Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#224601) AMD Power válasza rdt89 (#224589) üzenetére


AMD Power
titán

Huh. Szépen szisztematikusan haladok benne előre. De most fejből meg nem mondom pontosan hol! A FM7 még nem probáltam. Pedig már egy éve az is megvan...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#224602) rdt89 válasza AMD Power (#224601) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem pont addigra lett a 6 kipörgetve, mire megjelent a 7 és egyből át is ülhettem az új játékba, de nekem a 6 jobban adta.

(#224603) Tompika1987


Tompika1987
kezdő

Sziasztok!
Tudom, buta kérdés, de sehogy sem találok rá választ!
Adott egy One és egy iPhone Xbox app. Szeretném őket összekötni, de a 10 vagy 6 számjegyű kódott amit rlvileg a boxnak kéne adnia sehol sem találom. Erre van vmi megoldás? Hol keressem? :R

iPhone XS, MacBook Air Retina, iPad Air, iWatch Series1, Xbox One X

(#224604) Micsurin válasza Tompika1987 (#224603) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Legyenek egy hálózaton és fog engedni csatlakozni az app a konzolhoz kód nélkül.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#224605) AMD Power válasza rdt89 (#224602) üzenetére


AMD Power
titán

Mennyi alaltt toltad végig a FM6-t?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#224606) rdt89 válasza AMD Power (#224605) üzenetére


rdt89
addikt

Hát masszívan 1-1,5 hónapig nyomtam folyamatosan, utána csak ökörködni és multizni jártam be haverokkal. :) A nagy versenyekből mikor lenyomtam 1-1 meccset 2-3 napig nem volt undorom se a játékhoz. :D

(#224607) persil


persil
nagyúr

Lassan idoszeru lenne tv-t vennem, de valamit nem ertek.

Egy rahedli 4k tv-nel azt olvasom a leirasban, hogy 50hz-es. Azt meg, hogy? 2020-ban mernek arulni 50hz-es tv-t, vagy hogy ertsem?

Csak, mert azt nem igazan szeretnem elhinni, hogy a ketpalcas fhd hitachim-nal ne lenne BARMI lenyegesen jobb, minden szempontbol, amit ma meg lehet kapni. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#224608) S@c@ válasza S@c@ (#224536) üzenetére


S@c@
őstag

Erre vki?

(#224609) bandi20


bandi20
aktív tag

Sziasztok szeretnék érdeklődni hogy hogy érdemes most az Xbox Gold & GPU előfizetéseket megvenni és aktiválni ! Köszi előre is ! :R

[ Szerkesztve ]

bandi

(#224610) gutkeled válasza bandi20 (#224609) üzenetére


gutkeled
tag

Veszel 1 ( 2 vagy 3) év Live Gold kódot, beváltod, majd utána előfizetsz a GPU-ra úgy, hogy be legyen kapcsolva a megújítás. Végül lemondod az automatikus megújítást.
Itt az aprón találsz megbízható eladókat akik segítenek.

[ Szerkesztve ]

(#224611) rdt89 válasza persil (#224607) üzenetére


rdt89
addikt

(#224612) Lazika


Lazika
senior tag

Sziasztok! Ma hozzájutottam
egy series x-hez, viszont valami kegyetlen lassu a szerver. Másnál is? :W :W

(#224613) parandroid válasza Lazika (#224612) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Neked is gigás neted van, és csak negyven megabittel tölt?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#224614) Lazika válasza parandroid (#224613) üzenetére


Lazika
senior tag

Igen :W :W Sőt folyamatosan ingadozik a letöltés. Mindegy, hogy kábel vagy wifi. Néha másodpercekre meg is áll a letöltés.

[ Szerkesztve ]

(#224615) Micsurin válasza Lazika (#224614) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Új gen launch hetén ez meglepő? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#224616) rdt89 válasza Lazika (#224614) üzenetére


rdt89
addikt

Digi?

