Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#224151) Wesder válasza KardosAttila (#224148) üzenetére


Wesder
félisten

Jàték közben be a telót hasznàld erre, hanem a beépített funkciót. Még achit is tudsz kirakni a képernyőre, hogy làsd hogy haladsz vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224152) humi1 válasza Wesder (#224151) üzenetére


humi1
tag

Ezt hol, hogy? :F

(#224153) mike1334 válasza red6t6 (#224138) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem megjavult, 4 hónappal tolta meg az éves, 2023. júniusig jó vagyok :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#224154) icemad válasza Wesder (#224146) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Basszus, tényleg így van... :((( Kapják be...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#224155) Busaboy válasza humi1 (#224152) üzenetére


Busaboy
aktív tag

(#224156) BMS válasza oriic (#1) üzenetére


BMS
őstag

Hali

Konzolt eladás előtt elég csak gyárira visszaállítani vagy kell még vele valamit csinálni?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#224157) red6t6 válasza BMS (#224156) üzenetére


red6t6
tag

Elég a gyári visszaállítás. Az eszközeid közül is töröld az ms account-odon.

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#224158) humi1 válasza Busaboy (#224155) üzenetére


humi1
tag

Köszi szépen! :R

(#224159) Busaboy válasza humi1 (#224158) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Nincs mit. :DD

(#224160) BMS válasza red6t6 (#224157) üzenetére


BMS
őstag

:R

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#224161) RudY


RudY
addikt

EA Play-UGP
Előzmény ([link])
~7-én elindult a konverzió így lett nálam váltva a 2 év EA Play -> GPU: 5/9/2022
Még aznap felmerült itt ugye a hazardírozás lehetősége, úgyhogy ismét vettem ezután 2 év EA Play-t, vagy-vagy alapon.
Tegnap részlegesen, de ma már teljesen megtörtént a konvertálás: GPU 1/5/2023
Megérte lapot kérni a 19-re. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#224162) red6t6 válasza RudY (#224161) üzenetére


red6t6
tag

meg bizony, gratula! :C

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#224163) yuing válasza RudY (#224161) üzenetére


yuing
őstag

:D

Nálam is ma reggelre átváltotta a 3 év EA Playt, s többet nem enged már vásárolni. :) Nem áll rendelkezésre ez a funkció. Mindegy, 16500 Ft is jó deal volt 1 év GPU-ért.
Csak legyen időm játszani...

(#224164) persil


persil
nagyúr

Van arra magyarazat, hogy miert nem tolt le a gep SEMMIT kikapcsolt allapotban?

Be van allitva a remote install, update-ek is auton kellene menjenek, instan on-ban hasznaltam eddig is minden konzolt, es ugyanazzal a fiokkal vagyok belepve a gepen is, mint neten es az app-ban. Megis, ha kinyomom a gepet megall az elet, semmilyen frissites, vagy ujonnan megvasarolt cucc nem toltodik le.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#224165) raziel01 válasza persil (#224164) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem is csinálja. Fel is voltam háborodva, hogy játszani akartam a Halo 4-el és valami 30 GB-os frissítést akart leszedni. Többi játéknál is több gigás frissítések közben meg végig neten van a konzol. Pár hete még nem volt ezzel gond.

(#224166) persil válasza raziel01 (#224165) üzenetére


persil
nagyúr

Írdekes.

Jo lenne mar valahogy rancbaszedne magat a microsoft amugy. :D
Mondjuk nekem mar a kezdetektol fogva nagyon tetszik a betarcsazos korszakot idezo letoltesi sebesseg, meg a fel fps-sel szaguldo dashboard is. :D

Utobbi ketto milyen a series gepeken amugy?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#224167) Wesder válasza persil (#224166) üzenetére


Wesder
félisten

Àtlag 20mbps, bàr a netem amúgy is ilyen tràgya, és szalad a Dashboard ahogy kell.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224168) persil válasza Wesder (#224167) üzenetére


persil
nagyúr

Szomoru, hogy az utobbihoz nasa hardverre volt szukseg, de akkor legalabb most mar az rendben van. 🤗

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#224169) Del Tommaso


Del Tommaso
tag

Üdv Urak,

Érdemes használt One X-et venni vagy csak az új ? Van egy csomó eladó most ilyen-olyan garikkal, hogy kijött a Series sorozat. Tépelődöm rajta, hogy megéri-e kb. dupla áron megvenni az újat egy használthoz képest vagy sem ?
Látok 12 és 24 hónap garikat az újaknál, ez mitől függ ? Okítsatok kicsit, plíííz.
:R

(#224170) HunChris válasza persil (#224164) üzenetére


HunChris
senior tag

Nálam is ugyanez, még nem szántam rá magam egy factory resetre..

