Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#241601) l.skywalker válasza Mr.Csizmás (#241600) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kaptál USD store creditet?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241602) Mr.Csizmás válasza l.skywalker (#241601) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem, eur-t akarna csak usd-s az accountom, és nem tudom átállítani. A két link a megfelelő (jelzett) oldalra visz, de nem lehet sehol se váltani, átállítottam németre a régiót, ideiglenesen beköltöztem ismerőshöz stuttgart mellett, stb.

Xbox Support <xboxsupport@microsoftsupport.com>
Xbox One/Cyberpunk 2077: Phantom Liberty ajándékkártya... - DoNotEdit:xxx

Szeretnénk megerősíteni, hogy szeretné-e megkapni Microsoft Store-beli ajándékkártyáját (EUR) pénznemben? Ha igen, akkor frissíteni kell a Microsoft-fiókjában megadott számlázási címet vagy fizetési eszközt.

Kérjük, kövesse az alábbi linkek egyikét, hogy hozzáadja/frissítse az alábbiak bármelyikét a fiókjában:
• Számlázási cím támogatott (EUR)
• Fizetési eszköz (EUR)

Nagyra értékelnénk a számlázási cím vagy a fizetési eszköz frissítését követő frissítést, hogy folytathassuk a kérését.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#241603) IntelKiller7 válasza xviktorx (#241599) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ha Ultimate GamePass-t vettél, és a csomagban csak a sima GamePass van, akkor az csak 2 hónapot fog hozzáírni.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241604) oriic válasza Mr.Csizmás (#241602) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"nem, eur-t akarna csak usd-s az accountom, és nem tudom átállítani."

Ezt most nem igazán vágom, nincs olyan hogy USD-s az accountod, számos pénznemed lehet. Vagy valamiért mindenképp USD-t szeretnél?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#241605) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Fiamnak keresek kormányt. Az ebay-en találtam egyet. Ezzel van valakinek tapasztalata? Illetve mi az ajánlott?

(#241606) IntelKiller7 válasza Zaji (#241605) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ez nem ér ennyit. Inkább vegyél neki egy Logitech G920, G923-at, Thrustmaster TMX Pro-t. kb 2x ennyibe kerül, de vagy 500x jobb élményt nyújt.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241607) icemad válasza Zaji (#241605) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyet inkább ne. Egyszer lesz elővéve, amikor megkapja.
IntelKiller7 írt jópár alternatívát, azok sokkal jobbak, de drágábbak is. És még ott is lehet olyan, hogy egyszer veszi elő. Ha nincs fix hely egy ilyennek, akkor állandóan előszedni, játék után elpakolni... Hamar megunja majd.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#241608) Mr.Csizmás válasza oriic (#241604) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

érdekes, sztem az volt a baj hogy eddig sose volt semmivel feltöltve (pedig 2009 óta létező acc, több game, GP vásárlás stb.), és by default a létrehozáskor még nem volt magyar régió, így usd-re tett alapból.
most feltöltöttem 10€-t (csak nem halok éhen fizetésig), már eur-ban írja elsődlegesen, usd eltűnt, és kértem a supporttól a gift cardot. hátha.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#241609) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#241608) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

úgy látszik az eur feltöltés volt a trigger, jött mail, hogy 24 órán belül jóváírják :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#241610) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241611) albgab


albgab
aktív tag

Sziasztok,

keresnék két játékot Xbox one s-re:
- Just Dance 2022
- Fruit Ninja 2

Lenne valakinek eladó?

Köszönöm a segítséget

(#241612) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#241613) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!
Ha most megveszem a legujabb FMS-t, akkor az tenyleg nem megy a One S-en?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#241614) homerhamm válasza tvamos (#241613) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem. Csak Series S/X-re lehet megvenni, natívan One-ra nem jött ki. Ha van GPU-d, akkor játszhatod cloudból.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#241615) ρσгτσ válasza tvamos (#241613) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Forza Motorsport? Az csak PC és Series. Plusz ugye felhőben játszható, ha az adott platformra nem kerül ki. GPU -val.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#241616) mbaker


mbaker
tag

Sziaszto!Olyan kérdéssel fordulok hozzátok xbox one x-re is lesz a legújjabb gta?Én most vettem series x-et,aki megvenné tőlem ez után érdeklődik.Egyikünk se nagy gamer szinte csak hobbi szinten játszunk...köszönöm a válaszokat,segítséget!

