Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70401) hadogabi1 válasza Lefty (#70400) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Semmi maradsz 30-as :)

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#70402) Lefty válasza hadogabi1 (#70401) üzenetére


Lefty
addikt

Nezem most, hogy megallt 415.309/415.500-nal, fentebb nem megy mar.

Tovabba a napi kuldetesnek mi ertelme? Latom, hogy ezek olyan tortenet kuldetesek, amiket mar teljesitettem. Ez most mivel lenne masabb?

[ Szerkesztve ]

(#70403) Rage47 válasza Lefty (#70400) üzenetére


Rage47
veterán

félistenné válsz

(#70404) oriic válasza Lefty (#70402) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Később talán lesz level cap emelés. A napi küldik farmolásra jók. Fixen kapunk a végén 15 Phoenix Creditet, a challenge küldetésnél meg még 30-at.

Live-Die-Respawn

(#70405) Lefty válasza oriic (#70404) üzenetére


Lefty
addikt

Mi az a phoenix credit? :)

(#70406) hackeeeee válasza oriic (#70404) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg úgy volt, hogy 50 lesz a max.. Vagy mégsem?

Véleményem szubjektív...

(#70407) Hunt3r22 válasza hackeeeee (#70406) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Dlc fícsörnek jó lesz az. ;]

Xr

(#70408) JamesHun válasza oriic (#70391) üzenetére


JamesHun
addikt

ha fizikailag is külföldön vagyok és megveszem a kinti media marktba 30 EUR ért és leadózza a media németbe, akkor ha a német store ból megveszem ugyan azt 30 EUR ért és az MS leadózza németbe mitől rosszabb és illegális itt megemlíteni, mint ha kint vagyok fizikailag
a legális esetben sem itthonra megy az áfa és adózás

Oké a cím nem valós, azaz nem az enyém
De ez legyen a legnagyobb csalás amit életed folyamán művelsz :)

SeriesX: JamesSHun

(#70409) oriic válasza JamesHun (#70408) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valamit félreértesz. PH-n tilos (mindenhol, nem csak itt) a VPN-es trükközés, külföldi store-ból való vásárláshoz külföldi IP és számlázási cím kell.

"De ez legyen a legnagyobb csalás amit életed folyamán művelsz :)"

Ezt a mondatot nem igazán értem, a szabályokat nem én találtam ki, én csak próbálom betartatni.

Live-Die-Respawn

(#70410) Def26 válasza JamesHun (#70408) üzenetére


Def26
félisten

Erre nem neki kell válaszolni. Van itt a ph -n az interaktív téma alatt egy pár lehetőség ahol kérdezhetsz a moderátoroktól. Ott elmondják mi a gond. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#70411) pelenka35


pelenka35
őstag

https://cdgalaxis.hu/PC/22709/rainbow-six-siege.html

Gamertag:Rob3rt75

(#70412) Bogyi007 válasza oriic (#70409) üzenetére


Bogyi007
veterán

És ha tényleg ajándékba kapok külföldi GiftCardokat? Akkor mi a helyzet? Németben él kint sógorom, ha ő onnan azt hoz nekem mert tudja hogy van Xbox One konzolom és nem játékot vesz hanem így akarná odaadni az értékét? Legálisan azt nem használhatnám akkor fel?

Ez most komolyan érdekelne.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#70413) gianni85 válasza JamesHun (#70408) üzenetére


gianni85
veterán

Én pl magyar és us store-t használom. US storenál korábban még amazonon vettem a feltöltőkártyákat, de legutóbbi pár vásárlásnál már a hivatalos MS Store-ban, ahol dollárra pontos digitális feltöltőt tudsz venni, és paypal-lel fizetni. Lehet valaki ebbe is bele tud kötni, de én ebben már tényleg nem látok semmi "rosszat"

Más: közben megjavult teljesen a gold előfizum :C

[ Szerkesztve ]

(#70414) mukibuci válasza Bogyi007 (#70412) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szvsz nem

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#70415) Bogyi007 válasza gianni85 (#70413) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hiába hivatalos Ms Storeban veszed akkor is meg kell adni egy hivatalos címet ami bár valós, mivel nem vagy ott fizikailag így nem számít legálisnak - ha jól értelmeztem tehát.