[ Szerkesztve ]

(#224171) Phoen|x válasza Busaboy (#224149) üzenetére


Phoen|x
őstag

Esetleg Vincent Vega... :DDD

Go Gunners!

(#224172) dReFiX válasza Del Tommaso (#224169) üzenetére


dReFiX
senior tag

Én használtat vettem 65k-ba sikerült 21.12.30-ig garis XOX-t, olyan mint az új. Facebook market placen reálisabb árak vannak mint "szak" IT oldalakon és ha személyesen mész érte még nagyobbakat is sikerülhet alkudni. XSX volt a terv de közel 3x árat egyenlőre nem ér a gyorsabb töltési idő még a kimerevített képen látható egykét külöonbség, majdha jönnek kifejezetten erre írt játékok és már a konzol se ennyibe fog kerülni le cserélem. 24 hónap garancia van mindre.

[ Szerkesztve ]

(#224173) Czimby válasza Del Tommaso (#224169) üzenetére


Czimby
addikt

A gépre 2év garit ad Microsoft, ami vásárlás napjától indul.(Jó ha van számla)
De a gyártástól nézve is van kb 28hó gari, csak ha sokat állt a polcon akkor ugye ez lehet jóval kevesebb. Gyári szám alapján ellenőrizhető Microsoft oldalán mennyi gari van még.

HA veszel akkor ilyen 65 körül pár hónapos max 1éves gépet kell kapnod,
most érdemes használtat venni mert hatalmas a választék, válogasd meg kitől mit veszel.
65-70-ért olyat kaphatsz mint az új, szóval kopott lelakott gari nélküli gépeket el lehet felejteni.

Fiókért pénzt ne adj, sokan azt mondják vannak játékok a gépen, nem nincsenek a felhasználó fiókon vannak, amit tilos eladni-venni.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#224174) Del Tommaso


Del Tommaso
tag

Köszönöm szépen srácok a válaszokat és az okositást !!! :R :R

(#224175) csuvicsuva válasza BMS (#224156) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Csomagolj mellé ping pong labdát. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#224176) -ZeeZee- válasza l.skywalker (#224064) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Gratulálok a nyertesnek, én erről egy kicsit lecsúsztam :)

(#224177) StLui válasza StLui (#216374) üzenetére


StLui
veterán

Hát ez szívás, Destiny 2: Beyond Light buktuk a season passt, mert az én nevemre vettük, tulajdonképpen kuka kifizetett pénz érte, pedig nem kevés volt, életem legnagyobb kiadása egy játékért is akár, nemhogy egy kiegért :(

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#224178) KardosAttila válasza StLui (#224177) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

szerintem simán visszakérheted az árát.

(#224179) AMD Power válasza persil (#224166) üzenetére


AMD Power
titán

Lassan tőlt le. De a dashboard nálam rohadt gyors.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#224180) S@c@ válasza AMD Power (#224179) üzenetére


S@c@
őstag

Majd jöhet pár élmény beszámoló, hogy milyen lett az új gép. Hang, gyorsaság, kontroller stb.
Tudom van már másik topicja, de érdekel egy jelenkori genesnek is ha váltani szeretne mit kaphat.

