Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120796) elder troll válasza Moby (#120795) üzenetére


elder troll
senior tag

Amúgy engem tényleg érdekelne a témakör, többször feszegettem is, és mindig oltás lett a vége. Nem lehetséges, hogy az "őskori" oled tv-d régebbi bluetooth szabványt kezel?
MS Wireless fejest használok, PS5 és mozizás esetén a tv-n keresztül bluetooth-on használom. Csak singleplayer játékokkal játszottam PS-en, de amit írsz, az nálam nem jelentkezik: se "game" mód kikapcsolása (freesync/VRR is megy), se zavaró késés. Nyilván van valamennyi késés, amikor bekapcsolom a fejest, akkor a tv megkérdezi, hogy igen vagy nem. Poénból kipróbáltam xbox esetén is az igent, és egyszerre szólt kétszer a játék, és volt egy ritmus eltérés a zenében, ami miatt irritáló volt, de csak abban az esetben, ha mindkettőt hallottam egyszerre.
Próbáld már ki egyszer egy újabb készülékkel is, mert szerintem ebből adódhat ez az állandó félreértés.
Most külön megnéztem, és már bluetooth-on csatlakozott fejessel is kiírja az "azonnali játékválaszok funkció elindult" (ALLM LG fordításban), amikor váltok a bemenetek között.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.