(#224617) Zeki válasza persil (#224607) üzenetére


Zeki
nagyúr

MIlyen TV-t vegyek.
Amúgy ja. A régebbi 3D tv-k tudtak magasabb Hz-et is, mint 50, 60 vagy 100.

[ Szerkesztve ]

(#224618) Lazika válasza Micsurin (#224615) üzenetére


Lazika
senior tag

Nem meglepő, csak naaaa :DD Digi igen.

(#224619) IntelKiller7 válasza rdt89 (#224589) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Jobb a grafikaja? CRT monitoron nezted vagy mi? :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#224620) rdt89 válasza Lazika (#224618) üzenetére


rdt89
addikt

A Digi lesz a hibás nálam mióta 500-ast váltotta az ezres egy rakás, na nem akarom, hogy bannoljanak a többit a képzeletre bízom. A router hulladék, dobálja a jelet, a gigabites net néha 100mbs sincs és még 3 hónap folyamatos reklamálás után hajlandóak kijönni, hogy mérnek egy sávszélt, hogy ha 300mbit felett van 15 ezer forintot kell fizessek amiért kijöttek. Bár nekem inkább a szakaszos nettel volt bajom, mintsem a sávszéllel, és több embernél is akik igabitre mentek át így járt, szóval most elég trehány ez a szolgáltató mert a panaszra is nagy ívben... :(

IntelKiller7:
Xbox One-n játszottam a sima FAT-en, és fél éve jött valami nagy frissítés ami a látványon rontott elég nagyot, de már mikor elindítottam is az én szememnek csúnyább volt, mint a 6, amiből friss élményként ültem át. :)
Egyébként kacagtató, de 2007-2015ig Philips 32cm-es tv-n xbox 360 és One-oztam. :D Volt, hogy 2en osztott képernyővel. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#224621) Lazika válasza rdt89 (#224620) üzenetére


Lazika
senior tag

Nálunk most fejlesztették a hálózatot és alapból a 100-ad net helyett kapjuk az ezrest. Eddig nem is volt vele problémám. Vettem is hozzá egy wifi 6-os routert. Az játsza mostanában, hogy az 5ghz hálózatot eldobja, olyan szinten, hogy az eszközök se látják...
Alig várom játszhassak végre a boxon.

(#224622) csuvicsuva válasza jox0425 (#224598) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"de olyan mintha valami folyamatosan nyomogatna a bekapcsolo gombot"

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#224623) szimszonos válasza negyven2 (#224522) üzenetére


szimszonos
őstag

Ezzel nem mondtál sok újat mert a 4k játék full hd tévén visszaskálázva 1080p amit én is mondtam a kezdetektől,ha meg meg van a 4x élsimítás az csak hab a tortán mivel így szebb egy X-en ugyanaz a játék mint sima One-on full hd-ben is.Ami meg a kimeneti beállításokat illeti a tv mivel full hd evidens hogy a lehető legjobb 1080p/60hz beállításra állítom be nem pedig alacsonyabbra.Az xox esetében is ez a helyzet,el sem tudom rontani mivel 4k nem támogatja a tv így marad ott is az 1080p/60hz tehát így mind az xox mind a tv egyformán van beállítva.GTA 5 meg az FH4 szebben is mutat a tévémen mióta X-re váltottam.Persze még az FH4 esetén a 60 fps sem elhanyagolható mert ha jól emlékszem S-en azt sem tudtam 30-ról fentebb tornászni a játékon belüli beállításokban.

[ Szerkesztve ]

(#224624) jox0425 válasza csuvicsuva (#224622) üzenetére


jox0425
csendes tag

Bizony! Szetkaptam, valamit elcsesztem a gombnal úgyhogy már csak kontrollerrel indul. De legalább nem kapcsol ki :DD

(#224625) tibi206


tibi206
tag

Sziasztok,

Volt valakinek olyan problémája, hogy factory reset után a Frissítések keresése folyamatban-on nem lép tovább?
Mi lehet rá a megoldás?
Eddig semmi baja nem volt a gépnek.