Ugyanez van az orosz, angol szingapúri stb. GiftCardok vásárlásánál is - ha meg nem kártyát akarnál venni hanem közvetlenül a plasztikkariról, akkor jönnek a netes hókuszpókuszok. Na ez az amit én nem is tennék és megmondom őszintén nem is tudnám megcsinálni. :U :U

Viszont ebben az értelemben ha kiköltözök például Angliába és viszem magammal a konzolt akkor legálisan csak akkor vehetek rá digitális játékot ha angol GiftCardot veszek és akkor már a magyar lenne a tiltott gyümölcs?

(#70414) mukibuci: Akkor inkább hozzon csak lemezes játékot a sógi minél többet, max küldök neki listát. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#70416) Trenew


Trenew
tag

Gondolkozok a GTA 5 megvásárlásán, most épp akciós.
Kérdésem viszonylag sokan játszanak még szerintetek xbox one-on vele?
Vagy vegyem inkább pc-re, azon esetleg jóval többen vannak?
Felbontás milyen xbox one-on? Tűrhető a grafika nem akad?
Ha pc-én tudom fullHD futattni max beállítással kb. 40 fps-el akkor inkább arra javallott megvenni?
Ami box mellett szólna hogy kevesebbet fogyaszt jóval mint a pc-ém.
Szívesen várom az értelmes tanácsokat, hozzászólásokat! :)

Gamertag: Trenew24HUN

(#70417) norbi2010


norbi2010
őstag

Vettem ebay-ről jóárasított Halo 5 Limited Edition-ből származó kódokat és az alapjáték mellé járt egy ilyen kód: Halo 5: Guardians – Advanced Promotional REQ Pack. Ez mire jó?

(#70418) redXIII válasza Bogyi007 (#70415) üzenetére


redXIII
senior tag

Ha kiköltözöl angliába, akkor nem fogsz gift cardot venni, mivel ott a csöveseknek is contactless bankártyájuk van már kb. De simán vásárolhatsz az őshazában mondjuk az angol visa debiteddel, nem kell magyar krajcáros gift kártyát venned. De tényleg túltolod ezt a témát, ahogy a gémeren is megjegyezték már neked az osztottam szoroztam akciódnál. Vegyél amit ott és ahol akarsz meg tudsz, de tényleg unalmas ez a fillérbaszást olvasni állandóan, pláne hogy generálod itt vele a probémákat.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#70419) zkas90 válasza norbi2010 (#70417) üzenetére


zkas90
senior tag

Azt add neki oricnak, ő örülne neki és tudná is használni. :K

(#70418) redXIII - Csak bejelentett lakcímhez adnak angliában is bankszámlát.
Ez a legbonyolultabb háromszög a kiköltözésben. Nem nagyon adnak ki neked lakást, amíg nincs munkád. Nem nagyon kapsz munkát, amíg nincs bankszámlaszámod. Nem kapsz bankszámlaszámot, amíg nincs bejelentett lakcímed.

[ Szerkesztve ]

(#70420) Bogyi007 válasza redXIII (#70418) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azért köszi, hogy az egész tématiltást burkoltan az én nyakamba varrod - csak ez nem igaz...

Meg ez az állandóan is mindösszesen 2 alkalom volt. És azért furcsálom és nem is esik jól, hogy a témában mindig burkoltan vagy nevesítve én vagyok megtalálva csak. Mások akik el-el ejtik hogy mennek éppen bevásárolni adott országba azok fölött elsiklatok, de ha én a számra veszem a témát, akkor már megy a mutogatás mintha valami nagy bűnöző lennék....

Nem kértem senkitől se hogy kedvelje a búrámat meg miegymás, de ha ennyire baj hogy tevékenykedem a topicban, akkor csak egy szóba kerül az illetékeseknek és már itt se vagyok....
És ezt most a legkomolyabban írtam. Nem fog nehezemre esni elköszönni és lelépni ha így van.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#70421) norbi2010 válasza zkas90 (#70419) üzenetére


norbi2010
őstag

Hát azért én is szívesen elhasználnám, csak pontosan nem tudom mi ez. :DDD A Warzone Req bundle vagy valami más?

