető, otthoni szolgáltatással nem.

(#15768) pzstm válasza kory24 (#15759) üzenetére


pzstm
titán

én meg nem Xbox-ra költöm a kedvezményt, nekem ennyi lenne :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15769) hyggelig válasza pzstm (#15768) üzenetére


hyggelig
senior tag

:Y
Valamit marha rosszul csinálhatok. Kellett nekem egy nagy, országos, baromi olcsó flottához csatlakozni :D

(#15770) Hunt3r22 válasza pzstm (#15768) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Hja... Ps5-re. ;]

Xr

(#15771) oriic válasza Corpuscle (#15753) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mar aki. :D Egyesek dolgoznak am olyankor meg.;]

Live-Die-Respawn

(#15772) Corpuscle válasza oriic (#15771) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nagy a pofám, a főnököm még nem tud a terveimről. :DDD Alapesetben én is dolgozom még olyankor. Plusz nem kalkuláltam a család faktorral, remélem nem zár be az óvoda. :)

(#15773) .LnB válasza hyggelig (#15769) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó, de pzstm amit linkelt, az a mekafull csomag. :)
Én most ahogy néztem, alig emelkedne a havi díjam 3-4ezerrel talán, ha kihoznám 22 hónapra.
De még mindig nem tudom, hogy lehet e fizetni az elején egy bizonyos összeget. Mert akkor lehet nem is változna semmi a havidíjamba.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15774) frankdelgado válasza .LnB (#15757) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ez esetben eladom neked az xox-em mondjuk 100k-èrt. Nem is èri meg, ès semmi szüksèged rà, de mièrt ne? :DDD

(#15775) Madwe válasza hyggelig (#15769) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mi megvagyunk a céges csomagba, fizessen érte a franc :D

(#15776) pzstm válasza Hunt3r22 (#15770) üzenetére


pzstm
titán

egyik opció az, bár lehet ismerős arra a 2-3 játékra ami érdekel az elkövetkezendő 2-3 évből inkább kölcsönadja :B ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15777) Bad Pritt válasza .LnB (#15773) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lehet, gyakorlatilag előtörlesztesz valamennyit ott helyben, mikor megveszed. Mármint telónál lehetett, ez nem hiszem, hogy más lenne.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15778) Zoleee83 válasza pzstm (#15776) üzenetére


Zoleee83
addikt

Bennem is felvetődött ez a kérdés, arra a 2-3 játékra, amik ugye alapvetően single game-ek, ergo utána úgy sem használnám, + a méretei sem tetszenek, oda lenne a feng shui... :DDD
A többi játék meg elérhető itt is, mint multicím + MS Exc. :K

@aujjobba - én alapvetően hitel/részlet ellenes vagyok, ha valamit nem tudok kp kicsengetni akkor várok míg lesz rá keret, de nem veszem meg sem részletre, sem hitelre. De kinek mi.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#15779) aujjobba válasza .LnB (#15773) üzenetére


aujjobba
addikt

Azt kell eldontened, hogy kell neked a 3-4ezerrel dragabb csomag vagy sem.
Mert ha nem lenne ra szukseged nem hasznalod ki, akkor 22 honap alatt 66-88ezret kidobtal az ablakon.
Ehhez kepest egy barmilyen aruhitel jobb megoldas.

[ Szerkesztve ]

(#15780) .LnB válasza aujjobba (#15779) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem változtatok csomagot. Csak vállalok két év hűséget rá. Nekem nincs annyira nagy csomagom, nincs is rá szükségem.

Bad Pritt
Erre gondoltam, köszi. Na így még kedvezőbb a dolog.

frankdelgado
Na ha annyira okot kellene mondanom, akkor a gyerek tudna Forzázni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15781) Csokifalo válasza kory24 (#15759) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

Gigaerős Net :DDD

(#15782) NoOne1976 válasza AMD Power (#15749) üzenetére


NoOne1976
őstag

Sajnos nincs olyan ismerősöm, akinek volna BB hitelkártyája.

Van itt olyan, akinek szintén még 0 Ft-tal szerepel a KV-s rendelésében az applikációs 5%-os kedvezmény összege?

(#15783) aujjobba válasza .LnB (#15780) üzenetére


aujjobba
addikt

'alig emelkedne a havi díjam 3-4ezerrel talán, ha kihoznám 22 hónapra' - ezt ertettem felre, bocs. Latom ez a 3-4ezer a box havi torlesztoje lenne, nem az elofizetes lenne dragabb. :R

#15778 Zoleee83 : alapvetoen en is, bar peldaul a telefont 0%-osra vettem a szolgaltatonal, ezzel szerintem nincs gond, ha nem halmozza az emberfia a hiteleket, nekem is csak ez van.
Megvan az az elonye a nullasnak, hogy a penzt hasznalhatom masra ami esetleg jovedelmezobb, mikozben nincs hitelkoltsegem.

