Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) pzstm válasza .LnB (#15799) üzenetére


pzstm
titán

hála az égnek nem beépített akkus...ezért nincs Elite2-m ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15802) Bad Pritt válasza .LnB (#15799) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hagyd a francba azt a töltőt, drága, veszel 4 akkut és kész.

Amúgy én nagyon kíváncsi leszek, hogy a 2x2450mah akksikkal mennyivel fogja tovább bírni az új kontroller, mint a szutyok 800mah Dualshock 4.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15803) .LnB válasza NyMRooD (#15800) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a 8888 ft, az csak az előfizetés, abban nincs benne a konzol törlesztője.

Bad Pritt Amúgy tuti van otthon pár. Amennyi távirányítós autó, kamion, munkagép, vonat, van otthon. Töltőt találtam múltkor a szekrényben, biztos vannak valahol belevaló akkuk is. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15804) Zoleee83 válasza .LnB (#15789) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pedig sokkal jobb az akku cserélgetés mint PS-en...
2400Mah-s akksikkal 1 hetet is elmegy a kontroller, és kb 30 másodperc kicserélni a következő szettre.. Minden Ps-es ezzel jön mindig, pedig sokkal jobb megoldás.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#15805) NyMRooD válasza .LnB (#15803) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nekem csak az előfizetés lenne 15k :D + a konzol törlesztője.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#15806) Bad Pritt válasza Zoleee83 (#15804) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem mellesleg környezetbarát is lehet, ha felelősségteljes a felhasználó és akksizik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15807) boost válasza Zoleee83 (#15804) üzenetére


boost
addikt

szerinted egyszerűbb töltögetni, mint 1-2 naponta a kontrollert bedugni a konzol hátuljából kilógó vezetékbe? :(

[ Szerkesztve ]

(#15808) Madoc válasza boost (#15807) üzenetére


Madoc
veterán

Hetente vagy 2 hetente 2 akkut kicserélni? Igen.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#15809) Zoleee83 válasza Bad Pritt (#15806) üzenetére


Zoleee83
addikt

Igen , minden normális háztartásban újratölthető akksikat használnak már a 21. században, nem pedig eldobható elemekkel szórakoznak a távirányítókban.
Nálam is van legalább 10 újratölthető akksi van olyan ami 7 éves és még mindig 80%-os.
Ebből kifolyólag töltőnek is lennie kell hozzá, ergo az sem kiadás.
Tényleg környezet kímélőbb. :)

@ boost - Nálam nem lóg semmi a konzol hátuljából, nekem sz@r megoldás, hogy kábelen kell tölteni.
A töltővel meg feltöltök egyszerre 4 akksit, vagy 8 akksit, ami hetekig elég, szóval a válasz igen, egyszerűbb, nem vagyok lemerülés esetén sem kábelre kényszerítve, mondom 2 mozdulat a csere. :)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#15810) Wesder válasza boost (#15807) üzenetére


Wesder
félisten

Ha csak 2db elemed van, amit lemerülés utàn még tölteni is kell, akkor igen sokkal rosszabb, ellenben a legtöbb itteni felhasznàlónàl màr ott vàrakozik a feltöltött csereelem ha lemerülne a controllerben lévő.
Én maradok P&C Kitnél.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15811) NyMRooD válasza Bad Pritt (#15806) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szórakoztató elektronikai (alapanyag bányászata hihetetlenül káros) termékekhez tartott akiskról beszélünk, a környezetbarát az lenne ha ezeknek a termékeknek a fele lenne otthon, nem az, hogy ceruza elem helyett ceruza aksit használunk, mondom ezt úgy, hogy nekem is ez van itthon.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#15812) Bad Pritt válasza NyMRooD (#15811) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

*környezetbarátibb, mint a beépített akksi.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15813) aujjobba válasza Zoleee83 (#15809) üzenetére


aujjobba
addikt

Taviranyitokba es kis fogyasztasu cuccokba (ami hetekig/honapokig elmegy elemrol) nem szoktam akkut tenni, minden masba igen.
Nyilvan a kisautok/vonatok/egyeb elemes jatekok amik parnaponta lemerulnek akksikat kapnak.

(#15814) i@lex válasza Zoleee83 (#15809) üzenetére


i@lex
őstag

Én 4 méterre ülök a tv-től. Látom is magam előtt, hogy játék közben lemerül az aksi, bedugom a 4 méteres kábelt, asszony meg limbózik a kábel alatt, miközben a kutya berohan, és lerántja a konzolt. Kell a francnak.