(#70422) zkas90 válasza norbi2010 (#70421) üzenetére


zkas90
senior tag

(#70423) redXIII válasza Bogyi007 (#70420) üzenetére


redXIII
senior tag

Erre mit mondjak. Burkoltan már elpofázták itt százszor hogy nem kéne eröltetni itt annyira ezt a témát. Meg azt is hogy csináld amig lehet, csak ne nagyon reklámozd mert jelengetik az MS-nek, konkrét nickekre hivatkozva innen pl. Most meg megint játszod itt a hattyú halálát. Ahelyet hogy megvetted volna faszomisztánba olcsóért, játszanál az 50ik játékodal , megint nyomod a sporóltam 1500 forintot szöveget. Meg hogy én vállalom. Tényleg nem bántani akarlak, a focista haverodat se birom de tényleg unalmas már ez a szar.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#70424) Bogyi007 válasza redXIII (#70423) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha Ennyire zavar a jelenlétem - mert ez tény az írásod alapján - akkor veszek neked egy prémium tagságot hogy ne kelljen engem olvasni a következő három hónapban. De ettől még a többi hozzám képest rutinos országjáró bejegyzését látni fogod...

Egy dologra azért külön reagálnék: Ha konkrétan jelentgetik az Ms felé a Nickneveket akkor nem nekem a "fillérbasz*nak" (aki egyébként mint írtam már korábban jelezte éppen az Ms felé hogy tett ilyet) kell aggódnom, hanem azoknak akik vastag ezreseket spóroltak meg többszörösen illegálisan pl a Division Argentínai vásárlásával...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#70425) Madwe válasza JamesHun (#70408) üzenetére


Madwe
nagyúr

de ha online rendelsz németbő, akkor máris ki kell fizetned a magyar áfát. majd ha fizikailag kiviszed németbe a gépet, akkor jogos lesz a felvetésed ;]

[ Szerkesztve ]

(#70426) Döglött Róka válasza Bogyi007 (#70420) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor szia! :D

gyk: Komolyan hullajtsak krokodilkönnyeket?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70427) redXIII válasza Bogyi007 (#70424) üzenetére


redXIII
senior tag

Ne vegyél nekem prémium tagságot, inkább vegyél kezdetnek egy gőgös gúnár gedeont, meg egy mosó masa mosodáját , és gyakorold az értelmező olvasást. Mert úgy látszik még mindig nem sikerült dekódolnod a lényeget. Na én itt befejeztem mert mindegy mint lónak az imádság.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#70428) Stevenstyle válasza Döglött Róka (#70426) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Bunkóság nélkül, de +1. Nem érdemes túl beszélni de ha nem szól szám... Ezt azért nem olyan nehéz észben tartani (gondoltam én)...

(#70429) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Mivel bunkóságnak tartom ha valaki nem köszön főleg egy közösségi csoportban ahol sok ismerős van így elköszönni jöttem.

És Bocsánat mindenkinek mindenért, ha ettől jobb lesz a légkör akkor Viszlát mindenkinek!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#70430) adrian94


adrian94
őstag

Gears Of War Ultimate Edition multiban csak 2 fegyver van összesen (Lancer és Gnasher) ? Vagy nagyobb szinten nyílnak fel újak ?

Nektek is lassan talál ellenfeleket ?

(#70431) Jovanny2 válasza Bogyi007 (#70429) üzenetére


Jovanny2
őstag

Sajnálom, hogy így alakult. Szia. Minden jót a továbbiakban. Azért így olcsóbban kijössz, mintha mindenkinek vennél prémiumot. ;)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#70432) Döglött Róka válasza Bogyi007 (#70429) üzenetére


Döglött Róka
veterán

El se hiszem:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70433) Sh4rk


Sh4rk
aktív tag

Most beszéltem Microsoft-tal, a Red Dead Redemption miatt, hogy most mégse BC meg mi legyen.
És ezt válaszolta:
Legyek türelemmel, talán már az áprilisi listába bekerül BC-be. Már folyamatban van. :C

Ez elég fasza hír. :))

(#70434) Lefty válasza Sh4rk (#70433) üzenetére


Lefty
addikt

Jo volna, akkor most megveszem lehet amig akcios.