[ Szerkesztve ]

(#15784) Wesder válasza .LnB (#15780) üzenetére


Wesder
félisten

Forzázásra egy SS is bőven elég lenne. Szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15785) ρσгτσ válasza aujjobba (#15783) üzenetére


ρσгτσ
őstag

0 százalékos kamatmentesek jók. Néha én is szoktam vele élni, állandó utalási megbízással. 10 vagy 20 hónapra. Így nem kell a teljes összeget egyszerre betenni, tudom használni másra is.

Series X is így jön nekem.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#15786) aujjobba válasza aujjobba (#15667) üzenetére


aujjobba
addikt

Nagyon OFF de kis adalek ehhez: eleinte egy raspberryPi volt rakotve a gyerek TV-jere Kodi-val, es azzal tokeletesen mentek a filmek.
Szoval megiscsak a TV hardver/androidTV szoftver/kodek a ludas a dologban.

(#15787) 30z.Samu válasza Wesder (#15784) üzenetére


30z.Samu
félisten

Őszintén remélem. :D Meg arra leszek kíváncsi hogy mennyire lesz variálható a teljesítmény-grafika beállítás. Nyilván nem várok olyat, mint PC-n, de elvileg lesznek majd opciók hogy látványra akarsz menni, teljesítményrem stb.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#15788) HunChris


HunChris
senior tag

Az Edigital SX előrendelés is feldolgozás alatti státusszá változott.(166 ezerért) :D

[ Szerkesztve ]

(#15789) .LnB válasza Wesder (#15784) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Microsoft Flight Simulator alá majd kell a power. :D Harmad olyan erős az az S. Az előbb utóbb ki fog ütközni.
Ami kikészít, az a rohadt elemes kontroller... :((( Legalább X-nél lehetne akkus.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15790) Wesder válasza 30z.Samu (#15787) üzenetére


Wesder
félisten

Lesznek igen. Series X-en.
One csalàdon belül is csak az X kapott perf módot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15791) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#15787) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szerintem Series S-en is álleejtős lesz a Forza 4 pl. Az a játék már One X-en is brutáljól nézett ki. Erre jön a friss GPU+CPU+RAM+SSD + a Ray Tracing effectek! Nagyon várom én is. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#15792) Tuomas válasza .LnB (#15789) üzenetére


Tuomas
addikt

Az mikor jelenik meg boxra?

We were here

(#15793) Wesder válasza .LnB (#15789) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, ha MFS-t mondod Forza helyett, akkor nem mondok SS-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15794) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#15791) üzenetére


30z.Samu
félisten

Biztos ugrás lesz a kicsi Xbox is, nyilván nem akkora mint az X esetében, de lesz különbség.

Sic Parvis Magna

(#15795) .LnB válasza Wesder (#15793) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most jutott csak eszembe. :D

Tuomas: Én nem tudom, gondolom valamikor jövőre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15796) Wesder válasza Zoleee83 (#15791) üzenetére


Wesder
félisten

FH4 nem kap RayTraycing-et.

Tuomas
Elvileg 21 első felében.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15797) l.skywalker válasza .LnB (#15789) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Vegyél hozzá majd Play & Charge Kit-et és akkor már szinte tök ugyanaz mint a beépített akkus.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#15798) akooos válasza .LnB (#15789) üzenetére


akooos
veterán

Én hálás vagyok, hogy továbbra is megtartják az elemet. Van jó pár tölthető itthon, amit 8 mp alatt cserélek ki és mindig van olyan, ami fullra van töltve :)

Amúgy tudsz venni hozzá akku packot, ha arra vágysz :) [link]

A Sic Mundus Creatus Est-ért, pedig hatalmas pacsi :))

(#15799) .LnB válasza l.skywalker (#15797) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom, hogy van P&C hozzá. És pont ez a baj. Még fizessek azért is! ;] Eskü a konzol ára nem érdekel, de az a 20k(?) vagy mennyi lehet? Mint ha a fogamat húznák. :DDD

szerk.: Ja, csak 8k. Akkor csak félig annyira fáj na. :D

szerk2: akooos 5K, na haladunk. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15800) NyMRooD válasza kory24 (#15766) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nekem ez az előfizetés 15k-ba jönne ki, neked, hogy ilyen olcsó?

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.