Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#241501) istvankeresz válasza l.skywalker (#241494) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Köszi, este megpróbálom. :R

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#241502) IntelKiller7 válasza homerhamm (#241499) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Megy meg.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241503) l.skywalker válasza istvankeresz (#241501) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én kipróbáltam két játékban. Forza Horizon-ban nem tudtam elővarázsolni, de Sonic-ban igen. És ha előjött akkor rögtön az első menü legalsó opciója a Storage Management.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#241504) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241505) istvankeresz válasza l.skywalker (#241503) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Szia!

Siker, köszi! Far Cry 3 Blood Dragonnál jött elő a probléma, ott nem sikerült belépni a mnanagment felületre. A Forza Horizon-nál csnált mentést és ott működött is a gomb kombó. Sikerült a régi játékok mentését kitörölgetnem, így lett majdnem 2 GB-om újra.

Köszi mégegyszer! :R

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#241506) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Ez a hírdetés valós ennyiért ?

[link]

(#241507) IntelKiller7 válasza jenei1994 (#241506) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

PS5-öt is árul, 65 ezerért.. :DDD 4 játékkal, és ajándékba ad egy olyan kormányt, amit PS5-el nem is tudsz használni. :C
[link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241508) Bjoe007 válasza jenei1994 (#241506) üzenetére


Bjoe007
csendes tag

Csabai Vagyok ha akarod személyesen csekkolom szegitek.

(#241509) IntelKiller7 válasza Bjoe007 (#241508) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ezt kár csekkolni, mert kamu. Mind a 3 hirdetése ilyen. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241510) raziel01 válasza Bjoe007 (#241508) üzenetére


raziel01
veterán

Személyes találkozót biztos, hogy valami kamu indokkal lemondja. Csak előreutalás kell neki aztán lelép a pénzzel.

(#241511) IntelKiller7 válasza raziel01 (#241510) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Én jelentettem is a jófogásnál. Mondjuk vicc, hogy csak e-mailben lehet megtenni... :DDD 2023

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241512) Guitar14 válasza IntelKiller7 (#241511) üzenetére


Guitar14
senior tag

FB Marketplaccon tegnap jelentettem én is egy konzol hirdetést, tipikus bontatlan konzol több kontrollerrel, fillérekért és csak előreutalással. 1 éves profil, totál idegen név. Hamar jott az értesítés, hogy semmilyen szabályzattal nem ütközik és nem tesznek semmit.

Jófogást meg hagyjuk, nem lehet e-mail címet se változtatni, csak újra regisztrálni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#241513) IntelKiller7 válasza Guitar14 (#241512) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ismerem. Vicc a marketplace..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241514) gorgocska


gorgocska
tag

Sziasztok Homolassal kapcsolatba lenne kérdésem.
Adott xbox one(nála vannak az előfizetések) másik gép seris s,akart a haver játszani one-on a fifával ami a seies s en van.közbe én játszottam az új Forzával de nem engedte neki elindítani a játékot erre kikapcsoltam a s gépet utána mar tudott vele játszani,mit rontottunk el a Homolásnál??
Köszi előre is a segítséget. :R

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#241515) icemad válasza gorgocska (#241514) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia.
Kicsit nehéz így megmondani, hogy mi lehet a probléma.

Kinek a profilján van az előfizetés? A tiéden vagy a haverodén?

Ez a profil melyik gépet használja? (series vagy one?)

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#241516) gorgocska válasza icemad (#241515) üzenetére


gorgocska
tag

Szia. A one gépen (haver)vannak az előfizetések.a series s azon nincs semmi előfizetés.
De közbe arra gondoltam hogy én mikor rá tetten a gépemre az ő profilját azt nem csinaltam otthoni boxnak hanem ki leptem a profiljábol vissza az enyembe es azt tettem otthoni boxnak.melo után majd megnézem.

[ Szerkesztve ]

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#241517) AnonymusX válasza gorgocska (#241516) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Szia!

Azt írtad, hogy a Fifa a Series S-en van, akkor ez nem az Xbox One-hoz tartozó előfizetésből jön vagy ahhoz tartozó fiókon megvásárolt játék?

Mert ha egymás játékait akarjátok játszani saját fiókjaitokkal, akkor a te fiókodon kell beállítani home-nak a haverod gépét (Xbox One-on belépni a fiókoddal és home), a haverod fiókjával a pedig a tiédet (XSS-en belépni a haverod fiókjával és home), mint home.

[ Szerkesztve ]

(#241518) icemad válasza gorgocska (#241516) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Lényegében annyit kellene csinálni, hogy a saját gépeden belépni a haverod profiljával és beállítani otthoni konzolnak. Neki meg a te profiloddal belépni az ő gépén és beállítani otthoni konzolnak. Így mennie kellene. Utána mindenki tudja használni a saját profilját a játékokban. Fifa mondjuk pont problémás, mert abból van külön one és series verzió is. Ha együtt akartok játszani, akkor Series gépre is a one verziót kell letölteni.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#241519) gorgocska válasza icemad (#241518) üzenetére


gorgocska
tag

Köszi a segítséget.a fifát azt tudom hogy csak one verzióval tudunk együtt játszani.
Mégegyszer köszönöm a segítséget.

