Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84801) Döglött Róka válasza oriic (#84795) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nyilván jönnek, én abban bízom, hogy ez is ugyanúgy fog fejlődni mint az első rész.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#84805) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Titanfall 2 most esetleg valaki?

Tegnap amúgy már kaptam anyázást hogy moddolt joy-t használok, de ma is jött néhány jókívánság, pedig nem is toltam jól. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#84806) gianni85 válasza oriic (#84805) üzenetére


gianni85
veterán

egyébként az nekem tetszik a TF2-ben hogy nem mutat KD adatokat, és a statok is hiányoznak. Így legalább a játék élvezetre fókuszál az ember nem holmi számokra... :)
szerk. én dolgozok helyetted is :D

[ Szerkesztve ]

(#84807) lacy86 válasza oriic (#84805) üzenetére


lacy86
addikt

Tiszta vagy mint a reggeli harmat ;]

(#84808) oriic válasza gianni85 (#84806) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Másnak meg hiányoznak a statok nagyon. :D

#84807) lacy86

Köszi köszi. :DDD

Live-Die-Respawn

(#84809) Mister_X válasza oriic (#84805) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha nem a nyomorult Roninra lennél ráfüggve és még pontatlanabb lennél a nyüves L-STAR-ral, kevesebb szerelmes levelet kapnál :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84810) oriic válasza Mister_X (#84809) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván, de mondtam hogy addig mást nem használok, amíg azokat teljesen ki nem maxolom. :DDD

Live-Die-Respawn

(#84811) Bishi válasza oriic (#84497) üzenetére


Bishi
tag

Szerintem ezek azok, amiket ír a banereken, patcheken, skineken. Azokon megnézhető.

(#84812) Döglött Róka válasza oriic (#84805) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jó hát az emberek 99%-a nincs hozzászokva a gyors fps-ekhez:D Halo-znának Splitter-rel:D LSTAR nálam is favorit, de inkább Hemlok:)

@gianni85: Azért jó lenne látni a statot, nekem nem KD kell, hanem pontosság meg bevitt sebzés. Rengeteget segít megfelelő Loadout kiválasztásában.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#84813) oriic válasza Bishi (#84811) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó persze ez igaz, de azért egyszerűbb lenne ha egy menüpontban lennének a statok és a challenge-ek is.

Live-Die-Respawn

(#84814) gianni85 válasza Döglött Róka (#84812) üzenetére


gianni85
veterán

hmmm, lehet benne valami, bár kitapasztalod a fegyvereket és a titánokat, aztán el tudod dönteni, hogy milyen helyzetben melyik fegyvert/titánt használd

(#84815) Rage47 válasza oriic (#84805) üzenetére


Rage47
veterán

talán egyetemista koromban tudtam hétköznap délelőtt játszani... :D

(#84816) L_YKing válasza oriic (#84805) üzenetére


L_YKing
addikt

Ha mar jobban jatszol mint mas akkor cheater/noob vagy. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#84817) oriic válasza Rage47 (#84815) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szabadnapom van, holnap már melózom. :D

(#84816) L_YKing

Nyilván, de elszoktam tőle, hogy anyáznak mert jól játszom. :D Na majd a COD-ban, hajajajajaj.

Live-Die-Respawn

(#84818) gianni85 válasza oriic (#84817) üzenetére


gianni85
veterán

neked van elite controllered? Tegnap már éreztem a hiányát, amikor próbálkoztam a TF2 gauntlet pályán :)

(#84819) bulikavagyok válasza gianni85 (#84818) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez most baromira meglepett. Azt hittem már bőven 50% felett vannak a digitális eladások.

Az EA elkotyogta a lemezes és a digitális játékok arányát

(#84820) lacy86


lacy86
addikt

Ha ratudok ugrani egy Titanra akkor mit kell nyomni, hogy megsemmisuljon? :)

Illetve ha az en fejemre ugranak akkor mit kell csinalni? :)

(#84821) oriic válasza lacy86 (#84820) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Titanfall 1?

Ha te ugrasz rá, lőni kell a titán tetejét akkor veszít az életéből. Ha te titánodra ugranak, akkor két dolog lehet. Vagy nyomsz egy Electric Smoke-ot, ami kicsinálja a pilótát többnyire, vagy kiszállsz a gépből és megölöd a rajtad csüngő pilótát, majd visszaszállsz a gépbe.

