Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70851) oriic válasza tiv83us (#70849) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felétek nincs Gamestop? Ott ingyé osztogatnak kódokat, de ebay-en is van szerintem.

(#70852) alevan

:DDD Amúgy a hátnak pont jó, hogy így ül.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#70852) alevan


alevan
őstag

Nem mennék Xbox játékokat fejleszteni. A Forza Apex fejlesztői így dolgoznak :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#70853) gianni85 válasza adalbert1 (#70846) üzenetére


gianni85
veterán

Akkor ezek után még több oka esz az embereknek PC-t építeni? Kösz nem, és szerintem ezzel még nagyon sokan így vannak. Konzolon továbbra is csak X1-en érhető el a sorozat. MS-nek meg mind1, hogy X1-re vagy W10-re veszed meg

(#70854) Def26 válasza gianni85 (#70853) üzenetére


Def26
félisten

Majd az idő eldönti, hogy melyik a jobb út. MS szar helyzetben van, mert csupán a márkanév miatt rengetegen utálják és képesek ezért is szembe menni vele.

Akárhogy is, az xbox one "újításait" mind az internet népe döntötte meg. Kíváncsi vagyok ez az út vajon miként csapódik le a felhasználókban, de egyelőre úgy tűnik nem erre gondoltak philszpenszerék. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#70855) Madwe válasza gianni85 (#70853) üzenetére


Madwe
nagyúr

Világos, de azért a konzolosok nagy része pc mellé vesz konzolt az exklúzívok miatt, s annak a csoportnak az xbox emiatt rossz választás lesz. Nyilván nem a leginkább meghatározó hányad ez, de azért el se hanyagolható, szerintem. Msnek viszont nem mindegy mire veszed meg, mert pcn nem látnak belőle semmit ha steamen originsen stbn s nem tőlük veszed meg, s akkor se annyit, mint ha konzolra vennéd. Mindenesetre nyilván jobban tudják mit miért tesznek mint én, de szerintem is furcsa :D

(#70856) adalbert1 válasza gianni85 (#70853) üzenetére


adalbert1
veterán

Pont ez az, PC-t már én is csak munkára, böngészésre, esetleg filmnézésre szeretnék használni, játékra egyáltalán nem, 20 év alatt beleuntam a szerelgetésbe, különböző konfigurációk összeállításába (ez a videokártya elég erős-e, ez a ház jó lesz-e, melyik a halkabb táp, stb), a játékok beállításaiba (most akkor milyen felbontást/részletességet válasszak, hogy jól is fusson, és elfogadhatóan is nézzen ki, konfig fileok turkálása, stb) - a konzolos játékok pont ezeket a terheket veszik le az ember válláról, a rengeteg szöszmötölés helyett elég csak a játékra koncentrálni (arról nem is beszélve, hogy egy jó videokártya árából ki is jön egy Xbox One vagy PS4).
Az MS-nél mintha több fronton is nyitnának, meglepve olvastam, hogy állítólag az SQL Server jön Linux-ra, illetve, hogy Win10 alatt lesz bash is (ha valamelyik kacsa lenne, akkor bocs) - gondolom próbálnak minél több software-t értékesíteni.

(#70857) mukibuci válasza Madwe (#70855) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

viszonylag kicsi az esélye annak, hogy az ms a saját játékait steamen fogja terjeszteni a saját store helyett :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#70858) tiv83us válasza oriic (#70851) üzenetére


tiv83us
veterán

12 dolcsi eBayen, GameStop az van, csak nem tul kozel 10-15 perc kocsival. Meg varok egy kicsit, hatha valaki megszan :B

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#70859) hackeeeee válasza oriic (#70845) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem tudom eldönteni, hogy ez most jó, vagy rossz.. Innentől most már fix a H3 is, bár ezt tudtuk eddig is..

Csak a kérdés, hogy teljes értékű játékok lesznek, vagy valamilyen szinten korlátozzák, és ingyenesek lesznek, mint most a Motorsport 6?

Véleményem szubjektív...

(#70860) gianni85 válasza Madwe (#70855) üzenetére


gianni85
veterán

szerintem meg a konzolosok nagy részének nincs játékra alkalmas pc-je, persze statisztikával se te se én nem tudjuk bizonyítani az állításunkat :)

(#70861) MrPeekaboo válasza tiv83us (#70858) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Gamestop.de-n sikerült regisztrálnom és jelentkeztem a closed beta-ra. Elvileg április 2-án 00:01 CET után küldik az email-t a kóddal, ha jut egyáltalán. Ha nem lesz elég kulcs, akkor véletlenszerűen küldik ki.