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#241520) Szegedi_Dani


Szegedi_Dani
újonc

Helló!

Lenne egy olyan problémám, hogy az xbox véletlenül valószínűleg túl nagy áramforrást kapott... ( 330-at, volt egy kókány villanyszerelő és szarul kötötte össze a kábeleket. )
Viszont, csak kikapcsolt állapotába vette fel az áramot...
Miután rendes megfelelő feszültségü konnektroba dugtam, akkor egy puffanást észleltem és leverte a biztosítékot. Utána a biztosítokat visszanyomva erős füst szagot éreztem a szobába... a hátuljából.

Kérdésem az lenne, hogy ez a konzol ebbe a formájába még menthető-e illetve ilyen esetekbe, mi tud benne szétmenni?

(#241521) Guitar14


Guitar14
senior tag

Jó esetbe pár kondi kiment ami látható de akár rengeteg komponens is szétmehetett és kb. lehetetlen megállapítani mi ment ki a több száz (vagy ezer) komponens közül.
Kaptam egyszer ismerőstől egy vezetéknélküli gitár adó-vevőt amibe véletlenül rossz polaritású adaptert dugtak, cseréltem a láthatóan kiégett alkatrészeket azonban nem kelt életre, 2 műszerészhez vittem el, mindkettő azt mondta, hogy ezt el kell felejteni mert rengetek minden elszállhatott benne és nem éri meg azt a munkát.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#241522) Ernő1993


Ernő1993
újonc

Üdv mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni !
Nem régiben vásároltam meg a call of duty modern warfare játékot 2019 kiadás első rész Xbox one X konzolra !
Fel telepíteni játékot és nem indul folyton ugyan az a hiba kód valami single player pack kér és egyszerűen nem tudom honnan tudnám ezt tölteni vagy bármi ! Úgy voltam vele el kezdem első résztől de így már el ment kedvem 2 meg vásárolni hogy első rész ezt csinálja ! Köszönöm előre is segítségeteket !! :R

(#241523) AnonymusX válasza Ernő1993 (#241522) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Szia!

Legutóbb ugyanezzel a játékkal nem sikerült dűlőre jutni a topikban, HF77 fórumtárs szívott vele.

Találtam egy youtube videót, talán segít, a lényege az, hogy ha ezt írja ki, dacára annak, hogy mindent feltelepítettél, amit lehetett, akkor meg kell venni store-ból a hiányzó csomagot ingyen.

(#241524) Ernő1993 válasza AnonymusX (#241523) üzenetére


Ernő1993
újonc

Köszönöm! Most értem haza munkából és utána nézek !
De találtam egy olyan fórumot is ahol azt írják hogy ez a széria sok xboxost haza vágott mivel sok Xboxot el rontott ez a játék ? Ebben lehet valami valóság ? Vagy valami féle rém hír csak ?

(#241525) Ernő1993 válasza HF77 (#241348) üzenetére


Ernő1993
újonc

Szia én ugyan ebben szenvedek most sajnos , kérdésem az volna sikerült valamire jutnod vele ?

(#241526) IntelKiller7 válasza Ernő1993 (#241525) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nincs rá megoldás sajnos. Úgy szar ahogy van. Én kb 1 éve próbálkozom vele, hogy most hátha letölteni, de nem szedi le a Multi pack 2-t.
Múlt héten írt 1 PS-es srác, nála ugyan ez, szóval nem csak Xboxos probléma. :)
Az MW 19 értékelése a béka segge alatt van, de szarnak bele. Javítva valszeg nem lesz úgyhogy ne is próbálkozzatok vele.. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241527) Ernő1993 válasza IntelKiller7 (#241526) üzenetére


Ernő1993
újonc

HF77 felhasználótól kaptam egy üzenetet amiben az állt hogy őneki sikerült még oldania és nem is kelett túl sok idő rá neki , állítása szerint a játék menüben kell le tölteni a frissítéseket ami hiányzik nem volt még időm meg nézni ! De fogalmam sincs hogy ott menüben hogy fogok tölteni frissítést !

(#241528) IntelKiller7 válasza Ernő1993 (#241527) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Én próbáltam ott is. Rámegyek a muti pack 2 letöltésre, és errort dob rá. :)
Tegyél 1 próbát vele, lehet szerencséd lesz. Nálam szar. 1 éve. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241529) Guitar14 válasza IntelKiller7 (#241528) üzenetére


Guitar14
senior tag

Mw19 nem csak ebből a szempontból rossz. Ezt meg One on játszottam rongyosra és a menüje valami borzalmas. Warzone-t nyomtuk és iszonyat lassú volt, kiismerhetetlen. Nem tudom a 2 és 3-ban ez amúgy mennyit változott.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#241530) IntelKiller7 válasza Guitar14 (#241529) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem zavarna, ha működne. Egyébként mióta minden részbe bele van rakva a Warzone, katasztrófa... Ha játszani akarok vele, külön letöltöm. Mit erősködnek ennyire vele..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241531) Guitar14 válasza IntelKiller7 (#241530) üzenetére


