Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#225101) Wesder válasza IntelKiller7 (#225100) üzenetére


Wesder
félisten

Màr volt ahol megadta magàt normàl körülmények között, de ez első szériànàl előfordulhat. Ez az Adaptive Triggers az egyik, de ugye a Haptic Feedback meg rezgés. Ezt szerintem nehéz nem tàmogatni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225102) AMD Power válasza zozy84 (#225087) üzenetére


AMD Power
titán

Én 2 napja amikor bementem a Westendben lévő Playitstore ilyet megse mertem volna kérdezni az ott lévő három eladótól. Mind a harmukon fekete PS5 poló és maszk volt. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#225103) kishenye válasza l.skywalker (#225064) üzenetére


kishenye
friss újonc

Megpróbáltam vezetékkel,a hálózat ellenőrzésnèl azt írja hogy minden rendben van, de a problémát nem oldotta meg :F
Esetleg más ötlet?

(#225104) S@c@ válasza rdt89 (#225096) üzenetére


S@c@
őstag

Azt jelenti, hogy összeszerelés minősége nem változott? A 360-as konti nálam az etalon! :B

(#225105) parandroid válasza Wesder (#225101) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Támogassa, aki akarja, én mindenben letiltom, az agyamra megy, ha nekiáll a kezemben zizegni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#225106) F_Peter válasza Wesder (#225099) üzenetére


F_Peter
őstag

Én csak remélni tudom, de hiszem ha látom.

(#225107) zozy84 válasza F_Peter (#225097) üzenetére


zozy84
senior tag

A beépítette mikrofon meg hangszóró arra pont tökéletes, hogy ha néha játék közben beszélni akarok valakivel arra pont jó. Volt nekem 65k-s Turtle Beach fülesem. Eladtam fél év múlva. Ha valaki csak a tv hangszóróin játszik annak amúgy is jó dolog egy minőségi füles de én egy elég jó házimozin játszok így nem használok fülest. Szóval nekem pont jól jönne a beépített mikrofon/hangszóró.


Meg nem értem azokat akik úgy gondolkodnak , hogy amiben jobb a ps konti az biztos be fog szarni vagy évekig nem fogják kihasználni a játékok. :N :DDD Miért szarna be?? Miért ne írnának úgy játékot, hogy használja az új fejlesztéseket?? Azért csinálták a fejlesztéseket. :) Lehet, hogy nem azonnal jönnek ilyen játékok de nem évekig kell várni.

Vagy azok akik azt mondják hogy a beépített aksi szar mert 2 év után beszarik és akkor cserélhetem konti árban. :D Miért szarna be???? Az Xbox kontiba vett aksi Beszart 2 év után? Nekem nem. 🤷‍♂️
Meg hogy az adaptív trigger biztos szar és az is el fog romlani stb.
😁
Amúgy ezek az emberek már játszottak ps5tel? Mert szerintem nem.
De akkor nehogy a Microsoft fejlesszen valamit a kontin ezer év után. Nehogy! :) A régi jó bevált dolgok az igaziak.

Na befejtem a témát csak elmondtam mit tapasztaltam játék közben a ps5 kontin.

(#225108) Lifer092


Lifer092
senior tag

Witcher 3-mat érdemes most SX-en elkezdeni, vagy inkább várjam meg a next-gen patchet?

Witcher 2 gondolom nem lett 60fps BC címként?

(#225109) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Formailag nálam egyértelműen az Xbox kontroller a nyerő (pedig az sem tökéletes); a héten végre végigtoltam PS4-en a Pókembert, napi 2-3 óra játék után megváltás volt kézbe venni az XO irányítóját, annyira elfáradt mindig a kezem (pedig nem nagy a mancsom).
Az anyagminőség viszont a PS kontrollerénél nekem jobban tetszik, a gombok meg a ravaszok anyaga kellemesebb tapintású; az XO kontrollerénél nem szeretem a fényes-csúszós-nagyonműanyag ravaszokat, az RB/LB pedig nekem nem kényelmes (nem pont ott esik kézre benyomni őket, ahol érzékeli).

#225108 Lifer092: Én már megvárnám a next gen patch-et a kezdéssel, ha még nem játszottál a játékkal.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#225110) raziel01 válasza bLaCkDoGoNe (#225109) üzenetére


raziel01
veterán

+1 az xbox kontrollerre. Felváltva játszok PS4-en és Xbox-on is, hogy ne maradjon ki semmilyen jó játék. Xbox jobban kézre áll nekem illetve nekem szimpatikusabb, hogy cserélhető az akksi. PS4-nél 90%-ban töltőre van dugva, mert olyan hamar lemerül.