(#15815) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ori and the Will of the Wisps on Xbox Series X Renders at 6K and Supersamples Down to 4K

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#15816) Wesder válasza l.skywalker (#15815) üzenetére


Wesder
félisten

Neee :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15817) Csokifalo válasza pzstm (#15801) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

Miért is? 30-40 óránál többet játszol egyuzamban? Ha nem, akkor nem tudod tölteni amíg alszol? Ezt nem vágom soha hogy lehet ez indok...a másik meg hogy kipurcan az akksi azért nem kell. Akkor eladom 3 hó maradék garral, pótolok, és veszem az újat. Szóval én nem vágom
Számomra elég abszurd az, hogy valakinek az a mozdulat sok, amikor a kábelt alvás előtt rádugom a kontrollerre :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15818) Zoleee83 válasza l.skywalker (#15815) üzenetére


Zoleee83
addikt

Na f@sz@ vehetek +1 kontrollert, néha falhoz csapkodtam volna a nehézség miatt... :U :DDD
Király, jó kis játék az előzőt végigjátszottam, akkor jöhet a Will is.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#15819) Wesder válasza Zoleee83 (#15818) üzenetére


Wesder
félisten

A Will of the Wisps könnyebb, mint a Blind Forrest.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15820) pethYeti


pethYeti
addikt

Jól látom, hogy új COD-ból nincs csak next-gen verzió, és kénytelen leszek megvenni a crossgent?

(#15821) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!
Ha valaki az Series X előrendelését valamilyen oknál fogva visszamondja/nem tudja átvenni, kérem keressen meg, mert én szívesen átvenném.

Előre is köszönöm! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15822) red6t6 válasza pethYeti (#15820) üzenetére


red6t6
tag

:K

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#15823) sting2 válasza NyMRooD (#15805) üzenetére


sting2
addikt

4500 Ft aa havi tél. Számlám, korlátlan beszéd +10 GB net.
Mire fizetsz ennyit?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#15824) pzstm válasza l.skywalker (#15815) üzenetére


pzstm
titán

:Y :Y :Y

durvaaa

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15825) RudY válasza axlfsi (#15821) üzenetére


RudY
addikt

A napokban írt valaki...meg is van, találjatok egymásra. ;)
(#14742) aron89

(#15826) Jovanny2 válasza axlfsi (#15821) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szerintem még rendelhetsz magadnak is több helyen. Vagy elfogyott?

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#15827) kory24 válasza NyMRooD (#15800) üzenetére


kory24
őstag

Magenta1 miatt a hangcsomagon 30% kedvezmény, az interneten pedig 3 hangcsomag miatt 50% kedvezmény + epack 600ft kedvezmény

(#15828) Bogyi007 válasza Zoleee83 (#15791) üzenetére


Bogyi007
veterán

Jajj Istenem ne írjál ilyet!! :C Mindjárt itt is megtalál minket a szimszonos kollega és megcáfol. :U :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#15829) NyMRooD válasza sting2 (#15823) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem fizetek annyit, de annyiért ajánlja nekem ugyan azt a csomagot, amit kory24 -nek 8k-ért. Korlátlan beszéd minden hálózatra + 15GB net (telekomnál nincs 10GB-s) 10k lenne, szemben a te 4.5k-al. Tényleg hagyom őket a p-be (13+ éve vagyok náluk, kb 10 éve előfizetőként)

kory24 De azt nem magenta1-el együtt kellene (mondjuk nekem úgy is drágább, bár úgy már nem sokkal)? Na mind1, én egyre biztosabb vagyok, hogy legkésőbb januárban megyek céges flottába, vezetékesen meg digi.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#15830) .LnB válasza NyMRooD (#15829) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem ez valami Magenta1 kedvezmény lesz. Nekem is van, szerintem neked nincs, azért ennyi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15831) Zoleee83 válasza Bogyi007 (#15828) üzenetére


Zoleee83
addikt

Jajj haggyá' békén vele, konkrétan meg lett mondva nekem, hogy hülye vagyok az egész konzolosdihoz', és amúgy is butaság Series S-t venni mert csak 1440-et tud amitől a One X-e fényévekkel jobb, TALÁN a Series X-nek lesz értelme, annak is később az uj játékoknál.. Addig jó míg ott van, nem itt. :DDD Bár én voltam a hibás mert beleálltam, hogy az ottani srácokat ne vigye el az erdőbe, főleg aki csak betéved és beleolvas a topicba..

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#15832) Bogyi007 válasza Zoleee83 (#15831) üzenetére


Bogyi007
veterán

Olvastam azért írtam, hogy ne hangoztasd. :))
Nem semmi olvasmány volt... ;] :N

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#15833) Zoleee83


Zoleee83
addikt

XbDeals szerint +179 új discount van mától a store-ban. :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#15834) Wesder válasza Zoleee83 (#15833) üzenetére


Wesder
félisten

DWG+Spotlight Sale+ID Super Saving Sale

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15835) Dvix


Dvix
senior tag

Kaptam valami Bundle kedvezményt a Konzolvilágnál mostani előrendelésemnél, Tök jó. :USzóval infók alapján és természetesen mert úgy gondolom h jár nekem, :B rendeltem elő SX-et, meg egyéb dolgokat :K . Nekem nem volt kupon kódom egyébként meg ilyenek de szerintem 5900 Ft az egész jó kedvezmény. :B Nemsokára "egy család leszünk" :P :DD Majd jön nem vagyok türelmetlen. :K