(#241617) Wesder válasza mbaker (#241616) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241618) IntelKiller7 válasza mbaker (#241616) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Kb úgy nézne ki rajta mint a Minecraft. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241619) l.skywalker válasza IntelKiller7 (#241618) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Láttad már a Minecraft-ot full RTX-el? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241620) homerhamm válasza IntelKiller7 (#241618) üzenetére


homerhamm
addikt

Ha a Fortnite kaphatott legós tartalmat, a GTA VI is kaphat Minecraftost. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#241621) IntelKiller7 válasza l.skywalker (#241619) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Persze. Anno szét is modoltuk PC-n. :DDD
De most az origira gondoltam.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241622) tvamos válasza homerhamm (#241614) üzenetére


tvamos
nagyúr

Koszonom! RTX3080 van, az gondolom eleg hozza. Mi az, hogy "játszhatod cloudból"?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#241623) AnonymusX válasza tvamos (#241622) üzenetére


AnonymusX
senior tag

[link]
Játszhatsz játékokkal támogatott okos tévén, tableten, mobilon, PC-n na és persze xbox One-on, seriesen úgy hogy nem töltöd le. Mintha filmet streamelnél.

Így lehet Xbox One-on játszani olyan játékkal, ami már csak xbox seriesre jött ki, ha benne van a kínálatban.

[ Szerkesztve ]

(#241624) l.skywalker válasza tvamos (#241622) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

GPU = Game Pass Ultimate

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241625) tvamos válasza l.skywalker (#241624) üzenetére


tvamos
nagyúr

Aha, ertem mar. Ha a gyereknek van game pass, akkor en is tudok jatszani az o xbox-an, az en felhasznalommal, vagy nekem kulon kell game pass? (Vagy jatszok akkor az o felhasznalojaval... nem fog neki orulni.) Mert mondjuk most az o jatakaival szoktam jatszani.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#241626) AnonymusX válasza tvamos (#241625) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Ha az ő fiókján van beállítva az xbox otthoni eszköznek, akkor bármelyik másik fiók elérheti mindazt ezen az Xboxon, amit az ő fiókja elér (gamepass vagy megvásárolt digitális játékok) anélkül, hogy a gyerek fiókjával be kéne jelentkezni [link]

[ Szerkesztve ]

(#241627) tvamos válasza AnonymusX (#241626) üzenetére


tvamos
nagyúr

Koszonom!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#241628) Gergello


Gergello
addikt

Sziasztok ! Ha csak a Gears játékokat szeretném bepótolni arra elég a sima One is ?

Olcsóbb mint a One S /az már majdnem annyi mint a Series S/. Aktuális generációt csak a GTA 6 megjelenésekor vennék.

(#241629) vacs válasza Gergello (#241628) üzenetére


vacs
veterán

A Gears 5-öt a One X 4K-ban is tudja futtatni.

(^)(>.<)(^)

(#241630) icemad válasza Gergello (#241628) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sima one-t már nem vennék. Nagyon régi, a kontroller sem tud annyit, mint egy one s kontroller. One s meg biztos nem annyi, mint a series s, nem tudom te ezt hol látod.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#241631) dionaea


dionaea
őstag

Sziasztok. Bocsánat előre is a bugyuta kérdésért, illetve ha már volt.
Soha nem volt konzolunk, csak pc n játszottunk. Nekem picit kínai az egész. Tehát karira a jesszuska xbox one s t hozna, a gyerkőcöknek. Használtan gondoltuk. Ahogy nézem a piacot nagyon nagy a szórás 40-90 között futnak.
A kérdéseim:
-lemezes verziót szeretnénk, az hogy van jelölve a dobozon?
-mennyire éri meg használtat venni? Tehát mennyire aggódhatunk, hogy elromlik?
-ha gamepasst is szeretnének, az működik bármelyik one s en? Egyelőre nem kell multis játék?
-2 kontroller fog kelleni, de használtan ezeket bírnak?
-hol érdemes venni? Pár bolt hirdeti de elég drágán és 1-2ho Gabival csak. Ér annyit a különbözet?
-1terras lenne az igaz de abból kevés van, 500gb mennyire elég?

Bocsi a hülye kérdésekért.

(#241632) Gergello válasza dionaea (#241631) üzenetére


Gergello
addikt

Bruttó 103-ért már Series S van újonnan boltból. Használtan nagyon drágának látom a One S-t, ráadásul csomónál nem a hozzávaló eredeti kontrollert árulják.

(#241633) AxBattler válasza dionaea (#241631) üzenetére


AxBattler
félisten

Aprón 110k HUF-ért vihető az 1TB-os Series S, ajándéknak én már azt venném.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#241634) AnonymusX válasza dionaea (#241631) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Szia!

Jól megkérik az árát, biztos az infláció. Anno újonnan amazonról vettem 1 TB-os, 2 kontrolleres változatot bagóért. 50 ezer alatt volt mindennel együtt.

Kontrollerek terén visszafelé kompatibilis az Xbox, tehát Xbox Series kontrollerek működnek Xbox One S/X-szel, ezekkel is érdemes számolni, akár egy akcióban.