Köszi szépen! :R

(#224181) persil válasza AMD Power (#224179) üzenetére


persil
nagyúr

Azt ra lehet mondjuk fogni a szerverekre, de orulok, hogy a dashboard-dal jok a tapasztalatok.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#224182) zozy84


zozy84
senior tag

Megoldódott :D

[ Szerkesztve ]

(#224183) HunChris


HunChris
senior tag

Call of Duty Black Ops Cold War [link]

(#224184) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

(#224185) Medocsabi válasza RudY (#224161) üzenetére


Medocsabi
addikt

Bakker nem hiszem el, hogy pár napig nem olvasok topicot, és nem tudom mi történik ikszboksziában :DDD Tuti agyon beszéltétek már, de ha jól értem mivel az EA play része lett az ultimatenek, így ha jövő májusban jár le a gamepass ultimatem, akkor ha veszek a napokban éves EA playt, akkor az kvázi hozzáadódik a májusi lejárathoz, és az egészet átkonvertálja ultimate-re? :))

(#224186) gutkeled válasza Medocsabi (#224185) üzenetére


gutkeled
tag

Elvileg csak a nov 10 előtt vett EA Playt adja hozzá.

(#224187) RudY válasza Medocsabi (#224185) üzenetére


RudY
addikt

Hivatalosan nov. 10. volt a konvertálás időpontja azoknak, akiknek volt aktív UGP és EA Play előfizetése is.
Ha most van GPU-d, akkor eleve része lett neked is az EA Play tartalma. Gyakorlatilag nálad semmi plusz előny már nem lesz ezen kívül, ennyit számít pár nap lemaradás. :U

(#224188) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Kezdek magamra találni a fifa 20ban. Hangulatos ez a premier league-es carriers. :C

Go Gunners!

(#224189) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Home olásnál a gamepas is átvihető ?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#224190) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy One S 1tb-t. Semmiképp sem áll digitalt, és csakis újat Microsoft garosat. Esetleg eBay, bangood is szóba jöhet EU országból. Nem s.o.s. a dolog. 3hét alatt itt van az jó. Van ötletetek hogy hol lehetne megvenni a legjobb áron?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#224191) Wesder válasza DonThomasino (#224189) üzenetére


Wesder
félisten

Minden osztódik, kivéve az xCloud.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224192) Zeki


Zeki
nagyúr

Üdv!

Beleestünk a túlbonyolított játékok csapdájába. FIFA!

A 18-cal könnyen és gyorsan lehetett csapatokat választani aztán mehet a meccs. Na most ilyet sem a 19-ben, sem a 20-ban nem találunk.
Nem akarunk csapatokat építeni, tournamenteket csinálni, csak gyorsan választva különböző csapatokkal játszani. Van erre mód valahogy?

(#224193) Micsurin válasza bulikavagyok (#224184) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezt se vitték túlzásba... :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#224194) akooos válasza Zeki (#224192) üzenetére


akooos
veterán

Kickoff a főoldalon.

(#224195) l.skywalker válasza Wesder (#224191) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És az EA Play 10 órás trial ill. egyes játékoknál a DLC/Expansion/Fizetős tartalom

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#224196) Zeki válasza akooos (#224194) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi!

(#224197) DonThomasino válasza Wesder (#224191) üzenetére


DonThomasino
veterán

Újra köszi!

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#224198) AMD Power válasza S@c@ (#224180) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyvonalakban leírom. Dashboard sokkal gyorsabb lett. Hangja még terhelés alatt (BF5) sincs igazan, langyos meleg levegőt fúj ki a gép. Mind a csomagolás mind a gép egyértelmüen prémium minőségű! FM6 érezhető a brutál gyorsulás pl a pálya betőltésnél. FM6 nem érezetem azt,hogy szebb lenne mint a One X-n. De pl a BF5 mese szép rajta. A konti sokban nem változott, ugyan jó mint a One szériában. Dióhélyban egyenlőre ennyi. Holnap teszteljük tovább a gépet! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#224199) Bogyi007 válasza AMD Power (#224198) üzenetére


Bogyi007
veterán

Megjegyzés, mivel a FM6 nem kapott a One X konzolra se grafikai update-t így a Series S konzolon sem néz ki másként. Ez a változat bitre ugyanaz azzal amit One S és One fat konzolokon is elérhető.

Nézz rá egy FM7-re vagy egy Gears of War 4-re vagy 5-re...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#224200) Micsurin válasza AMD Power (#224198) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Konti már nem recseg ropog? :D

Eddig 3/3 one s konti ropogott az oldalsó paneleknél és a gombok is állandóan lötyögősre sikerültek a triggerek fölött.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.