Live-Die-Respawn

(#84822) Stauffenberg válasza bulikavagyok (#84819) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ezt már más kiadók statisztikáiból is tudni lehetett. Amíg ugyanannyiba kerül a lemezes, mint a digitális (vagy egyenesen olcsóbb), nem fog ez drasztikusan megváltozni. A lemezest el tudod adni ha meguntad, PC esetén meg sok piacon eleve olcsóbb a lemezes, így ott meg ez szól a korong mellett.

Az akcióvadász, olcsó kulcsokat felkutató, a vásárlási kényszert visszatartó réteg szűk. A legtöbb eladást a megjelenést követő napokban, hetekben produkálják. A többség a pénztárcájával gondolkodik, ezért veszi a lemezest. Kevesen hajlandók többet fizetni vagy kivárni egy akciót, hogy ne kelljen lemezt cserélgetni (PC-n meg eleve nem kell, ott a lemezest is gyakorlatilag digitálisra váltod be, soha nem kell a nyomi DVD-t a meghajtódba tenned).

(#84823) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na volt itt Titán pusztítás. :D

[link]

Live-Die-Respawn

(#84824) okibots


okibots
aktív tag

Azt valahogy meglehet nézni mi van felhőbe, és mi van local-ba mentve?
Manage game-nél rámegyek, mutatja is a DLC-ket, meg a mentést, de nem tudom, hogy vajon az a felhőben van e :F

Azért kérdezem, mert jó párszor offline is használtam a box-ot, ilyen olyan okok miatt (legtöbbször az internetszolgáltató nem szolgáltatása végett :U )

Számomra ésszerű lenne, mihánt netet kap, egyből tolja fel felhőbe a local mentést...de kitudja :D

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#84825) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy ha valakit érdekel, a Blue Dragon bekerült a BC-be.

Live-Die-Respawn

(#84826) lacy86 válasza oriic (#84823) üzenetére


lacy86
addikt

Azt se lattam mit csinalsz
Valami karddal utotted oket? 😂

Amigy "sajnos" Titanfall1-et kerdeztem egyelore 😜

(#84827) lacy86


lacy86
addikt

Lassan en is belejovok az apritasba 😁😁😁
[link]

(#84828) bulikavagyok válasza Stauffenberg (#84822) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azért 2015-höz képest volt 5-6% növekedés a cikk szerint, ami azért jelzi, h folyamatosan nő a digitális eladások aránya. Ettől függetlenül engem megleptek ezek az adatok, mert az én ismeretségi körömben a nagy többség már home-ol vkivel, és így többnyire digitálisan vásárol. Bár azt nem tudom, h külföldön mennyire terjedt el ez a "módszer"..:)
Azért arra még kíváncsi lennék, h a tehetősebb országokban milyen az arány?!

(#84829) bLaCkDoGoNe válasza adalbert1 (#84636) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Jelentkezem!
Infinite-et már végignyomtam, és közben párhuzamosan megy a Bioshock 1 és 2 is.

Én imádom a szériát, szóval tuti, hogy elfogult vagyok, de nekem megérte megvenni; az első részben 44%-nál járok, 24 órát raktam bele (legnehezebb fokozaton természetesen, Vita-Chamberek nélkül, mer' kell az acsi! :) ), a második résznél 27% 18 óra alatt, az Infinite-et meg befejeztem 40 óra alatt, de még hátra vannak a DLC-k meg a hiányzó acsik összeszedegetése, alsó hangon szerintem 200 óra körül fogok belerakni. Szóval én baromi jól elvagyok vele, és akár X360-as grafikával is tolnám boldogan, de szerencsére azért dolgoztak is a remastereden. Ez leginkább az első résznél látható, a második már picit elnagyoltabb (ezzel együtt azon is sokat dob az átdolgozás), az Infinite meg X360-on is nagyon szép volt, itt még húztak a textúrákon. A grafikai tuningnál a 60fps-t pedig még jobban élvezem.

Összességében én úgy vélem, hogy az egész széria nagyon szépen öregedett, az 1. és 2. rész kisebb játékmechanikai csiszolásokkal még ma is megállná a helyét; a három részt párhuzamosan pörgetve viszont látszik, hogy az Infinite mennyivel "butább" lett pályatervezés meg játékmechanika terén.