(#70862) Madwe válasza gianni85 (#70860) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem se, pont azt írtam, h azért nem ez a jellemző, de nem elhanyagolható része, akikről lemondanak. Nomeg nyugaton azért kicsit jobb a helyzet ilyen szempontból mint idehaza.

(#70857) mukibuci lol mekkora egy marha vagyok :K

[ Szerkesztve ]

(#70863) spae válasza MrPeekaboo (#70844) üzenetére


spae
aktív tag

Nekem 7581-et ír!

Más: A The Crew® Wild Run (9 990,00 Ft) csak egy kieg. és kell hozzá az alap? És a The Crew® Wild Run Edition (14 990,00 Ft) tartalmazza mind kettőt?

(#70864) axlfsi válasza MrPeekaboo (#70861) üzenetére


axlfsi
veterán

Ezt mikor, most? Egyáltalán nem jön be az oldal...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#70865) storm3


storm3
senior tag

Eladtam a boxom, nekem már nincs hasznomra, aki kapja marja:

DOOM CLOSED BETA XBOX ONE
YOUR CLOSED BETA CODE:
TPY7W-6CHTM-P6FD4-D377K-QRXCZ

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#70866) MrPeekaboo válasza axlfsi (#70864) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

A tiltott "eszközzel" működik, csak lassú. :) Talán sokan ráugrottak.

(#70867) MrPeekaboo válasza spae (#70863) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

A Crew-ról sajnos semmi többet nem tudok, mert nincsen meg nekem, csak láttam egyik fórumon ezt az "akciót" és gondoltam, hogy megemlítem.

(#70868) spae válasza MrPeekaboo (#70867) üzenetére


spae
aktív tag

OK, köszi!

(#70869) CtiveR válasza spae (#70868) üzenetére


CtiveR
tag

Argentinoknál valóban 1900Ft :K

Aláírás.

(#70870) zsocy válasza storm3 (#70865) üzenetére


zsocy
őstag

Valaki leninjázta, de azért köszi a láthatatlan ember nevében :)

Pedig Tiv83us még pénzt is adott volna érte...

[ Szerkesztve ]

(#70871) tiv83us válasza zsocy (#70870) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah, most fizettem ki 2700Ft-nyi USD-t erte az eBay-en, (10 dolcsit), ha par perccel hamarabb jon, a tied lett volna. Suxxx.

Amugy a jatek mar fut, de a serverek meg nincsenek belesitve. Mar set customizaltam az agyam, csak jatszani nem tudok :D

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#70872) spae válasza CtiveR (#70869) üzenetére


spae
aktív tag

Akkor nem értem, nekem miért nem annyi!

(#70873) buci30


buci30
addikt

Sziasztok 😊
Olvastam itt is sok helyen szóval szinte képbe vagyok de egy kérdést megerősítest megér 😊
PS3 van most.
Holnap vagy PS4 vagy Xbox One vásárlása lesz.
Szinte egy árba vannak tehát ez nem döntő
Exclusiv játékokat sose figyeltem ha megjelent valami tetszet megvettem sose tudtam hogy az csak a PS3-ra jött mert nem követem a másik platform.
Konzol részről szerintem mind kettő megszoghato xbox360 játszottam tetszet ps3 konzol ugyszint szóval ez is mindegy
Grafika a így olvastam szinte ugyan az de ha nagyon akarok választani akkor ugye a 1080p miatt ps4
Multi elofizetes ugyan az az ár szinte az hogy xbox-nál van 2ingyen játék havonta az mondjuk lehet jó de ki tudja tetszeni fog e szóval...
Tehát szinte nem találok különbséget 😳
Akkor ha ez tényleg így igaz csak egy valami dönthet hogy amelyik konzol van haveroknak akivel tudok multizni pl GTA tehát akkor ha tényleg semmi különbség akkor csak ez lehet mondjuk tényleg fontos A választásban.
Jól gondolom? 😊😊

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#70874) Döglött Róka válasza buci30 (#70873) üzenetére


Döglött Róka
veterán

jól:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70875) spae válasza spae (#70863) üzenetére


spae
aktív tag

A második felére senki?