Guitar14
senior tag

Ez ugyan az mint a múltkor említett bekapcsoláskor MW3 reklám a dash-ben. :D
Hiába nem érdekel ottvan hátha megveszed/játszol vele és órákat ölsz bele/tartalmakat veszel. :D Úgymond reklám. Biztos csomó játékos emiat indítja el néha a Warzone-t.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#241532) IntelKiller7 válasza Guitar14 (#241531) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Persze, tudom. De kurva idegesítő.
A Battlefield is minden indításnál bedobja, hogy vedd meg ezt a csomagot és nagyon jó lesz neked. Azt rég megvan már. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241533) Guitar14 válasza IntelKiller7 (#241532) üzenetére


Guitar14
senior tag

Mikor bekapcsolom a 360-at a dashboardon még mindig a Gta 5-öt és a fifa mittudom én hány évvel ezelőtti kiadását reklámozza. ;]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#241534) IntelKiller7 válasza Guitar14 (#241533) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

:D az is jó.
Most pont az első genes iPad Minit fogtam kézbe, hogy működik e még. Tök fura volt slide to unlock-ot olvasni. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241535) homerhamm válasza Guitar14 (#241531) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem a Fifa 23-be az EAFC24-et reklámozza. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#241536) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#241537) Ernő1993 válasza IntelKiller7 (#241528) üzenetére


Ernő1993
újonc

Sikerült ! Én se hiszem el de sikerült el indítani ! Télleg a belső menübe kelett tölteni fájlokat! Nem is egyet és többször is ugyan azt H jó legyen de el indult ! De most az a probléma hogy elég hangos a gép játék alatt plussz a kis videó bejátszások alatt kép akadás van ! Ez nem tudom hogy gép vagy játék de idáig csak ennél játéknál tapasztaltam ! Igaz a gép most lett vásárolja majd.most hétvégén lessz át nézve takaritva pásztázva aztán ki derül ! A gép egyébként egy Xbox One X .

(#241538) Guitar14


Guitar14
senior tag

Elvileg az F1 Las Vegas-i hétvégéjén ingyenesen játszható lesz az F1 '23.
"Free Play Weekend starts on PlayStation and Xbox at 10:00pm UTC on November 15th, 2023 and ends 8:00pm UTC November 20th, 2023."
Youtube - F1® 23 | Daniel Ricciardo’s first look at the LasVegasGP
[link]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#241539) momcrew


momcrew
tag

Sziasztok.
Nemrég vettem egy Xbox One -t. Az a kérdésem, hogy ha veszek egy játékot online, kifizetem, települ (gondolom), mehet a játék. Megunom, törlöm, akkor hogyan tudom telepíteni újra, ha játszani szeretnék vele? Az acountomhoz hozzárendelődik és onnan tudom bármikor telepíteni? Dobozos játékot érdemes venni vagy online telepítőst?

(#241540) IntelKiller7 válasza momcrew (#241539) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Szia. Igen, accountra kerul. Barmikor letoltheted.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241541) AnonymusX válasza momcrew (#241539) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Szia!

Dobozos játékot el lehet adni, néha kapcsolódik hozzá kód (season pass, dlc, bónusz tárgy), ez utóbbi regisztrációkor a fiókodra kerül, de maga a játék nem, a beváltott kód nem eladható. A lemezessel csak úgy tudsz játszani, ha a lemez a meghajtóban van (lemezmeghajtó nélküli xboxokhoz meg értelmetlen a lemez, mivel letölthető formában nem jár a játék a lemez mellé).

[ Szerkesztve ]

(#241542) momcrew


momcrew
tag

IntelKiller7, AnonymusX köszönöm szépen. Sejtettem, csak nem tudtam.

(#241543) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!
Fiamnak van egy Series S 512-es gépe. Kinőtte a tárhelyet. Néztem hogy van "gyári" bővítés hozzá ssd arany áron. Mi a különbség ez és egy sima külső ssd között? Melyiket érdemes megvenni hozzá? Köszi előre is a válaszokat!

(#241544) AxBattler válasza Blamazs (#241543) üzenetére


AxBattler
félisten

Series játékokat kizárólag a gyári bővítőre tudsz telepíteni.
One, 360, és Classic játékokat tudsz egyéb külső adattárolóra telepíteni.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#241545) Blamazs válasza AxBattler (#241544) üzenetére


Blamazs
senior tag

Akkor el is dőlt a dolog. Köszi a tanácsot!

(#241546) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda


Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241547) homerhamm válasza IntelKiller7 (#241546) üzenetére


homerhamm
addikt

Vagyis inkább elhagyó a konzol. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#241548) Wesder válasza homerhamm (#241547) üzenetére


Wesder
félisten

Elhagyó a November 30.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#241549) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Fel lett mondva az albérlet. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#241550) homerhamm


homerhamm
addikt

Free Play Days

F1 23
Stray Blade
Deceive Inc. (mondjuk az utolsó kettő szerintem csak SX-en.)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.