Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#190301) Hunt3r22 válasza gduck (#190299) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Neked legyen igazad. :K

Xr

(#190302) icemad válasza RaZroX (#190291) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem egyszerűbb, ha a kontrollert dugod a gépre, hogy ne merüljön? Vagy egy powerbankra?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#190303) Throme válasza Hunt3r22 (#190296) üzenetére


Throme
veterán

Szerintem ez attól is függ kinek mennyi ideje van játszani. Nekem nem olyan sok, így kb 5 évig el lennék a meglévő gyűjteménnyel... :)

(#190304) Wesder válasza AMD Power (#190293) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel ugyanaz a szutyok cpu van benne így szerintem 2022-re vége w tàmogatàsànak. Addigra màr bőven Scarletem lesz szòval nem bàntam meg az X-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190305) icemad válasza Throme (#190303) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ne is mondd. Mióta xboxom van (első classic óta), összesen 2 játékot vittem végig...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#190306) Gebriel válasza bandi0000 (#190300) üzenetére


Gebriel
veterán

+1

(#190307) #91166208


#91166208
törölt tag

Üdv. Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van 2 játék ami tetszik páromnak. Spyro és a crash team nitro racing fueled. Ezeket lehet játszani egyszerre ketten is? Köszönöm.

(#190308) Wesder válasza #91166208 (#190307) üzenetére


Wesder
félisten

A Spyro-t nem, a Crash Team Racing Nitro Fueled-et akàr 4-en is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190309) #91166208 válasza Wesder (#190308) üzenetére


#91166208
törölt tag

Köszönöm. Crash már meg is rendeltem.

(#190310) Wesder válasza #91166208 (#190309) üzenetére


Wesder
félisten

Készülj fel hogy idő vagy pénztemető ha minden autò és karakter is kell. Én màr csak a karaktereket szerzem meg, hiàba gyerekkorom kedvenc jàtéka.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190311) here


here
tag

Sziasztok.
Elolvastam a kontroller garanciális javítás pontot. Lenne egy kérdésem. Ha nincs meg a blokk, akkor is lehet gariztatni, vagy felejtős?

A google a barátom....az egyetlen....

(#190312) #91166208 válasza Wesder (#190310) üzenetére


#91166208
törölt tag

Én csak néha fogok vele. Asszony szeretne vele. Kénytelen voltam venni még egy kontrollert. Nekem ott az új cod :DD :D

(#190313) hombre[EU] válasza AMD Power (#190293) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A one x olyan erōs,hogy jövō év végén egy viccnek fog tūnni,ahogy elkezdenek megérkezni az ssd-re optimalizált engine-k. A gpu-n végzett szimulációk, a 16szálas cpu és a memóriáról nem beszélve... a nextgen megjelenésétōl van 12hónapja a gépnek,utána már csak szenvedés lesz

Life, Uh, Finds A Way

(#190314) Bocus2ervin


Bocus2ervin
friss újonc

Az lenne a kérdésem mit kell a köv.esetben tenni.
Kisfiam használt egy 3.0 pendrivet xbox one x -en.
Azóta a gép bekapcsol majd pár másodperc múlva kikapcsol és a
tv folyamatosan azt jelzi bármit is csinálok ,hogy nincs jel.

(#190315) Gebriel válasza Bocus2ervin (#190314) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha nem használja a pendrivet akkor megszűnik a hibajelenség?

(#190316) Bocus2ervin


Bocus2ervin
friss újonc

Sajnos nem.
Nem tudjuk kihozni ebből az állapotból a gépet.

(#190317) szimszonos


szimszonos
őstag

Valaki tudna segíteni hogy kell leiratkozni hogy itt a prohardveren lévő topic ne küldözgesse e-mailben az értesítéseket a hozzászólásokról?Az e-mail alján lévő leiratkozásos link sajnos nem él hiába kattintottam rá.Moderálással kapcsolatosan kapom az e-maileket ami nem is rám vonatkozik,naponta jön több de nem tudok leiratkozni róla.