Köszi előre is.

(#224626) csuvicsuva válasza jox0425 (#224624) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nálam olyan szokott előfordulni, ha türelmetlen vagyok mert nem kapcsol be egyből kontrollerrel, hogy a harmadik nyomás előtt pont elindul a gép és azzal a lendülettel ki is kapcsolom. :DDD A vicc az egészben az, hogy kábellel van összekötve a box és a kontroller. :((

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#224627) parandroid válasza Lazika (#224614) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, nem tudom ám, nekem 30-as net jut csak, azt tudja. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#224628) zojjektum


zojjektum
senior tag

Aki játszotta a gears of war 2-őt one-on osztott képernyős co-op-ban. Crash-elt be másnál is? Nálunk olyan szinten, hogy nem lép tovább a főképernyőn, csak az látszódik, hogy "press start button" és csak cicereg. Volt törlés, majd újra install, x logo hosszan nyomva, ki-be lépés, újraindítás, de semmi. Van erre megoldás vagy ott veszett? "Remélem", hogy előjön egy ilyen hiba a többinél is. :W
Köszönöm

(#224629) waszabi07


waszabi07
tag


Sziasztok
Lenne egy problémám.
Igaz nem konzolos dolog teljesen de remélem nem baj hogy itt kérdezek.
van egy a képen látható controllerem amit pc-vel használnék kábellel összekötve, használtam egy darabig aztán kb 1-2 hónapig nem. Most rá dugom a gépre rezeg egyet és nem ismeri fel a gép bármit csinálok, csak villog az xbox gomb, eszközkezelőben sem látom. Erre lehet megoldás? Próbáltam több kábellel is.
A másik hogy ha bluetooth-al akarom használni elégm vennem a géphez egy usb-s adaptert?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

(#224630) Csabee. válasza waszabi07 (#224629) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ha nem látja az eszközkezelő az lehet kábel hiba is. Korábban látta mikor működött? Bluetoothoz elég ha veszel egy usb-s sticket amivel aztán össze tudod párosítani. (Ha a kontrollered bluetooth-os)

Üdv: Csabee.

(#224631) waszabi07 válasza Csabee. (#224630) üzenetére


waszabi07
tag

Próbálkozom még akkor másik kábellel, régebben jó volt így kábellel, de gondolom nem minden félével működik.
Bluetoothos a kontroller mert pl iphone-al rá tudok csatlakozni.
Vehetek pls egy 3 ezres 5.0-ás usb-s adapter, azzal elvileg mennie kell majd?

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

(#224632) icemad válasza waszabi07 (#224631) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

4.1 feletti jó lesz.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#224633) negyven2 válasza szimszonos (#224623) üzenetére


negyven2
veterán

Nem konkrétan válasznak akartam, de elég sok helyen észrevettem, hogy sokan keverik a kimeneti felbontást a render felbontással. De ettől függetlenül a One család esetében ami nem kapott külön javítást One X-re, az mindhárom (Fat One, One S, One X) konzolon, ugyan-úgy néz ki. Nincs extra textura szűrés, meg ilyenek. maximum jobban futnak kicsit. Viszont ami láthattál azt én is tapasztaltam amikor FAT-ről váltottam S-re. És tényleg úgy tűnt, mintha minden játék jobban nézet volna ki ugyan azon a TV-n (sokkal teltebek lettek a színek)
Viszont részben ez inkább annak volt köszönhető, hogy picit más képfeldolgozó algoritmusokat használhat a S mint a FAT (gondolom a HDR támogatás bejövése miatt, mégha maga a játék nem támogatja a HDR-t). S-ről X-re váltáskor már nem volt ez meg. De ezt leszámítva csak azok a játékok néznek ki jobban amiknek jöttek direkt One X kiadásai (legyen az One-os vagy BC-s).
Amik nem kaptak semmit azok továbbra is ugyan-úgy néznek ki. Itt ugyanis nincs meg még az mint Series X|S esetében, hogy szinte minden játékra (BC) rányom egy auto HDR-t meg egy 16x Anisotropic Filtering-et.