(#225111) kory24 válasza Lifer092 (#225108) üzenetére


kory24
őstag

Aut lehet tudni, hogy automatikusan megkapjuk majd az sx patchet vagy újra meg kell venni a játékot?

(Goty verzió esetén)

(#225112) bLaCkDoGoNe válasza kory24 (#225111) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Elvileg ingyen kapjuk majd.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#225113) Gsx-rr válasza IntelKiller7 (#225066) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ez pontosan mit jelent, mert az Overwatch-ot csak megvenni engedte.

(#225114) Lifer092 válasza bLaCkDoGoNe (#225109) üzenetére


Lifer092
senior tag

Akkor inkább várok vele. :K

(#225115) AMD Power válasza bLaCkDoGoNe (#225109) üzenetére


AMD Power
titán

Mielőtt megvettem a gépet, mind a két kontit kiprobáltam. Kb 20 perc PS utána jött az Xbox. Nem volt nehéz döntenem. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#225116) S@c@ válasza S@c@ (#225104) üzenetére


S@c@
őstag

Ezt mások is megerősítik?

(#225117) gduck válasza S@c@ (#225104) üzenetére


gduck
addikt

+1! A 360-as elpusztíthatatlan! :D

(#225118) F_Peter válasza zozy84 (#225107) üzenetére


F_Peter
őstag

Tudom hogy erre gondoltál a beépitett hangszóróval, de pont erre nem jó. A legolcsóbb headset is jobb megoldás.
Ha valaki multizik annak meg amúgy is rendes füles kell, rendes mikrofonnal.
A beépitett arra jó, hogy ha nem játszol, csak beszélnél valakivel.

[ Szerkesztve ]

(#225119) rdt89 válasza S@c@ (#225104) üzenetére


rdt89
addikt

Igen, teljes mértékben fogalmazhatunk így.

(#225120) szimszonos válasza zozy84 (#225091) üzenetére


szimszonos
őstag

"Amúgy nekem meg amennyi idő alatt az aksi megdöglene annyin idő alatt lejön darabokban a gumis rész stb stb. Na mindegy. Adhatna aksit és kész.
Stb stb
One S meg One X még meg lesz sokáig szóval max melléjük jön majd valamikor egy ps de az sem biztos. :D Attól még b*szott jó az a ps kontroller. :D"

Ne nevettettesd már ki magad ezzel a ps5 controller fényezéseddel itt.Legtöbben pont a controller miatt is vettünk xboxot.Neked hiányzik a beépített aksi legtöbbünknek itt a csoportban nem.Nem csak azért mert pár év alatt meghal és plusz költségekkel jár nem is kevéssel,ha nem mert nem bírja túl sokáig sem,sűrűbben lemerül mint egy panasonic,varta,enelope elem aksival ellátott xbox controller.Kényelmetlenebb is sokkal szerintem,a rezgés meg nem mindenkit érdekel.A gumi meg attól hogy neked cafatokban lejön 1-2 év után az a te hülyeséged.Nekem ps-em volt 6 évig de sokkal hamarabb tönkrement a gumi a ps controlleren mint az xbox-én.De mivel feltalálták már a controllervédő gumisapkákat amivel még ráadásul kényelmesebb is lehet így nem értem neked mitőll megy tönkre ilyen hamar.Nekem több ezer óra alatt sem ment tönkre.
Ha ennyire tetszik a ps controllere vegyél egyet emlékbe magadnak 😃
Nekem nem hiányzik az biztos.Ha az xbox-hoz ps5 szerű controller járna,akkor jópáran elgondolkodnának hogy megvennék-e.Nekem pont az az egyik legfontosabb szempont,a másik pedig a gpu csomag.Ha ez a 2 nem lenne akkor már nem biztos hogy xbox párti lennék,de mivel van így nem kérdés.
[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#225121) Def26


Def26
félisten

Szétszedtem és kitakarítottam a one x -et. Raktam friss pasztát a pocira, SOKKAL halkabb lett a gép. Venti sem jár ahogy eddig (fel fel pörgött).

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#225122) rdt89 válasza szimszonos (#225120) üzenetére


rdt89
addikt

Remekül leírtad! :R Nekem is volt az Xbox mellett PS4 és a kontrollerétől falnak mentem, de az Uncharted-eket muszáj volt kijátszanom és a God of War-okat, így meg kellett barátkoznom vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#225123) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Van valami jó II. Világháborús fps?