[ Szerkesztve ]

(#190318) Gebriel válasza szimszonos (#190317) üzenetére


Gebriel
veterán

Kedvenc fórumtémáknál le kell venni a pipát a borítékról ahol rajta van.

[ Szerkesztve ]

(#190319) Gebriel válasza Bocus2ervin (#190316) üzenetére


Gebriel
veterán

Áramtalanítás sem segít?

(#190320) Tin


Tin
veterán

sziasztok,

tavaly karácsonyi Xbox one gyárilag hozzáadott kontrollere elég vacak már, a bal oldali sticket sokszor végállásban érzékeli, úgy kell visszahúzni, hogy ne menjen "előre".

mit lehet ezzel csinálni? van értelme gariztatni (még 1+ évig garis a gép), és ha igen, ilyenkor mit kell visszaküldeni, és mennyire "megengedőek"? nyilván az ilyesmit nem lehet mindig reprodukálni, stb. nem ismerem a hozzáállásukat. van még 2 controller, szóval nem életbevágó, de mégiscsak hibás...

köszi előre is!

(#190321) r.levente75 válasza Tin (#190320) üzenetére


r.levente75
addikt

Gariztasd! Kapni fogsz egy másikat, nekem még soha nem vizsgálták a tényleges hibáját. Sokszor úgy feladják a cseredarabot, hogy a másik még úton van feléjük.

(#190322) Tin válasza r.levente75 (#190321) üzenetére


Tin
veterán

Hát, ez nem jött be:
Elnézést kérünk! A kért tartozék vagy eszköz nem elérhető. Kérjük, forduljon a Microsoft ügyfélszolgálatához segítségért.

A controller belsejéből az alsó számot írtam be.

(#190323) r.levente75 válasza Tin (#190322) üzenetére


r.levente75
addikt

Hétfőn hívd fel őket 10.00-tól magyar a support. Sokkal egyszerűbb úgy.

(#190324) Tin válasza r.levente75 (#190323) üzenetére


Tin
veterán

Ja de Magyarországon vettem az X-et, a cseh Alzától, de már Németországban élek :D

(#190325) r.levente75 válasza Tin (#190324) üzenetére


r.levente75
addikt

Szerintem az mindegy.

(#190326) mcwolf79 válasza Tin (#190322) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az én gèphez kapott kontrollerem sem volt benne a "rendszerben".
Hìvd fel a support-ot, segìteni fognak. Tök mindegy hol vagy , nem hiszem hogy gond lesz vele. Kèrik majd az adatokat, lehet fénykép is kell majd (tőlem kérték), de nem lesz vele gond szerintem. Küldik majd a shipping label-t, és lehet majd hívni a futárt.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#190327) hhenry válasza Tin (#190324) üzenetére


hhenry
őstag

Én svájcban vettem és simán ment a gariztatás

(#190328) Tin válasza mcwolf79 (#190326) üzenetére


Tin
veterán

Oké, beszélek velük hétfőn. Köszi mindkettőtöknek az infót!
(#190325) r.levente75: neked is köszi'

(#190329) F_Peter válasza Tin (#190328) üzenetére


F_Peter
őstag

Nekem ms headset ment tönkre ès nem fogadta el a serialjàt. Megadtam a boxomêt ès elküldtem úgy, mellè tettem a számlàt. Még így is működött, nem kérdeztek semmit, küldtek egy teljesen ùjat.

(#190330) AMD Power válasza Wesder (#190304) üzenetére


AMD Power
titán

Lehet,hogy neked van igazad. De ha nekem ma kene vennem Xboxot akkor is lazan "megmernem" venni az X-t. Fuggetlenul attol,hogy jovore ha jon az uj, akkor cserelem le egybol.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#190331) Tin válasza F_Peter (#190329) üzenetére


Tin
veterán

Megpróbáltam megadni az X sorozatszámát, de ugyanaz a gond. Valószínű ez lesz a gond:

(c) A „jótállási időszak” az Xbox One készülék esetében a vásárlástól számított egy (1) évet jelenti; a kiegészítők esetében az Ön által történő vásárlástól számított 90 napot jelenti. Tekintse át az alábbi 2. cikket. (forrás)

Azt hittem, a kontrollerre is 2 év gari van, vagy legfeljebb 1 év, nem gondoltam, hogy csak 3 hónap. Az már rég letelt.