(#70435) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

A gyári stereo headset működik adapter nélkül is a controller-rel?

Véleményem szubjektív...

(#70436) bLaCkDoGoNe válasza adrian94 (#70430) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ezekkel indulsz, a többi fegyver a pályákon van szétszórva bizonyos helyeken, valószínűleg mindig felszedik őket előled. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#70437) hackeeeee válasza hackeeeee (#70435) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Noh, így bő 2 hónap után eljutottam odáig, hogy lejelentsem a Headset adaptert. Mivel a MM-ben nem tudják cserélni, így megy Frankfurtba.

Véleményem szubjektív...

(#70438) Rage47 válasza hackeeeee (#70437) üzenetére


Rage47
veterán

az enyém mar egy hónapja jön vissza :/
nem értem hol akadt el
es Barnabás sem hívott tegnap ahogy megbeszeltuk

(#70439) Trenew


Trenew
tag

Tegnap már biztos későn írtam :))
Erre esetleg valaki : (#70416) Trenew

Baker_ írtam privátot, ha esetleg van egy kis időd :)

Gamertag: Trenew24HUN

(#70440) gianni85 válasza Trenew (#70439) üzenetére


gianni85
veterán

Felbontás milyen xbox one-on? Tűrhető a grafika nem akad? sub-fullHD, tűrhető, picit akadhat. Nekem pl teljesen megfelelt.
Ha pc-én tudom fullHD futattni max beállítással kb. 40 fps-el akkor inkább arra javallott megvenni? Igen
Ami box mellett szólna hogy kevesebbet fogyaszt jóval mint a pc-ém. ennyi erővel kukázhatnád a PC-t teljesen. Totál nonszensz a pár 100 Watt fogyasztáskülönbség ha nem napi 10órákat játszol

(#70441) hackeeeee válasza Rage47 (#70438) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hm, az érdekes.. Esetleg csörögj rájuk, hogy mégis mizu..

Én Dusánnal intéztem ezt most.. De lehet az lesz a vége, hogy veszek egy MS Stereo headset-et..

Véleményem szubjektív...

(#70442) Trenew válasza gianni85 (#70440) üzenetére


Trenew
tag

Mi az a sub-fullHD?
Multi részével sokan játszanak még boxon?
Amúgy köszi a válaszokat! :R

Gamertag: Trenew24HUN

(#70443) gianni85 válasza Trenew (#70442) üzenetére


gianni85
veterán

minden ami fullHD alatt van :) Bár most elbizonytalanodtam, lehet h fullHD One-on

(#70444) Lefty válasza gianni85 (#70443) üzenetére


Lefty
addikt

A GTA5 fullHD, vegig 1080p XO-n is.

(#70445) retesz147 válasza Lefty (#70444) üzenetére


retesz147
addikt

Cserébe be is szaggat....

Xiaomi 13 eu dev...

(#70446) Lefty válasza retesz147 (#70445) üzenetére


Lefty
addikt

Nekem anno nem tunt fel.

(#70447) Trenew


Trenew
tag

És valaki akinek megvan a GTA5, megtudná mondani, hogy a multi része az még mennyire aktív?
Mindenképpen kellenek haverok hozzá vagy random-okkal is el lehet lenni? :)

Gamertag: Trenew24HUN

(#70448) retesz147 válasza Lefty (#70446) üzenetére


retesz147
addikt

probléma és rá a válasz

Hát nem vagyok szőrösszívű, de engem zavar és eléggé észrevehető... 2 órás sima játék (nem online) alatt 5-6x tuti beszaggat...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#70449) Lefty válasza retesz147 (#70448) üzenetére


Lefty
addikt

En nem vitatkozom, az, hogy nem tunt fel nekem, nem azt jelenti, hogy nem igy van. Plusz eleg reg volt mar, nem is emlekszem igazan.

(#70450) retesz147 válasza Lefty (#70449) üzenetére


retesz147
addikt

Vitatkozni én se szeretnék, bocs ha úgy jött le....

Én most tolom... Frissek az élmények(vagy inkább csalódás ez ügyben).

Xiaomi 13 eu dev...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.