Ha a single player mód a lényeg, akkor melyiket javasoljátok?
- Halo 5
- FarCry 4
- Mass Effect Andromeda
- Battlefield 4 vagy 1
- RainbowSig Siege

(3k körül nézegettem a BF akciók közül.)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#225124) Sweet Lou 6 válasza Def26 (#225121) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

erről van videó vagy leírás, hogy hogyan ajánlott szétszedni/összerakni?

sweetlou6.wordpress.com

(#225125) Micsurin válasza V.Stryker (#225123) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Siegenek nincs is singleje max botok ellen terrorist hunt.

Szerintem felejtős: HALO 5 az bent van a GP-ben, Andromeda is GP(EAplay miatt) sőt szerintem a BF-ek is bent vannak a Playben.

Szóval marad az FC4.

edot.: Siege is bent van GP-ben. :D

Egyik sem átütő ár. :N

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#225126) Def26 válasza Sweet Lou 6 (#225124) üzenetére


Def26
félisten

[link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#225127) Sweet Lou 6 válasza Def26 (#225126) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

köszi!

sweetlou6.wordpress.com

(#225128) icemad válasza V.Stryker (#225123) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Fc4 helyett (vagy mellé) inkább a FC primal - t ajánlom. Olyan nincs mégegy, és baromira össze van rakva. A történet is egész jó.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#225129) V.Stryker válasza Micsurin (#225125) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nincs GP-m, annyira hoki jatekos vagyok, hogy nem eri meg. :B

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#225130) csucsu52 válasza szimszonos (#225120) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Ne sűlyedjünk le egy bizonyos szintre ha lehet... Szabad véleményt nyilvánitani mindenkinek, de nem így! Ez a stílus nagyon gyerekes....alpári és abszolút csőlátás. Teljesen felesleges indukálnod a feszültséget. Ha mindenkinek ugyanaz tetszeneakkor az utanok csak egy típusú autók járnának és mindenki ugyanilyan kinézetű férjet/feleséget szeretne. El kell fogadni, hogy más embereknek más tetszik, ő sem fog téged győzködni, hogy menj már az xbox kontrollereddel, mert az mennyire szar, azt írta le mi a véleménye a sony legújabbjáról és bizony a rezgést illetően igaza is van ...

(#225131) HunChris válasza Sherkulás (#224991) üzenetére


HunChris
senior tag

Hatalmas köszönet a játékért, úgy akalult, hogy NoOne1976 volt olyan kedves és átküldte nekem a kódot. Próbáltam kedvesen visszautasítani, de nem engedett belőle, összeveszni meg nem fogunk emiatt.
Az MS GPU - EA play konvertálás is sikeresen lezárult, másodjára sikerült a supportal egy kedves segítőkész személlyel összeakapcsolódni, és a 2 év EA konvertálásból plusz 8 hónap helyett 10 hónap lett.
Innen is üdvözlom a supportot. :R

(#225132) Micsurin válasza V.Stryker (#225129) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor az andromedat mondanám, ha nem az eredeti triohoz hasonlítod akkor egy korrekt űr novellát kapsz.

Direkt nem eposz, nálam azok az eredetiek! :D De attól még egy teljesen kellemes játék az Andromeda. :K

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#225133) l.skywalker válasza HunChris (#225131) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hatalmas respect neki is :C:C:C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#225134) raziel01


raziel01
veterán

1 éves EA Access konvertálás még most is működik? Mert cdkeys-en 8 ezerért lehetne venni ami meg mondjuk 4 hónap GPU-t adna elvileg.
Február 23-án jár le a GPU-m. Vagy esetleg várni addig és majd akkor venni 1-2 év Live-ot amire hátha be lehet aktiválni a 300 Ft-os GPU-t?

(#225135) Luna73


Luna73
tag

Sziasztok! Egy triviális hibát vétettem. A storban egy kiegészítót vettem és ki is fizettem. Akkor vettem észre h nem Box-ra hanem Pc-re való! Van mód valahogy visszaszerezni a pénzem,vagy bukott a mutatvány?

(#225136) V.Stryker válasza Micsurin (#225132) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

köszi, az csak 1500. :)

Most derült ki, hogy pozitív lett a covid tesztem, 10 nap reszelés vár rám itthon. Ha van feles kódotok, szívesen veszem. :DDD :B

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#225137) icemad válasza Luna73 (#225135) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Van megoldás. Hétköznap hívd fel a supportot telefonon. Telefonszám felül van.
Ma még esetleg a webes (angol nyelvű) chat tud segíteni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#225138) echterion válasza szimszonos (#225120) üzenetére


echterion
nagyúr

"A gumi meg attól hogy neked cafatokban lejön 1-2 év után az a te hülyeséged"

Ne haragudj (vagy ha haragszol, az se baj), de ezen jót röhögtünk lányommal.

