Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#242017) Fjoe


Fjoe
tag

Sziasztok, segítséget vagy tippeket szeretnék tőletek kérni.
Pár hete, jött egy e-fizetési kérelem a telefonomra 1750Ft-ról, amit akkor nem vettem észre és lejárt, mire megnyitottam, így nem láttam róla semmi infót. Viszont ma reggel ismét kaptam egy ilyen értesítést, és meglepődve tapasztaltam, hogy Microsoft néven kérnének tőlem 1750Ft-ot. Sajnos sok részletet ezzel kapcsolatban a kérelemben nem találtam. Amire gondoltam, hogy esetleg a gyerekek töltöttek le valami fieztős dolgot az Xboxunkra. Viszont belépve a Microsoft fiókomba, semmilyen tranzakció nyomát nem láttam az elmúlt 60 napban, illetve az Xboxon is csak olyan játékok vannak fent, amik ingyenesek vagy game pass-esek. Ultimate Gamepass előfizetésem van, amit az itt javasolt kollegától vettem HA-n, szóval arról sem érkezhetett számla. Továbbá emailben sem találtam semmit erről a vásárlásról vagy vásárlási szándékról. Xboxon a játékok működnek. Az lehetséges szerintetek, hogy valamilyen alkalmazásbeli vásárlást hajtottak végre a gyerekek az egyik játékon belül és azt próbálja nekem levonni?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.