Én egy old-school arc vagyok, aki jellemzően a '80-as években meg a '90-es évek első felében szocializálódott játékokon, szóval nekem mindennél többet ér egy jó sztorival rendelkező, kihívást nyújtó single játék, ebben a csomagban pedig egyből három is van belőle. Ugyan korábban mindhármat rongyosra játszottam már, de ugyanolyan örömmel ülök le eléjük most is. Szóval az én verdiktem az, hogy ha rajongó vagy, akkor érdemes beleugrani, ha viszont "csak" játszanál vele, akkor várj egy akcióra vagy jó árú használt példányra.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#84830) parandroid válasza bulikavagyok (#84828) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ahogy nézem a németeknél, hogy mekkora halomban állnak a lemezek egy-egy friss címből a nagyobb áruházakban, meglepődnék, ha más lenne a helyzet. Másik szempont szerintem az ajándékozás, sokan vesznek itt családtagnak, barátnak/barátnőnek (konzol)játékot, az meg macerás, ha digitális verzióval próbálkozol (és ha nem tetszik, így visszacserélhető a lemez másikra).

Amúgy meg lemezes verzióban gyakran már egy-két héttel a megjelenés után akciók vannak, no meg eleve olcsóbbak a lemezes verziók sokszor, egy Fallout 4-et pl. amikor az MS Store még mindig pofátlanul 60-70 EUR-ért árult, lemezesen sok helyen meg lehetett már venni 50 körül is. Most a Horizon 3-mal ugyanez volt a helyzet, a sima alapkiadás gyakorlatilag már a megjelenéskor 55 EUR volt szinte mindenhol, digitálisan meg 60-70-ért lehetett kapni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#84831) gianni85 válasza parandroid (#84830) üzenetére


gianni85
veterán

meg benne volt a cikkben is, hogy a húzócímek, mint pl a fifa rettentően népszerű azokban a régiókban ahol egyáltalán nem elterjedt a digitális vásárlás

az mondjuk mind a mai napig b@ssza a szemem, hogy a digitális játék drágább, vagy egy árban van a lemezessel. Ugye az MS elkezdte a saját játékait egy időben olcsóbban adni, de abbamaradt.

[ Szerkesztve ]

(#84832) Stauffenberg válasza bulikavagyok (#84828) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Persze, hogy nő a digitális eladások aránya, ez egy bő 10 éve tartó nagyon lassú trend. De önmagában ez a kijelentés nem sokat jelent. Az eladott darabszámból levezetett számok üres adatok önmagukban, kontextus nélkül értelmezhetetlen, ha azt akarjuk látni, hogy a kiadó melyik terjesztési módot preferálja.

Én egyébként úgy gondolom, hogy előbb fogja a digitális vásárlást kinyírni a digitális játékbérlet, minthogy a lemezes eladásokon felülkerekednének. Itt az EA Access, ami népszerű, de mi tartja vissza a többieket, hogy ebbe az irányba mozduljanak? Semmi. Aki előbb lépi meg ugyanezt nagyban, az hatalmas előnyre tesz szert. Az EA is megcsinálhatná, hogy az EA Accesst magasabb havidíjért kiterjeszti a legújabb címekre is, csak nincs hozzá elég játéka. Aki ebben nagyot tudna lépni, az éppen a Microsoft, Sony vagy a Steam. Szerintem nem az a kérdés, hogy valamelyik elmozdul-e ebbe az irányba, hanem, hogy mikor és a többiek mennyire gyorsan tudják követni.

(#84833) kresz2


kresz2
tag

Sziasztok!
Megkérdezhetem hogy hívják azt a cuccot amivel az xbox s kontrollert tudom laptopon is használni?
Valami bluetooth vevő?

[ Szerkesztve ]

(#84834) Stauffenberg válasza kresz2 (#84833) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Elvileg elég a mezei beépített bluetooth is neki, de ezt még nem próbáltam, csak kábellel (a telefonom töltőjét használtam, az volt kéznél, simán működött).

(#84835) oriic válasza kresz2 (#84833) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox One Wireless adapter

Live-Die-Respawn

(#84836) Gabesz84 válasza oriic (#84835) üzenetére


Gabesz84
őstag

bluetooth dongle, az S-es kontrollerhez már nem kell a wireless adapter. (bár állítólag azzal jobb)

(#84837) kresz2


kresz2
tag

Köszönöm a választ mindenkinek.