**********

(#225139) AMD Power válasza raziel01 (#225134) üzenetére


AMD Power
titán

8e Ft? Az éves EA Access 5500Ft volt egy évre.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#225140) raziel01 válasza AMD Power (#225139) üzenetére


raziel01
veterán

Akkor elcsesztem. Akkor kellett volna venni. Most mindenhol 7-8 ezer körül van.
Akkor egyelőre az lesz, hogy nem veszek semmit. Hátha jövőre lesz még olcsó GPU. :D

(#225141) Béló válasza raziel01 (#225140) üzenetére


Béló
aktív tag

Nekem a Microsoft honlapján még mindig 5500 ft az éves EA access.

(#225142) Scholes9 válasza zozy84 (#225107) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Fasza lenne a PS5, ha lehetne kapni :U Biztos jó a kontrollere, de az sem biztos, hogy mindenkinek be fog jönni :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#225143) khorvat


khorvat
senior tag

Sziasztok!

1.
"Home rendszer használatánál mindkét profil eléri egy időben a játékokat/Access-t/Gold-ot, így akár együtt is játszhatnak."

A home-olás menetének itt lévő leírását elolvasva a végén volt az idézett mondat. Kérdésem ez most is így van a Game Pass Ultimate előfizetésekre is igaz kellene legyen, van olyan akinek így működik a home-olás?

Nálam eddig az a helyzet, hogy saját accountomon van 1 éves Game Pass Ultimate előfizetés, ennek keretében a saját Xboxomon a Forza Horizon 4 elérhető, de megvan a játék lemezen is!
Öcsém Xbox-án beléptünk az én MS accountommal ott beállítottuk, hogy ez a gép legyen a home xbox, majd kiléptünk és öcsém a saját accountjával lépett be, letöltötte a Forza Horizon 4-et ezt engedte. Ezután online együtt akartunk játszani, de csak az egyik gépen hagyja elindítani egyidőben a másik már nem , így az egyszerre játék nem valósult meg. Próbáltam, hogy nálam a lemezt használom, de ez sem hatotta meg vmiért a game pass elérést használja fel, hiába van lemezem és hiába lép be öcsém elsőnek a játékba én már utána se game pass-el sem lemezzel nem tudom elindítani.

Szerintetek meg lehet ezt oldani vhogy, hogy 1 GPU előfizetéssel a két gép ugyanazzal a játékkal tudjon online együtt játszani vagy erre az egyetlen megoldás a mindkét accountnak külön GPU előfizu vásárlása?

2.
Házimozi rendszeren szeretném a játékok hangját helyben hallani, de közben online jó lenne a bent lévő barátokkal beszélgetni, van erre lehetőség, hogy a kontrollerről csak a mikrofon jelet továbbítsam és a házimozi adja a játék hangját?

3.
Vezetéknélküli headsetet lehet csatlakoztatni az Xboxhoz vagy a kontrollerhez? Ha igen kell vmi plusz kiegészítőt venni vagy hogyan?

(#225144) khorvat válasza Béló (#225141) üzenetére


khorvat
senior tag

Azt tudod esetleg, hogy az éves EA Accesst mennyi időre váltja át a Microsoft, ha vki Game Pass Ultimate-re előfizet utána?
Nekem aktív GPU alatt beírt 1 hónapos EA access kódra 10nap GPU előfizut konvertált pluszba azaz a harmadát. Ez az arány érvényesülhet az évesnél is vagy ha előtte létezik vinné 1 az 1be az 1 évet a GPU-ba.

Esetleg vkinek van erről már tapasztalata?

(#225145) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ezt a PS vs. Xbox témát el lehetne engedni? Meg úgy általában az értelmetlen összehasonlításokat?
Köszönjük

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#225146) Béló válasza khorvat (#225144) üzenetére


Béló
aktív tag

Sajnos nem tudom :N

(#225147) AMD Power válasza Béló (#225141) üzenetére


AMD Power
titán

Amikor utoljára néztem nekem is annyi volt!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#225148) Medocsabi válasza l.skywalker (#225145) üzenetére


Medocsabi
addikt

Én még emlékszem a 360-as időszakra, amikor a gép szétszedésének említése is tiltott volt, most meg osztogatjuk a youtube teardown videókat :U

(#225149) Wesder válasza Medocsabi (#225148) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor még törhető volt a gép, gondolom ezért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225150) mike1334


mike1334
veterán

Jól értem, hogy xCloud megy (szinte) mindegyik kontrollerrel, de a console streaming (remote play) csak Xbox one kontrollerrel?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.