(#70877) Rage47 válasza buci30 (#70873) üzenetére


Rage47
veterán

Xboxnal 4 jatek havonta*

(#70878) buci30 válasza Rage47 (#70877) üzenetére


buci30
addikt

:R
Értem 😊 De gondolom nem olyan nagy játékok hogy e szerint dontsek hogy Ps4 2 játék One 2 játék 😊
Ez csak nem befolyásol... 😁😊

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#70879) Rage47 válasza buci30 (#70878) üzenetére


Rage47
veterán

az utóbbi pár hónap es a következő is eleg nagy durranás Xbox terén úgyhogy... :)
meg sztem jobb es felhasznalobaratabb szolgáltatások vannak plusz olcsóbbak (könnyebb kiskaput találni, más régióban vásárolni) a játékok xboxra

[ Szerkesztve ]

(#70881) tiv83us válasza buci30 (#70873) üzenetére


tiv83us
veterán

En ket kategoriat vettem figyelembe valasztaskor, fontossagi sorrendben;

1. kontroller - nekem sokkal kezreallobb az Xbox gamepad-je

2. a legtobb gaming pajtas Xboxos, igy akikkel mar lassan egy evtizede tolunk minden multit, nem kell megszakitani a kapcsolatot

2,5. a jatek valasztek.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#70882) gianni85 válasza buci30 (#70878) üzenetére


gianni85
veterán

PS4 lesz a te géped. Több embernek van ergo többen multiznak. És jobban fut minden játék rajta. Ha nem lenne számomra elviselhetetlenül hangos, akkor még mindig azzal tolnám. Volt mindkét gépen többször is egymást váltva

(#70883) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#70884) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Valaki játszik innen a Tony Hawk's® Pro Skater™ 5 játékkal?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#70885) parandroid válasza axlfsi (#70864) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az a vicces, hogy én gamestop klubtag vagyok, német címmel és bankkártyával, de éppen Mo-n, látogatóban, és épp tegnap kaptam hírlevelet, hogy spóroljak 35 eur-t a dobozos Witcher3 megvásárlásával, de a honlapjukon ugyanezt a hibát kapom, ha rákattintok. Szóval kapják be a régiózárukat.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#70886) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

PLATINUM DEMO – FINAL FANTASY XV (4.5 GB)

Far Cry 4 me In Argentina (2.1e wo & 3e w SP)

(#70888) pixta78


pixta78
senior tag

Utolsó láma kérdés vásárlás előtt:

1és2 év között mennyire jellemző, hogy elromlik?

Akinek van tapasztalata az megírná?

Elég baráti árban lenne 12hó garos. Ha kritikusan kevés az 1 év akkor nem sajnálom a több pénzt.

Kössz

[ Szerkesztve ]

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#70889) JamesHun


JamesHun
addikt

ha már ennyire megy pc fele is az ms inkább azt oldják meg ha pl az új BF-et megvettem digitálisan One ra az MS accountomra és ugyan ez megy a Win10-es gépemen is akkor a Win10 store ból bármikor letölthessem az ilyen "multiplatformos" játékokat amik megjelentek One ra és a Win10 store ba is
És akár a mentéseim vándoroljanak a rendszerek között
Sokkal jobban megvenném pl az új BF-et ha játszhatnám PC-n bill egérrel

SeriesX: JamesSHun

(#70890) #79125504


#79125504
törölt tag

Van rá esély, hogy a Forza Horizon első része játszható legyen One-on ? :U

[ Szerkesztve ]

(#70891) bulikavagyok válasza #79125504 (#70890) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem nem sok.. De tévedtem már! ;]

(#70892) pixta78


pixta78
senior tag

Eldőlt😊

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#70893) pzstm válasza pixta78 (#70888) üzenetére


pzstm
titán

Xbox One-nál nincs 1 év gari. Csak 2 és Ms állja a garit, háztól-házig futárszolgálattal, minden új készülék vásárlásakor

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#70894) Jovanny2 válasza pixta78 (#70892) üzenetére


Jovanny2
őstag

Az egyiknek sem tesz jót, ha eldől... :D

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#70895) Quaresma


Quaresma
aktív tag

Ha home partneremnek van live előfizetése, akkor az aktuális gold játékokat én is elérhetem/ letölthetem, vagy csak akkor ha külön előfizetünk live-ra mindkét accountról?

Ps: brunorbert

(#70896) bulikavagyok válasza Quaresma (#70895) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem kell hozzá két előfizetés. Először neki meg kell "vennie", utána Te is le tudod tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#70897) pixta78 válasza pzstm (#70893) üzenetére


pixta78
senior tag

Egy régi raktáron maradt, szla nélküli box regisztráció szerint kb 1 év maradt még. Inkább drágább szla.-s 24 hó -nál maradtam.

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#70898) adalbert1 válasza pzstm (#70893) üzenetére


adalbert1
veterán

(#70899) pixta78 válasza adalbert1 (#70898) üzenetére


pixta78
senior tag

Ez nem bolti, hanem magán, állitólag megszünt kereskedő termékeinek "felvásárlásából "maradt.

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#70900) hackeeeee válasza adalbert1 (#70898) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mondjuk ezekre a refurb. gépre kíváncsi lennék, hogy regisztráció után mit mond rá a rendszer.

Véleményem szubjektív...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.