Tényleg csak 90 nap gari van a kontrollerre?

(#190332) MunezXBK válasza Tin (#190331) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

1 év.

(#190333) Tin válasza MunezXBK (#190332) üzenetére


Tin
veterán

Az Xbox mellé csomagolt kontrollerre is?

(#190334) MunezXBK válasza Tin (#190333) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Igen.

(#190335) Tin válasza MunezXBK (#190334) üzenetére


Tin
veterán

Köszi akkor marad a telefon.

(#190336) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Hogyan tudom azt beállítani az xboxon, hogy az új játékokat ne saját belső HDD-re töltse le, hanem a csatlakoztatott külső HDD-re?

(#190337) szimszonos


szimszonos
őstag

Ha valaki All-Digital S-et akar venni olcsón,most 45 ezerért van pár hónapos a Hardveraprón.Szerintem egész elfogadható ár,majd 2 év garival.

(#190338) #10186752 válasza #91166208 (#190297) üzenetére


#10186752
törölt tag

Akkor azt rossz helyen teszed, van egy melyik konzolt válasszam topik.

Én amúgy a Pro-t ajánlom egyértelműen, bár nekem megvan mindkettő. Az X1X most lesz kétéves novemberben, a Pro 3. Előbbi a két év alatt összesen nem ment 50 órát, a Pro meg több ezret.

Volt sima X1-em is, azt két év után adtam el kihasználatlanság miatt. Ha jól emlékszem az egyik Tomb Raidert játszottam végig rajta.

Amúgy meg az alapján dönts, mivel akartok vele játszani.

[ Szerkesztve ]

(#190339) szimszonos válasza #91166208 (#190297) üzenetére


szimszonos
őstag

Ha érdekelnek a Sony exclusive játékok akkor érdemws elgondolkodni.Ha nem akkor tárgytalan,mert minden másban jobb az Xbox One X.Erősebb,halkabb,valós 4k,jobban és szebben futnak rajta a multiplatform játékok,olcsó szolgáltatások,stb.

[ Szerkesztve ]

(#190340) l.skywalker válasza Kecuhun (#190336) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Tárhely kezelése az Xbox One konzolon

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#190341) parandroid válasza #10186752 (#190338) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nálunk a lányom letolt pár kötelező ps-ex címet a ps4 slimen, aztán kellett neki vennem egy S-t a szobájába, hogy a nappaliban néha hozzáférjek az X-hez. A ps4 hónapokig ott porosodott a tv alatt szétszerelve, nemrég tettem be a fiókba, hogy ne legyen elöl. Azért nem adtam el, hogy ha kap kölcsön valami olyan játékot valamelyik osztálytárstól, ami nincs meg boxon, akkor ki tudja próbálni, de nem volt még ilyen. Gyakorlatilag hónapok óta csak game passos játékokkal játszik.

Minap amúgy kaptam egy hírlevelet gamestop-ból, hogy ha beviszem egy kontrollerrel, meg 3 bármilyen használt játékkal, akkor 100 eur befizetésével kapok egy vadi új prot, de most csak azért, hogy az porosodjon itt...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#190342) mike1334 válasza #10186752 (#190338) üzenetére


mike1334
veterán

Pár ex címet végigtoltam a ps-en (meg pár kölcsönkapott multi címet), aztán el is adtam, egy évig se volt meg a konzol. De arra jó volt, hogy tudjam, hogy a naughty dog játékok hiába tűnnek pont olyannak, amit én szeretek, nem azok, sőt...
Viszont a GoW az nagyon tuti, de egy címért nem veszek konzolt a következő generációban sem.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#190343) AMD Power


