Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111931) Neurotoxin válasza csuvicsuva (#111927) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Az Amazon Video lengyel régióra véve, egész évre akciósan ~49,5 zlotyi, behúztam még márciusban. Mondjuk kicsit megszívattam magamat, mert letelt a magyar lokalizációs próbaidőszak, majd elkezdtem a lengyelt, mert egy másik topikban úgy írta valaki a leírásban, hogy ott el kell kezdeni újra a próbaidőszakot, majd "ráaktiválni" az egy éves előfizut. Közben a magyar lokalizációs előfizura is levonta a havi 899 HUF-ot a rendszer, majd a profilom alatt figyelmeztetett az Amazon rendszere, hogy 2x vonhatják az összeget az előfizuk alapján. Le is kommunikáltam az ügyfélszolgálat chatjén keresztül a problémát, valami indiai gyerek meg is oldotta, egyből értette, hogy mi a bajom, megszüntette a párhuzamos előfizut. Erre áprilisban még 1x levonódott az eredeti előfizu havidíja. Nem kicsit voltam mérges, de ekkor már a profilom alatt manuálisan én is tudtam törölni a párhuzamos történetet (amit elsőre amúgy nem engedett a rendszer márciusban). Most ott tartok, hogy kb 6.600.- HUF-ot költöttem az 1 éves előfizura, ami még mindig jobb, mint a ~11.000.- HUF-os éves....Mindegy, nekem az Amazon Video bevált..Mondjuk a lengyel előfizura meg jött egy email, hogy lejárt, de semmi probléma, simán nézhetem tovább, de eléggé bizonytalannak érzem a kommunikációjukat :(

18 éve a PH! lapcsaláddal!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.