(#84838) pzstm


pzstm
titán

én a digitális dologhoz nem szeretnék semmit hozzáfűzni, mert lusta vagyok, csak reménykedni tudok...(bár félek a konzolboltok nyomása túl nagy.....)

Csodás a paint tudásom, bár igazából placeholderek vannak csak mögötte...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#84839) oriic válasza pzstm (#84838) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Watwatwat? Mi ez? Bérelni lehet játékot??

Live-Die-Respawn

(#84840) bLaCkDoGoNe válasza pzstm (#84838) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem lett volna egyszerűbb 3 fekete téglalapot húzni a borítókra? ;)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#84841) Stauffenberg válasza pzstm (#84838) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Megmondtam, hogy én megmondtam! :C

(#84842) gianni85 válasza bLaCkDoGoNe (#84840) üzenetére


gianni85
veterán

szerintem vagányabb így :D

(#84843) lsg válasza pzstm (#84838) üzenetére


lsg
tag

Ezzel jó sokat dolgozhattál. :)

(#84844) bLaCkDoGoNe válasza gianni85 (#84842) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez így van, de sokkal több meló! :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#84845) CtiveR


CtiveR
tag

Nincs arra valami megoldás, hogy xboxozás közbe teamspeaken beszélgethetek a haverokkal? Az a tényállás, hogy ők wowoznak, közbe tsen beszélgetnek, engem annyira nem vonz a wow, de beszélgetni felmegyek. De ha boxon vagyok akkor vagy ts vagy xbox hangját hallhatom..., nincs valami app amivel felmehetnék ts-re játék közbe? :K

Aláírás.

(#84846) pzstm válasza oriic (#84839) üzenetére


pzstm
titán

én semmit nem tudhatok....csak találtam egy ilyet :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#84847) mobal válasza CtiveR (#84845) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Mobil.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#84848) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

Azt jól értem, hogy ha veszek/kapok xbox one-hoz ( igaz, one S van tervben jelenleg) egy Gold előfizetést, akkor az előfizetéshez kapcsolódóan letöltött játékok egyike sem fog működni azt követően, hogy a Gold tagságom lejárt? Azaz, folyamatosan lehet venni kb. havi 1200 Ft-nak megfelelő összegért az éves bérletet ahhoz, hogy a korábban letöltött, telepített digitális tartalmakat elérjem? :Y Ez számomra elég rosszul hangzik.
Az OK, hogy ha megveszek egy dobozos játékot, és azt telepítem, akkor az nyilván az enyém marad, hiszen semmi köze az előfizetéshez, de a Gold tagság egy aranytojást tojó tyúk lenne az MS-nek? :F

Másik kérdésem, hogy van-e valahol olyan oldal, ami pontosan leírja, hogy egy Xbox One S konzol vásárlásával milyen szolgáltatásokat fogok tudni alapból, előfizetés nélkül elérni - már, ha van ilyen? Olvastam Netflix-ről, HBO-ról, akármikről, de sehol nem volt leírva, hogy ezekből vagy akár másból van-e ingyenes változat, vagy ha nem fizetsz, akkor semmi nincs? :F
A konzol, játékon kívül lejátszik pl. DVD filmet? Ha igen, milyen formátumokat ismer?
Lehet rajta netezni? (az más kérdés, hogy azt úgyse nagyon tenném, hiszen ott a PC meg a tablet, amik inkább célhardverek netezésre.)

Van az egészről valami érthető, tisztán megfogalmazott összefoglaló? :U

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#84849) zsolesz010 válasza lacy86 (#84820) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Ha a fejedre ugranak, nem csak két lehetőséged van: [link], kiegészítve annyival, hogy a cimbik helyett a gruntok is le tudják lőni rólad, ha úgy fordulsz és guggolsz, hogy képben legyenek.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#84850) Atomgeszi válasza MrCsiT (#84848) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Csak ahhoz kell GOLD előfizetés, amit ingyenesen kaptál havi gold akciónak a keretében.
Amit veszel storeban játékot pénzért, ahhoz nem kell gold. Max a multi részéhez.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.