Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#225107) zozy84 válasza F_Peter (#225097) üzenetére


zozy84
senior tag

A beépítette mikrofon meg hangszóró arra pont tökéletes, hogy ha néha játék közben beszélni akarok valakivel arra pont jó. Volt nekem 65k-s Turtle Beach fülesem. Eladtam fél év múlva. Ha valaki csak a tv hangszóróin játszik annak amúgy is jó dolog egy minőségi füles de én egy elég jó házimozin játszok így nem használok fülest. Szóval nekem pont jól jönne a beépített mikrofon/hangszóró.


Meg nem értem azokat akik úgy gondolkodnak , hogy amiben jobb a ps konti az biztos be fog szarni vagy évekig nem fogják kihasználni a játékok. :N :DDD Miért szarna be?? Miért ne írnának úgy játékot, hogy használja az új fejlesztéseket?? Azért csinálták a fejlesztéseket. :) Lehet, hogy nem azonnal jönnek ilyen játékok de nem évekig kell várni.

Vagy azok akik azt mondják hogy a beépített aksi szar mert 2 év után beszarik és akkor cserélhetem konti árban. :D Miért szarna be???? Az Xbox kontiba vett aksi Beszart 2 év után? Nekem nem. 🤷‍♂️
Meg hogy az adaptív trigger biztos szar és az is el fog romlani stb.
😁
Amúgy ezek az emberek már játszottak ps5tel? Mert szerintem nem.
De akkor nehogy a Microsoft fejlesszen valamit a kontin ezer év után. Nehogy! :) A régi jó bevált dolgok az igaziak.

Na befejtem a témát csak elmondtam mit tapasztaltam játék közben a ps5 kontin.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.