AMD Power
titán

Most kb 1.5 ev kihagyasa utan elkezdtem a FH3-t. Nem toltam vegig anno a GP miatt. Szenzacios meg ma is ez a jatek. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#190344) parandroid válasza AMD Power (#190343) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Érdemes a kiegészítőket is megvenni hozzá, főleg amikor fillérekért akcióba kerülnek, mind a kettő nagyon hangulatos.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#190345) bulikavagyok válasza parandroid (#190341) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Akkor Te tovább bírtad mint én. Én kb egy éve vettem egy Pro-t az engem érdeklő összes ex címmel együtt (5-6 játék), kijátszottam közülük kettőt (a többi az élvezet hiánya miatt félbemaradt), porosodott a gép pár hónapot a polcon, majd eladtam. A gép hangos, a rendszer gáz, a kontrollerrel egy ergonómia katasztrófa, a játékok csúnyábbak - röviden ennyi. Marad az XBOX a fő platform. Amúgy nem mellesleg ezt a gépet sokkal gazdaságosabb üzemeltetni is.

Ettől függetlenül most elgondolkodtam azon, h a Last of Us 2 miatt megint veszek egy Pro-t egy-két hétre, de sanszosabb, h megvárom vele a PS5-öt. Az valószínűleg amúgy is első napos vétel lesz.

[ Szerkesztve ]

(#190346) Wesder válasza parandroid (#190341) üzenetére


Wesder
félisten

Egyik sem kötelező, inkàbb azt mondanàm hogy érdemes kipròbálni őket, ha màr megvan a lehetőség. Annyira elkorcsosult a jàtékipar hogy egy normàlisan összerakott jàtéktòl az embernek leesik az àlla. Ez leginkàbb PC-seknél igaz. Mindig vilàgmegvàltàsnak élik meg ha PS-re vàltanak, és egyszerűen nem értem a dolgot. Valami nagyon nincs akkor rendben ott, ha ez nekik instant erekciòt okoz meg 2 hét ömlengést, hogy megcsinàlta élete vàsàràt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190347) Prowler


Prowler
senior tag

Sziasztok!

Belém bújt a kisördög és azon gondolkozom, hogy az S-et X-re cserélem. Annyi kérdésem lenne csak, hogy X-en az összes játék jobban fut vagy csak az “Xbox One X Enhanced” címek?

Nincs sok játékom és időm se sajnos játszani, szóval ha a most meglévő játékaim nagy része ugyanúgy futna X-en akkor nem cserélnék.

Veremivadék Undorkutya

(#190348) bandi0000 válasza bulikavagyok (#190345) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Azért a rendszer gàz meg a kontroller kijelentésbe bele lehet kötni...

A rendszer itt sem egy séta galopp, ugyan úgy lassú, de nyilván a jàték minősêge lényeg, nem a menü, viszont ott legalàbb egyszerű és àtlàtható

A kontroller meg kinek a pap... az hogy neked jobban bejön az asszimetrikus elrendezés az egyéni preferencia, a minősêggel amúgy semmi gond

Xbox One: bandymnc

(#190349) persil válasza Prowler (#190347) üzenetére


persil
nagyúr

Komoly kulonbseg van a ket gep kozott teljesitmenyben, szoval minden jatek jobban fut.
(Kiveve persze nehany cimet, ami botranyosan van megirva, de azoknak amugy is kb mindegy, hogy mit raksz ala.)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#190350) mike1334 válasza Wesder (#190346) üzenetére


mike1334
veterán

Jajj, kire gondolhatsz ;]
Egyébként én is ezért ugrottam bele a vásárlásba...fórumokon megy a hype ezerrel, elhiszed, aztán pofára esel. Alapvetően nem a játékokkal van a baj, hanem a túl magassá tett elvárásokkal.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.