Vagyis ha van egy 1080p-s TV, akkor azon természetesen jobban néz ki One X-en egy játék mint One S-en, de csak akkor ha van hozzá "X patch". Ha nincs akkor ugyan-úgy. Persze egy 4K-ban rendelet játék még jobban néz ki natívan egy 4K-s TV-n, mint 4x AA-val egy 1080p-s TV-n.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#224634) Csabee. válasza waszabi07 (#224631) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én ezt az Asus-osat javaslom/használom. Úgy látom a 4.0 is elég a controllernek. Kompatibilis MacOs-el is a dongle ha ez számít.

Üdv: Csabee.

(#224635) Zebu válasza negyven2 (#224633) üzenetére


Zebu
addikt

ezt én is észrevettem pont tegnap, hogy a ONE S-en valahogy szebb volt minden a FAT-hoz képest.

(#224637) pzstm válasza Benoe77 (#224636) üzenetére


pzstm
titán

köszi, be is húztam :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#224638) waszabi07 válasza Csabee. (#224634) üzenetére


waszabi07
tag

köszi :)

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

(#224639) ρσгτσ válasza Benoe77 (#224636) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Köszi. Legalább kipróbálom milyen egy LEGO játék.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#224640) philoxenia válasza ρσгτσ (#224639) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem se volt. Anno a hatvanas-hetvenes években nem tellett rá... Mondjuk a gyerekkel kicsit legóztam, de harmincévesen meg már nem kötött le igazán....

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#224641) AMD Power válasza rdt89 (#224606) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor nálam még messze a vége ahogy elnézem. De sebaj, élvezem nagyon. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#224642) rdt89 válasza AMD Power (#224641) üzenetére


rdt89
addikt

Az a lényeg. Én csak a hosszú versenyektől kaptam agyvérzést, a többit imádtam. :)

(#224643) AMD Power válasza rdt89 (#224642) üzenetére


AMD Power
titán

Időben mit jelentett egy hosszú verseny? Hány perc kb?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#224644) rdt89 válasza AMD Power (#224643) üzenetére


rdt89
addikt

Volt 4 órás is, sőt több 4 órás is volt ami nekem már kicsit sok(k). A kedvencem az volt, mikor levezettem 3 órát, már csak 1 órányi volt hátra, elmentem kajálni és mire visszaértem a konzol kikapcsolt. Az 1 órás inaktivitás nem lett kikapcsolva. Na ekkor 2 hétig undorodtam a géptől is. :DD

(#224645) AMD Power válasza rdt89 (#224644) üzenetére


AMD Power
titán

4 órád versenyt én biztos nem fogok végigtolni. :B :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#224646) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Mivel már meg kellett volna jelennie, nem meglepő, de 2021-re csúszott a Sniper Ghost Warrior Contracts 2 [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#224647) Janusz001


Janusz001
őstag

Lassan őrölnek az EAplay converzió malom kerekei.

(#224648) Fernet válasza Janusz001 (#224647) üzenetére


Fernet
senior tag

Lassan... Tegnap megint beszéltem velük, de türelmet kérnek.

(#224649) Janusz001 válasza Fernet (#224648) üzenetére


Janusz001
őstag

Na fasza, a support most meg aszondja, hogy helyesen történt a konverzió, cseszhetem.

(#224650) Janusz001 válasza Janusz001 (#224649) üzenetére


Janusz001
őstag

Hol lehet megnézni a GPU előfizetés történetét?
Mielőtt megvettem a 2 év EAplayt 2023.01.29 -ig volt GPU -m, volt amit konzolvilágtól vettem, volt cdkeys kulcs is, de hogy mikor melyik lett hozzáadva, arról semmi.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.