Xbox One S digital a lemezmeghajtó nélküli, de a dobozon lévő képen is látszik egyértelműen.

Gamepass jó bármelyik xboxra (one, series), univerzális, fiókhoz kötött, de ha a fióknak a beállítások közt az adott xbox az otthoni konzolja, akkor bármelyik másik fiók használhatja azon az xboxon gamepasst.

Merevlemez mérete. Attól függ, hogy mennyi játékot akartok egyszerre játszani, vagyis azonnal elérhetők legyenek (bár a cloud gaming tud ezen segíteni). Kb. 30-50 GB egy xbox one játék, persze ezeknél vannak kisebbek, nagyobbak is, ezt úgy érzésre mondom az emlékeim alapján.

[ Szerkesztve ]

(#241635) AxBattler válasza dionaea (#241631) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez egy egész jó csomag, ha valóban One S-t szeretnél.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#241636) AnonymusX válasza AxBattler (#241635) üzenetére


AnonymusX
senior tag

4 játékkal 80k?! Húzós. A képen látható címek közül 4 játék 10 ezerbe kerül sacc per kábé.

(#241637) dionaea


dionaea
őstag

Hűha köszönöm mindenkinek.:R

Az összeget elfelejtettem bírni. Olyan 60k ra gondoltam ha ennyiért bele lehet vágni. Néztem a seies s t de nem tudom, hogy azon kívül hogy új eszköz most add-e annyival többet.
Game pass bán vannak régebbi játékok? Pl amit én kipróbalnék ha szabad lesz a gép a maffia sorozat .

(#241638) Bogyi007 válasza dionaea (#241637) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mondjuk annyival mindenképpen többel ad, hogy a legújabb játékok is futni fognak a Series S konzolon míg a One S gépeken új címek már nem igazán érthetőek el...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#241639) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

Xbox One S-hez keresek második kontrollert. Nem kell hipiszupi, gyári vagy azzal megegyező elég. Van most valahol akciósan? Drágát nem akarok venni, mert kb havonta 1x van bekapcsolva az xbox. :R

(#241640) AnonymusX válasza bucihost (#241639) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Szia!

Gyárit vegyél mindenképp. MS lelövi/lelőtte a nem licenszelt kontrollereket és a gyárival tuti nem nyúlsz mellé. Úgy tippelem, hogy a tényleg licenszelt kontroller nem igazán olcsóbb.

Xbox series kontrollert olykor ki lehet fogni újonnan akciósan, 12-13 ezer forint környékén akár. Ha használt is szóba jön, akkor az aprót kell átfutni, használtan Xbox One S/X/Series kontrollert vegyél, semmiképp ne a régi, első Xbox One változatot.

[ Szerkesztve ]

(#241641) bucihost válasza AnonymusX (#241640) üzenetére


bucihost
senior tag

Köszi, találtam is egy gyárit emagon. "csomagolás sérült"
Xbox Series X Controller Robot White, 17 990. :R

(#241642) dionaea válasza Bogyi007 (#241638) üzenetére


dionaea
őstag

Köszi. Majd még lesznek kérdések szerintem ha megjön a cucc de addig olvasgatok

(#241644) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok! Léteznek olyan ketten-együtt játszható Xbox (one s) játékok, amik nem osztott képernyősek, hanem együtt haladnak a karakterek? Ha igen hogy lehet erre rákeresni? Valamint van valahol lista a crossplayes játkokról? Xbox-pc :R

(#241645) l.skywalker válasza bucihost (#241644) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

https://www.co-optimus.com/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241646) negyven2


negyven2
veterán

ÉVES ÁTTEKINTÉS (xbox.com)

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#241647) fabokf válasza negyven2 (#241646) üzenetére


fabokf
tag

Wow...megnéztem az enyémet és meglepődtem, h a Quake 2-t kiezreztem 44 óra alatt...anno fel sem tűnt :D :D

(#241648) HunChris válasza negyven2 (#241646) üzenetére


HunChris
senior tag

Assassin's Creed® Origins 142óra, nagyon jó volt. :K

(#241649) gduck válasza negyven2 (#241646) üzenetére


gduck
addikt

Opssz... 787 óra Fortnite. :DDD

(#241650) atibuc


atibuc
tag

Egy szülői buta kérdés:
Nem nagy játékos a gyerek de csak vennénk neki 1 hónapos "Game pass"-t jó lenne a konzol+pc csomag.
Most ultimate kell vagy sima és a 300ft os akció ismét felhozza magasabb csomagba?

És mindegy honnan veszem a letölthető kódot?

Előre is köszönöm.

Minden annyit ér, amennyit fizetnek érte!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.