[ Szerkesztve ]

(#15836) Bad Pritt válasza Zoleee83 (#15833) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tök jó kis honlap, köszi, be is regeltem gyorsan. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15837) Sinu válasza RudY (#15825) üzenetére


Sinu
senior tag

Elkelt :(

No Future

(#15838) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

mótvá? azt állítja a srác, hogy SS - FH4 gameplay, nekem tetszik, csapatni fogom SS-en is, bár ki tudja, hogy nem SX-en vette-e fel ezt a videjót :) , mert információt nem közöl, meg 1080p felvétel jó szokás szerint.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#15839) .LnB válasza Bad Pritt (#15836) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most meg kiderül, hogy Xbox-on a store-ba sincs akciófigyelés? :D Eddig azt hittem, hogy itt van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15840) Bad Pritt válasza .LnB (#15839) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Van, de ez jobban átlátható számomra, MS Store-ban bármire rákeresek, kihoz csomó mindent.
PSpricest is azért használtam, mert a PS Store egy szutyok.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15841) 30z.Samu válasza Baltazár123 (#15838) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elég gyér a videó minősége 1080p-hez képest is.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#15842) Zoleee83 válasza Bad Pritt (#15840) üzenetére


Zoleee83
addikt

Igen-igen PS-re is PsPricest használtam, ez az XbDeals sacc/kb ugyanaz, sőt szerintem jobb az oldal design, gyorsabb, van watch/wish list, és ez is küld email-t ha price drop van. :K
PS Store-t meg hagyjuk is, továbbra is egy hulladék, pedig most frissült, nevetséges évek óta..

@ LnB - Van pedig, sőt, lesz egy nagyobb update is a jövő hét elején ami a store-t is érinteni fogja.

@Steve1207 - Köszi a linkeket még egyszer innen is! ;)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#15843) Baltazár123 válasza 30z.Samu (#15841) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Hát az, de mindjárt beizzítom az FH4-t és megnézem, hogyan néz ki fat one-on. A tükröződések szerintem egy nagyságrenddel jobbak SS-en, meg megnézem a részleteket is. A videó maga vállalhatatlan minőségben lett felvéve sok helyen sajnos.
Amúgy vicces, hogy a srác nyilván próbál inkognitóban maradni, erre csinált egyedi rendszámot :) ami alapján kb 1 sec beazonosítani az MS-nek.

[ Szerkesztve ]

(#15844) Steve1207 válasza .LnB (#15839) üzenetére


Steve1207
veterán

xbdeals és xbox-store-checker, amit találtam és részletes, egyszerű felépítésű ár nyomonkövetésre. Pont a múltkor beszéltük Zolival. MS-nél csak kiírja mi a kedvezmény, de nem tudod nyomon követni, hogy volt-e már olcsóbb akár és csak egy "béna" akcióval rukkoltak elő épp.

.

(#15845) 30z.Samu válasza Baltazár123 (#15843) üzenetére


30z.Samu
félisten

Várok "hivatalos" gameplay videókat, aztán meglátjuk. Engem speciel az sem érdekel, ha marad a 1080p felbontás, de stabil 60fps társul mellé.

Sic Parvis Magna

(#15846) Wesder válasza 30z.Samu (#15845) üzenetére


Wesder
félisten

Series S-en elvàrnàm a 60fps-t, mert One S-en 30. Bőven jó neki a 1080p.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15847) 30z.Samu válasza Wesder (#15846) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezt nem csak erre a játékra értettem, hanem úgy általánosságban. Nem kell 1440p, elég lenne a 1080 is, de ott legyen meg a 60fps. :B Persze ha ez meglenne 4K upscale mellett is, akkor sem sértődöm meg. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#15848) Wesder válasza 30z.Samu (#15847) üzenetére


Wesder
félisten

Ha 4K TV-re kötöd az SS-t, akkor lesz upscale 4K-ra, az meg az fps értéket nem szokta piszkàlni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15849) axlfsi válasza Sinu (#15837) üzenetére


axlfsi
veterán

Azért köszönöm a lehetőséget és, hogy írtatok ... majd még sasolok és próbálok elcsípni egyet, ha lesz...

#15826Jovanny2
egyelőre nem igazolják vissza a múlt heti megrendelésem ("nyers" státusz) és nem is fogják már, amíg nem jelenik meg és/vagy előtte 1-2 nappal nem látják már 100%-ig pontosan a készletet... - ezt mondták telefonon.

Szóval kétesélyes, hogy sikerül-e megjelenéskor vagy nem.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15850) 30z.Samu válasza Wesder (#15848) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez nem "hangzik" rosszul, egy hét és nyüstölhetem a (szó szerint) kicsikét. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.